Pierścionki.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 19 paź 2004, 14:17

Nic konkretnego Elspeth, ale "robię rozpoznanie rynku" ;) - głupie sformułowanie, ale jakoś mi przypadło do gustu :P
Po prostu otwieram znowu oczy :galy:, a nie chcę się pchać z butami.

ps - nie wiem czy dacie wiarę, ale póki z nią byłem (i to jeszcze przed ślubem) nie spoglądałem w ogóle na inne kobiety, a gdy któraś szukała mnie spojrzeniem, to odwracałem, bądź spuszczałem głowę.
Niby drobnostka, a może wiele Wam powiedzieć o tym, jak się czułem... i jak teraz obrastam w piórka po każdym uśmiechu :D .
Eeech życie przed nami :564:
;)...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 19 paź 2004, 14:21

a ja mam tak ze jak jestem z kims to chocby nie wiem jaki fajny facet szedl ulica albo wlasnie w jakis sposob chcial zwrocic moja uwage to sorki ale dla mnie najwspanialszym facetem jest moj facet i nie ma sily zeby cokolwiek (ktokolwiek) mogl mnie od niego oderwac :D
ups, to chyba jest taki off topic ;) sorki :D
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 19 paź 2004, 22:23

Elspeth pisze:a ja mam tak ze jak jestem z kims to chocby nie wiem jaki fajny facet szedl ulica albo wlasnie w jakis sposob chcial zwrocic moja uwage to sorki ale dla mnie najwspanialszym facetem jest moj facet i nie ma sily zeby cokolwiek (ktokolwiek) mogl mnie od niego oderwac :D
Święta racja :!!: :!!: :!!: ;)
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 20 paź 2004, 22:55

Ja bardzo lubię pierścionki. Noszę je cały czas. Bardzo się do nich przyzwyczaiłam, ale tylko srebrne, złota nie lubię! Mam ogólnie 4 pierścionki, jeden z nich to obrączka na kciuku, bardzo mi sie to podoba u dziewczyn. Albo lubię tez na małych palcach u chłopaków, chociaż faktycznie, nie wszystkim pasuje do dłoni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 paź 2007, 03:40

mariusz pisze:Piescionki, czemu kobiety je nosza?
Nie wiem. Ja ogolnie bizuterii jakos nie lubie. Nosze tylko jeden pierscionek, ktory dostalam od mojego. Czuje sie bez niego jak bez reki. Ostatnio nawet zostawilam go nie chcacy na umywalce u kumpla i pojechalam w stanie wskazujacym rano do domu. Moglam nie wiedziec jak sie nazywam, ale jak sie kapnelam ze go nie mam na reku to gotowam byla na piechote lezc na bemowo i szukac. Dzieki Bogu za telefony. Kumpel za 2X razem odebral telefon poszedl i znalazl. Jak oprzytomnialam po snie to pierwsza rzecz pojechalam po niego.
Podobnie mam z zegarkiem choc on ma dla mnie duzo mniejsza wartosc.
Niewiele zas mam takich rzeczy, ktore wkladam zeby do czegos pasowaly. A jak juz to kolczyki, a nie pierscionki.
mariusz pisze:Kiedy są tylko ozdoba, a kiedy informacją dla panów typu: "spadaj mam faceta"??
Nigdy nie uzywalam pierscionow zeby powedziec "spadaj" tylko to mowilam :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 paź 2007, 16:16

Elspeth pisze:lubie kupowac ciekawe szerokie srebrne obraczki i nosic je na kciuku

przypomnialas mi ze ja tez lubie :)

Jakbym dostala w prezencie pierscionek to bym go nosila :)
Lubie ladne symbole :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 paź 2007, 17:23

a ja wreszcie wiem, jaki kobieta ma rozmiar palca :) Zrobiłem to sposobem <diabel> Z czystej ciekawości dobrze jednak wiedzieć.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 paź 2007, 18:22

TedBundy pisze:a ja wreszcie wiem, jaki kobieta ma rozmiar palca :) Zrobiłem to sposobem <diabel> Z czystej ciekawości dobrze jednak wiedzieć.
A jak to sie sprawdza? Tez chce wiedziec jaki mam rozmiar. <chory>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 paź 2007, 19:17

Ja nie pamietam jaki mam. Kiedys kupujac pierscionek z ciekawosci sprawdzilam. Chyba 10 :? tak mi cos swita.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 370 gości