opisz osobę powyżej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

zabawa:

głupawa i bez sensu
24
20%
może być zabawnie
84
68%
osohozi?
15
12%
 
Liczba głosów: 123
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 15 paź 2006, 15:45

unlucky_sink - pierwsze moje skojarzenie z jej osobą, to "ta śliczna" :P, ale na szczęście nie tylko. Jedna z osób, z którymi jeszcze nie zdarzyło mi się nie dogadać, bardzo sympatyczna, i nie nadwyraz złośliwa, co niestety jest na forum dość powszechne.

Jawka - mądra kobieta, dość wyrazista, momentami aż za bardzo. Wydaje m się uparta, czasem mam wrażenie, że nie przyjmuje do wiadomości innych argumentów i lubi czepiać się szczegółów. Nie mówię, że to wada, ale czasem utrudnia nam kontakty, bo mimo wszystko z wielu kwestiach się zgadzamy.

Bash - Mało rzucający się w oczy, chyba się rozmijamy jeśli chodzi o tematy w których się udzielamy. Jedyne co pamiętam, to że jest uważany za nadwyraz dojrzałego 16latka, a ja bym powiedziała, że jest raczej normalny, co wśród jego równieśników obecnie rzadko się zdarza - i za ma wielkiego plusa. Można z nim powaznie pogadać ;)

Hardcore - jego to już w ogóle prawie nie pamiętam... Poza tym, że ma ładną głowę :D
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 15 paź 2006, 18:49

Megane -ciekawy avatarek. Sposobało mi się, że jak wszyscy zaczęli najeżdzać na skarpetki stópki, stanęła w ich obrronie i powiedziała, że je lubi. Ja też je lubię;]
Ani mnie parzy ani ziebi, jest ok.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 15 paź 2006, 19:19

natasza, mijam się z Tobą?
Oczywiscie osobę kojarzę, ale nie do końca po postach. 1207 gdzieś mi umknęło chyba :P
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 15 paź 2006, 19:23

natasza bardzo enig,atyczna osoba jak dla mnie. Malo o sobie pisze, chyba że coś przeoczyłam, od niepamiętnych czasów ma ten avek. Najbardziej wryła mi się w pamięć w sporze z Moon jeśli chodzi o wagę/tuszę. Jej posty najczęściej są bardzo konkretne, często dosadne.

Bash-nadal nie mogę uwierzyć w jego wiek :D
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 15 paź 2006, 20:19

Elspeth, kojarze ja tylko po avatarach...ktore w sumie dzialaja na moja wyobraznie ;DD
No coz...lubie obrazki...szczegolnie te ladne ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 paź 2006, 21:35

sadi, ma obrzydliwy avatar (A konkretnie ten typ jest oblesny). Wywalone galy i wyciagniety jezyk, moze dlatego sam posiadacz owego avatara nie sprawia milego wrazenia :)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 15 paź 2006, 22:31

sadi, Irytujący <wsciekly> Wszystko mu się nie podoba, wszytstko jest źle... ma zawsze monopol na prawdę, zawsze wie lepiej- szkoda tylko, ze tą wiedzą z nikim się nie dzieli. (Dzieli się tylko tym, że ową wiedzę posiada...)
Ciekawi mnie jednak jedno: czemu wraca na Forum U Agnieszki skoro ono jest takie niedoskonałe... Hmmm.... czyżby chciał mieć jeden niedoskonały element w swoim doskonałym świecie <hmm>
Yasmine, Taki wzbudzający sympatię uzytkownik... Trzymam za nią kciuki, aby wszystko się udało <browar> Za studia, chłopaka i przyszłą pracę... :)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 paź 2006, 22:33

sadi, uwielbiam go. Jest... zajebisty :D
soul of a woman was created below
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 15 paź 2006, 23:50

Charlie - podoba mi się jego sposób prowadzenia dyskusji, czasem się uprze jak osioł, ale ogólnie mówiąc wie o czym pisze [albo bardzo dobrze udaje ;P, zartuję oczywiście ;)], do tego wydaje się być zwykle zupełnie bezstronny, za to tez ma plusa. Mądry facet.
Ogólnie mówiąc chyba mi nie podpadł.
Ale się podlizałam... Aaa, i jest z mojego pieknego miasta ;)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 16 paź 2006, 07:48

megane, wydaje mi sie troszke podobna charakterem do mnie samej (pomijajac fakt, ze czesto sie ze mna zgadzala).
Troszke mi jej brakuje bo gdzies przepadla cosik ostatnio :]
Ogolnie plusy w niej rownowaza wszelkie (raczej niezauwazalne) minusy.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 16 paź 2006, 11:08

Runeko - często się z nią nie zgadzam, często mnie irytuje. Chyba najbardziej tym, że myśli, że wie lepiej i broń Boże powiedz jej że jest inaczej. Taki syndrom Amerykanina (" ja jestem najlepszy"). Może kiedyś poznam Cię lepiej:)
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 paź 2006, 17:08

natasza, ostatnio sie o nia martwie :( Normalnie w kilku topicach nie dosc ze mnei nie zjechala to nawet jakas taka byla... mila <boje_sie>
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 paź 2006, 17:33

a ja znowu o moon :D
kiedys mrt napisala ze moon i woody alllen maja cos wspolnego-poczucie humoru, ktore uwielbiam!! Czasami wydaje mi się, że robi z siebie taka troszeczke nezaradna dziewczynke, a tak naprawdę to wie czego chce kobieta i doskonale sobie radzi. Bardzo inteligentna, blyskotliwa, sympatyczna, a jesli zlosliwa to w bardzo dobrym stylu(ostatnio jej sie nie zdarza byc zlosliwa). Ambitna,pogodna, bardzo przyjemnie się z nią rozmawia,doskonaly towarzysz.Umysl analityczny. Wieje od niej tajemnica...
Z tego co zauważylam :lubi spokój, nature... Potrafi przyznac sie do blędu i jest otwarta na dobre rady.

Bardzo pozytywne odczucia wywoluje.
To bylo o moon .

Zapomnialam dodać, że jesli chodzi o urodę, to podoba mi się moonowa. Uśmiechnięta blondynka, duze oczy i twarz dziecka :)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 paź 2006, 17:45

unlucky_sink, maluje oczy tak jak ja :P.
Jedna z niewielu osob ktore znam na zywo. Mysle,ze moglybysmy zostac przyjaciolkami, biorac pod uwage, jak moglysmy gadac pol nocy, pijane jak bela (przynajmniej ja) o dupie marynie no i to,ze tak blisko siebie mieszkamy. Ma usmiech Julii Roberts, czlowiek ma wrazenie, ze nigdy nie przestaje sie usmiechac, ale w glebi duszy wrazliwa istotka, ktora potrzebuje milosci. Inteligetna osobka z pomyslem na zycie.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 paź 2006, 17:46

unlucky_sink pamiętam jej pierwszy temat, który założyla. Pomyślałam wtedy- ta dziewczyna po prostu nie rozumie, że ktoś może mieć inne zdanie.
Podobno bardzo sympatyczna i poukładana dziewczyna.
Po postach wydaje mi się, że może to być prawda.
Jej uroda obrasta tutaj już w legendę ;)

Yas- już opisywałam
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 paź 2006, 17:50

Unlucky_Sink - nieszczęśliwie zatopiona? ;)
Intryguje mnie pochodzenie tego nicka. To znaczy: teraz mnie bardziej zaintrygowało. :?
Kolejna osoba, którą miałem przyjemność poznać osobiście. Wieje od niej mocny rozsądek. Choć mam wrażenie, że zbyt mocny. <browar>
Można z nią spędzić godziny na rozmowie sącząc jedno piwo (nie no przesadziłem - barmani i kelnerzy by kazali coś jeszcze zamówić :D)
Można z nią także w plenerek wyskoczyć jakieś zdjęcia porobić albowiem coś jej tam w duszy gra, gdy widzi ładne obrazy dookoła siebie.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 paź 2006, 17:56

Imperator pisze:Unlucky_Sink - nieszczęśliwie zatopiona?
Nieszczęśliwy zlewozmywak :D

Imperator-powalajace oczy, bardzo przenikliwy wzrok.
Wesoly, uklada swietne wierszyki !! zachwycajace i zabawne-jak on sam. Jak zauwazylam milosnik fizyki, kobiet, fotografii i wypraw rowerem. Moze na slask bys sie kiedys wybral, to pokaze pare ciekawych miejsc :P Nie mozna sie z nim nudzic, czlowiek po prostu sie smieje od ucha do ucha :)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 16 paź 2006, 18:35

unlucky_sink, Co tu dużo pisać... wszyscy mówią, że super dziewczyna, ja nie ocenię póki nie poznam osobiście :P narazie wiem, że jest po prostu śliczniutka, a z tego co pisze to milutka i roztropna.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 paź 2006, 20:57

Hardcore, lubi karaoke (idzie się zapisać już przy drugim piwie), popić też lubi ( <pijaki> ), jak już popije to mu się zdarza przykleić, ale nie do byle kogo (nie, nie, nie do mnie <aniolek> ), stojąc w kolejce właśnie z nim pobiłem chyba absolutny rekord w czekaniu na cheesburgery (a może on gdzieś wtedy polazł... nie pamiętam <hmm> w każdym razie pół godziny jak nic), a jak o 5 rano czeka na autobus, to władczo nakazuje czekać z nim żeby człowieka nie pobili, nawet jak się 300 m dalej mieszka. :)

Aha - na basenie ma ciągotki do fotografowania przedniej części męskich slipów. Moich slipów... :>

<browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 paź 2006, 21:09

Sir Charles,Student prawa. Bardzo poukladany, wie czego chce od życia, stawia sobie cele i uparcie stara sie osiągnąć . Szybko chodzi. Inteligentny, można z nim dyskutować godzinami, a tematy sie nie konczą... Kiedy jest o czymś przekonany uparcie broni swojego zdania. Ma fajnego brata i jaszczurke :D Lubi gotować i zawsze jest chętny do pomocy. Zimą chodzi w koszulce z krótkim rękawkiem. Kocha narty, zupelnie jak ja-trzeba by się bylo kiedys razem wybrać. Szczery odwarty, bardzo towarzyski. Beautiful mind....
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 16 paź 2006, 21:14

poza kolejnością
Sir Charles pisze:Aha - na basenie ma ciągotki do fotografowania przedniej części męskich slipów. Moich slipów... :>

hahahaha <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
nie no wybacz Czarli jakoś mi ręka się omsknęła.... zresztą sam mnie prosiłeś żebym zrobił Ci pozowane zdjęcie, byś mógł się chwalić niewiastom ;) <lol>
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 16 paź 2006, 21:40

unlucky_sink - słucham opinii o niej i próbuję uparcie dostrzec coś ponad - najwyraźniej da się dopiero przy poznaniu na żywo. obserwuję jej poszukawania w dziale download i zauważyłam, że muzyki mogłybyśmy często posłuchać razem <browar> wydaje mi się trochę za bardzo poukładana, ale mogę się mylić :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 paź 2006, 21:58

unlucky_sink pisze: Zimą chodzi w koszulce z krótkim rękawkiem.

To typowy przykład tego jak się rodzi legenda :D Niedługo ktoś napisze, że moją ulubioną rozrywką jest wyprawa na biegun z gołą klatą <aniolek>

unlucky_sink pisze: Kocha narty, zupelnie jak ja-trzeba by się bylo kiedys razem wybrać.
Ano :)

unlucky_sink - pęd do wiedzy w parze z inteligencją pozwolą jej zajść naprawdę wysoko. Kobiet(k)a, z klasą jak katedra w Bourges. Swoim sposobem bycia onieśmiela, starzy wyjadacze zamieniają się w truchełka, nawet jeśli udaje się im zachować twarz pokerzysty. Spontaniczna perfekcjonistka i nie jest - wbrew pozorom - to oksymoron. Co tu więcej pisać..? :)

Aha - kocha narty, zupełnie jak ja :D

[ Dodano: 2006-10-16, 22:00 ]
Ale Unlucky to wszyscy tak dzisiaj posłodzili, że ja bym już na jej miejscu zaczynał pić miętę <hyhy>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 16 paź 2006, 22:02

Sir Charles pisze:Co tu więcej pisać..?

na przykład to, że przepraszasz za wpiep.rzenie się w kolejkę <hahaha>


<browar>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 paź 2006, 22:04

lollirot pisze:na przykład to, że przepraszasz za wpiep.rzenie się w kolejkę


Do Harcore'a? ;P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 16 paź 2006, 22:08

no nieważne, i tak przepadło :P
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 paź 2006, 22:11

lollirot jak dla mnie pierwsza Kocica na forum. Sexi głosik z chrypką ;) fajnie się do niej poprzytulać. Wydaje mi się, że mogłybyśmy się świetnie zakumplować gdybyśmy tylko mieszkały bliżej siebie. Może trochę mniej grzeczna bym się przy niej stała <diabel>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 paź 2006, 21:49

Sir Charles pisze:Swoim sposobem bycia onieśmiela, starzy wyjadacze zamieniają się w truchełka, nawet jeśli udaje się im zachować twarz pokerzysty.

E tam. Gadanie. ;P ;P

Elspeth, co tu dużo mówić: wiecznie gorąca lawa. Taka gorąca i niecierpliwa. Pragnie miłości lecz coś ci faceci w tej mierze NIE ROBIĄ. Nie jej to wina tylko widocznie ona jest taka jak Unlucky wg Charliego - sposobem bycia onieśmiela i oniewieścia :D Faceci zamieniają się w truchełka, twarz pokerzysty może im się uda zachować, lecz spodni eunucha raczej nie <hahaha>

Elspeth :*
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 paź 2006, 21:52

Imperator ostatnio bardzo go Tu brakuje. Poprawia mi humor. Generalnie bardzo pozytywny, uwielbiam jego poczucia humoru. A czemu ten Ośmiornic na takie krzywe oczko ??
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 18 paź 2006, 08:04

natasza pisze:Taki syndrom Amerykanina (" ja jestem najlepszy").

Ale ja ten syndrom mialam zawsze. To niezalezne od kraju. Urodzilam sie taka po prostu :D

Dzindzer- lubie kobiete. Z sensem gada. Czasem absolutnie nie do rozczytania ale ogol mi sie podoba :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości