programy na MTV

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 wrz 2005, 11:56

cubasa pisze:
Yasmine pisze:A widzieliscie "nowozencow" z Jessika Simpson

Wiekszego knota ze swiecą szukać :DD

Mialam tą watpliwą przyjemność trafić kiedyś na ten program. I tak mnie zastanawia, czy ona naprawdę jest taka głupia czy tylko udaje? :> (a jesli udaje, to po cholere? No bo po co robic z siebie kretynke?)
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2005, 12:03 przez sophie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 wrz 2005, 11:59

widać każda potwora znajdzie swego amatora, jak mawia moja mama ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 14 wrz 2005, 16:34

Olivia pisze:"Would you come in?".

a czy to czasem nie jest "wanna come in" ????? angielski sie kłania :D
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 14 wrz 2005, 17:09

Мы с Оливой по русскому говорим. Немножко по аглийскому :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 wrz 2005, 18:05

sophie pisze:Mialam tą watpliwą przyjemność trafić kiedyś na ten program. I tak mnie zastanawia, czy ona naprawdę jest taka głupia czy tylko udaje?

ja mysle, ze na prawde.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 06 maja 2006, 23:47

Odświeżam temat. Ostatnio uwielbiam "Ryki z bryki". :] "Date my mom" jest lekko sztuczne. :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 07 maja 2006, 03:05

___ToMeK___ pisze:Kilka dni temu mialem okazje ogladac program "Dirty Sanchez".

Toz to leci od dwoch lat. Gdzie byles jak kablowke zakladali? ja tam sanchezow lubie. Fakt, na niektore rzeczy patrzec sie nie da ale motyw, kiedy probowali wciagac musztarde nosem mnie powalil. I w ogole Pritchard przystojny chlopak, jest na kim oko zawiesic:] "Jackassy", wiadomo, klasyka. "Viva la Bam" lubie tez takze. "Wildboyz", nie przepadam, chociaz odcinek, w ktorym grali w miejscowa gre polegajaca na wlepianiu sobie lajna we wlosy (to mialo specyficzne okreslenie) przypadl do gustu mojej wlasnej, osobistej matce :D
moon pisze:Do jednego numeru potrzebowali dwóch gości. Zapłacili jednemu i drugiemu 40$. Pierwszy wziął z 5 gum, pprzezuł pożądnie, drugiemu przylepili pod ociekającą potem pachą, wygniótł je i wycieli ją razem z włosami a tamtem z powrotem je miał żuć.

Lepszy byl numer jak namowili laske, zeby za 200 dolarow chodzila po Nowym Jorku przez dwie godziny boso, po kaluzach itp. a pozniej wylizala sobie stopy do czysta. No i zrobila to. TO bylo ohydne.
moon pisze:Ja ze wszystkich programów MTV najbardziej lubiłam "Darie"

"Beavis i Butthead" sa najlepsi. No i od nich sie przeciez Daria wziela :]
sophie pisze:Czasem stwierdzam, ze nawet u nas nie jezdza takie

To Ty jeszcze nie widzialas standardowego, murzynskiego (z south side'u Chicago) samochodu. Te, ktore widzisz w PMR to jeszcze nic :]
lollirot pisze:Viva Zwei to bylo to

I dawali koncerty 4Lyn :(... Ja chce koncerta 4Lyn!!
Yasmine pisze:Lubie tez ogladac "Chce miec znana twarz" - uswiadamiam sobie wielka glupote innych ludzi.

Najlepsze jest to, ze nikt nie wychodzi podobny do tej slawnej osobistosci :D Smiechu warte.

A z telewizji muzycznych to 4Fun mi odpowiadalo najbardziej. Dawali rozne gatunki muzyki, wszystkiego po trochu. Jakie tam brechty byly jak se ludzie pozdrowienia wysylali. Szkoda gadac. No i "Piesek Leszek" byl.

Yasmine pisze:A widzieliscie "nowozencow" z Jessika Simpson

Najlepszy to jest fakt, ze oni sie rozwiedli a tam w tytulowej piosence bylo "Until death do us part bla bla bla this I swear" (znam na pamiec bo u nas niedawno maraton puszczali... <zalamka> ). Ale Jessica jest madra laska, co wynika z dialogu, w ktorym pyta sie czy to jest kurczak czy tunczyk podczas spozywania konserwy z tunczyka marki "Chicken of the sea". A meza zatkalo i zrobil :?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 maja 2006, 08:36

Beavis i Butthead i Daria - to jedyne, co w swojej pamięci zostawiam z MTV :D Jadowita szydera i gryząca ironia. Piękne.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 maja 2006, 11:29

TedBundy pisze:Beavis i Butthead
Tak samo kretyńskie jak Jakassy. Nigdy mnie nie krecilo ani tez nie smieszylo. :]
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 07 maja 2006, 14:03

a ja lubie ten program gdzie sa randki z mamami ;P jeszcze byl nie wiem czy leci dalej taki gdzie facet albo babka odwiedzala domy i na podstawie tego mial(a) wybrac jedna osobe :P a co do jackassa to mi sie najbardziej podobal odcinek jak facio wysmarowal pieluszki nutella potem powkladali to do smietnikow i chodizl i prosil ludzi o jedzenie a jak nie dostawal to wyciagal ze smietnika te pieluszki i je lizal ;P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 07 maja 2006, 14:29

Asiula pisze: jeszcze byl nie wiem czy leci dalej taki gdzie facet albo babka odwiedzala domy i na podstawie tego mial(a) wybrac jedna osobe :P

tja, "penetratorzy".....
Zresztą śmiesznie się ogląda tego typu programy: można dostrzec różnice między tamtejszą młodzieżą, ich stylem życia a naszą. Przynajmniej z tego co pokazują.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 maja 2006, 16:59

Andrzej Sawicki, tłumacz i dziennikarz, w niektórych, komputerowych kręgach znany jak El General Magnifico pisał kiedyś o nowym kinie hollywoodzkim i jego "targecie". Strawestuję jego opinię i "grupę docelową" "nowego" MTV

dwunastoletni półanalfabeta z mniejszości etnicznej
<aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 maja 2006, 22:41

TedBundy pisze:Daria

fajne to bylo :D
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 08 maja 2006, 02:11

Asiula pisze: co do jackassa to mi sie najbardziej podobal odcinek jak facio wysmarowal pieluszki nutella potem powkladali to do smietnikow i chodizl i prosil ludzi o jedzenie a jak nie dostawal to wyciagal ze smietnika te pieluszki i je lizal

Cos Ci sie pomylilo chyba. Oni wylali pudding czekoladowy na pieluszke i wrzucili do kosza na smieci. I on wtedy ta pielusze wyciagal i wyjadal pudding :D Ale ludzie mieli miny :] Drugi numer z kupa byl dobry jak Johhny zaszedl do chinskiej restauracji z gownem zawinietym w gazete, zamowil danie i kiedy mu je przyniesiono cichaczem podrzucil ow stolec do talerza i pytal sie obslugi jakim cudem na jego talerzu jest kupa.
Bomba <hahaha>
TedBundy pisze:w niektórych, komputerowych kręgach znany jak El General Magnifico

CD-Action masz na mysli miedzy innymi :P Boshhh...jak ja uwielbialam jego recenzje. W ogole tesknie za Action Redaction, gdzie czadu dawali Mr. Jedi i Smuggler i za tym dzialem, w ktorym kazdy z nich wypowiadal sie o danej grze. Juz rok CDA nie czytalam <boje_sie> Po prostu nikt tego nie sprowadza do USA a sprowadzaja taka np. Pania Domu czy inna Przyjaciolke <wsciekly> Pewnie koszta za wysokie. Bym placila nawet z 20 dolarow za jeden egzemplarz, niech im bedzie. Ja chce CDA!!!
TedBundy pisze:dwunastoletni półanalfabeta z mniejszości etnicznej

Czyli 99% populacji USA :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 maja 2006, 10:00

runeko pisze:Boshhh...jak ja uwielbialam jego recenzje


to mój dziennikarski guru <evilbat> Olbrzymia erudycja,inteligencja i umiejętna szydera. Nie tylko CDA, facet tłumaczył również setki opowiadań i książek fantasy i pracował przy polskich tłumaczeniach obu cześci Baldurs Gate
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 09 maja 2006, 10:00

TedBundy pisze:Daria

uwielbiałam <zakochany>
a teraz mam 5 kanałów, żadnego mtv wśród nich i święty spokój ;-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 gru 2006, 23:15

No to odkurzam temat.

MTV spadło na psy. Jak nie programn "Z pamiętnika dziewicy", to program o homoseksualistach, co nie wiedzą, jak się najbliższym przyznać i inne podobne pierdoły... :/
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 gru 2006, 23:18

A nei mialo byc tego pimp my ride polskiego?To bym chciala obaczyc <hahaha>
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 20 gru 2006, 15:12

Olivia pisze:to program o homoseksualistach, co nie wiedzą, jak się najbliższym przyznać i inne podobne pierdoły... :/
Jeszcze tego nie widziałam <chory>
Kiedyś było porządne Mtv a teraz więcej tam gadaniny niż muzyki.
Jakieś umawianie się z matkami, przeglądanie pokoi, randki we 3, odwiedzanie szkół, chcę wyglądać jak jakaś gwiazda, gadanie kto ile ma kasy - same pierdoły. Powinno się to nazywać jakieś Bravo Tv <belt>
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 gru 2006, 15:33

Olivia pisze:to program o homoseksualistach,

nie widzialam
mnie wkurza taki program w którym chłopaki idzie na randke z 3 mamuskami a potem decyduje z której córcia chce iśc
albo taki program gdzie dwie babeczki albo dwóch facetów idzie z kims na randke i walcza o wzgledy tego kogos
moon pisze:A nei mialo byc tego pimp my ride polskiego?To bym chciala obaczyc <hahaha>

o ja tez bym chciała
juz wole vh1
Awatar użytkownika
flores
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:00
Skąd: Wawka
Płeć:

Postautor: flores » 20 gru 2006, 16:15

Joasia pisze:Kiedyś było porządne Mtv a teraz więcej tam gadaniny niż muzyki.
Jakieś umawianie się z matkami, przeglądanie pokoi, randki we 3, odwiedzanie szkół, chcę wyglądać jak jakaś gwiazda, gadanie kto ile ma kasy - same pierdoły. Powinno się to nazywać jakieś Bravo Tv
Eno, nie zgodze sie. Moze i glupoty, jednak zgrabnie wypelniajace luke na rynku. Poza tym, sporo ludzi lubi przelaczyc na durny program na Mtv, po ciezkim dniu zmagan intelektualnych na uczelni ;)
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 gru 2006, 17:03

flores pisze:Moze i glupoty, jednak zgrabnie wypelniajace luke na rynku


słusznie, idealnie dopasowane do targetu pokolenia "Bravo" :] Analogicznym pokoleniem w USraju jest typowy odbiorca 3/4 produkcji holywódu - 12-letni półanalfabeta z mniejszości etnicznej.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 gru 2006, 17:13

Dzindzer pisze:juz wole vh1
Ni mam :( Ja wsumei MTV ot nie ogladam. Nawet klipy maja do dupy. :/ Najbardziej to ja lubilam Atomic i Rockliste z Kilenem :D
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 20 gru 2006, 19:29

flores pisze:Poza tym, sporo ludzi lubi przelaczyc na durny program na Mtv, po ciezkim dniu zmagan intelektualnych na uczelni ;)

Nie wiem z czym musiałabym się zmagać inelektualnie przez cały dzień, żeby móc oglądać te głupoty.
Swoją jak zajrzałam do tego tematu to włączyłam sobie MTV żeby zobaczyć co tam, i dowiedziałam się niesamowitej rzeczy - wiecie, że w ciągu roku 11000 amerykanów doznaje uszczerbku na zdrowiu eksperymentując w czasie uprawiania seksu? <pijak>
Ciekawe czemu ta informacja pojawiła się w czasie klipu bodajże Alizee.

Rzadko oglądam jakieś programy 'muzyczne'.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 gru 2006, 20:45

megane pisze:Ciekawe czemu ta informacja pojawiła się w czasie klipu bodajże Alizee.
"Data" Dawno tego nie bylo. Polowe klipow dla takich ciekawostek obejrzalam. Z wylaczonym dzwiekiem :D
Np czy wiecie z ejedna amreykanek ma 64 dzieci?Wiele razy miala czwo-, piecio-, szescio-,tr- jaczki i blizniaki :D No tak przynajmniej podawali a ile w tym prawdy...
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 21 gru 2006, 14:09

Kilka miesięcy temu z ciekawości włączyłem MTV. Akurat trafiłem na program Sweet Sixteen (chyba), czyli program o rozpieszczonych do granic możliwości 15-latkach organizujących swoje 16-te urodziny... Tej głupoty i próżności nie da się w żaden sposób opisać, to trzeba po prostu zobaczyć :]. W USA dorasta świetne pokolenie - ludzie-gąbki, maszyny perfekcyjnie przygotowane do megakonsumpcji... Idealny kraj do zarabiania kokosów na ich kretynizmie. Chyba warto tam się wybrać na parę lat... ;)
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 gru 2006, 14:56

___ToMeK___ pisze:na program Sweet Sixteen (chyba

widzialam pare razy, powiem, ze nawet za kare nie poddała bym sie takiej mani idealnosci. To by była dla mnie meczarnia nie urodziny.
Ale za tym stoja rodzice, rodzice którzy przez fundowanie takich uciech pokazuja swój status społeczny i to na ile ich stac.
Awatar użytkownika
flores
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:00
Skąd: Wawka
Płeć:

Postautor: flores » 25 gru 2006, 02:23

megane pisze:Nie wiem z czym musiałabym się zmagać inelektualnie przez cały dzień, żeby móc oglądać te głupoty.
Wiesz, nie kazdy po ciezkim dniu w pracy/na uczelni, lubi czytac dzieła Kalinki. Ja wole posmiac sie z glupot puszczanych na Mtv, albo obejrzec film pokroju American Pie. Coz, widocznie preferuje wylacznie durne programy - taki moj urok :) Czy w zwiazku z tym, jestem gorszym czlowiekiem? Albo polanalfabeta? Kocham ksiazki Harrisona, Christie, Kinga, pałam sympatia do teorii ekonomicznych Friedmana i Phelpsa, ale czy to znaczy, iz nie wolno mi spojrzec okiem na 'Pimp my ride', albo 'Dismissed'?
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 gru 2006, 12:59

flores pisze:Czy w zwiazku z tym, jestem gorszym czlowiekiem?

Nie wiem skąd takie wnioski wyciągasz :|. Oglądaj sobie co chcesz, a ja mogę nie oglądać, i co z tego?
Mogę oglądać durne programy, jak mam odpowiednią głupawke, najlepiej w dobrym do tego towarzystwie. Inaczej mnie w ogóle nie bawią. American Pie podobnie mnie nie bawi, czy to znaczy że ja z kolei jestem gorszym człowiekiem? :>
Ja za to leje po nogach jak widzę Monty Pythona. Każdego bawi co innego i tyle.
Awatar użytkownika
flores
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:00
Skąd: Wawka
Płeć:

Postautor: flores » 26 gru 2006, 00:18

Akurat ta czesc posta, ktora zacytowalas Megane, odnosila sie do wpisu Teda :) Ale, w porzadku, moja wina. Moglem zacytowac lepiej :)
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: tanda i 196 gości