Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 18 paź 2008, 10:23

Mysiorek pisze:[ Dodano: 2008-10-18, 09:15 ]
Aaa... i nieustające pozdrówka dla zachwaszczonejjabłonki <aniolek>


mysiorek, do mnie pijesz z tymi pozdrowieniami? po raz kolejny ... a nawet kiedyś w jakimś temacie (ale nie chce mi sie już teraz tego szukać) coś wspominałeś, że rozpoznajesz styl (pisania, o ile dobrze pamietam) zachwaszczonej jabłoni ...

dlatego zadałam sobie troszeczkę trudu i odszukałam tą osobę:

jabłoń pisze:
Mysiorek pisze:
jabłoń napisał/a:
tylko zdrowie psychiczne i fizyczne kobiety. Oraz faceta

Ja właśnie też o tym - trzeba być nie lada CENZORED, żeby się skrobać w zamian połknięcia tabletki.
To jest ta Twoja jakość życia


Mysior, pocałuj mnie w cenzored. JEsteś chłopem i to pozbawionym podstawowej empatii - dlatego tak mówisz.


jesteś przekonany o tym, że jestem jabłonią, która teraz wystepuje pod ksywką: chwastek?
no cóż, po raz kolejny muszę stwierdzić że jesteś omylny. nigdy wczesniej nie logowałam się na tym forum pod innym nickiem. zawsze wystepowałam tutaj jako chwastek, jak również na innych forach - zawsze mam ten sam nick i nigdy go nie zmieniałam. nigdy.

i oczywiście, jeżeli teraz napisałabym tobie, że podejrzewanie kogoś o takie oszustwo (bo tutaj, w wirtualnej rzeczywistości, jest to oszustwo - przebranie się w inną ksywkę, tak aby nikt nie mógł rozpoznać, kim jesteś) i bezpodstawne (bo te twoje przeczucia to tylko o kant tyłka rozbić) sugerowanie na forum, iż tak właśnie może być, to kolejna twoja mała niegodziwostka - to moge spodziewać się, że i tak znajdziesz słuszne ( w twoim mniemaniu) usprawiedliwienie swojego zachowania i kilka jeszcze innych argumentów stuprocentowo potwierdzających to twoje założenie ...

po tym, czego dowiedziałam się na temat tego miejsca, i osób, zwyczajnie nie zależy mi już na tym, aby przekonywać ciebie, mysiorek, że nie jestem oszustką. ani to miejsce nie warte jest uwagi, ani opinia jego użytkowników - na waszym miejscu, tych, którzy potrafią funkcjonować w dwóch miejscach na raz, i nie sprawia im to problemów (i uważają iż taka idea, podziału na tych godniejszych i tych do wyp... w kosmos - od razu, a jak nie to "zrobi się" tak, że sam sobie pójdzie - i w ich przekonaniu taka postawa jest fair), to, na poważnie zaczęłabym zastanawiać się czy aby takie skłonności, nieco schizofreniczne, nie są aby początkiem zaburzeń ososbowości - w takich przypadkach im szybciej, tym lepiej ;)

kurcze, mysiorek, proszę cię, nie odpisuj na tego posta, obiecuję, słowo harcerza, jak nikt nie zareaguje na tego posta to ja już nigdy, nigdy więcej nie zaloguje się na tym forum.

tym razem liczę na WASZĄ solidarność i jednomyślność, ;)

pozdrawiam resztę, tą resztę, nie tamtą <cieszy_sie>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 paź 2008, 10:31

chwastek pisze:obiecuję, słowo harcerza, jak nikt nie zareaguje na tego posta to ja już nigdy, nigdy więcej nie zaloguje się na tym forum.

Dlatego szczególnie Pozdrawiam <aniolek>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 paź 2008, 10:44

chwastek pisze:ani to miejsce nie warte jest uwagi, ani opinia jego użytkowników

Czyli idziesz sobie? <aniolek>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 paź 2008, 17:46

lollirot pisze:Czyli idziesz sobie? <aniolek>

Tak jak miała już tu nie pisać :>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 paź 2008, 21:28

chwastek pisze:to ja już nigdy, nigdy więcej nie zaloguje się na tym forum.

Im szybciej, tym lepiej? <hyhy>
chwastek poczuła u siebie początki schizofrenii <diabel>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 19 paź 2008, 13:38

Ja sobie tylko pozwolę krótko napisać, że o ile mi wiadomo Jabłoń i Chwastek to jednak dwie różne osoby. :] ...No chyba, że mamy do czynienia ze schizofrenią, połączoną z głęboką manią prześladowczą, co jednak wydaje mi się wątpliwe. :) ...Mysiorek nie ulegaj fiksacji. :D ...I może jeszcze taka jedna uwago o charakterze ogólnym - dobrze by było, gdyby ludzie dorośli zaczęli się zachowywać jak dorośli. <aniolek>
Ostatnio zmieniony 19 paź 2008, 13:40 przez PFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 20 paź 2008, 08:05

PFC pisze:dobrze by było, gdyby ludzie dorośli zaczęli się zachowywać jak dorośli


Tylko po co? Życie takie krótkie... :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 paź 2008, 08:20

Wujo Macias pisze:chwastek, wez po uwage ze to forum niejedno juz widzialo. a panna iluzja na wejsciu zaprezentowala mentalnosc typowa dla sredniorozgarnietej gimnazjalistki- durnowate wypowiedzi, konczenie zdan emotami, brak logiki. Stad brak specjalnej tolerancji dla tego typu wytworow.


<hahaha> <hahaha> <hahaha> dobrze, ze tu wszedłem, bo od razu sie usmialem, a to dobre z rana. Powiedz jak sie ma to do tego co piszesz w temacie praca ? ZNALAZŁ SIE (powiedziec by sie chiało) ROZGARNIETY ?? [:D]
Wybaczyc mi prosze, ale jak ja dla wielu bede tu wytworem, tak Ty dla mnie tu jestes Wytworem jak to zwiesz i to dosc dziwnym, nigdy tego nie pisalem , bo i po co ? ale w tej sytuacji .... <browar>

Mysiorek pisze:Dlatego szczególnie Pozdrawiam <aniolek>



lollirot pisze:Czyli idziesz sobie? <aniolek>



Mona pisze:Im szybciej, tym lepiej? <hyhy>


Jestescie po prostu bandą !! <pijak> Pasuje Wam takie jej traktowanie ? bawicie sie dobrze ? rozumiem iż też uwazacie sie za lepszych ?
Co zatem tu pozostanie ? pisanie w "wyraziu" i topiku kulinarnym ? i to tak jak Wam pasuje ? wzajemnie lizanie dup ? macie inną tu komórkę , ogól niech pozostanie ogółem nich sie wszyscy " LEPSI" Tam gadają .

Do wszystkich - to forum o charakterze erotycznym, wchodzic tu beda zawsze młodzi i zadawac pytania , ja rozumiem iż poznaliscie sie tu i trzymacie sztame ! jak i gadacie na forum o sexie o innych sprawach , ale nie kazcie wszystkim miec takej samej wizji tego forum jak Wy macie .
Ostatnio zmieniony 20 paź 2008, 08:30 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 20 paź 2008, 09:31

Ja juz dawno pisalam, ze za duzo tu chamstwa. I w przeklanstwach i ich tolerowaniu i w traktowaniu innych.

Przeciez, jesli temat jest dla kogos glupi, nie musi nic pisac, moze nawet nikt nie napisze. Jesli juz cos bylo, to mozna napisac to autorowi, albo podczepic pod stary temat.

Zgadzam sie tu z Andrew.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 paź 2008, 10:24

Andrew pisze:Jestescie po prostu bandą !! <pijak>

Napisała, że idzie, więc to jest reakcja. a skoro poszła ( w co wątpię) to tego nie przeczyta.
I uważaj bo następnym razem za podobne stwierdzenia dostaniesz ostrzeżenie.

Andrew pisze:bawicie sie dobrze ?

Gdybym to czytała bo mam ochotę na to to może bym się bawiła, może nawet dobrze. ale czytam to z obowiązku, choć nie powiem czasami śmiechowo jest

Andrew pisze:ale nie kazcie wszystkim miec takej samej wizji tego forum jak Wy macie

Ale każdy może mieć sobie swoja, ja nie zabraniam. Ale to, że ktoś ma inna nie znaczy, że może nam ( modom+Adminowi) dyktować co i jak ma tu być. Zostaliśmy po coś wybrani. To jest tylko forum internetowe, ale jakimiś prawami się rządzi, jakieś zasady tu funkcjonują.
Miltonia pisze:albo podczepic pod stary temat.

Przecież przenosimy i podpinamy. Czasami dajemy kilka linków i zamykamy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 paź 2008, 15:04

Dzindzer pisze:I uważaj bo następnym razem za podobne stwierdzenia dostaniesz ostrzeżenie.

Co Ty powiesz ? grozisz ? a znasz znaczenie słowa Banda ! nie napisalem banda jakas tam , tylko same słowo banda , wiec zbastuj proszę.
Dzindzer pisze:Ale każdy może mieć sobie swoja, ja nie zabraniam. Ale to, że ktoś ma inna nie znaczy, że może nam ( modom+Adminowi) dyktować co i jak ma tu być. Zostaliśmy po coś wybrani. To jest tylko forum internetowe, ale jakimiś prawami się rządzi, jakieś zasady tu funkcjonują.

Wiec nich inni pisza co chcą, a nie to co Wy chcecie... zasady, prawa [:D]
Wybrani zostaliscie przez nas uczestników tego forum - wiec nas reprezentujcie godnie !
Już madrzejsi od Nas ustanowili, iz nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Oczywiscie jak sobie ktos jaj przy ich zadawaniu nie robi.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 paź 2008, 15:21

Andrew pisze:Co Ty powiesz ? grozisz ?

Tylko ostrzegam :]
Następnym razem już tego nie zrobię
Andrew pisze:a znasz znaczenie słowa Banda !

Tak, znam. Gdybym nie znała sprawdziła bym w słowniku <aniolek>

Wybrani zostaliscie przez nas uczestników tego forum - wiec nas reprezentujcie godnie !

Przepraszam przez jakich Was ??
Mnie wybrała Pani Minister. Jesli była by niezadowolona odebrała by mi stanowisko. Odpowiadam zatem przed nią, przed właścicielami forum a nie przed Wami :]
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 20 paź 2008, 17:16

Andrew pisze:<hahaha> <hahaha> <hahaha> dobrze, ze tu wszedłem, bo od razu sie usmialem, a to dobre z rana. Powiedz jak sie ma to do tego co piszesz w temacie praca ? ZNALAZŁ SIE (powiedziec by sie chiało) ROZGARNIETY ?? [:D]
Nie porownuj dwoch zupelnie roznych rzeczy. Raz, ze moje problemy z praca to zupelnie inna manka, dwa ze sposob pisania byl na duzo wyzszym poziomie.
Ja wiem, ze Ty sie terz prpbujesz odgrywac za to, iz uwazam Cie za srednio rozgarnietego cwaniaczka, co w zyciu braki intelektualne nadrabia szczesciem; ale odgrywaj sie sensownie, a nie na zasadzie dojebki do czegokolwiek.

Miltonia- dla Ciebie slowo "pieprzyc" jest przeklenstwem, wiec nic dziwnego, ze i "o tarta bulka" pewnie wywoluje u Ciebie dezaprobate.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 paź 2008, 18:50

Jak juz pisalem "szczescie sprzyja przygotownym" i pozostaje w nadziei, że wiesz co to znaczy. Co do mych braków ewentualnych intelektualnych - dziwi mnie, ze pisze to osoba taka jak Ty, bo to Ty masz kłopoty z tego co piszesz w zyciu jak i swą osobą. Moge sie też mylić, wszak znam Cie tylko z netu, a to troche mało. żal mi ludzi którzy uważaja sie za lepszych - pisze tu o tej konkretnej sytuacji.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 20 paź 2008, 19:06

Andrew pisze:żal mi ludzi którzy uważaja sie za lepszych - pisze tu o tej konkretnej sytuacji.
Zal Ci Miltonii? Zali Ci samego siebie? Bo piszac w taki sposob jaki piszesz pokazujesz, ze uwazasz sie za lepszego ode mnie. Moze nie robisz tego swiadomie ale ja to tak odczuwam.
To, czy ktos radzi sobie w zyciu czy nie- w zaden sposob nie musi swiadczyc o IQ. Znam sporo kretynow, ktorzy bezproblemowo ida przez zycie, oraz ludzi bystrych nie umiejacych dac sobie rady.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 paź 2008, 19:07

Praca Maciasa jak również to w jak to sobie Andrew radzi nie dotyczy tematu <mlotek>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 paź 2008, 19:08

Andrew pisze:Jestescie po prostu bandą Pasuje Wam takie jej traktowanie ? bawicie sie dobrze ? rozumiem iż też uwazacie sie za lepszych ?

Nie pozwalaj sobie, Endriuł. Ja nie obraziłam chwastka, tylko powtórzyłam jej słowa, ale widac, jak dokładnie czytasz jej posty i jak je rozumiesz.
Rozumiem, że jej tutaj wolno wyszystko, a reszta ma siedzieć cicho i nie reagować. Śmieszny jesteś i dziecinny, wszystko...
chwastek pisze:to, na poważnie zaczęłabym zastanawiać się czy aby takie skłonności, nieco schizofreniczne, nie są aby początkiem zaburzeń ososbowości - w takich przypadkach im szybciej, tym lepiej

Rozumiem, że to j/w wg Ciebie jest pieszczotą :|
Ostatnio zmieniony 20 paź 2008, 19:09 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 paź 2008, 19:09

Wujo - zatem dlaczego osadzasz poziom userki o której tu mowa ?
Dla Ciebie nie ma byc może Dzindzer , bo i ja nie o jego pracy tu pisze ... [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 20 paź 2008, 19:12

Wujo - zatem dlaczego osadzasz poziom userki o której tu mowa ?
A dlaczego nie? Forum jest jakas spolecznoscia, wiec mam prawo wyrazic swoja opinie na temat tego czy innego uzytkownika. Jesli moja opinia bedzie negatywna, a nie zwyklem piescic sie w temacie oceniania innych jak i siebie, to ja wyraze.
Ty z kolei w dziwny sposob laczysz to z poczuciem wyzszosci.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 paź 2008, 19:12

Wcale , albo mało kiedy czytam jej posty i bede sobie pozwalał pisac to co uwazam za słuszne .Bo nie o Chwasta mi tu chodzi , a o postawe wielkich wzgledem nowych .
(kurde ja nic nie widze co pisze takie mikronowe litery mi sie zrobiły ) co jest ??

[ Dodano: 2008-10-20, 19:13 ]
Wujo Macias pisze:
Wujo - zatem dlaczego osadzasz poziom userki o której tu mowa ?
A dlaczego nie?

No to i Ciebie osądzic mnie wolno ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 20 paź 2008, 19:15

Andrew pisze:Wujo Macias napisał/a:
Cytat:
Wujo - zatem dlaczego osadzasz poziom userki o której tu mowa ?
A dlaczego nie?

No to i Ciebie osądzic mnie wolno ! <browar>
Kto Ci broni? Rob to sensownie, a nie bedzie problemu. A ze ocenianie kogos przez pryzmat forum nigdy nie bedzie rzecza idealna- co robic, trudno.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 paź 2008, 19:17

Andrew pisze:Wcale , albo mało kiedy czytam jej posty i bede sobie pozwalał pisac to co uwazam za słuszne

Aha, czyli po prostu lubisz robić dym, ale nie jestesteśmy w piaskownicy <chory>
Andrew pisze:a o postawe wielkich wzgledem nowych

Wyczuwam zazdrość i i uważam, że wyczuwam słusznie 8)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 paź 2008, 19:22

Mona pisze:
Andrew pisze:Wcale , albo mało kiedy czytam jej posty i bede sobie pozwalał pisac to co uwazam za słuszne

Aha, czyli po prostu lubisz robić dym, ale nie jestesteśmy w piaskownicy <chory>
Andrew pisze:a o postawe wielkich wzgledem nowych

Wyczuwam zazdrość i i uważam, że wyczuwam słusznie 8)

Z tym robieniem dymu to Mysiorkiem nasiąkłaś . Zazdrosc ? a niby czego ? bo ni jak nie rozumiem czego mial bym i komu zazdroscic .

[ Dodano: 2008-10-20, 19:25 ]
Wujo Macias pisze:
Kto Ci broni? Rob to sensownie,

acha!! [:D] sensownie, czyli tak jak Ty ? gdy napisałes iż uwazasz Miltonie za "buca"
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 paź 2008, 23:50

Odczepić mi się od buca, to moje pisemko uczelniane.

Zaskakujące, żenujące i pełne hipokryzji reagowanie użytkowników, dla których ważną wartością jest poziom tego furom, jest faktem.

Przykład takiego zachowania mamy kilka stron wstecz, to również niepodważalny fakt.

Podważanie powyższych zakrawa jedynie na głupotę i wzbudza conajwyżej politowanie.

Szkoda, że tylko Andrew zareagował jak człowiek na poziomie. Przykra sprawa, ale to tylko forum. Choć kolejnym faktem jest, że dzięki takiej właśnie hipokrytycznej arogancji, nigdy nie stanie się niczym większym, niż maluśkie, nieważne, zjadające własny ogon wirtualne zbiegowisko. Choć potencjał był czy jest na więcej. Bywa.
Awatar użytkownika
M.M
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 04 sie 2007, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: M.M » 22 paź 2008, 10:03

Dzindzer pisze:Przepraszam przez jakich Was
Mnie wybrała Pani Minister. Jesli była by niezadowolona odebrała by mi stanowisko. Odpowiadam zatem przed nią, przed właścicielami forum a nie przed Wami


komuś "troszkę" sodówka walnęła po zwojach
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 paź 2008, 10:14

M.M pisze:komuś "troszkę" sodówka walnęła po zwojach

a weź mnie nie obrażaj, żadne troszkę. Mi uderzyła maksymalnie, normalnie czuje się dzięki tej funkcji Panią Wszechświata, jestem zaraz za moja Boginią <aniolek>


M.M <glaszcze>
Awatar użytkownika
M.M
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 04 sie 2007, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: M.M » 22 paź 2008, 10:27

Dzindzer- najwyższy czas dla Ciebie na urlop od forum, a jak nie pomoże to do psychoterapeuty zapraszam <chory>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 paź 2008, 10:38

Rady od kogos takiego jak ty mogą mnie tylko rozbawić
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 paź 2008, 10:42

Dzindzer pisze:Rady od kogos takiego jak ty mogą mnie tylko rozbawić

Dokładnie.
Pani Wszechświata rady może dawać tylko Wielki Imperator. 8)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
M.M
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 04 sie 2007, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: M.M » 22 paź 2008, 10:45

Dzindzer- ostrzeżenia od kogoś takiego jak Ty (mam przynajmniej w sobie na tyle klasy żeby użyć shifta) wywołują u mnie tylko ataki śmiechu
uważaj zebyś czkawki nie dostała od nadmiaru bąbelków

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: tanda i 391 gości