Blog

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 lis 2007, 02:03

mhm, dobra, rozumiem :)
najpierw posiedze pewnie troche nad nazwa. pozniej wezme jakis standardowy szablon i pomysle.

[ Dodano: 2007-11-12, 02:21 ]
a jeszcze cos, skad wziac cos takiego jak taki licznik, ze odlicza dni do czegos albo ogolnie liczy - wiecie np. do slubu, kotka kiedys miala taki w podpisie zdaje sie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 lis 2007, 07:52

Mylog jest beznadziejny. Muli i dużo reklam. Ja jestem z blog.pl zadowolona - szybki, prosty, a 10 zł esemesem nie majątek. No i dużo szablonów na to jest.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 lis 2007, 09:57

a dzindzer w końcu założyła sobie?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 lis 2007, 11:12

no własnie nie zrobiłam
zbiegło mi sie to ze zmiana mieszkania, potem wstyd pisac o pomysle pisania bloga zapomniałam.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 13 lis 2007, 23:16

zas glupie pytanie, uprzedzam, wybaczcie :P
jak sie chce odpisac na komentarz to mam dodac go normalnie na stronie, ot tak sobie, czy po zalogowaniu w tych funkcjach tez jest cos takiego jak odpisz na komentarz?
wy odpisujecie? :>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lis 2007, 23:29

Mia pisze:wy odpisujecie? :>
Nie. Ale jak juz to raczej w formie kolejnego komentarza.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 13 lis 2007, 23:32

księżycówka pisze:Nie. Ale jak juz to raczej w formie kolejnego komentarza.

mhm. ktos o cos zapytal wlasnie i nie wiem czy odpisac czy nie. rozkrecam sie dopiero a tu juz jakies komentarze, pfff ;).
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 lis 2007, 23:42

dawaj linka lepiej. nawet na pw :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 14 lis 2007, 00:22

jak sie oswoje z tym, ze pisze :)

[ Dodano: 2007-12-10, 19:16 ]
dobra kilka pytan
1. jak sie wstawia zdjecia?
2. jak sie wstawia piosenki, nie tam ze link, tylko takie okienko zeby mozna bylo sobie odsluchac ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 gru 2007, 21:45

Mia pisze:dobra kilka pytan
1. jak sie wstawia zdjecia?
2. jak sie wstawia piosenki, nie tam ze link, tylko takie okienko zeby mozna bylo sobie odsluchac ;)
Bledego pojecia nie mam. Kiedys jakos zdjecie motoru z netu wstawilam,a le teraz juz nie umiem zupelnie.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 gru 2007, 22:26

wrr, tez nie potrafie ;) mialam problem ze wstawieniem satystyki w odpowiednim miejscu. pokombinuje cos ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 gru 2007, 17:59

Mia pisze:2. jak sie wstawia piosenki, nie tam ze link, tylko takie okienko zeby mozna bylo sobie odsluchac ;)

Chyba są odpowiednie dodatki do blogów żeby leciała jakaś piosenka w tle.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 gru 2007, 07:10

Marissa pisze:Chyba są odpowiednie dodatki do blogów żeby leciała jakaś piosenka w tle.

ale ja nie chcialam, zeby leciala w tle
probowalam wstawic piosenke z czegos takiego: http://www.radioblogclub.com/ ale nie bardzo mi sie to udalo. ktos wie jak to poprawnie zrobic?

[ Dodano: 2007-12-15, 17:57 ]
wrr, sobie ponarzekam. blog. pl zmienil design i teraz szlag mnie trafia jak wchodze do panelu administracyjnego. notki sa dziwnie rozstrzelone, nie mowiac o wygladzie archwium, dramat. a przeciez zaplacilam za to :/
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sty 2008, 00:40

podnoszę :P
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sty 2008, 00:42

dzięki :)

ja tak a propo blogów, bo trwa konkurs :)
głosujecie? jak tak to na kogo? czytacie blogi przeważnie znajomych czy te wyszukane w necie także?

ja zagłosowałam póki co na 3 blogi, z tego 2 autorów znam osobiście.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2008, 00:53 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 sty 2008, 00:46

Nie głosujemy, czytamy znajomych + trzy-cztery ulubione, czasami pojedyncze rzeczy ze znalezionych w necie.

Na większość blogów szkoda mi czasu, nie mam najlepszego zdania o ich poziomie :>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sty 2008, 00:50

nie głosuję, od dobrych paru lat czytam kilka blogów,na które trafiłam przypadkowo albo poprzez linki. ich autorów nie znam osobiście. nie chce mi się szukać niczego nowego, bo :
pani_minister pisze:Na większość blogów szkoda mi czasu, nie mam najlepszego zdania o ich poziomie :>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sty 2008, 00:55

pani_minister pisze:Na większość blogów szkoda mi czasu, nie mam najlepszego zdania o ich poziomie

właśnie.

ja czytam przeróżne, ale jak zaczęłam przeglądać przy okazji konkursu, te które są wysoko oceniane to eeee. dramat.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sty 2008, 07:52

Nie glosuje i czytam tylko te co na Wredocie sa w linakch oraz Twój Mia :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 sty 2008, 11:21

Zagłosowałam na jeden z moich ulubionych blogów, który zresztą jest całkiem wysoko w jednej z kategorii. A czytam kilka.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 sty 2008, 11:50

Nie czytuje blogow "o zyciu i problemach" bo dla mnie to zbyt intymne. Mimo, ze autor godzi sie to upubliczniac to ja nadal czuje jakbym wlazila z butami do jego glowy.
Czytam doslownie kilka blogow, osob wlasciwie nieznajomych. Nie glosuje.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sty 2008, 14:46

lollirot pisze:Zagłosowałam na jeden z moich ulubionych blogów, który zresztą jest całkiem wysoko w jednej z kategorii.

wiem który, zaglądam tam, czasem piszesz coś w podobnym stylu, jeśli to o to chodzi :)

złotooka kotka pisze:Nie czytuje blogow "o zyciu i problemach" bo dla mnie to zbyt intymne

hmm, a forum w takim razie nie jest dla Ciebie zbyt intymne? tak z ciekawości pytam.
ja trafiłam kiedyś na baaaardzo intymny blog i szczerze mówiąć, jedna z lepszych rzeczy na jaką przez przypadek trafiłam w necie, bo zawsze wchodzę na blogi osób, które skomentowały mój np. Ale teraz już jest pod hasłem, a szkoda.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sty 2008, 14:49

złotooka kotka pisze:Nie czytuje blogow "o zyciu i problemach" bo dla mnie to zbyt intymne.


a ja przede wszystkim takie czytam. poza tym parę fotoblogów i ewentualnie jakieś blogi tematyczne.

[ Dodano: 2008-01-23, 14:57 ]
Mia pisze:hmm, a forum w takim razie nie jest dla Ciebie zbyt intymne? tak z ciekawości pytam.
ja trafiłam kiedyś na baaaardzo intymny blog i szczerze mówiąć, jedna z lepszych rzeczy na jaką przez przypadek trafiłam w necie, bo zawsze wchodzę na blogi osób, które skomentowały mój np. Ale teraz już jest pod hasłem, a szkoda.


no ja pisałam właśnie, że tylko takie czytam i inne mnie za bardzo nie interesują. i gdybym miała bloga, to na pewno miałby podobny charakter.
Chaos is a friend of mine
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 sty 2008, 14:59

Mia pisze:hmm, a forum w takim razie nie jest dla Ciebie zbyt intymne? tak z ciekawości pytam.
dyskusje forumowe jakos nie sa dla mnie tak intymne, sa interakcje z innymi i to po czesci hamuje. A osoby piszace bloga czasem zapominaja, ze to nie prywatny pamietnik tylko miejsce calkiem publiczne.
Forum przypomina normalna rozmowe w ktorej owszem odslania sie sporo siebie, ale nie w takiej formie jak blogowy monolog.
Blogi "o zyciu", ale z odpowiednim dystansem sa dla mnie jak najbardziej ok :)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sty 2008, 15:09

złotooka kotka pisze:dyskusje forumowe jakos nie sa dla mnie tak intymne, sa interakcje z innymi i to po czesci hamuje.


ja mam zupełnie odwrotne wrażenie - wg mnie trochę osób naprawdę mocno się tutaj odsłania. na forum ludzie także pozwalają sobie na tyle samo co na blogu.

i nie wiem, co jest złego w tym, że blog może mieć tak intymny charakter. rozumiem, że dla autora może się to okazać nieprzyjemne(poprzez interakcje z komentującymi czytelnikami), ale co tak razi czytelnika? no ale ok, może takie uzewnętrznianie się jest żenujące...
Chaos is a friend of mine
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 23 sty 2008, 15:12

Nola pisze:co jest złego w tym, że blog może mieć tak intymny charakter.

Nic zlego. Ja po prostu nie lubie tego czytac :)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sty 2008, 15:18

złotooka kotka pisze: A osoby piszace bloga czasem zapominaja, ze to nie prywatny pamietnik tylko miejsce calkiem publiczne.

nie koniecznie zapominają, w większości mają to pewnie głęboko gdzieś ;)

złotooka kotka pisze:Forum przypomina normalna rozmowe w ktorej owszem odslania sie sporo siebie, ale nie w takiej formie jak blogowy monolog.

Blogowy monolog trudniej zinterptetować niż jakąkolwiek polemikę na forum

złotooka kotka pisze:Nic zlego. Ja po prostu nie lubie tego czytac

ja rozumiem. i fakt, czasem jest różnica znaczna w tym co ktoś pisze na forum, a co na blogu, ale moim zdaniem bardziej w formie niż w tematyce właśnie. Że tu niektóre intymności, się mimo wszystko gubią, w takiej ilości postów.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sty 2008, 15:27

Mia pisze:w większości mają to pewnie głęboko gdzieś ;)


do czasu, kiedy jakąś osobistą i bardzo szczerą notką wsadzają kij w mrowisko i 30 osób pastwi się nad autorem w komentarzach. potem się zaczyna usuwanie komentarzy, hasłowanie notek albo usunięcie bloga :>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sty 2008, 15:32

eee, aż tak? :> <boje_sie>
coż, niektórzy lubią wywoływać burze.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 sty 2008, 15:36

Mia pisze:eee, aż tak? :> <boje_sie>


ano, widziałam parę takich blogów.
Chaos is a friend of mine

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości