Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2009, 09:08

no co Ty co to jest 50 zł za to nawet metki ładnej na swe cialo nie kupi <hahaha> wiesz ile dla kobiety kosztuje ? majtki + stanik ? za sam stanik moja zona płaci około 250 350 zł i nie to ze nie ma tanszych - są ! tylko kup se takowy i w nim chodż bedac [:D]
Pewnie by i kupiła tanszy zjezdzajac połowe slaska , odwiedzajac wiele sklepów , ale kiedy miec na to czas i ile taki wytrzyma ?
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 09:09 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 lip 2009, 09:18

Andrew pisze:wiesz ile dla kobiety
kosztuje ? majtki + stanik ?


czy my o kobiecej bieliźnie rozmawiamy? <zalamka> <zalamka>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2009, 09:38

Ty cos ciako kapujacy jestes - wytłumaczcie mu zatem o co chodzi , bo ja musze do pracy leciec <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 09:56

Leśny Dziadek pisze:wrzućcie zatem linki do takich, jakie nosi nowoczesny męcizna
A ja nie wiem jakie nosi nowoczesny. Ja tam i u siebie fikuśne lubię to i u faceta. Ja zawsze kupowałam byłym jakieś kolorowe, obcisłe , w których im było ładnie. Czasem jakieś zabawne. :) A większy wybór takich w normalnych sklepach i często z lepszego i trwalszego materiału.
Leśny Dziadek pisze:mówiąc te, co wrzuciła Marissa, to standardowe są
Znaczy ja wrzuciłam i są mocno obleśne. :D

Mam wrażenie, że nawet kicham chlorem. Pół nocy się drapałam. Nie wiem już czy przez ugryzienia komarów czy z powodu podrażnionej skóry. A dziś z M. na basen. Trochę ryzykuję, że mnie wysypie, ale z nim strasznie chcę iść popływać.
Gdyby mnie wysypało to byłby rekord. Kiedyś trwało to przy regularnych chodzeniu nawet pół roku, ostatnim razem 3 tygodnie, a teraz ot tak za drugim razem by było przesadą. :?
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 10:00 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 22 lip 2009, 10:07

Ani to biznesowy garnitur (z odpowiedniej wełny i właściwie uszyty, by nie wyglądać w nim jak dziad proszalny), telefon komórkowy (stonowany, nie oczojebny, bez wiejskich melodyjek, odpowiedniej klasy), wizytownik, koszula, jedwabny krawat, albo dżinsy, koszula, styl weekendowy , casual.

I to jest właśnie lans. Ubieranie się dla innych.

Gacie za 40 zł to nie jest lans - to ubieranie się dla siebie.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 22 lip 2009, 10:10

księżycówka pisze:Mam wrażenie, że nawet kicham chlorem. Pół nocy się drapałam. Nie wiem już czy przez ugryzienia komarów czy z powodu podrażnionej skóry. A dziś z M. na basen. Trochę ryzykuję, że mnie wysypie, ale z nim strasznie chcę iść popływać.
Gdyby mnie wysypało to byłby rekord. Kiedyś trwało to przy regularnych chodzeniu nawet pół roku, ostatnim razem 3 tygodnie, a teraz ot tak za drugim razem by było przesadą. :?

Może mocniej chlorowany basen był niż wcześniej.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 lip 2009, 10:15

Marissa pisze:I tak najważniejsze jest to, co tam pod spodem jest

Tylko o to, co tam pod spodem jest trzeba dbać - właśnie przez bielizną z dobrego materiału, a nie jakiegoś poliestrowego syfu. Odpowiednio dobrana bielizna to podstawowa zasada dobrego ubierania się, i tu jak z ubraniami ważny jest i materiał (a za dobry materiał się płaci) i fason. Ja najbardziej lubię takie bezszwowe, dopasowane bokserki u facetów, najlepiej gładkie, ale mogą być we wzorek. Chyba był już kiedyś taki temat <hmm>

Dlaczego zawsze nie mogę zaczynać od 12? Będę cierpieć, wiem, że będę. Zastanawiałam się czy by do UK nie wrócić, ale koleżanka mówi, że nie ma po co, przynajmniej jeśli chodzi o sezonowe zajęcia. A szkoda, bo myślałam, że tam zrobię jakiś kurs dla stylistów.Z samego pomysłu zresztą nie zrezygnowałam, ale sposób relizacji się zmieni.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 10:16 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 10:22

Marissa pisze:Może mocniej chlorowany basen był niż wcześniej.
Mi wystarczy nawet słabo chlorowany tak po prawdzie. :( No nic. Jeszcze dziś pójdę na inny i sobie skóra odpocznie. Chociaż i tak po przyjściu do domu i tak od razu lecę do wanny, dokładnie wymyć się z tego chloru, potem balsamy jakieś. Eh :(
Mijka pisze:Chyba był już kiedyś taki temat
Jak każdy chyba :D
Mijka pisze:Zastanawiałam się czy by do UK nie wrócić, ale koleżanka mówi, że nie ma po co, przynajmniej jeśli chodzi o sezonowe zajęcia.
A bu. Byś mnie zabrała :D
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 22 lip 2009, 10:24

Mijka pisze:Marissa napisał/a:
I tak najważniejsze jest to, co tam pod spodem jest

Tylko o to, co tam pod spodem jest trzeba dbać - właśnie przez bielizną z dobrego materiału, a nie jakiegoś poliestrowego syfu. Odpowiednio dobrana bielizna to podstawowa zasada dobrego ubierania się, i tu jak z ubraniami ważny jest i materiał (a za dobry materiał się płaci) i fason.

Niby tak, ale.... Patrząc z innej perspektywy to jeśli mój facet miałby wydać 200 zł na jakieś majtasy, to wiem, że wolałby iść gdzieś do zwykłego sklepu i kupić trójpak za te 10 zł, a resztę zainwestować gdzie indziej.
Zwykłego człowieka nie stać na wydawanie takiej kasy na bieliznę, bo są ważniejsze wydatki. I może jak ktoś wydaje 500 zł np na buty, to może go i stać wydać te 250 na bieliznę. W tym momencie wiem, że żal mi by było wydać tyle pieniędzy na bieliznę, bo wiem, że mam ważniejsze wydatki - i pewnie tak sporo osób myśli.
Oczywiście, co nie znaczy, że chce kupować jakiś bubel z chińskiego targu.

[ Dodano: 2009-07-22, 10:26 ]
księżycówka pisze:Marissa napisał/a:
Może mocniej chlorowany basen był niż wcześniej.
Mi wystarczy nawet słabo chlorowany tak po prawdzie. :( No nic. Jeszcze dziś pójdę na inny i sobie skóra odpocznie. Chociaż i tak po przyjściu do domu i tak od razu lecę do wanny, dokładnie wymyć się z tego chloru, potem balsamy jakieś. Eh :(

Wysypka wysypką. Steryd jakiś i po sprawie, ale mi po basenie, czy jeziorze jakaś infekcja wyskakuje. To jest dopiero masakra. Jedna kąpiel i minimum 4 tygodnie leczenia.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 10:27

No, ale buty to nie majtki. Ja w sumie też potrafię więcej wydać na bieliznę niż na to co na zewnątrz, ale każdy ma jakieś też poczucie co jest przepłacaniem. Gaci za 200 zł bym nie kupiła, stanowczo. Moje zazwyczaj kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu.

[ Dodano: 2009-07-22, 10:29 ]
Marissa pisze:Wysypka wysypką. Steryd jakiś i po sprawie, ale mi po basenie, czy jeziorze jakaś infekcja wyskakuje. To jest dopiero masakra. Jedna kąpiel i minimum 4 tygodnie leczenia.
Wiem, wiem. Masz to samo co mój M. :( Tylko ja też źle reaguję na maści na to. A zanim to zejdzie to też 2 tygodnie w długim rękawie i spodniach.

[ Dodano: 2009-07-22, 10:30 ]
Dekolt to od dziś znów przez tydzień będzie miał kurację maścią ichtiolową. A ja będę brudna i śmierdząca tą maścią zasypiać. Ble.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 lip 2009, 10:37

księżycówka pisze:A bu. Byś mnie zabrała

Chcesz jechać? :>

Marissa pisze:Patrząc z innej perspektywy to jeśli mój facet miałby wydać 200 zł na jakieś majtasy, to wiem, że wolałby iść gdzieś do zwykłego sklepu i kupić trójpak za te 10 zł, a resztę zainwestować gdzie indziej.

To indywidualny wybór, ale raczje nie porównywalabym cen 200zł i 10zł, bo tak to przedstawiając wybór jest oczywisty, a aż takich różnic nie ma. Sama nie wydałabym 200zł na majtki, wiadomo (za to za stanik już jak najbardziej).

Marissa pisze:Zwykłego człowieka nie stać na wydawanie takiej kasy na bieliznę, bo są ważniejsze wydatki.

To fakt, ale taki sam jak to, że za jakość się płaci. (chyba, że się kombinuje, tak jak wspomniał Andrew szuka najtańszeo sklepu/zamawia przez internet, ale na to potrzeba czasu)
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 10:42 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 10:47

Mijka pisze:Chcesz jechać?
Czemu nie? Jestem bez pracy i kończy mi się kasa. Nie muszę tutaj siedzieć, nic mnie nie trzyma.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lip 2009, 10:52

dzień dobry. spotkanie organizacyjne na KWP za mną, termin TWO i TSF znany, teraz trzeba się nauczyć wszystkiego ładnie i lecimy z koksem <olbrzym>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 lip 2009, 11:25

pieski ostatnio polują na większe i mniejsze cieżarówki. Nawet sami, bez zielonych z ITD. Ale że kieszeń mieli i mają pojemną, "mandaty" trafiają na "fundusz dla policji", jak sami z reguły mówią ;DD
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lip 2009, 11:27

Znaczy ja wrzuciłam i są mocno obleśne. :D

Do tego taka koszulka z siateczki bez ramiaczek i niepasujace kolorem skarpety naciągnięte dość wysoko i ja juz wieje z cudzego łoża.

pani_minister pisze:I to jest właśnie lans. Ubieranie się dla innych.

Dla mnie to jest żałosne. byle inni widzieli, a niech wiedza na co mnie stac, niech patrza i zazdroszczą.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lip 2009, 11:39

Dzindzer pisze:Do tego taka koszulka z siateczki bez ramiaczek i niepasujace kolorem skarpety naciągnięte dość wysoko i ja juz wieje z cudzego łoża.

zapomniałaś o laczkach kłapaczkach :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lip 2009, 12:00

Nie chciałam by była oaz tak obleśnie :D


Leśny Dziadek pisze:pieski ostatnio polują na większe i mniejsze cieżarówki

Czy to nie jest jezyk zbuntowanych dzieciaków ??
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lip 2009, 12:16

Dzindzer pisze:Nie chciałam by była oaz tak obleśnie :D

ahh...pardon :)

Czy to nie jest jezyk zbuntowanych dzieciaków ??

czekaj, Tedziu zaraz rzuci jakiś tekst w stylu "zabawa konwencją" :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 lip 2009, 12:20

Mati, sam masz być pieskiem niedługo, to powinieneś przyszłych kolegów bronić. :D
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lip 2009, 12:21

Mati, sam masz być pieskiem niedługo, to powinieneś przyszłych kolegów bronić. :D

ależ mój drogi PFC, po co mam sobie strzępić i nerwy szargać? dostosowując się do poziomu wypowiedzi Teda, mam na to wy****ne <aniolek>

już pomijając Dziadka, ciekaw jestem ilu z nich powie policjantowi wprost "piesku", albo "hau hau", tak wiesz, w 4 oczy...bo w tłumie czy na forum, każdy jest kozak [:D]
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 12:23 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 lip 2009, 12:27

taka prawda, ze polują. Najłatwiej dupnąć truckera, szczegolnie jak ma parę kg więcej na pace niż dopuszczalne.

ogórów ze Stara na giełdzie nie sprzedaję, nie mogę się nosić byle jak. Jakbym się handlem tego typu zajmował, to bym to olewał. Dres większość dnia, bo tak najwygodniej.
Jaki lans? Savoir - vivre :]
A gacie? Mam się metką CC na majtach podniecać? ;DD
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lip 2009, 12:28

taka prawda, ze polują. Najłatwiej dupnąć truckera, szczegolnie jak ma parę kg więcej na pace niż dopuszczalne.

no widzisz...ale jak pozwolisz przeładować 10kg, to załadują potem 100kg więcej i się dziwić, że tiry się przewracają. przepisy to przepisy, a burdel zaczyna się w chwili gdy przymykamy oko na najmniejsze przewinienia...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 lip 2009, 12:33

100 kg? Dolicz z pół tony <diabel> Ale tiry to inna kwestia, ich przeładowanie to horror dla nawierzchni. Ja o mniejszych teraz mówię, solówkach i autkach typu Iveco itd.

[ Dodano: 2009-07-22, 12:34 ]
ale fakt, najgorzej jest z młodymi podczas kontroli, takimi z mlekiem pod nosem. Jeszcze chcą się wykazać.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lip 2009, 12:37

Leśny Dziadek pisze:100 kg? Dolicz z pół tony <diabel>

oboje wiemy, żę to był tylko przykład. wiemy wszyscy o co kaman

Leśny Dziadek pisze:Ja o mniejszych teraz mówię, solówkach i autkach typu Iveco itd.

nie ma że boli...przepis to przepisy, jak się nie podobają, to proszę bardzo napisać pismo do rządu by zmienili przepisy...ja nie mam zamiaru ryzykować codziennie życia, przez debili na drogach. dlatego jestem za podniesieniem kar. wyższe mandaty i więcej pkt.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 12:40

Dzindzer pisze:Do tego taka koszulka z siateczki bez ramiaczek i niepasujace kolorem skarpety naciągnięte dość wysoko i ja juz wieje z cudzego łoża.
Łoża? <boje_sie> To co piszesz widać już na pierwszy rzut oka raczej więc o łożu to nawet nie ma co mówić. To z ulicy wiać już można jak się zobaczy żeby zachować zawartość żołądka! :P
Mati pisze:ciekaw jestem ilu z nich powie policjantowi wprost "piesku"
Mi się zdarzyło. Wielkie mi co.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lip 2009, 12:42

księżycówka pisze:Mi się zdarzyło. Wielkie mi co.

nie polubimy się...ale to swoją drogą. ja mówię o takich kozakach na internecie czy jak siedzą z kumplami z gimnazjum pod blokiem i jedzie radiowóz 500m dalej a ci drą ryja "hwdp!!!!!!"

[ Dodano: 2009-07-22, 12:45 ]
a najbardziej mnie rozkłada na łopatki tekst w stylu "**uj w dupę policji! jedynie dla AT szacunek, bo codziennie ryzykują życie! ale hwdp innym policjantom!" .. widziałem kilka takich tekstów na yt pod filmikami o polskich AT

<hahaha> <hahaha> <hahaha>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 12:48

Mati, takich to ja nie znam. Nie moja bajka. Ja w gimnazjum nie darłam się na radiowozy. I tak podjeżdżały więc wtedy można było podyskutować i się powkurzać, że niewinnych ludzi zaczepiają.
Mati pisze:nie polubimy się...ale to swoją drogą.
Nie pierwszy raz już wspominam, że nie lubię policji i straży miejskiej i mam o nich bardzo złe zdanie.

[ Dodano: 2009-07-22, 12:49 ]
Mati pisze:a najbardziej mnie rozkłada na łopatki tekst w stylu "**uj w dupę policji! jedynie dla AT szacunek, bo codziennie ryzykują życie! ale hwdp innym policjantom!"
Ja mam sentyment do "Nie mam ambicji, odrabiam wojsko w policji" [:D]
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 22 lip 2009, 12:50

księżycówka pisze:I tak podjeżdżały więc wtedy można było podyskutować i się powkurzać, że niewinnych ludzi zaczepiają.

taka praca. nie ma lekko, ale szacunek się należy. bo na 10 rutynowych kontroli, spisania danych, kilka zdarza się, że kogoś znajdą. dzisiaj więcej, jutro mniej, ale zawsze. życie

księżycówka pisze:Nie pierwszy raz już wspominam, że nie lubię policji i straży miejskiej i mam o nich bardzo złe zdanie.

wydziedziczysz mnie? :>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lip 2009, 12:51

Leśny Dziadek pisze:taka prawda, ze polują. Najłatwiej dupnąć truckera, szczegolnie jak ma parę kg więcej na pace niż dopuszczalne.

Szczególnie łatwo udupić kogoś kto łamie jakieś przepisy ;DD
I jakie udupić ??
Jest jakas norma, nie po to by ja przekraczać


Leśny Dziadek pisze:Mam się metką CC na majtach podniecać? ;DD

Przepraszam, a jaka to firma ??


Łoża? <boje_sie> To co piszesz widać już na pierwszy rzut oka raczej więc o łożu to nawet nie ma co mówić.

Takiej oblesnej grozy chciałam wprowadzić troche :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 12:55

Mati pisze:szacunek się należy
Nie ma nic z góry. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. A to akurat nie jest zawód, który ja szanuję ogólnie rzecz biorąc.
Mati pisze:bo na 10 rutynowych kontroli, spisania danych
, kilka zdarza się, że kogoś znajdą.
Sęk, że w większości nie szukają. :] Odkąd wyglądam normalnie może ze 2 razy mnie spisano. Kiedyś w ciągu jednej godziny bywały 3 razy żeby popisać się mundurkiem. I to oczywiście jak mniej ludzi było. Bo do naszej grupy bali się podejść nawet. Zresztą to tylko wierzchołek góry lodowej. Na jakiś zamieszkach czy innych demonstracjach to cuda się działy dopiero.
wydziedziczysz mnie?
Póki co i tak po mnie nie dziedziczysz :P

[ Dodano: 2009-07-22, 12:56 ]
Dzindzer pisze:Przepraszam, a jaka to firma ??
Też się zastanawiałam, ale chyba chodziło mu o Calvina Kleina.
Dzindzer pisze:Takiej oblesnej grozy chciałam wprowadzić troche :D
To ciesz się, że już dawno śniadanie jadłam. Inaczej by było ciężko :D

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 580 gości