Najbardziej porypane horrory :D

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Najbardziej porypane horrory :D

Postautor: Ted Bundy » 29 mar 2007, 22:08

Horrory - moja miłość :D

Co straszyło na ekranie? Zastanówmy się :D Z tego, co pamiętam, najbardziej odjechane:

"dom klaunów" - zajebisty, porypany horror o trzech uciekinierach z domu wariatów,którzy mordowali w przebraniu klaunów. W podstawówce widziałem :] Cytacik piękny
"nadchodzą klauni! w tę burzliwą noc..." <diabel> Nagrałem go sobie na VHS i widziałem z 50 razy :D
"coś" - też klaun, bardziej znana produkcja
"żaby" - mordercze płazy,węże i traszki polujące na ludzi
"arachnofobia" - pająki-zabójcy
"grzechotniki" - na podstawie opowiadania Kinga,węże - zabójcy
"noc żywych trupów", "powrót żywych trupów" "powrót żywych trupów II", "miasto żywych trupów", "świt żywych trupów" - genialne produkcje o zombich. Prywatnym sentymentem darzę "powrót", o magazynie artykułów medycznych, może ktoś pamięta? :)
Amityville 4 - szatan zaklęty w starej lampie :] W części piątej jego inkarnacją był czarny kocur <faja> Też niezły.
Koszmar z ulicy wiązów 6 - freddy nie żyje,koniec koszmaru - boski! :D I ten cytacik:
"każde miasto ma swoją ulicę Wiązów" :] Piękna scena, gdy bohaterowie trafiają do opuszczonego Springwood i nie są w stanie wyjechać.... Ciągle mijają jeden pomnik , skauta z napisem "dzieci przetrwają...." Albo młody Freddy rozbijający młotkiem chomika :D Komentarz z offu "jako dziecko był inny" <hahaha>

urocze :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 29 mar 2007, 22:34

od siebie dodam klasyk: "martwica mózgu" o zombie tylko że to horror/komedia - coś pięknego :D
"komary" - o komarach które po spożyciu ciał kosmitów osiągają ogromne rozmiary i zaczynają polować na ludzi <hahaha>
Obrazek
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 29 mar 2007, 22:54

Pamiętam, że mamciak nie pozwalał mi w podstawówce oglądnąć laleczki czaki, a to był wtedy prawdziwy, mrożący krew w żyłach, telewizyjny hit i cała klasa się emocjonowała za każdym razem, gdy w TV pojawił się zwiastun. Na drugi dzień wszyscy gadali tylko o tym i tak przez okrągły tydzień, a mnie się wydawało, że jestem jedyną osobą (chyba, że ktoś się nie przyznał) na świecie, która filmu nie oglądnęła, bo rodzice jej zabronili. To był prawdziwy horror! <pijak> Ale postanowiłam wtedy, że kiedyś to sobie odbiję, no i odrobiłam zaległości w tym roku, będąc u Promyczka. Boże, jakie to masakrycznie idiotyczne było <chory> (ale ja i tak drżałam, ilekroć pokazywali oczy tej lalki brr...)
Jeszcze pamiętam, jak w 5 klasie podstawówki zrobiłyśmy sobie z przyjaciółką sylwestra z horrorami: rodzice dali każdej z nas kasę na 5 filmów i miałyśmy oglądać i bać się do białego rana. W praniu wyszło to tak, że, gdy na ekranie szykowała się jakaś mocna scena, to wyłączałyśmy i brałyśmy następny film :D Za którymś razem trafiłyśmy na taki komediowy horror z oderwaną ręką, wedrującą po fotelach i szukającą reszty ciała w roli głównej - i to był jedyny horror, który w całości oglądnęłyśmy. Ale rzeczywiście, z jakichś niejasnych przyczyn nie zmrużyłyśmy oka ani na sekundę tamtej nocy :D
Na tym kończy się moja przygoda z horrorami. No, jeszcze był Ring II z Poziomkiem i Kurcią popołudniową porą, ale to zbyt ciężkie doświadczenie, nie potrafię jeszcze o tym mówić <hahaha>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 mar 2007, 23:16

TedBundy pisze:"coś" - też klaun, bardziej znana produkcja

<zakochany> Tez Kinga. Swietne, szukalam tego filmu dluuuugi czas, ale ksiazka i tak jest o niebo lepsza (gruuuuba ponad 1200 stron, ale jak trzyma w napieciu, super :D ) :).
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 29 mar 2007, 23:21

Jak ma być porypany, to chyba tylko Scary Movie <hahaha>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 mar 2007, 23:29

ja dodam "The Evil Dead" czyli martwe zło I <boje_sie> <boje_sie> <boje_sie>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 mar 2007, 06:07

bo horrory z reguły są zabawne i za to je lubię :) Chyba ze dwa w ostatnich latach były dla mnie "mocne". Z prawdziwego zdarzenia: Amerykański remake "Ringu" i "W paszczy szaleństwa". Ten drugi po prostu fenomenalny. Pamiętacie? O pisarzu Sutterze Kainie, którego upiorne miasteczko istniało naprawdę <evilbat>
Swoją drogą, pamiętam jak kiedyś z AMX-em wybraliśmy się na "Świt żywych trupów". Byla tam taka scena, jak koleś z budynku ze snajperki kasuje zombich. Rżeliśmy, gdy położył faceta, wyglądającego identiko jak Burt Reynolds <diabel> Cały ten film był piękny :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 30 mar 2007, 10:43

"Powrót żywych trupów" to był pierwszy horror, który obejrzałam :) Zombi, które jadły ludziom mózgi! Normalnie wypas! Jak zrobili "Świt żywych trupów" to od razu pobiegłam do kina i nieźle się uśmiałam. Ten film bardziej przypomniał komedie niż horror.
TedBundy pisze:Byla tam taka scena, jak koleś z budynku ze snajperki kasuje zombich. Rżeliśmy, gdy położył faceta, wyglądającego identiko jak Burt Reynolds <diabel> Cały ten film był piękny :D

Tez z tego polewałam!!
O klaunach filmy pamiętam, ale jakoś nigdy nie oglądałam ich do końca :/
Potem była "Laleczka Chucky"!! Nie mogłam potem spać, bo bałam się, że moje lalki mnie zaatakują w nocy :D Ostatnio, chyba we wtorek na tvp2 puścili własnie ten film. W połowie usnęłam i doprwady nie wiem czego moznabyło się w tym filmie bać :)

Co do mocnych filmów to na pewno "Ring I" i "Ring II". A co do filmów, na których można się przestraszyć, dostać tzw. "zawałów", to polecam "Gdy zapada zmierzch". Treść taka sobie - opowieść o Zębowej Wróżce, ale w pierwszych 10 minutach kilka razy dostawałam "zawałów" i potem bałam się siedziec przy zgaszonym świetle :)

W oglądaniu horrorów potrzebny jest nastrój. Trzeba zgasić światło i puścić film głośniej, wtedy jest efekt.


Bosz.. Jak mogłam zapomnieć o kultowym "Duchu" ?? I jak malutka Caroline powiedziała to najlepsze zdanie: "They're here..."
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 mar 2007, 15:29

TedBundy pisze:"arachnofobia" - pająki-zabójcy

ogladalam dawno, za czasów kiedy sie pajaków nie balam. teraz sie boje i bym nie chciała ogladac
TedBundy pisze:"noc żywych trupów", "powrót żywych trupów" "powrót żywych trupów II", "miasto żywych trupów", "świt żywych trupów" - genialne produkcje o zombich. Prywatnym sentymentem darzę "powrót", o magazynie artykułów medycznych, może ktoś pamięta? :)

jak bylam dzieckiem to pod koc sie chowałam i patrzyłam. Jak wujek przychodził to z ojcem na kasetach róze filmy po nocach ogladali a ja pod tym kocem lezałam i ogladałam w tajemnicy przed matka :D
jamaicanflower pisze:Pamiętam, że mamciak nie pozwalał mi w podstawówce oglądnąć laleczki czaki

mi tez :D
to poszłam do kuzynki spac i z tym wujkiem ogladalam, za kanapki mi pozwolil :D
TedBundy pisze:Amerykański remake "Ringu"

a to mnie wystraszyło okrutnie. chora byłam jak ogladałam, goraczka 39 czlowiek w dziwnym stanie, na kompie oglada w srodku nocy. Odwróciłam sie po cos jak ten filmik lecial ( znaczy w filmie znowu te kasete pokazywali) patrze mucha jakas tak wypukla, ale mysle, goraczka to i much w kompie wypukłe i ona poleciala i w okno cos stuknełao to sie wyprułam na caly dom, matke wystraszylam tym. No co.
LauRKa pisze:Co do mocnych filmów to na pewno "Ring I" i "Ring II"

to ja inna jestem. bo ring 2 widzialam ten amerykański i japonski i nie wiem na którym sie bardziej wynudziłam :(
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 30 mar 2007, 15:31

Hannibal jest chorucki.. po prostu chory.. heh az mi sie przypomnialo jak sobie szaszlyka z policzkow i grzybow robil <hahaha>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 30 mar 2007, 15:52

Z dzieciństwa to ja pamiętam "Koszmar z ulicy Wiązów" i nieśmiertelną laleczkę Chucky. Bałam się również Crittersów. A teraz nie wiem, czy to bardziej śmieszne, czy żałosne :D
Pamiętach jeszcze parę produkcji o wilkołakach, ale tytułu żadnego...
"Duch" - też, naturalnie.
Hm... a jednak najstraszniejszy kiedyś był dla mnie "Blob - zabójca". Zabijająca galareta z kosmosu, która w dodatku powiększa się po każdej strawie. Strach się bać :D


Za to do dziś dnia z przyjemnością i małym dreszczykiem oglądam "Szczęki". Ale tylko I część.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 30 mar 2007, 16:17

ptaszek pisze:Hm... a jednak najstraszniejszy kiedyś był dla mnie "Blob - zabójca". Zabijająca galareta z kosmosu, która w dodatku powiększa się po każdej strawie. Strach się bać :D

<hahaha>
Albo "Atak krwiożerczych pomidorów" i o tej roślinie co ludzi zjadała! :)

A z takich lepszych to "Głosy" były fajne.
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."

LauRKa
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 30 mar 2007, 18:54

LauRKa pisze:Atak krwiożerczych pomidorów
ale nudy <hahaha> ja dodam "Egzorcystę" <evilbat> <boje_sie>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 mar 2007, 20:31

ja na Ringu sie balam dosyc, ale i tak najlepszy chyba jak na razxie horror to byl dla mnie "Shutter Widmo" jakis japonski czy koreanski... po prostu rewelacja
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 mar 2007, 20:35

madziorka.m pisze:jakis japonski czy koreanski...

Japońskie są jednymi z najlepszych horrów. Bo działają na psychikę, i nie leją się hektolitry krwi.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 30 mar 2007, 22:52

Marissa pisze:Japońskie są jednymi z najlepszych horrów. Bo działają na psychikę, i nie leją się hektolitry krwi.
Amen :P
Uwielbiam azjatyckie horrory, nie ma lepszych :]
A Ring amerykański to straszna lipa była, w ogóle mnie nie ruszył.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 30 mar 2007, 23:00

Dzindzer pisze:TedBundy napisał/a:
"arachnofobia" - pająki-zabójcy

ogladalam dawno, za czasów kiedy sie pajaków nie balam. teraz sie boje i bym nie chciała ogladac
TedBundy napisał/a:


oglądałam ze 4 razy,dosyć często ten film puszczają tak mi się zdaje.nic ciekawego,ale do najgorszych nie należy.jeśli o "scary movie" chodzi, to bombarduje głupotą,no ale to w końcu efekt zamierzony w takiej parodii.najgłupsze to są dla mnie takie horrory,gdzie w nastraszniejsznych momentach wybuchasz śmiechem,np. "W koszmarze minionego lata".moje hity to:"Omen","Egzorcysta","Milczenie owiec".ale tak naprawdę największą miłością pałam do "Miasteczka Twin Peaks"-jak gdzieś na ekranie pojawiało się największe Zło czyli Bob,to bałam się sama w nocy pójść do swojego pokoju z tego strachu,że gdzieś się pojawi.no i spałam tam,gdzie oglądałam :P paranoja no :P
Awatar użytkownika
MaxDistrust
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: MaxDistrust » 31 mar 2007, 00:13

Japoński "Dark Water". Cały film tak usypia, że jak przyszła kulminacja, to myślałem, że zawału dostane. Właściwie tylko jedna scena straszy, ale naprawde konkretnie.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 mar 2007, 00:21

Porypany? ...
Jeśli horror to Carpentera, a poza tym, to wszystkie (chyba) sa porypane ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 31 mar 2007, 11:02

Braindead - chyba mozliwie najbardziej nienormalny horror na swiecie
Cannibal Holocaust - jak obejrzysz, to zrozumiesz
Necromantic - jak wyzej
120 dni Sodomy - klasyka, chociaz ciezka dla glowy
Pies andaluzyjski - ciezkie
I cala, moja wrecz ukochana, seria "... Zywych Trupow". Romero to dla mnie mistrz gatunku, uwielbiam te przesycone kiczem, wywolujace dreszcz na plecach filmy. Pierwszy pamietam jeszcze z dziecinstwa, jak mialem okolo 3-4 latka Piekno samo w sobie. Taka wielka szkoda, ze nie moge nigdzie znalezc pierwszej czesci
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 kwie 2007, 10:00

MaxDistrust pisze:Japoński "Dark Water". Cały film tak usypia, że jak przyszła kulminacja, to myślałem, że zawału dostane. Właściwie tylko jedna scena straszy, ale naprawde konkretnie.

Mnie tam nic nie wystraszylo. Nudy <ziewa>
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 01 kwie 2007, 19:20

Haro pisze:Cannibal Holocaust - jak obejrzysz, to zrozumiesz
Necromantic - jak wyzej
120 dni Sodomy - klasyka, chociaz ciezka dla glowy
Przeciez to nie są horrory! To filmy dla zboczeńców jarających sie widokiem bólu, cierpienia, śmierci, seksu ze zgniłym trupem, przemocy, tortur i innego sadyzmu. Horror IMHO ma widza przestraszyć a nie zniesmaczyć. Jeżeli ktos to lubi to niech obejrzy cykl Guinea Pig (Królik Doświadczalny) lub August's Underground Mordum - podobno najcięższy z tej kategorii.


Przy okazji polecam stronę horror.com.pl
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 01 kwie 2007, 20:35

Ostatnio: Piła I, II, III - może nie horror, ale dość dobre, można sobie obejrzeć,
Wzgórza mają oczy - inny niż dotychczas obejrzane.
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Obrazek
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 02 kwie 2007, 22:23

Zaq pisze:August's Underground Mordum - podobno najcięższy z tej kategorii

A mi polecano Man behind the sun jako najcięższy :]

Moje ulubione horrory? Silent Hill - śliczności, ukochałam ten klimat, podobnie jak ten z Pitch Black i Obcych. Funny Games. Monster. Hotel Ruanda. Sztuka spadania. Tytus Andronikus. Bałam się tylko jednego filmu - Twin Peaksa, młoda wtedy byłam. Cała reszta ma mieć klimat albo przerażać związkami z rzeczywistością :]
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 02 kwie 2007, 23:24

pani_minister pisze:Funny Games.


omatko,tego filmu to się bardziej bałam niż jakiegoś egzorcysty czy omena <boje_sie>

pani_minister pisze:Bałam się tylko jednego filmu - Twin Peaksa,


no,Twin Peaks umie przestraszyć :P
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 kwie 2007, 23:28

pani_minister pisze:Bałam się tylko jednego filmu - Twin Peaksa, młoda wtedy byłam

to tam byla taka baka któr z pienkiem gadala ??
pani_minister pisze:Silent Hill - śliczności, ukochałam ten klimat

nie widzialam. Skoro tak zachwalasz to musze kiedys sciagnac sobie :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 02 kwie 2007, 23:31

Dzindzer pisze:to tam byla taka baka któr z pienkiem gadala

Nie mam pojęcia. Oglądałam co trzecią scenę, nawet nie wiem, o czym wlaściwie ten serial był, sama muzyczka sprawiała, że chowałam głowę pod koc :D
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 02 kwie 2007, 23:47

A propos Twin Peaks. Zamierzam obejrzeć zarówno serial i film. Co mam obejrzeć jako pierwsze? Serial, który powstał wcześniej, czy film, który opowiada historie sprzed wydarzeń serialowych?
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 02 kwie 2007, 23:55

Zaq pisze:A propos Twin Peaks. Zamierzam obejrzeć zarówno serial i film. Co mam obejrzeć jako pierwsze? Serial, który powstał wcześniej, czy film, który opowiada historie sprzed wydarzeń serialowych?
SERIAL!!!!!!! I nie próbuj nawet robić inaczej :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 03 kwie 2007, 00:14

Zaq pisze:A propos Twin Peaks. Zamierzam obejrzeć zarówno serial i film. Co mam obejrzeć jako pierwsze? Serial, który powstał wcześniej, czy film, który opowiada historie sprzed wydarzeń serialowych?


oczywiście,że serial.ja na Twoim miejscu odpuściłabym sobie film-jest bardzo cienki i w niczym nie przypomina serialu.lynch pogubił się już w swoich wizjach i film to jedno wielkie rozczarowanie.szkoda czasu i tyle.
Chaos is a friend of mine

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 356 gości