Poszukuje SPRAWDZONYCH domkow na wakacje!

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Poszukuje SPRAWDZONYCH domkow na wakacje!

Postautor: Hyhy » 21 lip 2007, 10:52

Witam!

Poszukuje miejsc w ktorych ktos z Was byl i faktycznie miejsce to jest warte uwagi. Wiadomo ze im cena nizsza tym lepiej :) takie domki powyzej 300zl za dobe odpadaja, najlepiej gdyby bylo to max 200 zl za domek/dobe.

Domki najlepiej zeby byly:
a) na mazurach
b) nad soliną
c) ewentualnie gdzies nad morzem:)

Jesli macie jakis super wypas domek w innym miejscu to tez mozecie w sumie rzucic nazwa czy adresem.

Chcialbym zeby byl tam parking na 1 pojazd, bilard, ping pong, pilka(siatka). Mile widziane atrakcje w promieniu 50km roznego rodzaju.
Domek ten MUSI byc nad sama wodą :) najlepiej zeby mial ogrodzony teren. Wychodze sobie z domku i jestem na pomoscie:> wskakuje sobie i sie pluskam albo plywam łódeczką :) o cos takieo mi chodzi ze tam sie nikt nie kreci oprocz naszych kilku osob.
Liczba osob to 4 wiec domek powinien byc 4-5 osobowy.

Jesli cos mi sie przypomni to dam znac. Acha wazne sa 2 lozka 2 osobowe w oddzielnych pomieszeniach jakby byly z prysznicami obok (tak jak pokoje w hotelach) to juz w ogole wypas:)

Tak poza tym to wazne sa rowniez rowery zeby byly lub zeby mozna bylo je stosunkowo tanio wypozyczyc:)


Dobra narazie to tyle:) Mam nadzieje ze ktos byl w takim fajnym spokojnym miejscy a nie tylko kazdy jezdzi do leby jak polowa moich znajomych :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości