Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 13:36

czyżby to sama Agnieszka mogłaby mieć decydujace zdanie na ten temat?


Nie bardzo zrozumiałem o co tu chodzi ale jeśli ogólnie o Agnieszkę to znamy sie z nią dobrze i nie miała przeciwskazań co do rządzenia tym forum.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 13:38

No !! <aniolek> bo nie ma wyjscia ! w sumie przecież forum dziala , a i tak sie wszystkim nie dogodzi [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 13:41

chwastek pisze:ale szczerze mówiąc nie widzę już, w takich okolicznościach, większego sensu aby cokolwiek jeszce pisać na ten temat

Gdybyś jeszcze rozciągnęła to na wszystkie tematy...
Ale dobre i to, że już tu skończyłaś :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 13:48

takie traktowanie ludzi prowadzi tylko do jednego - zostaniecie tu sami ! w wzajemnym srodowisku ...
nikt Wam sie nie podoba
andrew
Chwastek
SueElen
Ted Bandy
Zło
Charlie - tez marudził ...
i welu innych <browar>
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 13:50 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 13:49

Andrew pisze:zostaniecie tu sami ! w wzajemnym srodowisku ...

I z Tobą 8)

Ale jakie traktowanie ??
Nie podoba się, to wyrazić co, nic się nie zmienia to zaakceptować albo iść sobie.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 13:50 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 13:51

no racja , ja strasznie upierdliwe bydle jestem, jak mnie oknem sie wywala , włażę przez dziurkę od klucza .

[ Dodano: 2008-10-17, 13:53 ]
pitolenie o szopenie ! <aniolek> mnie powiedziano wyraznie iż mam sie zamknac - wiec wyrazac sie nie mogę i tyle !
na tym zakoncze mój udzial w tej dyskusji // <fuckoff>
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 13:51 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 13:57

Andrew pisze:SueElen

Nie znam

Andrew pisze:Chwastek

Pocieszna

Andrew pisze:Ted Bandy

Jego nienawiść i nastawienie do świata mnie odpycha. I gdyby regulaminu nie łamał nie miał by zakazu pisania

Zło

Nie kojarzę w tej chwili

Andrew pisze:Charlie

Jego uwielbiam

na tym zakoncze mój udzial w tej dyskusji // <fuckoff>

Chociaż Ty słowa dotrzymaj. Nie, żeby mi przeszkadzał Twój udział w dyskusji, ale irytuje mnie jak ktoś pisze, że kończy dyskusje a za chwilę znowu zaczyna pisać
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 14:03

Sue to chyba "100 lat" temu odeszła zanim Mysior i ja zostaliśmy modami. Tak Samo BlueEye i parę innych osób.
Enga też nie widzę a jego przecież nikt się nie czepiał. Mnie też sporo nie było :)

Raz na jakiś czas następuję chęć urwania się od ciągle tych samych tematów bo ile można odpowiadać, że ktoś nie lubi loda robić albo mu nie staje.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 14:04 przez fish, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 14:12

fish pisze:
czyżby to sama Agnieszka mogłaby mieć decydujace zdanie na ten temat?

nie miała przeciwskazań co do rządzenia tym forum.


nie miała ... i nadal nie ma? może nie jest na bieżąco? bo gdybym to ja była na jej miejscu, to umarłabym ze wstydu, gdyby posty na forum, którego byłabym założycielką, moderowane były, i generalnie, cały kształt tego miejsca nadawany był przez taką osobę jak Dzindzer ... a u jego wrót strzegł ktoś równie nietolerancyjny jak Mysiorek.

piękna wizytówka - nie ma co - wystarczy poczytać.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 14:14

chwastek czy Ty przypadkiem nie miałas juz zamilknąć w tym temacie ??
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 14:18

oj, już zamykam japę <milcze>
p s e p ra s a m <cegla>
<niedobry, niedobry chwastek ... nu nu >
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 14:22

Kobieto daruj już sobie. Jak masz zamiar gadać o Mysiorku to pisz bezpośrednio do niego.

A Agnieszka nadal nic nie ma do moderacji tego forum. Jej mąż również.


Jak widzę nadal tak jest, że co jakiś czas jakiś "rewolucjonista" się tu zaloguje :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 14:24

fish pisze:Jak widzę nadal tak jest, że co jakiś czas jakiś "rewolucjonista" się tu zaloguje :) :)

bo to takie fajne jest, takie bycie anty, takie buntowanie się. Ja to jeszcze pamiętam z czasów nastoletnich

fish pisze:Jak masz zamiar gadać o Mysiorku to pisz bezpośrednio do niego.

To nie wiesz, że privy to złoooo, bo to takie gadanie po katach ??
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 14:26

Dzindzi masz moje błogosławieństwo :)

Wypije dziś za Ciebie i Twoje skołatane nerwy :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 14:39

fish pisze:Kobieto daruj już sobie. Jak masz zamiar gadać o Mysiorku to pisz bezpośrednio do niego.


gdy mysiorek wpadnie tutaj i poczyta to nie bedzie bezpośrednio? bo ja już bardziej bezpośrednio nie potrafię.

fish pisze:A Agnieszka nadal nic nie ma do moderacji tego forum. Jej mąż również.


no i albo przyjdzie mi pogodzić się z tym albo sobie odejść. sama dokonam wyboru.


fish pisze:Jak widzę nadal tak jest, że co jakiś czas jakiś "rewolucjonista" się tu zaloguje :) :)


yhy, taki myślący inaczej niż ci INNI i jego ferajna. taki wcale do nich nie pasujący.
ale zawsze jeszcze można potraktować taką sytuację zabawowo przecież.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 14:42

chwastek pisze:no i albo przyjdzie mi pogodzić się z tym albo sobie odejść. sama dokonam wyboru.

Jestem taka pomocna, ze chętnie dokonam go za Ciebie 8)

chwastek pisze:ale zawsze jeszcze można potraktować taką sytuację zabawowo przecież.

I tak Cie właśnie traktuje, tak z przymrużeniem oka, jak taka niegroźna, pocieszna mała krzykaczkę

Rybeńku pij ze dwa razy za moje zdrowie :*
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 14:42 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 17 paź 2008, 14:44

Dzindzer pisze:Rybeńku pij ze dwa razy za moje zdrowie :*


Zrobi się Słoneczko :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 17 paź 2008, 15:06

Troche racji chwastek ma. Ale kolka wzajemnej adoracji sa wszedzie, tak sie dzieje, kiedy ludzie sie bardziej poznaja. Juz samo podzielenie ludzi na grupy sprawia, ze odczuwa sie negatywne uczucia do tych "innych". I po prostu nowi sa na poczatku tymi innymi, stad cale zamieszanie.

Nowa krew powinna robic rewolucje, sprobowac robic przynajmniej. I albo cos z tego wyjdzie, albo nie.

Andrew, ludzie nie odchodza tylko dlatego, ze im sie nie podoba. Zdarza sie, ze nie ma mnie pol roku i nie dlatego, ze mnie ktos wygonil, sa rozne powody. To forum to nie jest caly swiat, tez warto o tym pamietac.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2008, 15:10

Trudno bym traktowała tak samo kogoś kogo forumowo znam ze dwa lata i kogoś kto trzy posty napisał i jest nowy i mi nieznany ( oczywiście mi jako użytkownikowi forum, nie mi modowi, żeby była jasność)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 paź 2008, 15:26

chwastek pisze:czyżby to sama Agnieszka mogłaby mieć decydujace zdanie na ten temat?

Tak właśnie (o ile dobrze zrozumiałam, bo dowolność w wyborze reguł językowych skutkuje tutaj nieczytelnością komunikatu niestety. Partykuł za dużo). A ponieważ Agnieszka zajmuje się już główną stroną, a na forum nie zagląda w ogóle, oddelegowała zadanie na Janusza, Janusz na tutejszy ModTeam / administrację. Delegacja odpowiedzialności nigdy zaś nie poszła tak daleko, żeby demokrację ludu uskuteczniać w jakiejkolwiek formie.

chwastek pisze:nie widzę już, w takich okolicznościach, większego sensu aby cokolwiek jeszce pisać na ten temat. aż tak nie jestem zainteresowana

Czyli robimy bajzel na trawniku sąsiada i idziemy do domu 8)


Andrew pisze:andrew
Chwastek
SueElen
Ted Bandy
Zło
Charlie


Andrew, zgodnie z tym co Ty (i chwastek) tutaj twierdzicie, każdy z wyżej wymienionych powinien być w takim razie na permanentnym banie, bez możliwości pisania. A to są osoby z wielotysięcznym licznikiem postów często. Więc gdzie tu knebel i wyrzucenie z forum?
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 15:29 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 paź 2008, 17:44

Ministrowo - troche źle mnie zrozumialaś, ja tylko pamietam nagonkę na np. Sue Elen jaką sie tu prowadziło, jak sie ją strofowalo za to co pisze itd. poszła ? nie wiem - moze bo chiala - moze, ze jej dokuczano, sadze jednak ze za bystra była by to drugie - fakt jednak pozostaje faktem, czyli nieprzyjemne traktowanie kogoś kto ma zdanie nazwijmy to kontrowersyjne.
Miltoniu - ale też odchodzą wlasnie dlatego, iz sie ich traktuje z buta. Ja też nie twierdze, ze tylko i wylacznie dlatego. <browar>


pani_minister pisze:

Andrew, zgodnie z tym co Ty (i chwastek) tutaj twierdzicie, każdy z wyżej wymienionych powinien być w takim razie na permanentnym banie, bez możliwości pisania. A to są osoby z wielotysięcznym licznikiem postów często. Więc gdzie tu knebel i wyrzucenie z forum?


znowu chyba zle sie wysłowiłem bo to co napisalas mnie dziwi. nie mówie , ze wyrzucacie ludzi z forum, ale o tym iz nieprzyjemnie sie robi i sami odchodzą , np. ten z brodą, jak mu to było z piwem na zdjeciu ... z Wrocka ... a Charlie? dlaczego go nie ma, ostanio jak bywal tez sie skarzył na to co i jak sie tu dzieje. Byc moze nie odszedł z tego powodu, ale moze tak ? <browar>
Ostatnio zmieniony 17 paź 2008, 17:49 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 18:41

pani_minister pisze:Andrew, zgodnie z tym co Ty (i chwastek) tutaj twierdzicie


nie do końca jest tak, jak to zrozumiałaś, bo i ja niczego takiego nie twierdziłam i nie ma czegoś takiego jak "Ty (i chwastek)" - nie bawię sie w budowanie tutaj wspólnego frontu z kimkolwiek przeciwko komukolwiek ...

ale przypomnij sobie, pani_minister, jak to odbyło się w przypadku iluzji2504:

zalogowała się pierwszy raz na forum o 19.08. do godziny 21.47 zdążyła napisać 9 postów.
reakcje starych użytkowników na jej pojawienie się i aktywność:

lollirot pisze:iluzja2504, wypowiesz się w każdym temacie na forum? Koniecznie?


Mysiorek pisze:
iluzja2504 pisze:miałam 16lat, teraz mam 19


iluzja2504
Początkujący
Wiek: 16
Dołączyła: Wczoraj 19:08

Na niezłym speedzie jesteś, 3 lata w parędziesiąt minut

Że też nikt takich nie wyp... w kosmos...
No ja rozumiem, że na bezrybiu i rak ryba, ale bez przesady!
Czy już wszyscy mają to w dupie z kim się gada?


jak myślisz, pojawi się tutaj jeszcze raz i napisze jeszcze jakiegoś posta w dziale tematycznym?
gdybys to ty była na jej miejscu, pojawiłabys się na tym forum jeszcze raz?
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 17 paź 2008, 19:08

chwastek, wez po uwage ze to forum niejedno juz widzialo. a panna iluzja na wejsciu zaprezentowala mentalnosc typowa dla sredniorozgarnietej gimnazjalistki- durnowate wypowiedzi, konczenie zdan emotami, brak logiki. Stad brak specjalnej tolerancji dla tego typu wytworow.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 paź 2008, 19:30

chwastek pisze:nie bawię sie

Ależ doskonale się bawisz :)
chwastek pisze:ja niczego takiego nie twierdziłam i nie ma czegoś takiego

Ok. Przyjęłam, odnotowałam, zakarbowałam sobie. A do dalszej zabawy jakoś powołania nie czuję, więc pozwolę sobie odstąpić od tematu.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 17 paź 2008, 20:01

Wujo Macias pisze:chwastek, wez po uwage ze to forum niejedno juz widzialo. a panna iluzja na wejsciu zaprezentowala mentalnosc typowa dla sredniorozgarnietej gimnazjalistki- durnowate wypowiedzi, konczenie zdan emotami, brak logiki. .


durnowate? czytałam tutaj wiele wypowiedzi które mogłabym okreslić podobnie, wypowiedzi starych użytkowników, i jakos poza nielicznymi, żartobliwymi komentarzami innych starych użytkowników, czy wręcz żadnej reakcji na czasami dość żenujący poziom wypowiedzi przyjaciółeczki/forumowego_kumpla, nie przypominam sobie aby ktoś tutaj zaproponował z tego powodu wyp... w kosmos.

mentalność typowa dla średniorozgarnietej gimnazjalistki? tutaj takie wypowiedzi, na niezbyt wysokim poziomie, zdarzają się i innym. czasami ktoś ma gorszy dzień i tak "samo" mu się napisze. i cóż z tego? widziałeś podobne mysiorkowej, reakcje kogoś w takiej sytuacji? a nie chciałbyś, wujo_macias poobserwować, jak na forum, z czasem, z takiej średniorozgarniętej gimnazjalistki wyrasta rozgarnięta, wartościowa jednostka godna WASZEJ uwagi? (wiem, że wymagam zbyt wiele od ciebie ... no ale ...)

kończenie zdań emotami i brak logiki? kurcze, mi też to się zdarza - i tobie się zdarza - i tamtej pani się zdarza - i tamtemu panu też się zdarza - nam się to zdarza - ile razy czytałeś tutaj jak ktoś komuś zarzuca brak logiki w rozmowie, zwłaszcza gdy w sporze zaczyna mieć przewaga jedna ze stron?


Wujo Macias pisze:Stad brak specjalnej tolerancji dla tego typu wytworow.


taki wytworem była też lady_of_darkness?

Wujo Macias pisze:Otoz w tejze powiesci narracja jest zawsze w 1ej osobie, ale dzielona pomiedzy czterech glownych bohaterow. W pewnym momencie jest akcja, kiedy jeden z gosci wspomina pierwsze spotkanie z Jess, taka typowa rozwydrzona gowniara.
Cytujac: "I wtedy przyszla ta je..bnieta..."
No, i taka sama mysl mam w kazdym momencie, gdy widze nowy post jednej z swiezych uzytkowniczek. Zagadka- o kogo chodzi?


jesteś na 100% pewien, wujo_macias, że one nie pasowały do WAS? po tych kilku postach, po kilku wizytach na tym forum jesteś w stanie rozpoznać i nazwać takiego trolla_szkodnika? i one takie były?

[ Dodano: 2008-10-17, 20:08 ]
pani_minister pisze:
chwastek pisze:nie bawię sie

Ależ doskonale się bawisz :)


jak to w tej opowiastce - przyszła kryska na matyska? <cieszy_sie>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 17 paź 2008, 21:07

Wujo Macias pisze:chwastek, wez po uwage ze to forum niejedno juz widzialo. a panna iluzja na wejsciu zaprezentowala mentalnosc typowa dla sredniorozgarnietej gimnazjalistki- durnowate wypowiedzi, konczenie zdan emotami, brak logiki. Stad brak specjalnej tolerancji dla tego typu wytworow.

O, nareszcie sensowna wypowiedź, zgadzam się w 100% <browar>

Tylko sposób reakcji na taką osobę świadczy również o tych, którzy reagują. A reagowały właśnie osoby z dużym stażem forumowym, te właśnie popisujące się swoją "walką o poziom". Jakiż oni poziom zaprezentowali?

Żenada. Politowanie. Kaczyński's style.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 17 paź 2008, 22:00

Andrew pisze:jak mnie oknem sie wywala , włażę przez dziurkę od klucza .

... i przez priw :P Kopiujesz cały czas ten sam, czy zawsze piszesz od nowa? ;DD
Miltonia pisze:To forum to nie jest caly swiat, tez warto o tym pamietac.

Niedobra! <pejcz>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 17 paź 2008, 22:22

Wujo Macias pisze:panna iluzja na wejsciu zaprezentowala mentalnosc typowa dla sredniorozgarnietej gimnazjalistki- durnowate wypowiedzi, konczenie zdan emotami, brak logiki. Stad brak specjalnej tolerancji dla tego typu wytworow.

Też się zgadam w 100% <browar>
Ta sama konkluzja co u mnie (plus oszustwo w wieku), tylko forma bez "wyp... w kosmos". Jakaś różnica shaman? Przecież to Ty jesteś największym upierdliwcem w stosunku do nowych-myślących... "powolniej". Cóż za hipokryzja :|
shaman pisze:reagowały właśnie osoby z dużym stażem forumowym, te właśnie popisujące się swoją "walką o poziom".

Jakbyś coś przegapił, to moja "walka o poziom" poszła wraz ze mną z MT do dymisji.

Ja po prostu nie chcę gadać z oszustami-w-żywe-oczy. Dlatego podsumowałem w ten, a nie inny sposób zdania poprzedników. Ja się tym nie bawię i szkoda mi na to czasu.

Ty to robisz bardziej osobiście i często poniżej pasa, bawiąc się przy tym setnie.
Sam określ swój "style".

Aaa... i logiczne pozdrówka dla zachwaszczonejjabłoni <aniolek>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 18 paź 2008, 01:54

Mysiorek pisze:Przecież to Ty jesteś największym upierdliwcem w stosunku do nowych-myślących... "powolniej". Cóż za hipokryzja

Moja hipokryzja usprawiedliwia Twoje zachowanie? <hahaha>

Mysiorek pisze:Ja po prostu nie chcę gadać z oszustami-w-żywe-oczy. Dlatego podsumowałem w ten, a nie inny sposób zdania poprzedników. Ja się tym nie bawię i szkoda mi na to czasu.

To nie gadaj. Ale nie...

Mysiorek pisze:Sam określ swój "style".

Wspaniały dżentelmen w każdym calu. Gratis Twój style:
Mysiorek pisze:Jakbyś coś przegapił, to moja "walka o poziom" poszła wraz ze mną z MT do dymisji.
w wolnym tłumaczeniu: Jedyny Sprawiedliwy Wyrzucony Na Margines Biedny Żuczek.

Bawiłem się setnie <zalamka>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 paź 2008, 09:10

shaman pisze:Moja hipokryzja usprawiedliwia Twoje zachowanie?

<lodzik> ... a u was biją murzynów!
shaman pisze:To nie gadaj.

No właśnie to zrobiłem. Czyli ktoś spalił cegłę za swoją wtopę i już nie trzeba z nim klechać.
Ty robisz to na swój sposób, ja na swój.
shaman pisze:Jedyny Sprawiedliwy Wyrzucony Na Margines Biedny Żuczek

WDWKC, specjalnie dla Ciebie sprostowanie:

Po 1 - nie Jedyny, większość se poszła
Po 2 - nie Wyrzucony, sam se poszedłem
Po 3 - nie Margines, bo by to znaczyło, że nim/w nim/na nim jesteś
Po 3 - nie Biedny a szczęśliwy
Po 4 - nie Żuczek, tylko Mysiorek [:D]

[ Dodano: 2008-10-18, 09:15 ]
Aaa... i nieustające pozdrówka dla zachwaszczonejjabłonki <aniolek>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości