Pomozmy je uratowac

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Pomozmy je uratowac

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 21:27

http://benio_mamba.go.pl/

Ta strona wczoraj wstrzasnela mna strasznie.Chcialam sie z wami podzielic a noz sie znajdzie ktos kto drobna suma wspomoze dziewczyny ktore ratuja psy z okropnych schronisk,ktore w zasadzie nie powinny istniec bo sa po prostu w przerazliwych stanach, i psy tylko w nich umieraja:/Nie maja co jesc ,spia na betonie itd.
Dziewczyny uratowaly juz kilka psow w krytycznych stanach ale potrzebne sa pieniadze na ich leczenie
Mam nadzieje ze post nie zostanie skasowany i ze w jakims stopniu im pomozemy.
Wiem ze zaglada tu duzo ludzi wiec moze do kogos to trafi :)
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 09 lut 2007, 21:48

Ja w ogóle nie rozumiem jak mozna znecac sie nad zwierzetami... i w ogóle straszne to jest :( ech :(
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 09 lut 2007, 21:51

Nie wgłębiam sie co tam jest na tej stronie, ale skąd pewność że ktoś nie chce po prostu sobie zarobić?
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 21:54

znam te dziewczyny,jezdza po schroniskach robia zdjecia zajmuja sie sprawami zwierzat itd. kilka schronisk dzieki znajomosciom do sadu podaly ,zreszta tam jest forum wiec mozna poczytac.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 lut 2007, 21:55

Augusto, masz podejrzliwość czekisty :) Czasami bardzo to przydatne,ale czasem nie warto przesadzać.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 09 lut 2007, 21:57

TedBundy pisze:Augusto, masz podejrzliwość czekisty :) Czasami bardzo to przydatne,ale czasem nie warto przesadzać.
ted, polak potrafi
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 lut 2007, 22:00

Candy Killer pisze:kilka schronisk dzieki znajomosciom do sadu podaly

łódźkie mogły by podac do sadu :/
chetnie bym pomogła, ale juz pomagam kotom :)
Mam nadzieje, ze znajda sie osoby które wspomogą te dziewczyny
Powodzenia zycze :)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 22:07

Jak masz strone z tymi kociakami to tez podaj :) bedziemy pomagac hurtowo;) choc jak znam zycie malo kto pomoze a tu najmniejsza kwota sie liczy nawet.
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 09 lut 2007, 22:17

Candy Killer pisze:kilka schronisk dzieki znajomosciom do sadu podaly


<boje_sie> Schronisk ?? Czy osoby za nie odpowiedzialne lub nimi rządzące? Bo to różnica,schroniska same w sobie żadko kiedy sa winne temu jakie panują w nich warunki,brak kasy,poje**** państwo i rząd,złe prawo itd.
Poza tym nie trzeba "znajomości" żeby podać np. schronisko do sądu <hmm>
I co wyniklo z tych spraw sądowych?? (szczerze mówiąc nie słyszałam o tym a z racji tego co robie powinnam)

Candy Killer pisze: ratuja psy z okropnych schronisk,ktore w zasadzie nie powinny istniec bo sa po prostu w przerazliwych stanach, i psy tylko w nich umieraja:/Nie maja co jesc ,spia na betonie itd


Są schroniska i schroniska. I to niestety wina ludzi jakie panują w nich warunki i że w ogóle znajduą się w nich zwierzęta. Sterylizacja i kastracja dla conajmniej 70% polaków nie istnieje. "Kota można wywalić na ulice,psa przywiązać do drzewa i jedziemy na wakacje" <zalamka> Takie sa niesety reali.Poza tym osoby/instytucje które starają sie coś zrobić zawsze napotykają na mase problemów,biurokracji itd. No i " nasze wspaniałe prawo" też sie do sytuacji przyczynia.Schroniska są niestety potrzebne tylko nie w takim stanie i formie jak obecnie,znam może kilka schronisk w których sa jakieś warunki dla zwierząt. No ale czemu tu sie dziwićnie ma pieniędzy na szpitale a co dopiero na schroniska (lepiej kase na "świątynie" wydać <zalamka> ).
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 22:23

OneLove pisze:Schronisk ?? Czy osoby za nie odpowiedzialne lub nimi rządzące?

No osoby prowadzace te schroniska(sorki za niedomowienie).Jedna dziewczyna pracuje w urzedzie..nie powiem jakim bo dokladnie nie wiem i zbiera wszelkie dowody,zdjecia filmiki i kieruje sprawy do sadow.Sa to male schroniska w malych miejscowosciach wiec moze dlatego nie slyszalas..Nie wiem czy w wyniku tych spraw te schroniska pozamykali...odwiedz forum poczytaj moze cos wiecej sie dowiesz.Ja osobiscie jak wchodze i widze te zdjecia to mnie trafia.

[ Dodano: 2007-02-09, 22:26 ]
a oczywiscie ze nasze prawo jest tak debilnie ulozone ze nic w zasadzie nie mozna zrobic,mozna naslac inspekcje pracy ale co to da? wyczyszcza schronisko na kilka dni a pozniej dalej syf:/
dlatego te dziewczyny na wlasna reke jezdza do schronisk i zabieraja psy,pozniej zawoza je do lecznicy ( tu potrzebne pieniadze) i szukaja wlascicieli na wlasna reke.

i tak np.jest schronisko u mnie w miescinie..jest okropne..nawet jest temat na tym forum..tam z dnia na dzien psy gina niewiadomo gdzie..znaczy wiadomo ale nikt o tym glosno nie mowi a dlaczego ?
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 09 lut 2007, 22:26

Zle warunki sa bo nie ma pieniedzy a nie dlatego ze sa zli ludzie. Jak schroniska zamkną to zwierzęta wylądują na bruku albo pozostałe zostaną zapchane i bedzie jszcze gorzej. Wg mnie te dziewczyny przez to co robia tylko pogarszjaa sytuacje zwierzat.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 22:36

wiesz..kilka psow od smierci uratowaly wiec nie wydaje mi sie zeby to bylo zle akyrat. w momencie kiedy jedna dziewczyna sie umawia z wlascicielka "schroniska" ze przyniesie karme dla psow, koce i inne rzeczy to wlascicielka sie zgadza po czym w ogole nie odbiera tych rzeczy ,wszystko pozamykane i badz tu madry i uwierz ze kobieta chce dobrze dla zwierzat.
Wiadomo ze nie ma pieniedzy to jest pierwszy problem,ale warto pomagac zwierzakom,i znalezc im domy.Wiadomo wszystkich nie uratujemy ale kilka na pewno.
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 09 lut 2007, 22:38

Forum? Jakie forum?

Kurde ja też mam dużo wspólnego ze schroniskami,a ostatnio szczegónie z jednym. Generalnie to znam takie "schroniskowe nowinki" typu sprawy w sądzie bo to sie szybko roznosi wśród ludzi,którzy się tym zajmują. No ciekwe,musze poczytać. Masz może jakieś info na temat tego jakie to schroniska? Gdzie?

Mam nadzieje,że te dziewczyny mają dowody i to mocne,u nas obowiązuje bardzo niska kara za znęcanie nad zwierzętami a przewaznie dają "zawiasy".

Augusto,schronisk nie zamkną,zmieni sie najwyżej kierownictwo. Lepiej,żeby schroniskiem zajmowali się ludzie którzy powinni a nie "przypadkowi",wtedy dochodzi do tego typu historii( złe traktowanie,znęcanie,jakieś oszustwa finansowe itd). Poza tym nie da sie tak po prostu zabrać zwierzaka z jednego schronisk do drugiego bo obowiązują pewne przepisy i umowy.

Candy,wiec tu o prywatnym schronisku mowa... To się nie dziwie,takim jest chyba najgorzej,zwłaszcza jak nie mają umów popodpisywanych z miastami itd.


Candy Killer pisze:tak np.jest schronisko u mnie w miescinie..jest okropne..nawet jest temat na tym forum..tam z dnia na dzien psy gina niewiadomo gdzie..znaczy wiadomo ale nikt o tym glosno nie mowi a dlaczego ?


"Normalne"! Też znam takie historie.

Inspekcja pracy tu nic nie da bo oni moga sprawdzić pracowników i warunki pracy a nie warunki w jakich są zwierzęta. Najlepiej nasłać TOZ (Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami) o ile schronisko przez TOZ własnie nie jest prowadzone (jak chyba z 60% w polsce) .
Ostatnio zmieniony 09 lut 2007, 22:43 przez OneLove, łącznie zmieniany 1 raz.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 lut 2007, 22:41

OneLove pisze:No ale czemu tu sie dziwićnie ma pieniędzy na szpitale a co dopiero na schroniska (lepiej kase na "świątynie" wydać <zalamka> ).

to fakt, ale te fundusze które sa sa w niektorych schroniskach marnowane i ida na konta prywatne :(
Candy Killer pisze:wyczyszcza schronisko na kilka dni a pozniej dalej syf:/

tylko, ze czyszcza nie tylko z brudu, ale i z dowodów własnych zaniedban
Candy Killer pisze:dlatego te dziewczyny na wlasna reke jezdza do schronisk i zabieraja psy,pozniej zawoza je do lecznicy ( tu potrzebne pieniadze) i szukaja wlascicieli na wlasna reke.

trudne to w sumie jest. Psa trzeba zabrac odratowac i szukac domu. Ze znajomymi robimy to samo tylko, ze z kotami, zbieramy je ze schroniska czy ulicy. Mam w domu dwie takie, odpadki z adopcji nikt ich ode mnie nie chce
Augusto pisze:Zle warunki sa bo nie ma pieniedzy a nie dlatego ze sa zli ludzie

Wybacz ale sie z Toba nie zgodze, jest bardzo wiel złych ludzi w schroniskach, sa tez dobrze. wiem jak jest w Łodzi, teraz jest nowy zarzad od jakiegos czasu, może cos sie zmieni, bo stary, to szkoda słów.
Augusto pisze:Wg mnie te dziewczyny przez to co robia tylko pogarszjaa sytuacje zwierzat.

a niby czemu ??
maja dowody na zaniedbania, na działanie na szkode zwierza, dowody na konkretne osoby. Tanebo nie masz pojecia co sie dzieje w takich miejscach.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 lut 2007, 22:42

miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt i ludzi starszych :). Bez dwóch zdań, to fakt. Jednak ciekawe, ilu tych samozwańczych obrońców "braci mniejszych" bezinteresowanie pomogło kiedykolwiek sąsiadowi, koledze,albo chociażby nieznajomemu, któremu akurat w tej pokracznej rzeczywistości się nie poszczęściło? :)
Zawsze mnie to intrygowało, bo i często wówczas wyłazi pewnego rodzaju hipokryzja :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 lut 2007, 22:47

TedBundy pisze:bo i często wówczas wyłazi pewnego rodzaju hipokryzja :D

nie rozumiem jaka hipokryzja ??
nie da sie pomóc wszystkim, wiec trzeba sie na czyms skupic :)
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 09 lut 2007, 22:48

Dzindzer pisze:to fakt, ale te fundusze które sa sa w niektorych schroniskach marnowane i ida na konta prywatne


To pewne. Na szczęście sie z tym osobiście nie spotkałam (choć co do jednego miejsca mam wątpliwości),strasznie trudno to udowodnić no i nikt sie tym nie przejmuje.

Ted nie filozofuj,bo to nie ten temat,albo weź się za robote albo nie marudz. Nie pomagasz to przynajmniej nie przeszkadzaj i oszczędz nam tu swoich teoryjek. Poza tym to działa w dwie strony (jak wszystko) ci co człowiekowi tak pomagają obok cierpiącego zwierzaka przejdą obojętnie albo jeszcze krzywde zrobią.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 lut 2007, 22:52

OneLove pisze:,strasznie trudno to udowodnić no i nikt sie tym nie przejmuje

a zebys wiedziala, ze trudno.
zwłaszcza jak schronisko robi zbiórke jakas, wtedy to pieniazki płyna do kieszeni paru osób. Nie mówie, ze tak jest wszedzie, bo bym moze kogos skrzywdziła
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 22:54

Forum? Jakie forum?

na tej stronie co podalam ,jak klikniesz w nazwe psa to otwiera sie forum akurat watek o tym psie jednak jest duzo wiecej watkow.

Wiem ze u nas ciezko jest cokolwiek udowodnic..dlatego te walki czesto sa przegrywane niestety :/jedyne za co lubie ameeryke to ta ich policja dla zwierzat przynajmniej dzialaja otwarcie i moga zabierac zwierzeta i ludzie im pomagaja.
Zawsze mnie to intrygowało, bo i często wówczas wyłazi pewnego rodzaju hipokryzja

niestety musze sie tez z tym zgodzic,ale z czego to wynika? moze dlatego ze ludzie czesto darza zwierzeta wiekszym szacunkiem niz ludzi.

Onle love..to schronisko u mnie w miescie "azyl" ma podpisana umowe z miastem ale to co sie tam dzieje to jest tragedia.Mieli inspekcje ,wszystko ladnie wyczyscili..lacznie ze zwierzetami tak jak mowisz..slady zaniedban trzeba usuwac:/ inspekcja nic nie znalazla wiec schronisko dziala dalej :/
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 09 lut 2007, 22:57

Dzindzer, jesteś z Łodzi lub okolic o ile dobrze rozumiem, byłaś kiedyś na Giełdzie Zoologicznje w Łodzi? Widziałaś co sie tam dzieje? I to wszystko legalnie <zalamka>

Oj wiem coś o tym,zawsze wszystkim którzy takie akcje robią mówie,żeby nie dawali kasy tylko coś za nią kupowali,choć znam i takie przypadki,że pracownicy jednego ze schronisk brali te dary do siebie do domu dla swoich zwierząt lub sprzedawali takie wielkie opakowania suchej karmy hodowcom.

Candy u nas w kraju juz w kilku miastach działa Straż Dla Zwierząt,u mnie w mieście też sie organizują ale słabo im coś idzie. Może dlatego,że ta cała organizacja to troche prowizorka z małymi uprawnieniami.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 09 lut 2007, 23:00

Candy Killer pisze:jedyne za co lubie ameeryke to ta ich policja dla zwierzat przynajmniej dzialaja otwarcie i moga zabierac zwierzeta i ludzie im pomagaja.
jakw ameryce policjant sapotka męczącego sie, konającego psa to wyciąga giwere i wali mu w łeb, za to kocham ameryke
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 23:01

o to nie slyszalam o tej strazy,szkoda jednak ze nasze prawo w tym kierunku sie nie zmienia i w zasadzie zbyt wiele nie mozna zrobic wlascicielom tych "schronisk":/

[ Dodano: 2007-02-09, 23:02 ]
jakw ameryce policjant sapotka męczącego sie, konającego psa to wyciąga giwere i wali mu w łeb, za to kocham ameryke
filmow sie naogladales za duzo? nie przesadzaj.
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 09 lut 2007, 23:03

Masz linka: http://www.strazdlazwierzat.com.pl/
Straszną sobie ideologie dorabiają do swojej działalności, ale przynajmniej coś robią lub przynajmniej próbują.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 lut 2007, 23:04

Candy Killer pisze:byłaś kiedyś na Giełdzie Zoologicznje w Łodzi? Widziałaś co sie tam dzieje? I to wszystko legalnie

raz byłam, o raz za duzo chyba, choc dlugo nie byłam.
OneLove pisze:Candy u nas w kraju juz w kilku miastach działa Straż Dla Zwierząt,u mnie w mieście też sie organizują ale słabo im coś idzie.

slayszałam o tym, u mnie cos mial sie rozwijac ale tez nie bardzo chyba im idzie
OneLove pisze:Dzindzer, jesteś z Łodzi lub okolic o ile dobrze rozumiem

dobrze rozumiesz, teraz w Łodzi mieszkam :)
OneLove pisze:że ta cała organizacja to troche prowizorka z małymi uprawnieniami.

bo to jest prowizorka, to organizacja która w sumie g** moze.

[ Dodano: 2007-02-09, 23:07 ]
Augusto pisze:jakw ameryce policjant sapotka męczącego sie, konającego psa to wyciąga giwere i wali mu w łeb, za to kocham ameryke

w zyciu o tym nie slyszalam
OneLove pisze:Straszną sobie ideologie dorabiają do swojej działalności

no własnie obawiam sie, ze wiecej tam idei niz mozliwosci i działania
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 23:08

o i jest na tej stronce o tym schronisku w nowej ligocie (okreg wroclaw) ...cos strasznego :/

Onie za wiele nie moga bo prawo takie mamy :/ ale dobrze ze cos robia prznajmniej,moze to sie rozkreci bardziej
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 09 lut 2007, 23:13

Dzindzer pisze:raz byłam, o raz za duzo chyba, choc dlugo nie byłam.


Ja bywam bardzo często,szczególnie w okresie letnim,masakra. Chomiki,myszy króliki (stare) sprzedawane oficjalnie na karme dla gadów,zwierzaki po kilkadziesiąt pozamykane w maleńskich klatkach,pudełkach,pieski i kotki trzymane w klatkach jak dla chomika,do tego latem w upał to masakra jest. ITd,przykłady mozna mnożyć.
Nie znasz kogoś z łódzkiego TOZu? Bo już dawno miałam ochote tam "malą "akcje przeprowadzić. Zwłaszcza z jedną "panią" bym sie chciała rozprawić.

Dzindzer pisze:bo to jest prowizorka, to organizacja która w sumie g** moze.


Dokładnie,do tego to jest praca charytatywna ale w pełnym wymiarze,czyli żadko kogo stać na to bo musi tez pracować "normalnie" czyli za pieniądze. No i faktycznie uprawnienia żadne,sprzętu brak a interweniowac mogą zdajsie jedynie z policją która przeważnie ma takie sprway w d***.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 lut 2007, 23:20

OneLove a Ty sie zajmujesz takimi sprawami w jakim regionie? nie pytam dokladnie co robisz bo pisalas ze nie chcesz sie ujawniac ,ale o region chyba moge spytac?:)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 lut 2007, 23:35

OneLove pisze:Chomiki,myszy króliki (stare) sprzedawane oficjalnie na karme dla gadów,

wiem :(
strasznie to wyglada, niby chomik małe zierzatko, moglo by sie wydawac, ze po cholere mu prawa jakies godziwe warnki. smutne to było
OneLove pisze:Nie znasz kogoś z łódzkiego TOZu? Bo już dawno miałam ochote tam "malą "akcje przeprowadzić. Zwłaszcza z jedną "panią" bym sie chciała rozprawić.

na to reaguje alergicznie, osobiscie chyba nie znam. chociaz pewna nie jestem.
OneLove pisze:a interweniowac mogą zdajsie jedynie z policją która przeważnie ma takie sprway w d***.

z policja to i ja moge
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 10 lut 2007, 02:39

Dzindzer pisze:wiem
strasznie to wyglada, niby chomik małe zierzatko, moglo by sie wydawac, ze po cholere mu prawa jakies godziwe warnki. smutne to było


No własnie,dlatego sie powinno ten proceder ukrócić. Kiedyś tak sie z jedną panią pokłóciłam (własnie z tą na która mam alergie) że zabrałam jej 11 chomiów i 2 myszy (wszystkie jakie miała)które własnie na karme sprzedawała,były w strasznym stanie,wygłodzone,chude,jeden miał raka,wiekszośc była bardzo stara. Wszystkie podleczyłam jak sie dało,jedna samiczka nawet małego urodziła (córka sąsiadki ma go do dziś),wszystkie już dawno zdechły ale przynajmniej ze starości a nie w paszczy gada.

Poza tym były stare,czyli urodzily dla tej pani dzieci na których zarabiała a ona w podziękowaniu jeszcze po złotówce od sztuki chciała na nich zarobić zamiast im dac spokojnie ze starości zdechnąć. <zalamka>

Dzindzer pisze:z policja to i ja moge


Dokladnie,dlatego jesli ta "organizacja" nie zdobiędzie jakichś większych uprawnień to sobie moga najwyżej hotele dla zwierząt prowadzić.

Candy Killer, chętnie Ci odpowiem na wszystko ale na pw :)
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 10 lut 2007, 20:35

OneLove pisze:Dokladnie,dlatego jesli ta "organizacja" nie zdobiędzie jakichś większych uprawnień to sobie moga najwyżej hotele dla zwierząt prowadzić.

chyba lepsze porzadne hotele jak to nazwalas niz te rudery w ktorych sie musza meczyc zwierzaki :/

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości