Co Was wkurza?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 11 gru 2006, 16:26

a mnie moj bol glowy :/
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 gru 2006, 17:11

madziorka.m pisze:a mnie moj bol glowy :/
Podpinam sie!Wkurza nie ejszcze toz e juz sie nazardlam jakis przeciwbolowych dzisiaj i tak dalej boli. Ale oczywiscie jak bylam na badaniach w spzitalu to uznali zem censored i do psychiatry mam isc to glow amnei bolec przestanie. To tez mnei wkurza <wsciekly>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 gru 2006, 17:14

moon pisze:Ale oczywiscie jak bylam na badaniach w spzitalu to uznali zem censored i do psychiatry mam isc to glow amnei bolec przestanie. To tez mnei wkurza <wsciekly>

kiedys cholera 5 godzin czekałam az mnie do szpitala przyjma, a na koniec powiedzieli, ze pacjent nerwowy i pewnie to dlatego
Więc rozumiem Twoja wsciekłosc <przytul>
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 11 gru 2006, 19:22

ze jego zona okazala sie mega suka, ze przez nia stracil prace i cala kase, ze sie msci, ze mi grozi, ze wszystko jest censored teraz tak na maxa ze hej....
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 gru 2006, 21:12

agna 24 pisze:ze jego zona okazala sie mega suka, ze przez nia stracil prace i cala kase

nie przez nia tylko przez swoja durnote
a ona nie jest suka tylko matka walczaca o byt dla siebie i dziecka. nie badz egoistka
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 11 gru 2006, 22:49

Jeśli maczała palce w utracie przez niego pracy to nie wiem czy to jej działanie jest takie racjonalne ;P
A tak serio, to ani ja ani Ty nie wiemy, jak jest na prawdę :).

Wkurza mnie bolący brzuch, po co ja tyle zjadłaaaam. Pół paczki czekoladek żeby sprawdzić, czy wszystkie mają takie sama nadzienie... i miały, fuj. :/
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 12 gru 2006, 09:50

Dzindzer pisze:
agna 24 pisze:ze jego zona okazala sie mega suka, ze przez nia stracil prace i cala kase

nie przez nia tylko przez swoja durnote
a ona nie jest suka tylko matka walczaca o byt dla siebie i dziecka. nie badz egoistka

a ktora kobieta wydzwania do szefowej i robi aferte w pracy jak facet ma inna?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 gru 2006, 09:56

agna 24 pisze:a ktora kobieta wydzwania do szefowej i robi aferte w pracy jak facet ma inna?

taka która nie umie sie pogodzic z tym, ze ma inna, taka której przed urzednikiem/ksiedzem/bogiem ( wybierz co chcesz) przeysiegał.
Zrozum ja nie popieram jej działania, ale rozumiem czemu tak robi, nie moze sie pogodzic ze strata/przegrana.
Nie masz na to wpływu, weź na wswtrzymanie, staraj sie od tego zdystansowac. Pomysl co ty byś zrobila na jej miejscu. zreszta kiedys pisałas, ze ona piekło robi w domu, moze ma jakies problemy emocjonalne
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 gru 2006, 18:06

nie tylko wkurza, co maksymalnie ubawiło i jednocześnie lekko zniesmaczyła taka jedna w pracy, co odpalając wyszukiwarkę zakwiliła"o,popatrzcie, to ten sławny obraz, co go Van Gogh namalował!) <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 12 gru 2006, 18:26

Dzindzer pisze:
agna 24 pisze:a ktora kobieta wydzwania do szefowej i robi aferte w pracy jak facet ma inna?

taka która nie umie sie pogodzic z tym, ze ma inna, taka której przed urzednikiem/ksiedzem/bogiem ( wybierz co chcesz) przeysiegał.
Zrozum ja nie popieram jej działania, ale rozumiem czemu tak robi, nie moze sie pogodzic ze strata/przegrana.
Nie masz na to wpływu, weź na wswtrzymanie, staraj sie od tego zdystansowac. Pomysl co ty byś zrobila na jej miejscu. zreszta kiedys pisałas, ze ona piekło robi w domu, moze ma jakies problemy emocjonalne

a najgorsze jest to, ze on sie boi, ze ona moze bic malego... bo juz ja wnerwia i krzyczy na noworodka
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 gru 2006, 18:27

agna 24 pisze:ze ona moze bic malego... bo juz ja wnerwia i krzyczy na noworodka

to niech ja do psychologa czy psychiatry zaciagnie, może ma depresje poporodowa
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 12 gru 2006, 18:36

Dzindzer pisze:
agna 24 pisze:ze ona moze bic malego... bo juz ja wnerwia i krzyczy na noworodka

to niech ja do psychologa czy psychiatry zaciagnie, może ma depresje poporodowa
chyba od czasu swojego urodzenia. ona sie tak zachowuje od poczatku ciazy. (czytaj: wlasciwie od poczatku znajomosci)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 gru 2006, 18:39

agna a czy Ty widzialas takie jej zachowanie czy wiesz to tylko z przekazu lubego ??
dobra wynosze sie z tego tematu, bo my straszny OT robimy
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 gru 2006, 22:46

wszystko mnie wkurza ^&%*%%$WY&^* :/
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 12 gru 2006, 23:54

Dołączam się, kur** <wsciekly>


<pijak>
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 12 gru 2006, 23:57

Wkurzają mnie proste rzeczy napisane wydumanym językiem.
I wkurza mnie że na egzaminie mam napisać to w takiej formie.
Wkurza mnie że mam tyle projektów w tym semestrze.
Wkurza mnie że jestem taka nerwowa i przez to mam problemy z zasypianiem.
Wkurza mnie że tabletki uspokajające nic mi nie dają.
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2006, 00:09

lollirot pisze:wszystko mnie wkurza ^&%*%%$WY&^*
Dzis caly dzien od wstania z lozka mialam taki <wsciekly>
W pracy kolezanki mnie uspokajaly bo przez to ze w jednym segregatorze pewnych dokumentow jednej firmy nie moglam znalezc to censored nim mocno o podloge :/ Iz takich tam pier.dol robily se kosmiczne wnerwiajace afery. Doszlam do wniosku ze nawet chod takiego goscia od emnei z pokoju mnei censored <wsciekly>

A i to ze obejrzlaam cala 2 serie Ranmy i juz nic nie mam ;(
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 gru 2006, 08:20

że musze poginac na badania krwi a nie wiem czemu jesc mi sie chce no i ze musze tam własne siuski wozic
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 gru 2006, 08:43

ze pieniadze tak idą .... zrobilem kalkulacje - wydam w grudniu około 6000 tys zł <mlotek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 gru 2006, 13:09

Andrew pisze:... zrobilem kalkulacje - wydam w grudniu około 6000 tys zł <mlotek>

to teraz rób taka kalkulaqcje przed wydawaniam kasy, znaczy planuj wydatki. to kto tam u ciebie taki chetny do wydawania kasy jest ??

Słuzba zdrowia. Poszłam na badania, normalnie państwowo. Krew poszlam by mi zbadano, a oni mi mówia, ze od jakiegos czasu badania tarczycowe sa odpłatne. no kur.wa jego mac ( bez przeproszenia) co to znaczy odpłatne. Jak bym prywatnie chciala to bym poszła, nikt mnie nie uprzedzil, a ja kasy nie miałam. Teraz musze jutro znowu iśc i dac sie kluc. co za bezprawie normalnienawet nie miałam komu wygarnac <zalamka>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 gru 2006, 17:46

Podajmy sobie dłonie, Dzin :D
Ja już jestem po pobraniu krwi, a wkurza mnie to, że nie dostałam wyników, bo w labolatorium stłukli fiolkę z moją krwią i muszę jeszcze raz iść na pobranie jej <wsciekly>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 gru 2006, 17:58

A jak już jesteśmy przy zdrowiu to mnie wkurza to, że co roku, na święta moja skóra wariuje i żadne leki - czy to sterydy, czy inne, mi nie pomagają. Że na powiekach coś się również zaczyna dziać. I że przez to zaczynam się wstydzić pokazywać dłonie.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 gru 2006, 17:59

a mnie, ze dookoła mnie juz wszyscy zapominaja o robieniu sobie niespodzianek. Mama powiedziala co chce na swieta, tata tez, Moj mi dzisiaj kazal sobie wybrac, co to za radocha? ja juz wole bez prezentow.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 gru 2006, 18:15

madziorka.m pisze:Mama powiedziala co chce na swieta, tata tez, Moj mi dzisiaj kazal sobie wybrac,
Mam tak od dziecka :) Ba!Nawet sama musze sobie jezdzic i kupowac prezenty od rodziny i sama pakowac i podpisywac :)
Nie widze nic w tym zlego. To tez mi sprawia radoche. Dobry praktyczny prezent w 100% trafiony i przydatny aktualnie. 100 razy lepsz eniz nietrafiona niespodzianka.

Mnei moj wkurza i to z enie moze pojac pewnych rzeczy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 gru 2006, 18:41

Mona pisze:że nie dostałam wyników, bo w labolatorium stłukli fiolkę z moją krwią i muszę jeszcze raz iść na pobranie jej

co za niezrecznosc. Jak ja byłam w szpitalu to przy mnie przylazła taka do innej pacjentki od razu z tym szklanym i jej upadło to na blat stolika, to ta pinda zaczełam to zbierac do tej próbówki babka patrzy na nia z przerazeniem a ta dalej napełnia. Pogoniłam pielegniarke, to potem nawarczała na mnie, ze jej prace utrudniam.
moon pisze:To tez mi sprawia radoche. Dobry praktyczny prezent w 100% trafiony i przydatny aktualnie. 100 razy lepsz eniz nietrafiona niespodzianka.

w sumie tak, ale do tego jakas niespodzianka była by bardzo miła
wkurza mnie to, ze w mojej diecie nie wolno jesc kukurydzy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 gru 2006, 18:52

Dzindzer pisze:to teraz rób taka kalkulaqcje przed wydawaniam kasy, znaczy planuj wydatki. to kto tam u ciebie taki chetny do wydawania kasy jest ??



bedziesz miala rodzine , dorosłe prawie dzieci , to zobaczysz sama jak to jest , a jak jeszcze ci wyskoczy 18-stka dziecka w tym czasie Grudniowym , to juz bedziesz wiedziec wszystko .
Czytaj rozwaznie , napisalem wyraznie , zrobiłem kalkulacje , grudzien trwa <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 gru 2006, 18:57

ale ja lubie niespodzianki :( ciesze sie z jednej strony, ze sama dzisiaj moglam sobie od mojego kupic, ale chcialabym aby tez sam cos zainicjowal, sam cos wymyslil. Bo skoro ja jemu kupowalam przy nim a on mi to tak jakbym sama sobie za wlasne pieniadze kupila.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 gru 2006, 19:00

Andrew sama byłam dorastajacym dzieckiem to wiem jakie mialam potrzeby :P
madziorka.m pisze:ale chcialabym aby tez sam cos zainicjowal, sam cos wymyslil

to mu powiedz, ze lubisz niespodzianki, nawet te najmniejsze, powinno zadziałac
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 13 gru 2006, 22:02

U mnie w domu to można spokojnie powiedziec co się chce, ale na 90% się tego nie dostanie. :P Chociaż czasem się zdarza...
Ale z moim to zawsze robimy sobie niespodzianki. W życiu by mi nie powiedział, kup sobie co chcesz.
Ja mam tylko problem co kupićj ego bratu, bo Mój uważa że powinnam wiedzieć, i to jest wkurzające. :/

Wkurza mnie, że nie możemy razem spędzić świąt, dopiero po będę mogła do Niego pojechać. :( Niestety inaczej rodzina by mnie wykłęła, ciekawe jak zniosą to, że po ślubie niezawsze będę z nimi całe święta spędzać... Szkoda, że jeszcze tyle czasu do tego :/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 gru 2006, 22:41

megane pisze:Ja mam tylko problem co kupićj ego bratu, bo Mój uważa że powinnam wiedzieć, i to jest wkurzające. :/

a to nie rozumiem, czemu powinien wiedziec ??
megane pisze:Niestety inaczej rodzina by mnie wykłęła

jak bardzo chcesz to jedz z nim, wyjazd łatwiej przełkna. Ja dwa lata temu byłam w zakopcu, strasznie fajnie było, tak klimatycznie mimo, ze kolacja była czescowo na plastikowych talezykach

Wkurza mnie sasiad teraz mu sie zachcialo wiercic w scianie

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 684 gości