USUNAC NIE USOWAC?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 23 sty 2007, 22:43

AMX pisze:Nio w sumie racja,bo to bardziej była prezentacja niż film .Gafa ze mnie


pinnacle studio, w tym zrobilem

Haro pisze: tworzy swoje teledyski: Powerpoint


W takim razie zrob to w powerpoint..powodzenia

AMX pisze:Raffek mam nadzeje,ze to co stworzyłes i nam pojkazałeś jest taką formą pożegnalnego krzyku.Wykrzyczałeś wszystko co ci leżało na sercu i jest ci lepiej.Nie brnij w to chłopie,oddziel się od tego wszystkiego juz gruba linią i koniec.


DOKLADNIE TAK
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 sty 2007, 22:44

Joasia pisze:Niby ją kochałeś i nagle taka nienawiść?


Oki ale co wtym dziwnego?? Normalna kolej rzeczy. Teraz ja nienawidzi, za jakiś czas będzie dla niego obojętna i wszystko sie unormuje.
Wy jeździcie, My latamy.
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 23 sty 2007, 22:46

AMX pisze:Teraz ja nienawidzi


czuje straszny zal nie nienawsc..staralkem sie ja niznawidzic ale szkodzilem tylko sobie
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 sty 2007, 22:48

Rafeek pisze:DOKLADNIE TAK


Nio to w takim razie git.Co prawda mozna sie sprzeczac co do formy tego krzyku.Ale jesli ci to tylko pomogło oddzielic się od tego wszytskiego co cie spotkało to to ja jestem na tak. Znaczy sie skasuj to z neta ,bo po co ma sie ktos póznije czepiać,że rozpowszechniasz jego podobizne bez pozwolenia. ale co do samego filmu, to jestem na tak,jesli oczywiscie miał to byc taki pozegnalny krzyk.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sty 2007, 22:51

Rafeek pisze:W takim razie zrob to w powerpoint..powodzenia

Myslisz, ze nie mam co robic tylko udowadniac Ci, ze lepsze cuda potrafilbym w PP zrobic? <brawo>
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 23 sty 2007, 22:51

AMX pisze:Oki ale co wtym dziwnego?? Normalna kolej rzeczy. Teraz ja nienawidzi, za jakiś czas będzie dla niego obojętna i wszystko sie unormuje.
Nie wiem dla mnie jest to zbyt agresywne. Ok można się tak czuć i myśleć ale po co to tak upubliczniać? Nie lepiej zachować to dla siebie? W jakimś pamiętniku zapisać? <chory>
Obrazek
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 22:51

1. Upublicznianie jej zdjęć, do tego w takim kontekście. Jak ktoś już napisał, dziecinne...

2. Teksty... (błędy to inna sprawa) :|
"Wszystko co u ciebie jest censored, jak twa gębą"

a przy tym ręcę opadają:
"bo się jebiesz chu jowo!!!" :| Chłopie, kurde, masz Ty jakąkolwiek klasę?!? :|

"czas z Tobą ciągnął się jak szorstkie gówno" :|
"jesteś zwykłą mokra szczota"
:|:|
Więcej nie mam siły nawet pisać o tych tekstach...

Totalny brak klasy i szczeniactwo. Wybacz, ale gdybyś to zachował dla siebie, to ok. Mozesz być rozgoryczony, wściekły itd. To jestem w stanie zrozumieć. To naturalne. Każdy w jakiś sposób odreagowywuje
Ale ten sposób, w jaki to zrobiłeś... masakra.
Mam nadzieję, że ona tego nie zobaczy. Niezależnie od tego, co Ci zrobiła....


Jedyny plus to za SN :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sty 2007, 22:53

sophie pisze:Totalny brak klasy i szczeniactwo. Wybacz, ale gdybyś to zachował dla siebie, to ok. Mozesz być rozgoryczony, wściekły itd. To jestem w stanie zrozumieć. To naturalne. Każdy w jakiś sposób odreagowywuje
Ale ten sposób, w jaki to zrobiłeś... masakra.

Musisz uwazac, jego takie teksty interesuja tyle co zeszloroczny snieg :)

Jakkolwiek rozgoryczony by nie byl, cokolwiek yb mu zrobila - powinien to zachowac dla siebie!
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 sty 2007, 22:53

Joasia pisze:AMX napisał/a:
Oki ale co wtym dziwnego?? Normalna kolej rzeczy. Teraz ja nienawidzi, za jakiś czas będzie dla niego obojętna i wszystko sie unormuje.
Nie wiem dla mnie jest to zbyt agresywne. Ok można się tak czuć i myśleć ale po co to tak upubliczniać? Nie lepiej zachować to dla siebie? W jakimś pamiętniku zapisać?


Joasia,ty to opiszesz w pamietniku,pogadasz z przyjaciółkami o tym. A Raffkowi to nie wystraczy. Potrzebuje opini obcych ludzi,ich komentarzy.powiem ci,ze cos takiego może pomóc. Czasami bardziej bierze sie do serca opinie osoby ,która nie jest ztym z w jakis sposób zwiazani niz opinie najlepszego przyjaciela.
Wy jeździcie, My latamy.
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 23 sty 2007, 22:56

AMX pisze:Nio to w takim razie git.Co prawda mozna sie sprzeczac co do formy tego krzyku.Ale jesli ci to tylko pomogło oddzielic się od tego wszytskiego co cie spotkało to to ja jestem na tak. Znaczy sie skasuj to z neta ,bo po co ma sie ktos póznije czepiać,że rozpowszechniasz jego podobizne bez pozwolenia. ale co do samego filmu, to jestem na tak,jesli oczywiscie miał to byc taki pozegnalny krzyk.



film zaczolem montowac miesiac po rozstaniu bylem w strasznym stanie...emmocje jakie mna wtedy szarpaly opadly...film skonczylem bo chcialem to jakos zakonczyc...wrecz zmuszalem sie niekiedy...skonczylem film i ostatni rozdzial z ta pania..
Zal, smutek i inne pewnie na dluga jeszcze pozostana
Ostatnio zmieniony 23 sty 2007, 22:58 przez Rafeek, łącznie zmieniany 1 raz.
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sty 2007, 22:57

O czym Ty mowisz, AMX. Nie wierze, ze uosobienie inteligencji usprawiedliwia tak idiotyczne zachowanie! Jesli chcial opinii ludzi, to mogl napisac problem i opisac za co i dlaczego go zostawila na forum. A nie uskuteczniac takie smuty, wyzywac, ponizac etc. i do tego wrzucac na strone Internetowa.
Jakikolwiek powod ich rozstana nie byl, dziewczyna powinna sie cieszyc ze juz z nim nie jest. A juz na pewno powinna zobaczyc to, co my mozemy sobie tak swobodnie ogladac. I narobic mu fermentu.

[ Dodano: 2007-01-23, 22:58 ]
Rafeek pisze:film zaczolem montowac miesiac po rozstaniu bylem w strasznym stanie...emmocje jakie mnie szarpaly wtedy opadly...film skonczylem bo chcialem to jakos zakonczyc...wrecz zmuszalem sie niekiedy...skonczylem film i ostatni rozdzial z ta pania..
Zal, smutek i inne pewnie na dluga jeszcze pozostana

No popatrz jaki ty biedny, zbity piesek jestes. Na sile to konczyles, zmuszales sie wrecz do skonczenia go. O jaki biedny Rafeek <glaszcze>
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 22:58

AMX pisze:Joasia,ty to opiszesz w pamietniku,pogadasz z przyjaciółkami o tym. A Raffkowi to nie wystraczy. Potrzebuje opini obcych ludzi,ich komentarzy.powiem ci,ze cos takiego może pomóc. Czasami bardziej bierze sie do serca opinie osoby ,która nie jest ztym z w jakis sposób zwiazani niz opinie najlepszego przyjaciela.


Gdyby nie było zdjęć, to ok. Niech sobie wisi w google. Ale przekroczył granice dobrego smaku. I jest to po prostu chamskie.
Jak mówiłam wcześniej, nie potępiam go za obecne uczucia, tylko za formę...

Edit:
I zgadzam się z Haro odnośnie poniżania.
Choć jakby było anonimowe, to pal sześć. Szczeniackie bo szczeniackie, ale jak ktoś w ten sposób musi odreagować, to jego sprawa. Choć ja z takimi ludźmi nie chciałabym mieć doczynienia...
Rafeek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:02
Skąd: www
Płeć:

Postautor: Rafeek » 23 sty 2007, 23:00

Haro pisze:esli chcial opinii ludzi, to mogl napisac problem i opisac za co i dlaczego go zostawila na forum


i tak wlasnie zrobilem juz daaawno
...TYSIACE FAKTOW POUKLADANYCH W WERSACH...
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sty 2007, 23:04

No i trzeba bylo wtedy zamknac gambe i zamknac sie w swoim swiecie i przecierpiec. Trzeba yblo isc do swojego przyjaciela i wyzywac ja, opowiadac o niej cuda. Ale na kiego censored pokazujesz to zupelnie obcym ludziom?

[ Dodano: 2007-01-23, 23:04 ]
Podkul ogon stary, okaz jakas skruche, wywal to gowno z Netu i przyznaj sie do bledu - jakkolwiek bys w srodku nie cierpial i cokolwiek by Ci ta dziewczyna nie zrobila.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 23:06

Swoją drogą, czy google za ubliżanie i rozpowszechnianie wizerunku bez zgody nie może tego zablokować? Tzn. jakby ona np to znalazła i zgłosiła :> Ja jakimś serwisie była taka akcja. Bywały też nagie foty ex, ale to inna sprawa...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 sty 2007, 23:07

sophie pisze:Swoją drogą, czy google za ubliżanie i rozpowszechnianie wizerunku bez zgody nie może tego zablokować?


może :] Tylko nie dokładnie za to, a kwestię praw autorskich osoby wyst w filmie
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 23 sty 2007, 23:08

Rafek - widzisz, ja też jestem teraz sam, a nie powinienem być. Chociaż właściwie to ja kopnąłem w tyłek, nie ona mnie. Ale powody miałem i to srogie. Niemniej jednak oszczędzam sobie nienawiści, złości, mdłości i innych takich dziwnych uczuć. Nadal ją lubię, cenię, chcę jej szczęścia. Bo i po co miałbym nienawidzieć? To nic nie da. Chciała tak - se ma. Ja to mam w dupie. Idę dalej do przodu. A jak. Nie zamierzam się rozliczać z przeszłością. Zamierzam brać z niej przykład. :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 sty 2007, 23:10

sophie pisze: tylko za formę...


Nio ale przeciez też pisałem,że forma tego mi sie nie podoba.

Haro wiesz nie kazdy jest wstanie podjesc do takiej syt w jakiej znalazł sie Raffke jak ty czy .Jeden przecierpi to w milczeniu drugi bedzie musiał to wykrzyczeć.
Raffek to wykrzyczał,że zrobił to,cóż w niezby ładny sposób to juz inna para kaloszy.
Jedyne co tłumacze to, ból Rafka nic pozatym. Bo forma w jakiej Rafek nam ten ból pokazał też zupełnie mi nie lezy. Ale cóz.
Tak jak pisałem wczesniej ,jedynie pozostaje miec nadzieje,że Raffek po tym swoim krzyku odetnie sie od przeszłości zacznie zyć normalnie a przynajmniej bedzie sie starał żyć normlanie.Bo na wnioski co do siebie to jeszcze za wczesnie,one przyjdą później.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 23 sty 2007, 23:12

sophie pisze:Gdyby nie było zdjęć, to ok. Niech sobie wisi w google. Ale przekroczył granice dobrego smaku. I jest to po prostu chamskie.
O dokładnie. Niech sobie będzie ale anonimowe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sty 2007, 23:20

AMX pisze:drugi bedzie musiał to wykrzyczeć.


Co Ty w ogóle mowisz? Jak wykrzyczec? Wykrzyczec to ja moge do sciany jak ja jej np. nienawidze. Albo kumplowi, albo jej w twarz. Ale przygotowywac takie gowno przez miesiac czasu z premedytacja wrzucajac to na strone Internetowa - to nie jest wykrzyczenie tego co nam lezy na sercu. To jest idiotyzm!
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 sty 2007, 23:32

Haro pisze:Co Ty w ogóle mowisz? Jak wykrzyczec?


Nio normalnie,wyrzucić z siebie negatywne emocje ,które sie u niego nazbierały

Haro pisze:Wykrzyczec to ja moge do sciany jak ja jej np. nienawidze. Albo kumplowi, albo jej w twarz


Haro ale ty to ty. Ty przerzyjesz to wszystko w spokoju,wykrzyczysz do ściany.A Raffek to zrobił w zupełnie inny sposób.

Haro pisze: To jest idiotyzm!


Tak zgadzam się,to jest idotyzm w twoim przekonaniu w przekonaiu paru jeszcze innych osob.Nio ale jemu widocznie to pomogło (miejmy nadzieję) i dla niego to idiotyzm nie był. To była swoistego rodzaju terapia.

Haro pisze:Ale przygotowywac takie gowno przez miesiac czasu z premedytacja


Wiesz on to traktował bardziej jako takie powolne rozliczanie sie przeszłościa.
Cóż,że sie tym rozliczeniem podzielił z nami i ze 134 innymi osobami to tak jak juz pisałem zupełnie inna para kaloszy.Czy mi sie to podoba nie. Czy rozumie raffka dlaczego to zrobił.Sadze,że tak. I tyle.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sty 2007, 23:38

Podchodzisz do tego zbyt psychologicznie. Doszukujesz sie glebi w czyms, dzie jest tylko mul, szlam, stare trampki i kilka puszek. Naprawde sadzisz, ze taki czlowiek jak on jest w stanie robic co zrobil w sposob przemyslany, uwazajac to za terapie? Przeciez to zwykla gowniarska chec pojechania dziewczynie, ktora urazila jego dume. Meska przeciez... Dopuscila sie grzechu, wiec teraz trzeba bylo ja upokorzyc.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 sty 2007, 23:46

Haro pisze: Naprawde sadzisz, ze taki czlowiek jak on jest w stanie robic co zrobil w sposob przemyslany, uwazajac to za terapie?

No własnie,ze on tego nie zrobił w sposób przemyslany.Oczywiscie,że chciał sie na niej odegrać.Wrzucił w ten film swoje wszytskie złe uczucia i to własnie była dla niego ta terapia. Haro,ja bym raczej tak tego nie trywializował.Bo nie sadze,zeby Rafkowi tylko o dume chodziło o meska dume.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sty 2007, 23:50

Cos, co kiedys kochal - seks, wspolne spedzanie czasu, chwile sam na sam, partnerke sama w sobie - nagle miesza z blotem, bo chce sie oczyscic? Brudzac jednoczesnie kogos, kto nawet o tym nie wie? To jest gorsze niz obgadywania kogos za jego wlasnymi plecami. Tfuj!
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 sty 2007, 23:57

Wiesz raffek zadziała na zasadzie akcja wyzwoliła rekację. Jedni bedą wstanie przyjąć to wszytsko na siebie i wznieść sie ponad to inni oddadzą. Raffek,żeby móc sie oczyścic musiał oddać. tak jak mówie, forma w jakiej to zrobił mi sie nie podoba,ale sam fakt zrobienia tego rozumiem.

[ Dodano: 2007-01-23, 23:59 ]
HeHE rozmowa zeszła na temat psychiki Raffka.a pewnie sam zainteresowany juz smacznie śpi :D
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sty 2007, 00:19

Rafeek pisze:Kurcze moisz jakbym zabil jej matke, albo cos gorszego...

gdyby nie było tam fot innych ludzi, to mogla bym jedynie powiedziec czy to jak wyraziles emocje mi sie podoba.
AMX pisze:A na razie musi byc zenada.

uwierz mi, ze nie musi, nie jego pierwszego ktos zostawił.
Już mu wspólczuje. Kiedys emocje mina i bedzie patrzył z wielkim niesmakiem i zazenowaniem na to co wyprawiał
Rafeek pisze:czyli co powinienem zrobic OLAC

tak olac
ona odeszła wiec zyj dalej.
chcesz, zeby ktos kto tak podle postapił mial wpływ nadal na Twoje zycie ??
dojrzały człowiek trzyma klase, nie zniza sie do poziomu kazdego kto mu zrobi cos nie po jego mysli. Nawet jak boli
sophie pisze:Chłopie, kurde, masz Ty jakąkolwiek klasę?!? :|

a widzisz ja gdzieś ??
jak kieys jakies resztki mial tak teraz je stracił
sophie pisze:Wybacz, ale gdybyś to zachował dla siebie, to ok

wtedy to mial by sens, takie oczyszczenie sie.
Swego czasu kiedy cierpialam i kotłowało sie we mnie mase złych emocji pisalam o tym. Potem narzuciłam sobie zasade, ze nie moge pewnych wulgarnych wyrazów pisac, po prostu pisałam wiele stron, pisalam co mysle, czuje. Kiedy poczułam sie mocniejsza spalilam to.

Słuchaj upadłes już dośc nisko, teraz musisz sie otrzasnac i iśc dalej. tylko, że sam sobie to utrudniasz. Jej juz nie ma w Twoim zyciu. Chociaz nie, jej juz nie powinno być w Twoim zyciu a to co robisz robisz pod nia. Kiedys zrozumiesz, ze złe emocje rania bardzo tego kto je posiada, z nimi sie walczy, pielegnowanie tego to forma autoagresji.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 sty 2007, 02:29

Dzindzer pisze:AMX napisał/a:
A na razie musi byc zenada.

uwierz mi, ze nie musi, nie jego pierwszego ktos zostawił.
Już mu wspólczuje. Kiedys emocje mina i bedzie patrzył z wielkim niesmakiem i zazenowaniem na to co wyprawiał


I wtedy wyciągnie wnioski co do swojego zachowania,co do swojej osoby.Miejmy nadzieję,że właściwe.

Dzindzer pisze:Słuchaj upadłes już dośc nisko, teraz musisz sie otrzasnac i iśc dalej. tylko, że sam sobie to utrudniasz. Jej juz nie ma w Twoim zyciu. Chociaz nie, jej juz nie powinno być w Twoim zyciu a to co robisz robisz pod nia. Kiedys zrozumiesz, ze złe emocje rania bardzo tego kto je posiada, z nimi sie walczy, pielegnowanie tego to forma autoagresji.


Dlatego tez pisałem,iz mam nadzieję,że ten film jest formą takiego pożegnalnego krzyku.Wyrzucił to z siebie i zacznie zyć normalnie.

Raffek zastanów się.Myslisz,że kogoś kto co zrobił cos takiego jak twoja ex ruszy zwyzywanie od najgorszych. Jak by przeczytała te teksy o palcu w jej kakaowym oczku i etc to co najwyzej by parskneła smiechem. Wykrzyczałeś swoje złe emocje.Super.(Co prawda można sprzeczać się co do formy tego krzyku,nio ale) Teraz Raffek zacznij żyć.Pokaż swojej ex,że po tym co się stało wyszedłeś tylko silniejszy.Odetnij się od przeszłości i za jakiś czas wyciagnij wnioski z tego wszytskiego.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 sty 2007, 08:51

Powiem tak ! Fajna dziewczyna , zas ty cóż nie wolno tu uzywac słów niecenzuralnych , a w tej sytuacji co zrobiles by sie przydalo kilka uzyc .

Ale niech ten film jest na necie , bowiem dziala na korzyść dziewczyny , a na nie korzysc Tobie !
I skoro porafiłes stworzyc taki film , używać w nim takich, a nie innych okreslen wzgledem drugiego człowieka , to swiadczy to o tobie. Mnie nie interesuje zdanie innych jak to tam sugerujesz w swych wypocinach , mam swoje , i tak jak ją na obiad do swojego domu chetnie bym zaprosił , tak Ciebie na pewno nie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 24 sty 2007, 10:29

Nawet nie doogladałam do końca tego filmu... ale jedno wiem, na złamane serce jest najlepiej zapomnieć, odraz wyrzucić z pamięci, zepchnąć do nieświadomości... najgorzej to się właśnie rozczulać, użalać nad sobą... rozpamiętywać... nie wyobrażam sobie jak można życzyć źle osobie którą się kiedyś kochało...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 sty 2007, 10:37

Po pierwsze, oczywiście że usunąć. Przez wzgląd na szacunek do Niej.
Po drugie... Matko, co za tandeta! Jakiś tekst z piosenki hip hopowej? Człowieku, dbaj o moje serce..

Jak można komuś pisać tekst ze Sweet Noise "Nie było". Jesteś totalnym zerem!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 413 gości