opisz osobę powyżej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

zabawa:

głupawa i bez sensu
24
20%
może być zabawnie
84
68%
osohozi?
15
12%
 
Liczba głosów: 123
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 13 sty 2006, 11:49

mrt, ma bardzo ciekawą osobowość. Jest uczuciowa, niezależna. Między spokojem, a flegmatyzmem widać ledwie cienką linię rozgraniczającą :) Dusza stricte artystyczna. Kocha kreować. Skłonna do dogłębnej analizy, czasami w zamierzonym celu, aby uświadomić komuś, ze popelnił błąd; czasami analiza jest czystą ars gratia artis, bo wniosek jest oczywisty. No ale nie ma czemu się dziwić wielcy filozofowie tak mają, czyż nie? :D
Ma bardzo przyjemny styl wypowiedzi na piśmie, co sprawia, ze lubię ja czytać, aczkolwiek nie zawsze sie zgadzam z tym co pisze.
Typ kobiety niezależnej, pewnej siebie i do perfekcji szlachetnej. Zawsze pozostaje lojalna wobec bliskich, wierna swym życiowym zasadom, ciągle poszukująca dobrych rozwiązań trudnych spraw życiowych. Lubi poznawać nowe "nieodkryte lądy". Będzie wzorową matką i ostoją męża <browar>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 sty 2006, 11:53

cubasa,
Cudowna metamorfoza zastraszonego myszaka w tryskajacego humorem playboya dokonana - podobno ;) - dzięki forum. Z zaskoczeniem przeczytalem niedawno, ze studiuje polonistykę - bardzo przez to urósł w moich osobistych rankingach. Od czego spec to juz wiadomo. :) Wydaje sie byc troche staroswiecki, a przez to szarmancki i grzeczny, w szczególności wobec pań :)
soul of a woman was created below
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 13 sty 2006, 12:06

Sir Charles. Z ciekawości przejrzałem jego posty z początku jego pobytu na forum. Studiowanie prawo jednak bardzo poszerza horyzonty. Mogę napisać z całą pewnością, że to erudyta pełną gębą. Posiada rozbudowaną umiejętność abstrakcyjnego myslenia, operowania metaforą i aluzjami przez co jego post czyta się dość ciężko. Mam wrażenie, że pisząc posty kieruje się naczelna zasadą "myslenie nie boli". Lubi pofilozofować, ale coż...TAKICH ludzi to przywilej <browar>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 13 sty 2006, 12:53

Cubasa- zawsze wesoły i uprzejmy. Mam wrażenie, ze uśmiech go nie opuszcza. Miszczu w wyszukiwaniu muzyki. Szacuneczek <brawo> Wrażliwy i nieśmiały, ale bardzo fajny i koleżeński.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 13:18

Martyna> Dawno nie bywała, aż zdążyłam zapomnieć. Na długo zniknęła albo zwyczajnie się nie udzielała, chyba ze stratą dla forum. Była tu, jk sie pojawiłam i wtedy była bardzo czynna.

Też ma avatar z kotem. Norma. Tyle że ona ma prawo, bo była pierwsza, a jej kot jest bezpretensjonalny :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sty 2006, 14:16

Mrt:
Dojrzała kobieta. Wiedzaca czego chce. Szkoda ze kobiety w moim wieku nie są takie ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 14:18

mrt mało znam
ale napisze tyo co mi sie wydaje
łączy w sobie upór, drapieznośc i pewnien rodzaj ciepła
wie czegio chce bywa bezkompromisowa, czasami na granicy dobrego smaku zmiesza kogos z błotem, ale zawsze w dobrym stylu nie brudzas sie tym błotem
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sty 2006, 14:19

Dzindzer - jeszcze krótko z nami ale coraz bardziej ją lubię <diabel>
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sty 2006, 14:22

Fish:
Fajny koleś. Lubi dobra zabawe, niezły kumpel ;) Trzeba bedzie jeszcze niejedno piwo z nim wypić !!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 sty 2006, 14:26

mariusz, cholernie dorosły facet. Rzeczowy, konkretny, logiczny. I tego samego wymagający od życia, ktore go często rozczarowuje, bo nie jest tak sensowne jak on. Bedzie miał na pewno swoje więcej niz 15 minut. Odpowiedzialny i stąpający twardo po ziemi. Na forum wydaje sie troche inny (bardziej fajtlapowaty), niz jest w rzeczywistosci. Ale moze to dlatego, ze rzadko porzadnie sie przyklada do tego co pisze ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sty 2006, 14:32

Sir Charls:
Mądry, tez konkretny, mający zakręcone pomysły (np: krokiety) Lubi dobrą zabawę, towazyski. Posiada duzą wiedzę. Umie sie zmobilizować. by osiągnąć swój cel.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 13 sty 2006, 14:47

Sir Charles,
:) Ceni sobie mądrość, ma swoje cegiełki w murze, których wyciągnięcie groziłoby katastrofą. Tzn. tak mu się tylko wydaje. ;) Potrafi słuchać. Nie wywyższa się, jeśli wie, że osoba po drugiej stronie też trzyma poziom :)
Ateista, któremu dobrze. Na ew. dysputy o religii czy "najświętszych wartościach" trzeba sobie przygotować gardło. Proponuję surowe jajko zaraz przed. Bo dyskusja będzie zażarta ;) Lubię Go nieprzeciętnie. Chyba za to dążenie do ideału.
Pomimo, że się ze mną czasem spiera czuję, że łapie myśli w locie. Jako jeden z nielicznych tutaj. Świetny kompan do <browar>
Później wymyślę coś złego, nie może być za "dobrze" <banan>

Mariusz
Wtrącił się ;) Już o Nim pisałam. I czekam na okazję kiedy będę mogła zweryfikować obraz nie tylko na podstawie literek. <browar>
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 sty 2006, 15:04

Koko - to dopiero konkretna kobieta . Czasem ma prawdziwie meskie podejscie do sprawy :D potrafi naprawde "fachowo" doradzic osobom z problemami. Odwaznie odpiera wszystkie ataki szczegolnie mezczyzn na jej punkt widzenia . Bardzo fajnie sie z nia rozmawia, jest mila i mniemam ze w realu bardzo uczynna i chyba dosc rozrywkowa . Do tego mam wrazenie ze z nia z pewnoscia znalazlabym porozumienie. Niesamowite jak dozuje swoja obecnosc na forum, a mam wrazenie ze jest ciagle - moze dlatego ze jej posty dlugo pozostaja mi w pamieci. To osoba ktora bardzo chcialabym poznac "pozawirtualnie".
Pozdrawiam
<diabel>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 15:17

Wstreciucha bardzo wyzwolona, jednak sama okiełznała swoja energie, potrafi zyc pełna piersia ale zawwsze wie co robi
urocza i zadziorna jednoczesnie
wie czego chce, ale chyba jeszcze bardziej czego nie chce
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 sty 2006, 15:17

Wstręciucha, i biust z avatara... ;) Weszła na forum, narobiła dużo zamieszania wokół siebie, faceci oszaleli. A Ona ze wszystkimi flirtuje, ale nie jest czyjaś na własność. Czekam na poznanie Jej od nowej strony. :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 15:20

Olivia swietna babeczka, nadaje sie na kumpelke, gardzi bylejakoscia w kazdej dziedzinie zycia
szybko zmienia avarty
dosc bystra z czago zdaje sioebie sprawe i kozysta, co jest bardzo wązne nie wykozystuje swoich umiejetnosci by dowalic, co nie znaczy, że nie ma pazurków
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sty 2006, 15:21

Olivia, ma swoje humorki - jak kazdy. Czesto dosadnie sie wypowie (jesli np cos ja oburzy, wkurzy). Ciekawa jestem jaka jest w rzeczywistosci. Ale lepiej jej nie podpasc jesli wpadnie w zly humor bo mozna oberwac :D
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 15:55

O! Olivia w końcu :)

Otóż Olivia dużo mówi i gada jak typowa kobieta. Wolę, jak ktoś gada, niż jak nic nie mówi. Olivia ma duzo do powiedzenia i to pokazuje.

Jest fajna. I to jest właściwe słowo na właściwym miejscu.

Za bardzo przeżywa i czasem za dużo szumu robi wokół banalnych rzeczy. Mija z wiekiem :)
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 13 sty 2006, 16:19

mrt
inteligentna, dojrzala, konkretna.
Nie cierpi glupoty w jakiejkolwiek formie :).
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2006, 16:19

mrt, stanowczo "nie moj typ" jesli chodzi o osobowosc.
Szanuje za niektore wypowiedzi, za spora dawke madrosci zyciowej, a na blogu ubawilam sie nieziemsko. Osoba z forum, ktorej nie wypada nie kojarzyc.
Jestem jednak pewna, ze na dluzsza mete nie dalabym rady znalezc z nia wspolnego jezyka.

No i nie lubi kotow, co dla mnie na ogromny minus ;)


Edit:
Ach nie zdazylam. No to jeszcze ___ToMeK___, bardzo sympatyczny chlopak, o fajnych pogladach, ktory pomogl mi kiedys nieziemsko. Jeszcze raz wielkie dzieki :*
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 16:22

złotooka kotka taka pełna ciepła kocica, ale jak trzeba to z siła kotki broniacej małych bedzie walczyła o swoje
lubie jej wypowiedzi i podoba mi sie avarcik, który w oryginale ma ponoć złote oczka
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sty 2006, 16:31

Dzindzer - jej ksywka nieśmiertelnie kojarzy mi się z pierwszym "Terminatorem" :) (jak byłem w szczenięcym wieku, obejrzałem ten film przynajmniej ze sto razy - była tam jedna Dzindzer, przyjaciółka głównej bohaterki) :) wygadana, ciekawa osobowość, pewne poglądy od których jestem jak najdalszy, pewne które podzielam :) Na pewno charakterystyczna i udziela się w dużym stopniu. Nie sposób Jej nie kojarzyć...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 sty 2006, 18:54

TedBundy, dorwany!
inna planeta, kompletnie. czasem jak czytam, to aż mnie telepie, chociaż dzięki niemu uświadamiam sobie, jak różnie ludzie potrafią rozumować - i jak trudno mi to rozumowanie pojąć. nadużywa frazy [nie]skażony propagandą, co mnie drażni. drażni mnie też kompletny brak obiektywizmu i nieumiejętność teoretycznego choćby założenia innego punktu widzenia BEZ jego krytykowania z góry na dół.
ale mamy wspólnego konika <browar>

[ Dodano: 2006-01-13, 19:58 ]
mrt pisze:Mam wrażenie, że dałaby sie porwać jakiemuś byle palantowi na harleyu, byle tylko robił wrażenie. Ale to nie z głupoty, tylko z tej młodości psychicznej właśnie.

na szczęście zupełnie nie masz racji :-)
mrt pisze:Ale jedno wiem na pewno: twardzielka. Choćby serce wywracało jej się w środku na drugą stronę i wyło, to udaje, że nic się nie dzieje, że wszystko ok

ale tu masz. i to do konca wcale nie jest takie fajne, chociaż i tak lepsze, niż gdyby było odwrotnie.
mrt pisze:nie gadałam intensywnie

bo charlie mi Cię przechwycił ;-p
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 13 sty 2006, 21:41

Lollirot - no, cóż, ciężko mi tutaj o jakikolwiek dystans. Kobietka zdecydowana, szalona, energiczna, lubiąca dobrze się bawić (cokolwiek to oznacza ;) ). Kulturowo na wschód, umysłowo na zachód, czyli wielbicielka (co jest związane z jej studiami) sąsiadów zza wschodniej granicy, ale przy tym o dość liberalnym, a jednocześnie jasno określonym światopoglądzie, który mi się kojarzy z zachodnim stylem myślenia (nie pod kątem popkultury, a otwartości na pewne kwestie). Na temat urody rozpisywać się nie będę - zdecydowanie mój typ ;) Potrafi zarówno osłodzić komuś życie jak i nasypać soli do oka wycinając uprzednio powiekę. Ot, kotka :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 14 sty 2006, 03:23

Ciekawski - jego posty są na poziomi odpowiadającym mi, ogólnie spoko gościu ale nie znam bliżej więc jak narazie za dużo nie napisze bo jakieś farmazony bym wypisał i co wtedy... :>
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 sty 2006, 06:09

Max... kto to jest max?? ;)
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 14 sty 2006, 07:46

Mariusz: moderator, teoretyk problematyki związków międzyludzkich, zadowolony w stu procentach z jakości funkcjonowania forum... Gott, aż tak dobrze go nie znam. :D
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 sty 2006, 10:03

Eisenritter......
-ogromna wiedza historyczna
-konkretne wypowiedzi i szanowanie języka polskiego
-erudycja przeplatana kulturą i inteligencją
-taki dżentelmen w starym, dobrym stylu.....:)
-politycznie "skażony", ale nie szkodzi :), bardzo cenny nabytek tego forum

<evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 14 sty 2006, 10:21

TedBundy: no, nareszcie!

Z jednej strony, w zakresie ogólnym jawi się jako człowiek rozsądny, inteligentny i kulturalny. Taki gość, co to z nim niejedno piwo można wypić. Z drugiej, jego mesjanistyczne podejście do polityki i twarda lewicowość potrafi co nieco zniechęcić, tak jak metodyka patrzenia na różne sprawy. Co nie zmienia faktu, że dyskutuje się z nim całkiem ciekawie. Szacunek, Kamerad Bundy, szacunek.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 14 sty 2006, 10:27

pamietam ze nie byl z poczatku zbytnio akceptowany przez osoby na forum ,ale teraz chyba kazdy jakoś toleruje jego poglady....
oglnie uwazam ze jest spoko...

[ Dodano: 2006-01-14, 10:29 ]
ej ja mowiam o Tedzie...
co do Eisenritter, to nie znam go za bardz , ale zauwazylam ze sie na forum bardzo udziela pewnie znała bym go lepiej gdybym tu czesciej byla ,ale niestety nie mam ostatnio czasu...
you touch me
in special places...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości