Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2008, 00:31

Olivia pisze:
Maverick pisze:Jak na 30 dni to przydaloby sie wiecej modow ;)

Wypowiedział się... Na szczęście już tu nie decydujesz. Więcej modów? Nie ma na razie odpowiedniego kandydata.

A pani minister... Nie wiem, czy to tylko moje wrażenie, ale świetnie się odnalazła. :P
Nie chodzi o decydowanie tylko o to ze jest za malo. A kandydaci by byli ;)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 28 sty 2008, 00:39

księżycówka pisze:Wg Ciebie chyba

właśnie

mnie niestety amnestia nie objęła, po prostu odbębniłam swoją karę.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 sty 2008, 08:46

Golly Gee pisze:
Mia pisze:niech "Golly Gee" zapyta cos o sexie - to sie coś wniesie

Tylko, że jestem gejem to może być jakieś zapytanie z miłości greckiej?

nie szkodzi ...wal smiało
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 28 sty 2008, 23:38

Andrew pisze:nie szkodzi ...wal smiało

Zapytam o jakiś szczegół, a Ty mi znowu odpowiesz, "nieszkodzi ...wal śmiało"
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lut 2008, 17:24

pani_minister pisze:Powiedzmy, że temat będzie dokładnie obserwowany. Ze swojej strony obiecuje, że nie dam za niego warna nikomu, jak pojawią się solidne przegięcia, niesmaczne osobiste wycieczki itp. - usunę posta po prostu.

Hyde Park corner :]


Mati_00 pisze:

ja taki ku*wa jestem! 8) Mia, z gracją przeklinam? :P hehe



przeklinanie z grcja ? :| co to ma byc ?

Mati_00 pisze:

hm za co Mia dostała tego 3 warna? powód znam, ale za co dokładnia Pani Admin? i btw. bezsensowne są te warny o podwójnej wartości... :| no ale z moim zdaniem i tak się nikt nie liczy tutaj




za regulamin !! jest napisane wyraznie w nim to co napisane i tak sie dziwie , ze Tobie warna nie dala, a powinna !
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czy zatem za ten post mój warn jest słuszny ?
do tego za co go otrzymalem odsylam na klikniecie na jedyneczke przy awatarze ... <browar>
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 17:29 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 11 lut 2008, 22:59

Andrew pisze:Tobie warna nie dala, a powinna

-->
Decyzja moderatora jest ostateczna i użytkownik nie ma prawa odwoływać się od niej, ani też komentować jej na forum


Jak sobie podejmę decyzję o niewarnowaniu kogoś, to jedyne, co możesz zrobić, to zgłosić jego post. Albo napisać do mnie na priv, że taki a taki na warna zasłużył. Jak uznam, że masz rację (a czasem się tak zdarza :P ), to warn na pewno się trafi.
A mówienie moderacji publicznie, co powinna była zrobić, w takiej formie, jak to zrobiłeś, jest nie tylko sprzeczne z regulaminem, ale średnio kulturalne 8)

I, Andrew, oczywiście, że wszystkie moje warny są słuszne. Jakbym tak nie uważała, nie dawałabym ich :)

I jako, że swoje stanowisko przedstawiłam chyba dość klarownie, dalej na ten temat pisać nie zamierzam.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 mar 2008, 07:36

czesc,jestem na forum poraz pierwszy,mam dziewczyne od półtora roku,i nie możemy sie kochac, nie moge w nia wejsc, krzyczy z bólu, była juz kilkakrotnir u lekarza i twierdza ze jest zdrowa. próbowaliśmy juz nawilżaczy i nic nie pomaga. POMOCY;/


reakcja moda ... warn i zamkniecie tematu
jak tak ma wygladac wasza pomoc ludziom na forum o sexie - to gratulacje, gadajcie sobie dalej w tematach wyraz to, przytul mnie itd.

linki dac nie szło ? kłopot to straszny !!?? <mlotek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 mar 2008, 08:03

A wyszukiwarka to takie truuudne urządzenie :>
Ostatnio zmieniony 04 mar 2008, 08:04 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 mar 2008, 08:16

trudne nie trudne ja za jej pomoca nic znalesc nie umiem - wiec JA sie i młodym nie dziwie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 mar 2008, 09:42

a ja tam sie dziwie, bo często naprawdę nie trzeba prawie nic myśleć by coś wpisać w tę wyszukiwarkę. Do wielu tematów nie trzeba nawet wyszukiwarki bo są gdzieś tak od pierwszej do drugiej strony góra trzeciej w danym dziale.

A w ramach bonusu jak mam czas to im szukam i podaje linki
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 mar 2008, 12:06

Dzindzer pisze:a ja tam sie dziwie, bo często naprawdę nie trzeba prawie nic myśleć by coś wpisać w tę wyszukiwarkę

Ale trzeba wpisać poprawnie <szczerbaty>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 mar 2008, 14:06

Może jakieś testy na IQ przy rejestracji, pop upy z napiszem "użyj wyszukiwarki", może zamkniemy forum i zostawimy wyszukiwarkę? Oszczędzimy pracy biednym modom.

Ale nieee.... bo jak zamkniemy forum to pokaż swoją twarz, opisz 100x tego samego użytkownika, powiedz co cię dziś wkurza - znikną. Toż to esencja forum o seksie i miłości.

A co by było, gdyby wprowadzić testy IQ dla wszystkich, nawet już zarejestrowanych...? Ekhm...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 mar 2008, 14:28

shaman pisze:Oszczędzimy pracy biednym modom.

Użytkownikom głównie. Przynajmniej tym, którym się jeszcze w ogóle chce odpisywać. A garsteczka takich aktywistów już tylko została. Większość woli po prostu zgłosić posta i poczekać na posprzątanie.

shaman, Ty naprawdę uważasz, że założenie tematu, na który odpowiedź znajduje się w odległości dwóch kliknięć (i często nie wymaga nawet użycia wyszukiwarki), to chwalebne działanie zasługujące na poświęcenie czasu, energii i klawiatury innego użytkownika na spłodzenie po raz n-ty tego samego tekstu? Zresztą najciekawsze, najtrafniejsze, najoryginalniejsze odpowiedzi na pospolite / powtarzające się tematy zwykle już padły. Jak szukasz informacji, to używasz googli, czy szukasz jelenia, który zrobi to za Ciebie?

Poza tym: jeśli ktoś ma problem, to SZUKA jego rozwiązania. Podjęcie działania w tym kierunku wydaje się dość logiczne. Działania, a nie jego namiastki, polegającej na spłodzeniu jednego zdania z kilkoma błędami ortograficznymi, dorzuceniu kilku znaków zapytania w tytule i hasła "problem" (a niekiedy nawet kłamstewka w rodzaju: "korzystałem z wyszukiwarki i nic nie znalazła") - i czekania, aż rozwiązanie na tacy podejdzie. A wiesz co? Czasem założyciele takowych tematów nie pofatygują się nawet przeczytać odpowiedzi.

shaman pisze:Toż to esencja forum

Powiedziałabym, że esencją jest interakcja. Bo jeśli seks i miłość - to polecam stronę główną i wszystkie linki. I google <diabel> Masa informacji, powiedziałabym, że nic już tutaj pisać nie trzeba :]
shaman pisze:A co by było, gdyby wprowadzić testy IQ dla wszystkich, nawet już zarejestrowanych...? Ekhm...

Czyżbyś potrzebował testu, żeby wyrobić sobie opinie o czyimś IQ? Chyba, że nie o teście piszesz, a o konsekwencjach pokroju: "każde 10 punktów mniej zamyka dostęp do jednego z działów" [:D]
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 04 mar 2008, 15:57

pani_minister pisze:Poza tym: jeśli ktoś ma problem, to SZUKA jego rozwiązania. Podjęcie działania w tym kierunku wydaje się dość logiczne. Działania, a nie jego namiastki, polegającej na spłodzeniu jednego zdania z kilkoma błędami ortograficznymi, dorzuceniu kilku znaków zapytania w tytule i hasła "problem".


Ludzie raczej chca sie wygadac i byc wysluchanym. Co mi po tym jak poczytam cos o innym podobnym temacie. TO JA CHCE BYĆ W KONCU PRZEZ KOGOS WYSŁUCHANYM, ZAUWAŻONYM, DOSTRZEZONYM. Ludzie chcą zeby było im lżej na duszy sercu, szukaja pomocy zwiazanej z "interakcja" czyli relacjami miedzyludzkimi.


pani_minister pisze:Powiedziałabym, że esencją jest interakcja.


No tak, wiem powinni sie dopisywac do podobnych tematów, wtedy dostana swoja interakcję, a i funkcyni bedą zadowoleni. Może fajnym pomysłem byłoby stworzenie podkategorii tematów w działach.

Jest też tu mała sprzecznosc. Tradycja nie zakładania stale powtarzających sie tematów nie jest(była) przestrzegana i tak możeby znalesc kilka temtów o jednej tematyce. Petent znajdujac w wyszukiwarce cztery tematy (np. o tym dlaczego po 3 randce dzieczyny nie dzwonia i nie piszą), doszuka sie w każdnym z nich pierwiastka wnętrza każdego z założycieli . A od tego juz nie trudno do stwierdzenia że "nie znalazłem/am podobnego tematu".
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 mar 2008, 16:20

Martinoo pisze:Ludzie raczej chca sie wygadac i byc wysluchanym

Czasem. A czasem wyskoczy im pryszcz na penisie lub wsadzili palca umazanego spermą partnerce.
Poza tym, jeśli chcesz sie wygadać, możesz to spokojnie zrobić w miarę dyskretnie, odzew raczej będzie. Nie musisz stać na środku rynku i rozdzierać koszuli na piersi, wtedy co najwyżej potencjalna grupa odpowiadających powiększy się o malkotentów, krytykantów i ludzi ceniących sobie święty spokój.
Martinoo pisze:Jest też tu mała sprzecznosc

Nie, ewolucja. Forum robi się po prostu coraz większe - i utrzymanie jakiego takiego ładu wymaga zupełnie innych środków niż wtedy, kiedy było stu użytkowników, a każdy temat był odkryciem.
Martinoo pisze:doszuka sie w każdnym z nich pierwiastka wnętrza każdego z założycieli

Ale co z tego? Ten pierwiastek nie pozwoli mu pociągnąć tematu dalej, dopisując własny problem? Poza tym skoro znajduje aż 4 tematy, to już ma pewne spektrum, z którego może wybrać ten najbardziej mu odpowiadający.

Mi ostatnio zdarzało się łączyć w jedną całość po pięć czy sześć tematów po różnych działach rozsianych, bo akurat jakiś nowicjusz stworzył coś, co użycia wyszukiwarki wymagało. Mimo jednak dobrych chęci nie przejrzę tysięcy tematów sprawdzając, które układają się w kolejne puzzle tej samej układanki. Tym niemniej dostrzegam, jak łatwo jest niekiedy znaleźć nawet nie podobny, ale zgoła identyczny problem; zwłaszcza, jeśli problem jest techniczny, a nie uczuciowy.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2008, 16:21 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 mar 2008, 20:01

pani_minister pisze:najciekawsze, najtrafniejsze, najoryginalniejsze odpowiedzi na pospolite / powtarzające się tematy zwykle już padły. Jak szukasz informacji, to używasz googli, czy szukasz jelenia, który zrobi to za Ciebie?

Oczywiście, że padły. I oczywiście, że ja szukam sam (ile tematów założyłem? 0. czyli 1, ale to nagaczekolada, a nie ja :) ) Wiem, że niektóre tematy sugerują niepełnosprawność autorów, przez co irytują ludzi poświęcających czas na administrowanie. Wiem że i użytkownicy "broniący" takich ludzi wzbudzają irytację.

Ale kim jesteśmy/jesteście (starsi użytkownicy, admini, mody), by oceniać przydatność kogoś/czyjejś myśli/czyjejś wątpliwości dla tego forum i dla innych?

A gdyby stworzyć osobny dział dla takich tematów (tematów "było") i zamiast je kasować - przenosić je tam? Pewnie często byłyby zbywane, olewane; ludzie pisaliby "byyyło" albo rzucali linkami i tyle. Ale może wtedy taki pajacyk ruszyłby głową i poszperał? Wyedukował się w użytkownika, którego warto przyjąć do tego grona (bo na pijawach i leniach chyba nikomu nie zależy). Rozumiesz, żeby nie zamykać bez słowa. Ostro, ale z jakimś minimum.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 mar 2008, 23:45

shaman pisze:żeby nie zamykać bez słowa

Zwykle słowo jakieś jest. Choćby link (lub: zbywanie, olewanie i temu podobne zachowania. Krytykowane tu przez tych, którzy nawet tego nie zrobią :> ). A nie zawsze, fakt. Piszesz się na Prometeusza? Tudzież Syzyfa?

shaman pisze:Ale kim jesteśmy/jesteście

Agnieszkową Ordynacką :>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 mar 2008, 01:06

pani_minister pisze:Piszesz się na Prometeusza? Tudzież Syzyfa?

... tudzież moda? Ja nie ;>
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 05 mar 2008, 01:12

Andrew pisze:czesc,jestem na forum poraz pierwszy,mam dziewczyne od półtora roku,i nie możemy sie kochac, nie moge w nia wejsc, krzyczy z bólu, była juz kilkakrotnir u lekarza i twierdza ze jest zdrowa. próbowaliśmy juz nawilżaczy i nic nie pomaga. POMOCY;/


reakcja moda ... warn i zamkniecie tematu
jak tak ma wygladac wasza pomoc ludziom na forum o sexie - to gratulacje, gadajcie sobie dalej w tematach wyraz to, przytul mnie itd.

linki dac nie szło ? kłopot to straszny !!?? <mlotek>
zgadzam sie z ednriu, przez taką faszystowską bufoniastość adminow forum nudnieje
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 mar 2008, 01:17

Augusto pisze:adminow

Dali mi kogoś do pomocy? :>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 mar 2008, 12:37

pani_minister pisze:Dali mi kogoś do pomocy?

To może konkursik na ministrowe skrzaty?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 mar 2008, 12:47

Mozecie sie ze mna nie zgadzac , ale ja jak wchodze na forum motoryzacyjne i szukam rozwiazania swego problemu na temat, iz cos mi sie zepsuło, to wpisuje w wyszukiwarke słowo np. ABS i co mam ? wielki syf !! zadaje pytanie w nowym tamcie i co mam ? ano mam przez podobych do naszych modów odpowiedz było !! poszukaj i go zamkniecie ! a czasem warna za nie użycie wyszukiwarki co jest bzdurą . Ale ja nie mam czasu by przeczytac wszystko co wyszukiwarka znajdzie z słowem ABS... I teraz co sie dzieje ...jest forum motoryzacyjne o BMW, a w nim ktokolwiek sie pojawi z problemem to ma odpowiedz od elity tegoż forum "BYLO" A co mnie obchodzi jako nowo wchodzacego ze było ! ja chce by mi udzielono pomocy bo po to to forum jest , ale okazuje sie , ze nie , ze forum to czy inne jest od czegoś innego, a od czego ? Od tego by stali bywalcy gadali o driftach , o killach , o tuningach jakie sobie wykonali , o dupie marynie , o ferari które spłoneło , o tarczy rakietowej itd.
Wiec ja sie pytam dlaczego to jest forum o BMW ? skoro zadac pytania o bmw nie ma sensu ?
Ostatnio zmieniony 05 mar 2008, 12:48 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 mar 2008, 14:03

Andrew pisze: to wpisuje w wyszukiwarke słowo np. ABS

To zacznij operować większą ilością słów i kilkoma operatorami. Gwarantuję, że znajdzie, najdalej przy trzeciej - czwartej próbie. Ja na tym akurat forum tylko raz nie znalazłam posta (posta, pojedynczego, nawet nie tematu), którego szukałam. Bo usunięty został.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 mar 2008, 17:17

Zamykanie będzie, z jakimś komentarzem najczęściej. No i warnem też często.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 mar 2008, 18:31

Imperator pisze:Zamykanie będzie, z jakimś komentarzem najczęściej. No i warnem też często.

Ale to wiemy przecież <pijak>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 mar 2008, 14:40

Nie chce zakładać nowego tematu, ale myślę, że czas najwyższy odwołać z Modteamu Miltonię. Moderator poza swoją funkcją, niczym się nie różni od innych użytkowników, ma prawo się mylić, ale jak to zrobi, powinien potrafić przyznać się do błędu i przeprosić. Chyba nie znajdzie sie ani jedna osoba, poza wspomianą moderatorką, dla której użycie przekleństwa jako przykładu, a przeklnięcie - to jedno i to samo. Co to za moderator, którego ulubionym słowem jest recydywa, a chyba nie do końca rozumie co owe słowo znaczy? Co to za moderator, który nie potrafi ocenić sprawy obiektywnie, za to z uporem kieruje się prywatnymi antypatiami? Otóż na pewno taki, którego trzeba zmienić. Nie chciałam się kłócić wcześniej, odbębniłam grzecznie niesłusznego bana, ale więcej takich wyskoków tolerować nie będę. Jeśli użytkownicy forum, w liczbie większej niż osób jedna czy dwie, uznają bana za śmiesznie głupi to chyba coś jest na rzeczy, i tak jak ostrzeżenie może odwołać tylko ktoś kto je przyznał, to myślę, że sprawa powinna zostać w zarządzie forum przedyskutowana, bo to nie pierwszy i pewnie nie ostatni, jej prywatno-moderatoski wyskok.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 12 mar 2008, 14:45

popieram koleżankę. Miltonia przesadza z dawaniem warnów z każde "krzaczki" w poście, nawet jeśli są one cytatem...jedko k____a i już leci warn.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 mar 2008, 15:06

Właśnie, a to "nawet" to czasami bardzo dużo. Ale tak jest jak się wpada na forum, nie uczestniczy w dyskusjach, nie rozumie ich kontekstu a tylko rzuca na prawo i lewo: recydywa.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, 15:23 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 12 mar 2008, 15:37

A ja sie zastanawialem dlaczego tyle paskow jest na forum [:D]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 mar 2008, 20:41

Nie popre !!! żadnych wulgaryzmów tolerowac nie zamierzam , mało tego ! usunoł bym też emotikony wyrazajace wulgarność. I choc rozumiem Twoje oburzenie to jednak inaczej sie nie da ! jak coś cytujesz - wykropkuj dane słowo. <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości