motory w kontexcie erotycznym

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

motory w kontexcie erotycznym

Postautor: tank girl » 30 cze 2007, 11:35

Pozwolę sobie podzielić się z Wami jednym z moich starych textów. Pierwotnie nosił on tytuł Pytanie z Podtextem Erotycznym i został umieszczony na jednym z forów motocyklowych, niemal natychmiast lądując w śmietniku - moim zdaniem niesłusznie, bo użytkownicy forum wykazali zainteresowanie tematem i dyskusja zapowiadała się ciekawie... ;d

Zresztą, oceńcie sami potencjał zagadnienia:

Od dłuższego czasu intryguje mnie pewna kwestia; być może Wy pomożecie mi ją rozwiązać. Wiadomo, że są na rynku różne typy maszyn. Różnią się one pod bardzo wieloma względami, ale z grubsza można podzielić je na dwie grupy.

Do grupy pierwszej zaliczają się maszyny z dużym skokiem tłoku silnika, do drugiej natomiast - te z małym. I tu nasuwa się pytanie - czy skok tłoku silnika danej maszyny znajduje odzwierciedlanie w stylu uprawiania miłości jej właściciela?

Ze swojej strony muszę przyznać, że ze zbyt wieloma motonitami do czynienia nie miałam, skromne moje doświadczenia wydają się jednak potwierdzać powyższą tezę ;d

A Wy? Co sądzicie o tym? :>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 30 cze 2007, 11:59

Hmm... Może ludzie preferujący płytkie i szybkie frykcje podświadomie wybierają silniki krótkoskokowe, a ci co lubia głęboko - długoskokowe? Tak mi sie skojarzyło.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 30 cze 2007, 12:17

Prędzej bym się dopatrywał zróżnicowania na podstawie osiąganych prędkości, czyli podział na czopery i ścigacze :D czyli na tych co się delektują powoli i tych wręcz przeciwnie.
Sama długość skoku tłoka w silniku niewiele ma wspólnego chyba z właścicielem, a tym bardziej z jego seksualnością ... <diabel>
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 cze 2007, 12:29

Kurcze, TG, Ty to masz problemy ;DD

Ale coś chyba w tym jednak jest, bo niby to samo ma się odnosić do samochodów, jeśli chodzi o panów. Autko - przedłużenie penisa? <hmm> Nie wiem, jak to jest z motocyklami :D

Mam tylko nadzieję, że "mój", nie z tego powodu pływa na olbrzymim kontenerowcu <hahaha>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 cze 2007, 12:48

tank girl pisze:A Wy? Co sądzicie o tym?

Że komuś brakuje sexu bardzo i ma manie <diabel>

Ja lubie małe samochody, czy to znaczy że lubie małe penisy ?? Niee, wręcz przeciwnie <diabel>
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 30 cze 2007, 12:51

jest naukowo stwierdzone (nie jestem w stanie podać źródła w tej chwili), ze kobiety jeżdżące motocyklami są lepszymi kochankami, niż reszta. spowodowane jest to właśnie wibracjami przyjmowanymi od dosiadanego okrakiem motoru.
nie wiem jak sprawa wygląda w przypadku facetów-motocyklistów.

sądzę, że nie ma znaczenia jakiego typu motor bierzemy pod uwagę.
toor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 26 maja 2007, 19:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: toor » 30 cze 2007, 12:52

Mona pisze:Autko - przedłużenie penisa?


Hmm no to co mają powiedzieć ci, którzy jeżdżą Jelczami, Solarisami tudzież 105 Na na codzień :P ??
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 cze 2007, 12:53

Marissa pisze:Ja lubie małe samochody, czy to znaczy że lubie małe penisy ?? Niee, wręcz przeciwnie <diabel>

No tak, a co z kitami typu: "nie wielkość się liczy, a sztuka"? <evilbat> Eheheh, to Marisska pojechała <banan>
krpablo pisze:Hmm no to co mają powiedzieć ci, którzy jeżdżą Jelczami, Solarisami tudzież 105 Na na codzień :P

To jest już hardcore <diabel>

Czekamy na dalszy wywód TG i gdzież Ona - siejąca ziarna domniemań forum? ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 30 cze 2007, 13:00

Kurde,tank girl, jaj sobie nie rób. Skok tłoka w cylindrze mojej maszyny wynosi 59,5mm. Ja mam nieco większy hehe :)
Dodam jeszce, że WSK jest maszyną wysokoobrotową (jeżeli chodzi o tamte czasy i silniki 2T, nijak to się ma do dzisiejszych sportowych) i najlepiej czuje się mneij więcej powyżej 3/4 zakresu obrotów, więc to chopciaż plus :D
Mój sprzęt mnie pogrążył :D

tank girl pisze:Różnią się one pod bardzo wieloma względami, ale z grubsza można podzielić je na dwie grupy.
Do grupy pierwszej zaliczają się maszyny z dużym skokiem tłoku silnika, do drugiej natomiast - te z małym.

A z tym się nie zgodzę. Motocykle już prędziej na dwutaktowe i czterotaktowe.
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 cze 2007, 13:00

Mona pisze:
Marissa pisze:Ja lubie małe samochody, czy to znaczy że lubie małe penisy ?? Niee, wręcz przeciwnie <diabel>

No tak, a co z kitami typu: "nie wielkość się liczy, a sztuka"? <evilbat> Eheheh, to Marisska pojechała <banan>

Sztuka też się liczy, ale za swój gust nie będę przepraszać tych krzykaczy którzy zaraz będą chcieli zlińczować za to, że nie mam racji ;DD
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 cze 2007, 13:10

Marissa pisze:Sztuka też się liczy, ale za swój gust nie będę przepraszać tych krzykaczy którzy zaraz będą chcieli zlińczować za to, że nie mam racji ;DD

Oj, no wiadomo, że jakiś tłok musi być <hyhy>
Nie przepraszaj, bo nie masz za co - o gustach się nie dyskutuje ;)
Lies pisze:Motocykle już prędziej na dwutaktowe i czterotaktowe.

To powinni wymyślić coś z większą ilością taktów, co by pasowało do tego tematu ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 cze 2007, 13:26

Marissa pisze:Ja lubie małe samochody, czy to znaczy że lubie małe penisy


wedle tej zasady (dziwnej, swoją drogą) im mniejsza fura, tym większy sprzęt <diabel> Czyli wymiarami Rocco chwalić się muszą właściciele kaszla? <hahaha> Głupota.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 30 cze 2007, 14:51

Pan dr. Lew Starowicz na pytanie: Czy samochód jest przedłuzeniem penisa? odpowiedział krótko: tak (zdaje się , że u Wojewódzkiego). Co o tym sądzić? Pewnie w części przypadków tak, ale czy u wszystkich - wątpię.
W ogóle co ci przyszło do głowy z tymi skokami tłoków? W sumie to nie ma między nimi tak dużej różnicy.... Pojemność, to jak wiadomo średnica tłoka x jego skok. A większa pojemność silnika, to przede wszystkim zwiększona średnica tłoka, a nie jego skok.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 cze 2007, 15:00

TedBundy pisze:im mniejsza fura, tym większy sprzęt <diabel> Czyli wymiarami Rocco chwalić się muszą właściciele kaszla? <hahaha> Głupota.

Niby to zgadzałoby się, bo jeśli facet posiada monstrum między nogami, to na cholerę to to jeszcze przedłużać? ;DD

A propos autek, to słyszeliście o tym, że stan samochodu odpowiada stanowi zdrowia jego właściciela? Akurat w tej kwestii znam kilka potwierdzających ten fakt przypadków. No wiem, śmieszne to trochę... <hmm>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 30 cze 2007, 15:52

A co z tymi facetami, co rower mają? Że lubią pedały? <hahaha>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 cze 2007, 15:55

Mona pisze:Nie przepraszaj, bo nie masz za co - o gustach się nie dyskutuje ;)

No nie wiem, ostatnio co zaglądam to tematy o homoseksualiźmie - jakie to jest be, fe, <belt> , a przecież to też jakiś gust jest <szczerbaty>

Mona pisze:A propos autek, to słyszeliście o tym, że stan samochodu odpowiada stanowi zdrowia jego właściciela? Akurat w tej kwestii znam kilka potwierdzających ten fakt przypadków. No wiem, śmieszne to trochę... <hmm>

Pierwsze słyszę... Ciekawa teoria :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 cze 2007, 16:13

Imperator pisze:A co z tymi facetami, co rower mają? Że lubią pedały? <hahaha>

O! Tak, tak, a jak do tego lubią anal, to mamy komplecik <banan>

Marissa pisze:Ciekawa teoria

Ja wiem <hmm> Porąbana, jak inne podobne teorie ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 30 cze 2007, 16:21

Mona pisze:A propos autek, to słyszeliście o tym, że stan samochodu odpowiada stanowi zdrowia jego właściciela? Akurat w tej kwestii znam kilka potwierdzających ten fakt przypadków. No wiem, śmieszne to trochę... <hmm>


trefna teoria.
nie dbam o wóz wcale, a jestem okazem zdrowia i dbam o siebie i swą kondycję.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 02 lip 2007, 19:10

Zaq pisze:Hmm... Może ludzie preferujący płytkie i szybkie frykcje podświadomie wybierają silniki krótkoskokowe, a ci co lubia głęboko - długoskokowe? Tak mi sie skojarzyło.

No właśnie tak jakoś mi to pasowało... <lol>

eng pisze:Prędzej bym się dopatrywał zróżnicowania na podstawie osiąganych prędkości, czyli podział na czopery i ścigacze :D czyli na tych co się delektują powoli i tych wręcz przeciwnie.

O, to, to, to...! :) Chopperowcy jako osobnicy naturalnie predysponowani do sexu tantrycznego i przecinakowcy preferujący szybkie, ostre akcje ;d

eng pisze:Sama długość skoku tłoka w silniku niewiele ma wspólnego chyba z właścicielem, a tym bardziej z jego seksualnością ... <diabel>

No wiesz, skok tłoku i prędkość w przełożeniu na pchnięcia płytkie i szybkie oraz wolne i głębokie.... <diabel>

Mona pisze:Kurcze, TG, Ty to masz problemy ;DD

Tam zaraz problemy! Ja to wolę w kategoriach pomysłów, względnie - tematów do przemyśleń, rozpatrywać ;d

Marissa pisze:
A Wy? Co sądzicie o tym?

Że komuś brakuje sexu bardzo i ma manie <diabel>

Hehehe ;d
No, niestety, rozczaruję Cię, Marisso. Pomysł na niniejszy temat wziął się z rozmowy z facetem, z którym kiedyś byłam. I, co gorsza, rozmowę tę prowadziliśmy w łóżku, między jednym sexem, a drugim ;d

Także to nie brak sexu był siłą inspirującą ;)

middleweight pisze:jest naukowo stwierdzone (nie jestem w stanie podać źródła w tej chwili), ze kobiety jeżdżące motocyklami są lepszymi kochankami, niż reszta. spowodowane jest to właśnie wibracjami przyjmowanymi od dosiadanego okrakiem motoru.

A vibratory? One też wibrują... takie wibracje się liczą? <lol>

Lies pisze:Kurde,tank girl, jaj sobie nie rób. Skok tłoka w cylindrze mojej maszyny wynosi 59,5mm. Ja mam nieco większy hehe :)
Dodam jeszce, że WSK jest maszyną wysokoobrotową (jeżeli chodzi o tamte czasy i silniki 2T, nijak to się ma do dzisiejszych sportowych) i najlepiej czuje się mneij więcej powyżej 3/4 zakresu obrotów, więc to chopciaż plus :D
Mój sprzęt mnie pogrążył :D

Czy ja wiem... jeśli uznać wypasione sportowe maszyny za swego typu rekompensację.... <niewiem> Raczej źle nie wypadasz ;d

Mona pisze:Niby to zgadzałoby się, bo jeśli facet posiada monstrum między nogami, to na cholerę to to jeszcze przedłużać? ;DD

Noooo! :D

Mona pisze:A propos autek, to słyszeliście o tym, że stan samochodu odpowiada stanowi zdrowia jego właściciela? Akurat w tej kwestii znam kilka potwierdzających ten fakt przypadków. No wiem, śmieszne to trochę... <hmm>

middleweight pisze:trefna teoria.
nie dbam o wóz wcale, a jestem okazem zdrowia i dbam o siebie i swą kondycję.

Też znam taki przypadek. Wóz w stanie strasznym. Właściciel - okaz zdrowia, z żelazną kondycją, sprawny, wysportowany itd. :)

Mona pisze:Czekamy na dalszy wywód TG i gdzież Ona - siejąca ziarna domniemań forum? ;DD

A więc... oto i on! W pełnej krasie ;d

Na moje oko, działa to mniej więcej na zasadzie wspomnianej wyżej. Faceci, którzy lubują się w przecinakach, zwykle lubią też adrenalinę, a adrenalinowe ćpuny to osoby o z grubsza rozpracowanej przez współczesną psychologię psychice.

Mianowicie, osoby takie wykazują pewne wspólne cechy i choć oczywiście twierdzić, że wszystkie są kiepskie w łóżku byłoby przesadą, to jednak poszukiwanie adrenaliny i duża ilość kochanków/ kochanek jednak się łączą, bo emocje zapewnia flirt, uwodzenie, zdobywanie coraz to nowych kobiet/ facetów, nie zaś stały związek i rozwijanie pomyślnie rozpoczętej znajomości.

Natomiast w sexie - tak jak pisałam. Ostre szybkie numerki versus sex pod postacią wykwintnej i zróżnicowanej uczty.

Ciekawie podeszli do tematu sami motonici. Jeśli chcecie, mogę poszukać tej dyskusji w moich archiwach i zamieścić odpowiedzi głównych zainteresowanychtutaj. W razie czego dajcie znać :)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 03 lip 2007, 22:19

tank girl, czy tobie się wszystko z jednym musi kojarzyć ? :D
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 04 lip 2007, 09:55

eng pisze:tank girl, czy tobie się wszystko z jednym musi kojarzyć ? :D

Ano, tak już mam.... ale nie powiesz mi, że silniki z tymi wszystkimi tłokami itd. nie są piekielnie erotyczne <diabel>
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 04 lip 2007, 16:34

Haha, ale sie ubawiłem czytając twoje wypowiedzi tank girl. Śmiesznie piszesz.
A to
tank girl pisze:ale nie powiesz mi, że silniki z tymi wszystkimi tłokami itd. nie są piekielnie erotyczne
to już mnie rozwaliło.
Silniki z wszystkimi tłokami itd ;] Szał pał.
Zapodaj te wypowiedzi z forum motocyklistów, czy tam innego...
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 04 lip 2007, 17:54

Śmiesznie, zaraz tam śmiesznie - ja tu poważnym użytkownikiem jestem! <foch>

;d

A serio. Świetna jest scena z maszynowni w Titanicu Camerona, kiedy dokonuje się rozruch całej tej maszynerii.... normalnie na samą myśl dostaję gęsiej skórki.... :D

A odpowiedzi motonitów były takie (nie uwzględniam wszystkich emotikonów, bo panowie nawstawiali ich, nie wiedzieć czemu, całe mnóstwo):

Borsukles: <lol> <lol> <lol> <lol>
Pytanie raczej do humoru

koniaczek: <lol2> <lol2> <lol2> a szerokosc baku oznacza upodobania dotyczace tuszy partnerek

spman: są tez maszyny na gaźniku, tzw wolnossące i na pełnym w(y)trysku <lol><lol><lol>

POM: a te z dynamicznym doladowaniem??

simr student: liczy sie wydajność przy ruchu posuwisto-zwrotnym pewnej istotnej cześci w silniku jaką jest tłok. jest to ze strony konstruktorów jednostek napędowych bezczelna, ordynarna i godna potępienia aluzja do "uprawiania miłości". istne bezeceństwo i bezwstydność!
swoja drogą witaj na forum [tank girl] , niezłe wejście :D

Icea_PL: Wiec 2T sa "wydajniejsze" od 4T...
13 000 rpm <bad>

zalmen3: Poniewaz tak praworzadnemu obywatelowi jak ja nie godzi sie poruszac na maszynie ktora w tak ordynarny sposob odnosi sie do tej jakze intymnej czesci zycia wiekszosci zwierzat... jeszcze dzis sprzedam swoja czterocylindrowa... tfu... posuwista Hondzie i kupie sobie moto z WANKLEM Exclamation Gdzies na forum bylo juz pokazywane takie cudo Very Happy

Gratuluje trafnosci w doborze tamatu do tej "prowokacji"

Pozdrawiam

<lol> <lol> <lol> <lol> <lol> <lol>

BORSUKLES: Aha i jeszcze jedno.
Głośność wydechu oznacza siłe i natęzenie pierdnięcia <lol> <lol> <lol> ;d ;d ;d

Młody VFR: tylko mi bez takich, moje gazy spalinowe maja wolny wydech ;d oczywiscie w moto :P

a co do tego skoku, trzeba by bylo sie spytac naszych kobiet. moja nawet chciala cos napisac, ale nie moze sie dowlec do kompa z wyczerpania ;d ;d ;d

z drugiej strony jednak, duzymi widlakami jezdza starsi panowie najczesciej z brzuszkiem i ciezko mi sobie wyobrazic takie zwaly tluszczu w ostrej i szybkiej akcji, wiec cos chyba w tym jest ;d

ketchupvfr: hi, hi a ciekawe jaką teorię wymiślicie w temacie szerokości tylniej gumy ;d

Icea_PL:
mmmm... a grubej kostki ?

A co do twardzosci zawieszenie, to pewnie sprezystosc sciegien i miesni ... brzusznych :D

DZIADU: Ciekaw jestem, jak by temat przenieść na płaszczyznę ilości paciaków. Czy jeśli właściciel maszynerii ma tendencje do częstych wywrotek, to oznacza jego tendencję do częstych niedomagań w sytuacjach intymnych?? :P

Greedo: A kiedy ktos straci moto to tak jakby stracił...

czmiel: NO i jeszcze wąna jest pozycja <lol> <lol> <lol> <lol>

Doktor: (odpowiadając Młodemu VFR) Szybko i plytko to z pewnością pasuje królikom,uważajcie coby sie Wasze Panie nie zaczely ogladać za tymi na widlakach
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 lip 2007, 19:21

tank girl pisze:Ano, tak już mam.... ale nie powiesz mi, że silniki z tymi wszystkimi tłokami itd. nie są piekielnie erotyczne

Musiałbym być homo chyba żeby tak do tego podchodzić ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 04 lip 2007, 22:37

Haha, gościu dobrze zajechał.
Co z silnikami wankla? :D
Ruchy oscylujace, po wargach? hahaha.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lip 2007, 22:56

Co ja sadze? Ze to beznadziejny pomysl ocenaic seksualnosc faceta na podstawie jego motoru. Rownie dobrze mozna ocenaic na podstawie numeru buta czy silnika samochodu. Idiotyzm. Zreszta: co zasztuka przekrecic galke w kierownicy i pedzic 250km/h
Niech pokreca korbami z kadencja 110 obrotow na minute i pedza 50km/h to uznam ze maja jaja.
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 04 lip 2007, 22:59

A moze tak o roznych odmianach ?
O crossie ? np. "jazda po blocie" ?;
O scigawkach? "jazda bez zabezpieczen i hamulcow" ? ... ;)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 lip 2007, 22:59

tank girl pisze:kiedy dokonuje się rozruch całej tej maszynerii.... normalnie na samą myśl dostaję gęsiej skórki.... :D

kojarzy Ci się to co nie? grzesznico <diabel>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 04 lip 2007, 23:34

Lies pisze:Haha, gościu dobrze zajechał.
Co z silnikami wankla? :D
Ruchy oscylujace, po wargach? hahaha.

Ten od WANKL-a to jakiś erotoman triofilik z odhyłką na trójkąty ;d

Maverick pisze:Co ja sadze? Ze to beznadziejny pomysl ocenaic seksualnosc faceta na podstawie jego motoru. Rownie dobrze mozna ocenaic na podstawie numeru buta czy silnika samochodu. Idiotyzm.

A może.... ŻART? :> Z ziarnem prawdy. Sporym.... :D

No ale o tym była już mowa we wcześniejszych postach. Powtarzać się dla niechętnych do czytania nie będę 8)

Maverick pisze:Zreszta: co zasztuka przekrecic galke w kierownicy i pedzic 250km/h
Niech pokreca korbami z kadencja 110 obrotow na minute i pedza 50km/h to uznam ze maja jaja.

Sztuka taka, że przy 250-ciu na godzinę popełnienie błędu jest przykrzejsze w skutkach niż przy 50-ciu.

ABT pisze:A moze tak o roznych odmianach ?
O crossie ? np. "jazda po blocie" ?;
O scigawkach? "jazda bez zabezpieczen i hamulcow" ? ... ;)

Dajesz ABT. Dajesz! ;d

Mati_00 pisze:kojarzy Ci się to co nie? grzesznico <diabel>

Co, że niby mnie? Niby z czym? Przecież ta gęsia skórka to z podziwu na genialnością ludzkiej, ekhm, myśli technicznej ;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lip 2007, 23:37

tank girl pisze:Sztuka taka, że przy 250-ciu na godzinę popełnienie błędu jest przykrzejsze w skutkach niż przy 50-ciu.
Niezrozumialas. Rozpedzic sie maszyna do 250 umie kazdy, bo to zadna sztuka. A rozpedzic rower do 50 na prostej drodze jest juz o wiele trudniej. tu trzeba sily, a nie tylko przekrecenia raczki w kierownicy.
Jako rowerzysta powiem, ze jaja ma ten co wbrew wszystkiemu jedzie naprzod, pokonuje rywali choc sam ledwo dyszy, a nie ten co po prostu przekreca raczke w kierownicy. Wybacz, ale to zadna sztuka.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości