USUNAC NIE USOWAC?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 24 sty 2007, 10:41

AMX pisze:I wtedy wyciągnie wnioski

Tylko przykro, że tak późno, to stary byk przecież już jest. Takie wnioski wyciąga się w szczenięcym wieku, jak człowiek młody, głupi i niedoświadczony jest.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 24 sty 2007, 10:43

Jak można komuś pisać tekst ze Sweet Noise "Nie było". Jesteś totalnym zerem!


Jak ja takiego czegoś nie lubie.. to ty jesteś jakaś nienormalna, jak możesz pisać chłopakowi który ma problem: jesteś totalnym zerem?? moze troche kultury....

ale rzeczywiście film nie nadaje się do oglądania i na pewno Ci nie pomaga...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 sty 2007, 10:45

Tylko przykro, że tak późno, to stary byk przecież już jest. Takie wnioski wyciąga się w szczenięcym wieku, jak człowiek młody, głupi i niedoświadczony jest.


Wiesz z tego co pamietam to ta jego ex,była chyba jego pierwsza dziewczyną a może miłością. Więc w pewnym sensie to on jest w szczenięcym wieku.Jedni maja takie przeżycia w wieku 17,18 lat inni w wieku 24.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 sty 2007, 10:54

paula19 pisze:to ty jesteś jakaś nienormalna, jak możesz pisać chłopakowi który ma problem: jesteś totalnym zerem?? moze troche kultury....

Jak chłopak ma problem, to niech idzie do psychologa. Obejrzałaś ten filmik w całości? Widziałaś jakie tam są teksty? Potraktował Ją jak szmatę, bez szacunku. I dlatego jest zerem, zero klasy.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2007, 10:57

na szacunek trzeba sobie zasłużyć :] Nie jest dany z góry, na wieczność. Nikomu <faja>
Mimo kontrowersyjności przekazu zgadzam się z AMX-em i w pewnym stopniu rozumiem reakcję Rafka (dokładnie przeczytałem Jego wątek i CO było powodem zakończenia związku). Życie!
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 sty 2007, 11:00

TedBundy pisze:na szacunek trzeba sobie zasłużyć :] Nie jest dany z góry, na wieczność. Nikomu <faja>

Ale ten facet nie ma nawet szacunku do samego siebie. No niech by i nawet zrobił ten filmik, wysłał swojej ex i po sprawie. A On to w net puścił. Jak dziecko. Jak coś do Niej ma, to niech Jej to powie wprost. A może brak Mu odwagi?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sty 2007, 11:02

Przez wzgląd na szacunek do Niej.

on nie ma do niej szacunku
paula19 pisze:to ty jesteś jakaś nienormalna, jak możesz pisać chłopakowi który ma problem: jesteś totalnym zerem?? moze troche kultury....

tylko co on soba teraz reprezentuje ??
TedBundy pisze:i CO było powodem zakończenia związku

czytalam kiedys, dokładnie nie pamietam co, wiec chyba nic tragicznego. Jak pamietasz w ktorym jego watku to było i na której stronie to daj linka, bo nie bede w tym brudzie az tak sie taplała
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 sty 2007, 11:03

Olivka jesli ex Raffka miała równie wysoko rozwiniety poziom empatii co ty to ja mu sie wcale nie dziwie,że zrobił ten film i puscił go w necie :]
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 24 sty 2007, 11:27

A ja się dziwię. Bo nawet jeśli była rafka była interesowną szmata lecącą na kasę (a to tylko jego interpretacja), to tym bardziej nie powinien równać w dół do jej poziomu.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2007, 11:34

Dzindzer pisze:Jak pamietasz w ktorym jego watku to było i na której stronie to daj linka,


http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ht=#377874
a proszem :D
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 24 sty 2007, 11:45

Olivia pisze:No niech by i nawet zrobił ten filmik, wysłał swojej ex i po sprawie.


NIe znam jej nowego adresu

Dzindzer pisze:on nie ma do niej szacunku


To jej poiedzoialem w oczy ze starcilem caly szacunek do niej
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 24 sty 2007, 11:58

Jak dla mnie powinieneś usunąć ten film z neta. Dla mnie to porażka. Zaczynało się nawet ok, bo i pisałeś, że za wszystko jej dziękujesz, ale potem... potok niecenzuralnych słów, brzydkich określeń, obsmarowanie dziewczyny z góry na dół -> tym wszystkim przegiąłeś i dla mnie oglądanie tego filmu stało się zwyczajnie niesmaczne.

Nie znoszę mściwości a już zwłaszcza w tej formie.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 24 sty 2007, 12:00

Tak sie zastanawiam.robilem ten film wiec jestem pewnie subiektywny, ale dla mnie...koncowka jest mniej znaczaca...ja jakos zwracam uwage na poczatek...koncowka wyszla z rozpedu jak ostatnie 2 lata jakie spedzila ze mna...

[ Dodano: 2007-01-24, 12:08 ]
Dzindzer pisze:tylko co on soba teraz reprezentuje


jak choragiewka na wietrrze...na podtawie filmu oceniaja czlowieka...inny film inna ocena ...jak wiatr zawieje

[ Dodano: 2007-01-24, 12:11 ]
Yenna pisze:Nie znoszę mściwości a już zwłaszcza w tej formie.


O czym mowicie jaka msciwosc....moze tak wyglada, tak nie jest!
TO JEST MOJ KRZYK !

[ Dodano: 2007-01-24, 12:11 ]
Yenna pisze:za wszystko jej dziękujesz


za to ze silniejszy sie stalem ...tak dokladniej!

[ Dodano: 2007-01-24, 12:13 ]
Joasia pisze:Niby ją kochałeś i nagle taka nienawiść?


Ja jej nie nienawidze!!! a nie powiem chcialbym czuc do niej nienawisc zamiast tego co czuje...

[ Dodano: 2007-01-24, 12:17 ]
zreszta...szczerze powiem ze jakby chciala wrucic to najmniejszy problem miala by ze mna...umiescilem to tez dlatego ze czulem ze ja to ostatni most jaki mnie z nia laczy...jak to obejrzy tym samym go zniszczy...
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sty 2007, 12:27

Czyli miałam racje, ona nic specjalnego, a on pozwalał na to. znalazła sobie lepszego i poszła.
a ten zamiast sie cieszyc ze taka sobie polazła robi szopki
Rafeek pisze:To jej poiedzoialem w oczy ze starcilem caly szacunek do niej

tylko czemu straciłes własna godnośc.
Onanie ponizyla Cie tak bardzo jak ty sam. Ty sam wyżadziłeś sobie największa krzywde, przykre to, ze człowiek sam siebie tak poniza

Rafeek pisze:jak choragiewka na wietrrze...

a czy ja Ciebie kiedys dobrze oceniałam ?? :]
Rafeek pisze:TO JEST MOJ KRZYK !! !

dobrze, to teraz niech kazdy tak krzyczy, ciekawie bedzie, nie ma co
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sty 2007, 12:34

TO JEST MOJ KRZYK !! !
Ależ nikt Ci nie zabrania krzyczeć. Tylko formę tego krzyku powinieneś mieć inną. Za wykorzystywanie jej wizerunku publicznie tracisz chłopie, i to dużo. Za obrażanie i poniżanie też, ale myślę, że możesz się czuć rozgoryczony. Jakkolwiek szczeniackie to by nie było. Gdybyś przemontował ten filmik, usuwając jej zdjęcia, to byłabym inna sprawa. I tak byś był uznany za małolata, któremu odbiło, że tak się wyżywa na kochanej niegdyś osobie. Ale sądzę, że nie byłoby aż takiego niesmaku jak obecnie...
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 24 sty 2007, 14:06

sophie pisze:I tak byś był uznany za małolata, któremu odbiło, że tak się wyżywa na kochanej niegdyś osobie. Ale sądzę, że nie byłoby aż takiego niesmaku jak obecnie...


Malo mnie obchodzi co mysla sobie o mnie osoby, ktore censored o mnie wiedza, a wypowiadaja sie nawet na temat mojej psychiki po 8 minutowym tworze !
Moze faktycznie MOJE ZACHOWANIE bylo beznadziejne...teraz to widze i moze kiedys zobacze ze ten film tez byl niepotrzebny...nie wiem
Tak czulem i tak pisalem...( moglem sobie bloga zalozyc jeszcze ahahaha)


sophie pisze:Ale sądzę, że nie byłoby aż takiego niesmaku jak obecnie...


Wiesz jaki ja mam niesmak po niej? censored censored censored censored
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 sty 2007, 14:10

Rafeek pisze:Malo mnie obchodzi co mysla sobie o mnie osoby, ktore censored o mnie wiedza, a wypowiadaja sie nawet na temat mojej psychiki po 8 minutowym tworze !
To po co się kogokolwiek pytałeś co robić z tym filmikiem? Skoro tak wszystko wiesz, i taki mądry jesteś, to po co ten temat? Przecież jesteś przekonany o słuszności swego działania.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sty 2007, 14:14

Rafeek pisze:za to ze silniejszy sie stalem

aż się zakrztusiłam. silniejszy? ależ ty jesteś słabiuteńki, nie silny! gdyby była w Tobie choć odrobina siły, nie zachowywałbyś się tak :]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 24 sty 2007, 14:16

lollirot pisze:silniejszy?


pokazalem ze bylem slabszy....teraz jakby to nie wygladalo jestem silniejszy

Jawka pisze:To po co się kogokolwiek pytałeś co robić z tym filmikiem? Skoro tak wszystko wiesz, i taki mądry jesteś, to po co ten temat? Przecież jesteś przekonany o słuszności swego działania.


co ma 1 do 2 ?
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 sty 2007, 14:28

Rafeek pisze:co ma 1 do 2 ?
No dużo- zakładasz temat: pytasz się nas, czy usunąc go czy zostawić, wszyscy jednym chórem odpisują: to jest żałosne- usuń to! A Ty zamiast wyciąganć z tego jakis wnisoek (już go za Ciebie wyciągnę: :) to rzeczywiście nie fair, lepiej usunę ten filmik, ochłonę i będę się tego wstydził), robisz tu wszystkim wyrzuty, piszesz, że nie liczysz się ze zdaniem takich ludzi jak my. Więc pytam się po co, skoro jesteś taki przekonany do swoich racji, w gole poddałeś ten filmik pod dyskusję szerszego grona?
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sty 2007, 14:32

Rafeek pisze:Malo mnie obchodzi co mysla sobie o mnie osoby, ktore censored o mnie wiedza

skoro tak to po co pytasz takie osoby, skoro nasze zdanie cie nie obchodzi to po co dupe zawracasz
Rafeek pisze:a wypowiadaja sie nawet na temat mojej psychiki po 8 minutowym tworze !

juz ci napisałam, ze nie tylko po tym:]
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 sty 2007, 14:35

Rafeek, W temacie jest błąd ortograficzny :) Podałabym jaki, ale jesteś tak mądry, że pewnie wiesz i poprawisz :)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sty 2007, 14:51

Jawka pisze:pewnie wiesz i poprawisz :)

ortografia jest dla mięczaków <olbrzym>

:D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 24 sty 2007, 15:06

Przebrnąłem przez cały temat i podzielę się swoimi wrażeniami z Tobą, Rafeek.
Zaczynam czytać:
Rafeek pisze:Radzilem sie was i radziliscie by zrobic cos dla siebie...zrobilem...

Myślę - no, facet nareszcie wziął się w garść, najwyższy czas, w końcu ma już 24 lata i paru stronnicowy temat z poradami dla siebie...po czym dochodzę do drugiej części zdania:
Rafeek pisze:filmik ktory umiescilem w necie...

Zonk!

Dalej było już tylko gorzej, zupełnie jak z filmikiem.
Aprobaty tutaj nie znajdziesz. Co z tego, że paru użytkowników forum rozumie Twoje zachowanie, skoro i tak wiadomo, że jest ono na poziomie gimnazjalisty filmującego pozorowany gwałt na koleżance.

Człowieku, weź się w garść, Lollirot bardzo dobrze ujęła istotę rzeczy - jesteś słabiutki. Możesz się zapierać tym, że nie, że w Tobie teraz tkwi siła, ale, jak to się mawia, bulszit brednia i kupa. Jesteś nadal słaby, najlepszym na to dowodem jest publikacja tego filmiku i to, jak bardzo się upierasz przy swoim. Myślałem, że już to zaleczyłeś. Myliłem się.

Wiadomo, że każdy musi się wykrzyczeć, odreagować, ale w taki sposób?! Nie znasz innych, pozwalających Ci zachować tzw. 'klasę'?

Na podsumowanie tego krótkiego wywodu zacytuję parę razy Twoje słowa.
Po pierwsze, to, jak się zachowałeś - nie wiem czemu - ale pasuje mi do określenia "zwykła, mokra szczota" zdecydowanie bardziej niż do tej panny, która jeśli zasługuje na potępienie to w taki sposób, abyś to Ty był górą...Jak jest?
Parafrazując Twoje słowa:
"Dla niej oklaski, dla Ciebie same gwizdy."

Żałosne.

Chwile, które były wasze, powinieneś zachować dla siebie, ale nie...

Chwile, które były wasze, są teraz na video.google.com .

I dobrze, bo nie zasługują na to, aby były Twoje w najmniejszym stopniu. Dzieciak jesteś i tyle.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 sty 2007, 16:43

To niesamowite, do czego zdolny jest człowiek, którego miłośc została odrzucona.

Rafeek, nie widzisz co się z Tobą dzieje? Może nie radzisz sobie sam z problemem. Masz możłiwośc udania się z tymdo psychologa?
Ta dziewczyna Cię zraniła, to na pewno, ale nie możesz tak postępować, żeby obrażać ją publicznie.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 24 sty 2007, 17:04

To niesamowite, do czego zdolny jest człowiek, którego miłośc została odrzucona.


To niesamowite, do czego jest zdolny czlowiek ktory nadal kuna kocha:(

natasza pisze:Ta dziewczyna Cię zraniła, to na pewno, ale nie możesz tak postępować, żeby obrażać ją publicznie.


Film dzis usune...zamiast grubej kreski w postaci filmu...wysle jej jak zawsze kiedys biala roze z koperta tam foto jak na filmie podarte zdjecie i karteczka..dziękuje nareszcie przestałem żyć w kłamstwie...i na tym koniec
snow thx:)
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 sty 2007, 17:07

Film dzis usune...zamiast grubej kreski w postaci filmu...wysle jej jak zawsze kiedys biala roze z koperta tam foto jak na filmie podarte i karteczka..dziękuje nareszcie przestałem żyć w kłamstwie...i na tym koniec
snow thx:)


Nie nic nie wysyłaj. Stary kurde ty to na siłe chcesz kontynuować.Nie ma juz nadzieji,koniec kropka. Gruba krecha od tego wszystkiego i alleluja i do przodu.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 24 sty 2007, 17:26

Ciekawski pisze:To niesamowite, do czego jest zdolny czlowiek ktory nadal kuna kocha:(

Tak to se tłumacz. Człowiek, który KOCHA nie jest zdolny do takich rzeczy. :|
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 24 sty 2007, 20:11

No no, Ty mi takich słów nie przypisuj, Imperator ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 24 sty 2007, 21:15

Imperator pisze:Tak to se tłumacz. Człowiek, który KOCHA nie jest zdolny do takich rzeczy.


milosc to tylko pozytywne uczucia i reakcje...?
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 496 gości