Kablowanie na forum i zgłaszanie postów do moderacji

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Czy uważasz, że donoszenie na forum jest godne pochwały?

Tak
17
41%
Nie
18
44%
Nie mam zdania
6
15%
 
Liczba głosów: 41
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2006, 08:37

bede se gadal na co mam ochote , Ty twoje zdanie wyraziles ...oki masz do tego prawo , ja swoje też moge , mnie sie nie podoba i tyle o czym pisze ! przypominam , ze to jest forum , wiec nie klnac mi tu piszac to tak, by ominac system który owe brzydkie slowa niweluje .Ty tak samo jestes w bardzo dobrych i bliskich stosunkach z Mysiorkiem ...wiec też Twoje zdanie sie nie liczy <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 sie 2006, 08:57

Andrew pisze:Ty tak samo jestes w bardzo dobrych i bliskich stosunkach z Mysiorkiem
<sex> <sex> <sex> ... zazdrośnik jeden :D
Spoko ludziska. Pewnie, że czasem się zastanowię nad kalumniami pod moim adresem za moderowanie, ale... po mnie to spływa, bo musi.

Spox <faja>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sie 2006, 09:38

Mysiorek pisze:Pewnie, że czasem się zastanowię nad kalumniami pod moim adresem za moderowanie, ale... po mnie to spływa, bo musi.

rozumiem, ze kalumnie spływaja, ale co z rzeczowa krytyka, ta tez po tobie spływa, czy moze bierzesz ja do siebie. chodzi mi tylko o forum
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 18 sie 2006, 10:25

najlepiej by chyba było gdyby każdy odczuł na własnej skórze, że pilnowanie porządku na forum to wcale nie taka łatwa robota.
Zawsze wszystkim się nie dogodzi, ale kurcze, chcecie mieć forum z samymi oftopami i jazdami "huzia na juzia" to proszę bardzo. Ale ja się wypisuję wtedy z tego interesu.
Uważam, że kto jak kto ale Mysior spisuje się jako mod.
Może jeszcze otworzyć jakiś topic z pytaniami do ogółu: Dawać warna czy nie dawać- rozważania Mysiorka i spółki? <hahaha>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sie 2006, 10:56

Elspeth pisze:najlepiej by chyba było gdyby każdy odczuł na własnej skórze, że pilnowanie porządku na forum to wcale nie taka łatwa robota.

w jakims stopniu zdaje sobie z tego sprawe
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 sie 2006, 11:23

Dzindzer pisze:czy moze bierzesz ja do siebie

Nie jestem robocopem. :(
Ale za każdym prztyczkiem w nos... twardnieję :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 18 sie 2006, 11:24

Niestety. Gdy w zbożu rosną chwasty, to dostanie sie również klosom podczas wycinania chwastów. Tak było i tak będzie. Dlatego robota moda to niewdzięczna robota. :|

Mysior ma u mnie 100% poparcia. Chociaż wyciął mi już dużo postów. I co ja na to? Machnąłem łapą. Niech mi da nawet ostrzeżenie. censored mnie to w lewą nerkę szczerze mówiąc. Czy dostanę bana, czy ostrzeżenie, czy wytną mojego posta. Po prostu - piszę i już.
I nie chce mi się ZASTANAWIAĆ i pisać srogich felietonów na temat moderacji. Nie chce mi się po prostu w to bawić. <belt>

[ Dodano: 2006-08-18, 11:25 ]
Mysiorek pisze:Ale za każdym prztyczkiem w nos... twardnieję

Sprawdzę przy następnej okazji czy Ci stanie jak Cię pstryknę. Może to się okazać sposobem na Twoją niemoc <sex>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 sie 2006, 11:26

Ja też go popieram. Nawet, jak uważam, że nie ma racji, to też go popieram <aniolek>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2006, 11:28

nie ma poparcia wtedy gdy nie ma rcji , no co Wy ! wazeliniarze <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 sie 2006, 11:30

Andrew, nawet jak Mysiorek nie ma racji, to nadal ma jej więcej niż Ty często w swoich postach :D
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 18 sie 2006, 11:36

pani_minister pisze:to nadal ma jej więcej niż Ty

Nie nadal i nie wiecej <diabel>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 18 sie 2006, 11:44

Przypominam, ze to topic o kablowaniu i zglaszczaniu postow, a nie o tym, kto ma racje <cisza>

choc w sumie zgadzam sie z Pania Minister :]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sie 2006, 12:05

Mysiorek pisze:Dzindzer napisał/a:
czy moze bierzesz ja do siebie

Nie jestem robocopem. :(

tego nawet nie pomysłam, a tym bardziej nie sugerowałam.
Rozumiem, że mod nie bedzie roztkliwaiał sie publicznie nad kazda swoja decyzja, to było by wręcz smieszne.
Imperator pisze:I nie chce mi się ZASTANAWIAĆ i pisać srogich felietonów na temat moderacji.

ja za każdym razem myslałam nad tym jak dostałam ostrzeżenie, ale tez nie chciało mi sie poruszac tego na forum, bo po co.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2006, 14:59

pani_minister pisze:Andrew, nawet jak Mysiorek nie ma racji, to nadal ma jej więcej niż Ty często w swoich postach :D


przykro mi , ale by to stwierdzic tak na maxa musiasz byc troche starsza , teraz to po prostu Ci sie tylko tak wydaje <browar>

Co zas ja doskonale rozumiem, bo kiedys tez mialem lat 25 <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 sie 2006, 17:49

Andrew pisze:Ty Monia nie jestes obi <aniolek> ektywna wzgledem Mysiorka ..wiec sie jak by nie liczysz <przytul>

Pieprzenie <browar> Jestem właśnie bardzo obiektywna, jak i Mysior względem mnie i o to chodzi. Potrafię nawet warknąć na Niego, a i On, nie bywa mi dłużny. Myślę, że śmiało mogę napisać w tym momecie, że zarówno ja, jak i Mysior, Obydwoje nie lubimy lizodupstwa.
Moje OT-py przeważnie usuwa właśnie On, bo ja też je "popełniam" (się nieraz rozgadam ;DD ) i gdyby każdy trzymał się zasad tutaj i nie zbaczał z tematu, to na jakiego wacka potrzebowalibyśmy modów?
Tak więc, Endrjuł, szanuj Moda swego, bo możesz mieć gorszego ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2006, 21:08

Staram sie jak mogę , ale On mi ciagle to utrudnia <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 kwie 2008, 01:11

maroon pisze:wszyscy, którzy się dopisali w tym temacie to placki - łącznie ze mną. ;-) Zgłaszanie syfu oraz kasowanie postów to czynności tak normalne jak spłukiwanie po sobie wody w klozecie - nie ma się czym chwalić, ale trzeba to robić, bo utoniemy w oceanie gówna.

Piękne :)
Aż łza wyciekla z łoka...
<browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 30 kwie 2008, 02:00

Mysiorek pisze:
maroon pisze:wszyscy, którzy się dopisali w tym temacie to placki - łącznie ze mną. ;-) Zgłaszanie syfu oraz kasowanie postów to czynności tak normalne jak spłukiwanie po sobie wody w klozecie - nie ma się czym chwalić, ale trzeba to robić, bo utoniemy w oceanie gówna.

Piękne :)
Aż łza wyciekla z łoka...
<browar>
Idac tym tropem-> w dyskusji rzucam do Ciebie "Mysiorek, Ty pacanie". Zakablujesz mnie, zostawisz czy pozwolisz zeby ktos inny zakablowal? Ew. bedziesz czekal na to, ze ktorys mod sam zauwazy?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 30 kwie 2008, 13:03

Wujo. mod jak zauważy, to warna wlepi, jak Pan Bóg przykazał, bo się należy.
Jedyne, co od zarobionego uczciwie ostrzeżenia Cię w takim przypadku dzieli, to fakt, że mod to nie Duch Święty i nie wszędzie może być. A nawet jak jest, to bywa zmęczony / skacowany / znudzony - i nie zauważy.
Czyli całość imprezy opiera się na tym, że wykorzystamy czyjąś nieuwagę i za cholerę nie pomożemy w porządnym wykonaniu roboty. Bo tak. Bo możemy na tym osobiście skorzystać, mimo, że wiemy, że to cwaniaczkowate i normalnie by nie przeszło. Ale uzasadnimy ładnie, żeby wyszło, że to my jesteśmy ci dobrzy.
Pfff.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 30 kwie 2008, 17:36

pani_minister pisze:Wujo. mod jak zauważy, to warna wlepi, jak Pan Bóg przykazał, bo się należy.
Jedyne, co od zarobionego uczciwie ostrzeżenia Cię w takim przypadku dzieli, to fakt, że mod to nie Duch Święty i nie wszędzie może być. A nawet jak jest, to bywa zmęczony / skacowany / znudzony - i nie zauważy.
Czyli całość imprezy opiera się na tym, że wykorzystamy czyjąś nieuwagę i za cholerę nie pomożemy w porządnym wykonaniu roboty. Bo tak. Bo możemy na tym osobiście skorzystać, mimo, że wiemy, że to cwaniaczkowate i normalnie by nie przeszło. Ale uzasadnimy ładnie, żeby wyszło, że to my jesteśmy ci dobrzy.
Pfff.
"Thank you very much, my princess of obvious" 8) . To to i ja wiem, pytalem czy Mysior, jako zwykly uzytkownik, by mnie zakablowal za taka zniewage.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 30 kwie 2008, 17:53

Wujo Macias pisze:"Thank you very much, my princess of obvious" . To to i ja wiem, pytalem czy Mysior, jako zwykly uzytkownik, by mnie zakablowal za taka zniewage.

Skoro interesuje Cię wyłącznie konkretna odpowiedź Mysiorka, nie wnosząca sama z siebie wartości dla forum - spytaj na priv <mlotek>

No, chyba, że chcesz usilnie wszem i wobec udowadniać, że ktokolwiek ma tu zadatki na "oj jakże złego kapusia". Ale w takim wypadku - kto tu jest żenujący <browar>
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 30 kwie 2008, 19:28

shaman pisze:
Wujo Macias pisze:"Thank you very much, my princess of obvious" . To to i ja wiem, pytalem czy Mysior, jako zwykly uzytkownik, by mnie zakablowal za taka zniewage.

Skoro interesuje Cię wyłącznie konkretna odpowiedź Mysiorka, nie wnosząca sama z siebie wartości dla forum - spytaj na priv <mlotek>

No, chyba, że chcesz usilnie wszem i wobec udowadniać, że ktokolwiek ma tu zadatki na "oj jakże złego kapusia". Ale w takim wypadku - kto tu jest żenujący <browar>
Tu mozna gdybac, czy nie wnosi- mimo wszystko ogol dowiaduje sie, ze wszelkie wrzuty Mysiorkowi groza jego interwencja u modow. Ale jalowe dyskusje to Twoja domena. Cytujac Supermana "I'm just a country boy", nie chce mi sie z Toba klocic.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 kwie 2008, 19:39

Wujo Macias pisze:wszelkie wrzuty Mysiorkowi groza jego interwencja u modow.
E tam. To ja jestem pierwszy kabel przecież. <aniolek>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 30 kwie 2008, 22:36

Wujo Macias pisze:Tu mozna gdybac, czy nie wnosi- mimo wszystko ogol dowiaduje sie, ze wszelkie wrzuty Mysiorkowi groza jego interwencja u modow. Ale jalowe dyskusje to Twoja domena. Cytujac Supermana "I'm just a country boy", nie chce mi sie z Toba klocic.

Nawet Cię uprzedziłem, że jeśli to napisze, to nie będzie dobrze o Tobie świadczyło. A Ty mimo to...

alboś... alboś...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 01 maja 2008, 17:13

Wujo Macias pisze:pytalem czy Mysior, jako zwykly uzytkownik, by mnie zakablowal za taka zniewage.

Jeśli zniewaga dotyczyłaby innego usera (nie mnie) to zgłosiłbym. Taka pozostałość po MTeam i uwrażliwienie na porządek w domu i zagrodzie.
A jeśli mnie, to by zależało od kontekstu, czy tam "smaku" tej zniewagi.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 18 wrz 2008, 13:19

Mysiorek pisze:
Wujo Macias pisze:pytalem czy Mysior, jako zwykly uzytkownik, by mnie zakablowal za taka zniewage.

Jeśli zniewaga dotyczyłaby innego usera (nie mnie) to zgłosiłbym.


<zdziwko> <hahaha> no i stało się - słów zabrakło <cieszy_sie>


Mysiorek pisze: Taka pozostałość po MTeam i uwrażliwienie na porządek w domu i zagrodzie.


"mysiorkowa filozofia" w tematach owszem, bywa zaskakująca ... ale takie tłumaczenie się z kablowania to kompromitacja na całego

Mysiorek pisze:A jeśli mnie, to by zależało od kontekstu, czy tam "smaku" tej zniewagi.


jeszcze mogłabym zrozumieć osobę urażoną, obrażoną przez kogoś tutaj ... która w emocjach wciska ten wykrzykniczek ... w obronie swojej osoby, w osobistym poczuciu krzywdy - ale i tak, sądzę, że lepszym rozwiązaniem byłoby wyjaśnienie sobie nawzajem takiej sytuacji przez osobę obrażającą i obrażaną - choć zdaję sobię sprawę, że nie każdy potrafi wybrnąć w taki sposób z trudnej sytuacji - ale czy napisanie tutaj komuś w odpowiedzi, na forum, że jego uwaga o nas jest obraźliwa, i że czujemy się z tego powodu źle nie jest skuteczniejszym sposobem na "pouczenie" takiego gagatka ? nie dość, że istnieje większa szansa na uzyskanie przeprosin, to i okazja do zastanowienia się nad powtórzeniem takiego postepku przez osobę obrażającą bardziej sprzyjająca

"wcinanie się" trzeciej osoby w takiej sytuacji (kablowanie do moderacji) jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe - to niefajne zachowanie.

a tłumaczenie, że pomaga się tym wykrzykniczkiem, w taki sposób tutaj na forum, moderatorom w utrzymywaniu porządku też mnie nie przekonuje.

tyle na ten temat ode mnie.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 wrz 2008, 13:52

chwastek pisze:ale czy napisanie tutaj komuś w odpowiedzi, na forum, że jego uwaga o nas jest obraźliwa, i że czujemy się z tego powodu źle

Na privy takie rzeczy się wysyła, nie na forum.
Rozumiem, że w przypadku, gdy na ulicy biją / wyzywają / kradną też nie reagujesz, bo to nie Ciebie biją / wyzywają / okradają i trzeba szlachetny dystans zachować?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 wrz 2008, 14:07

Adminka pogoniła z Forum, to pytam tu

TedBundy pisze:pani_minister napisał/a w temacie Forum:
Społeczeństwa obywatelskiego


jasne ;DD chyba konfidentów


Ted czyli kto zgłasza ten konfident ??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 wrz 2008, 14:13

zwal jak zwal - jak mi sie cos nie podoba to reaguje jak mam dozwolone ! sasiad parkuje na trawniku - zwracam mu uwage nie pomaga - wzywam straz miejską sasiad dostaje mandat 50 zł itd. itd. trzeba tą swołocz kultury nauczyc .Jest zapis - jest łamany - reaguję .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 wrz 2008, 14:15

jak ktoś się w tym lubuje i robi to bez wyraźnej przyczyny, inaczej go nie można nazwać :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 403 gości