Kablowanie na forum i zgłaszanie postów do moderacji

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Czy uważasz, że donoszenie na forum jest godne pochwały?

Tak
17
41%
Nie
18
44%
Nie mam zdania
6
15%
 
Liczba głosów: 41
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 lip 2006, 00:01

runeko pisze:W sumie ten temat mozna juz zamknac bo nie ma tu wiecej chyba nic do powiedzenia

Dopisz nicka swojego nicka miedzy "bo", a "nie" :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 30 lip 2006, 00:10

No to powiedz: co jeszcze masz do powiedzenia? Wyczerpalo sie i ostatnie dwie strony sa praktycznie offtopem. Prosze bardzo- co jeszcze masz do przekazania?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 lip 2006, 00:22

runeko pisze:No to powiedz: co jeszcze masz do powiedzenia? Wyczerpalo sie i ostatnie dwie strony sa praktycznie offtopem. Prosze bardzo- co jeszcze masz do przekazania?

Wyczerpalo sie jak wyczerpalo. Nie uwazam za inteligentna propozycji zamkniecia, bo zglaszanie postow funkcjonuje caly czas, wiec caly czas mozna watek kontynuowac. Po cholere chcesz to zamykac?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 00:24

Zamknąć można choćby dlatego że

runeko pisze:ostatnie dwie strony sa praktycznie offtopem


albo dlatego że Mrt chyba przeszło <diabel>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 lip 2006, 00:31

Odpowiadam: Nie karmiony... (tu se wstawić co/kogo tam trzeba) ... sam zdechnie.

Topic dalej jest rozwarty.
Byleby nie było OT 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 30 lip 2006, 13:20

Gwizdze od teraz na udzielanie pomocy modom-napisalam ,ze w temacie... jest burdel to usuneli moj post ktory o tym informowal.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2006, 14:03

tarantula pisze:Gwizdze od teraz na udzielanie pomocy modom-napisalam ,ze w temacie... jest burdel to usuneli moj post ktory o tym informowal.
Przeciez to normalne. Kasuje sie OT plus np post z linkami. :| Juz nie masz sie o co fochowac...
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 30 lip 2006, 15:45

moon pisze:Kasuje sie OT plus np post z linkami. :|

Wykasowali moj tylko a reszte co stanowilo bajzel zostawili.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 lip 2006, 16:01

Co to za temat byl?

No i
moon pisze:Przeciez to normalne. Kasuje sie OT plus np post z linkami. :| Juz nie masz sie o co fochowac...
Dokladnie tak...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 30 lip 2006, 18:51

Mroczny Piskacz pisze:albo dlatego że Mrt chyba przeszło
Mrt trawi, a właściwie to już nawet nie. Jak raz rączki opadły, to tak już zostało. Żeby raz! Kilka razy w tym topiku. Na razie mnie otrząsnęło i odpoczywam. Ale piszcie, piszcie.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 18:55

Mrt, bo Ty się nie wiem czym tutaj tak przemujesz? Tym że ludzie na własnym terenie dbają o porządek? To chyba naturalne? :| Wolisz syf ? :>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2006, 21:18

tarantula pisze:Wykasowali moj tylko a reszte co stanowilo bajzel zostawili.
Najpewniej Mav. On ma specyficzny styl porzadkowania :/ Daje mu kilka zgloszen duzego OT to zglasz atylko te ktore poszly a polowe nie zgloszona zostawia <zalamka>

[ Dodano: 2006-07-30, 21:19 ]
Na a tak w ogole to wiem o ktory ci post chodzi bo ja go zglosialam zeby ktos sie zoreintowal i przeczyscil najwyzej :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 01 sie 2006, 08:34

Polecam takie jedno opowiadanko Hrabala: "Księżycowa noc".
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 sie 2006, 08:40

Mroczny Piskacz pisze:Mrt, bo Ty się nie wiem czym tutaj tak przemujesz? Tym że ludzie na własnym terenie dbają o porządek? To chyba naturalne? :| Wolisz syf ? :>


Hahaha, odezwal sie dbajacy o porzade. Gorgon tak kablowal na mnie, ze az mu rece spuchly. Napisal pare postow, pare razy to zglosil i jeszcze pw wyslal Mysiorkowi. I to jest wlasnie to, o czym pisze mrt. A ja w odpowiedzi na Twoje epitety nie zrobilam nic, tzn. napisalam Ci otwarcie na forum, co o tym mysle i juz, sprawa zalatwiona.
To jest wlasnie ta roznica.
I jeszcze sie kable stresuja, ze sie je kablami nazywa <hahaha>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 sie 2006, 09:38

Mroczny Piskacz pisze:Mrt, bo Ty się nie wiem czym tutaj tak przemujesz? Tym że ludzie na własnym terenie dbają o porządek? To chyba naturalne? :| Wolisz syf ?

Odpowiem tak: zawsze na wszelakich forach był syf, pełno było buraków, cwaniaków i takich innych jebanych PLACKÓW. I fora jakoś żyły pomimo tego, że modkowie się za bardzo nie wtrącali w życie forum. Znaczy: wyciągali siekiery wtedy gdy ktoś za bardzo syfił. I wtedy - out! :>
Natomiast teraz sytuacja przypomina scenki z piaskownicy:
Kasia powie na Maćka "głupi jesteś!" a Maciek z płaczem wyciąga wypasioną komórę, którą dostał na komunię i dzwoni do mamy.
A mama przybiega, niczym piesek wezwany na gwizd, wyciąga wielką parasolkę i wali po łbie Kasię.

Piaskownica się robi z tego forum, czy ke?
Plackom ogólnej maści można dać radę i to bez owego magicznego wykrzyknika. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 sie 2006, 09:44

Tylko czasami problem jest taki, ze plackow jest wiecej, albo sa bardziej widoczni. A reszta cicho siedzi i ma problem. Chodzi o to, zeby ta reszta dobrze dzialala, bo placki sa zawsze, zawsze pobiegna na skarge, zawsze beda buczec, ze ktos ib babke z piasku rozwalil, albo powiedzial, ze sa glupi.

A tu znow tak sie dzieje, ze Ci co donosza, glosniej udowadniaja, ze maja racje. Bo jak brakuje argumentow i wlasna glupota jest widoczna, to lepiej do moda zglosic, moze sie uda i bedzie radocha.
I tych glosniejszych niestety bardziej widac, slychac i czuc... .
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 sie 2006, 09:50

Rada jest prosta: jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać tak jak one. :> Czyli jednym słowem ktoś kto przyjdzie i będzie odmienny od zaaklimatyzowanych do danej grupy to powinien sam odejść albo zostać zignorowany. Tak jak w piaskownicy - jest Marek, Kasia, Wacek, Krysia - przychodzi Leszek i coś NIE PASUJE, no to nie będzie wpuszczony. Albo jak wejdzie, to wiadro piachu na łeb i wyleci z płaczem. <diabel>

Tylko obrońcy uciśnionych niech zamkną paszczę i nie podnoszą lamentu, że "każdy ma prawo tu bawić". Owszem, ma prawo, dopóki nie korzysta ze swojej WOLNOŚCI SŁOWA w taki sposób, że ogranicza innym swoją wolność. I takim od razu podziękować i do widzenia.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 01 sie 2006, 09:58

Miltonia pisze:A tu znow tak sie dzieje, ze Ci co donosza


Ja jednak jestem przekonany, ze tak oczywiscie i mocno pejoratywny wydzwiek tego slowa ma swoje korzenie w mrokach historii. Bo w ciagu ostatnich dwustu lat olbrzymia wiekszosc czasu Ci, ktorym mozna bylo cos doniesc, ktorzy mieli wladze, byli tymi "obcymi". I dlatego donoszenie rownalo sie ZDRADZIE. Porownanie z piaskownica jest ok, ale to wlasnie ten poziom przewinienia i powodu do wstydu. Nie wyzszy.

Chcecie zlikwidowanai wykrzyknika, ale zeby rownoczesnie nie szerzylo sie chamstwo? Prosze bardzo - Miltonia na moda, Mrt na moda, Imperator na moda, siedzcie sobie i sprzatajcie za darmo :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 sie 2006, 10:04

Sir Charles pisze:Chcecie zlikwidowanai wykrzyknika, ale zeby rownoczesnie nie szerzylo sie chamstwo? Prosze bardzo - Miltonia na moda, Mrt na moda, Imperator na moda, siedzcie sobie i sprzatajcie za darmo

Nie chcemy zlikwidować wykrzyknika. Chcemy jedynie zmniejszyc jego wrażliwość :]
Czyli jak ja powiem "Charlie, jesteś głupi" to wykrzyknik nie zareaguje.
Ale jak ja Charliego zwyzywam od kurew, od dziwek, od cweli, chamów bo mnie poniesie to wtedy już wykrzyknik milczał nie będzie i młotek sprawiedliwości mnie dosiegnie. :D <browar>

A fakt jest faktem, że jakbym był modem to bym się nie patyczkował. Bo nie chce mi się tłumaczyć, że tak nie przystoi, tak nie wolno, itp. Ale nie chcę być modem, bo bym się musiał tłumaczyć przed ludem dlaczego komuś dałem bana, przecież on nic nie powiedział takiego. :] <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 01 sie 2006, 10:11

Imperator pisze:Czyli jak ja powiem "Charlie, jesteś głupi" to wykrzyknik nie zareaguje.

Wiesz, ja mysle, ze on czesto reaguje na takiej zasadzie, na jakiej moglby teoretycznie reagowac za nazwanie kulawego "kuternoga" :D

Np z Mrt tak bylo. (...to tez podpada pod ostrzezenie, czy z drugiej reki, to juz nie? <diabel> )

Ale ogolnie takie cos, to popieram. <browar> Chociaz mowie - nazwalem Mie idiotka, ona albo ktos nacisnela wykrzyknik, przyszedl mod, dal mi ostrzezenie i potem kazdy mogl w tym ostrzezeniu zobaczyc jak nazwalem Mie, mimo ze w zyciu by do tematu nie wszedl. Darmowa reklama...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 01 sie 2006, 10:34

Miltonia, znów ferment i bzdury siejesz? <lol> Sama podważasz swoją inteligencję takimi wypowiedziami :] W rozmowie wymagam kultury osobistej, jeśli druga strona jej nie prezentuje to w wypadku forum publicznego powinna być za to ukarana. A że moderacja zrobiła sobie równych i równiejszych, cóż, zgłosiłem drugi raz bo wierzę w sprawiedliwość <lol>

Imperator pisze:Piaskownica się robi z tego forum, czy ke?


Impcio, bo jak jesteś w grupie osób i zachowujesz kulturę to i od nich tego wymagasz. Tak, są opisane przez Ciebie fora. Ale tam taki syf jest że nawet w tematach "dobrze nazwanych" często jest więcej OT niż odpowiedzi na pytania :] Stąd powtarzanie tematów nikogo nie dziwi. Agnieszka miała być skarbnicą wiedzy, przychodzą tu różni ludzie. Młodsi i starsi. Chciałbyś widzieć w np encyklopedii przekleństwa albo 3 razy to samo hasło i 3 razy opisywane od początku prawie tak samo? Ja nie :]

Miltonia, masz rację. Brak argumentów i własna głupota jest widoczna, szczególnie gdy zaczyna się wyzwiskami rzucać :] No ale jak brakuje Ci argumentów, to tak robisz :] Masz coś więcej do powiedzenia na swoje upokorzenie? <lol> Zauważ że zgłaszałem brak kultury a nie bzdury które wypisywałaś :] Łatwiej jednak sobie wmówić że się ma rację a zgłoszono Cię do moderacji za to że ją głosisz <hahaha>

Imperator, najzabawniejsze jest że wcześniej wszyscy krzyczeli że tylko osoba obrażona ma prawo wnieść skargę. No i wnosi to Miltonia jest wielce urażona że tę skargę wniosłem <lol>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 01 sie 2006, 11:34

Zadziwiające, że Piskacz ostrzeżenia nie dostanie za powyższy post, mimo że powinien dostać bana. Bo tak pojechał, w tak chamski sposób, że się w głowie nie mieści. Zaraz pod nim ktoś napisze "jesteś głupi" i dostanie ostrzezenie, mimo że Piskacz powinien być wysłany w kosmos z wilczym biletem, bo przy jego poście "jesteś głupi" ma nieporównywanie mniejszą siłę rażenia.

Nie napiszę, że jesteś głupi, ale wiedz, że ja Cię tu nie chcę i takich jak Ty też nie. Że ze wzajemnością, to tylko mi pochlebia.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 sie 2006, 11:37

A ja napiszę: Gorgon jesteś debil i placek. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 01 sie 2006, 11:39

Gorgon nie, ale ktoś trzeci, życzliwy, zgłosi Cię na pewno, bo przecież porządek musi być <hahaha>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 sie 2006, 11:41

mrt pisze:Gorgon nie, ale ktoś trzeci, życzliwy, zgłosi Cię na pewno, bo przecież porządek musi być

Jest kilka opcji:
1) Bezpośrednio zainteresowany <hahaha>
2) Ktoś kto mnie po prostu nie lubi
3) Ktoś kto uważa się za stróża sprawiedliwości i kultury. <hahaha>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 sie 2006, 11:41

A ja stane w obronie Gorgona <hahaha> . Niech sobie bedzie i bzdury pisze. Ma chlopak za duzo czasu, kompleksy, za malo uczucia, niech sobie tu ulzy. A co. Zawsz to jakis dobry uczynek.
A poza tym oceniamy siebie w porownaniu do innych. Dzieki Pizgacowi wszystkim wzrosnie samoocena, beda szczesliwsi. Podwojny dobry uczynek.

Nie ma tego zlego.

A Gorgon i tak mnie nie lubi za co innego, tylko sie przyznac nie moze, biduleniek. Mi go nawet zal... .
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 01 sie 2006, 16:18

mrt, więc go zgłoś. Co Ci szkodzi? :> Wyrzuć mnie, zrób z siebie jedyną sprawiedliwą <lol> Czy ktoś Ci zabrania? Zgłoś do Mavericka o stały ban :]

Imperator, w jakim świetle Ciebie to stwierdzenie stawia? Podpowiem Ci. Niezbyt przychylnym <lol>

Miltonia, nie rozśmieszaj mnie :] Wolnego czasu do pisaniu bzdur bez dogłębnego przeczytaniu masz za nadto Ty nie ja :] Wtrąciłaś się w wątek bez uprzedniego zastanowienia się o czym on jest, wkładałaś mi co rusz w usta nie moje słowa i nie moją opinię <lol> Co do rozdysponowania mojego czasu, kompleksów czy innych bzdur które tu mi wymyśliłaś może lepiej się nie wypowiadaj? Wybacz, z całym szacunkiem jakim Cię darzyłem, co Ty o mnie wiesz? Nic :]

Mili, wiem do czego pijesz, ale zwróć uwagę że po tamtej sprawie ani razu nic do Ciebie nie miałem i nadal Cię lubiłem. Ty wyskoczyłaś z obelgami do mnie, liczyłaś że nie zareaguje? <lol> Więc zanim stworzysz kolejną wielką teorię spisku przeciwko sobie może pomyśl? To nie boli.
Żal powinno być Tobie tylko siebie. To Twój egocentryzm zabija zdrowy rozsądek i jasność oceny.

Na zdrowie Wam, jeśli to sprawia że czujecie się "lepsi" <pijaki>
Ostatnio zmieniony 01 sie 2006, 19:57 przez Mroczny Piskacz, łącznie zmieniany 1 raz.
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 01 sie 2006, 16:33

tym wykrzyknikiem przy posytach sie zglasza... a moze tak jakby kazdy zglosil na raz 100 postow by nie byly brane pod uwage te zgloszenia? :D
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 01 sie 2006, 18:25

To prawda - Piskacz zostal zaszczuty... Spirala nienawisci sama zaczela sie nakrecac, a zaczelo sie od zwrocenia przez niego uwagi na - oslawiona juz - druga strone medalu. Szkoda mi Piskacza, szkoda Piskaczu, ze sie nie wycofales w odpowiednim momencie, tak jak to dzieki - chyba - swojemu doswiadczeniu zyciowemu zrobil Andrew.

Ale...

Druga strona medalu ( <hyhy> ) jest taka, ze pewne rzeczy trzeba odpokutowac! <hahaha2>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 sie 2006, 18:57

Mroczny Piskacz pisze:Imperator, w jakim świetle Ciebie to stwierdzenie stawia? Podpowiem Ci. Niezbyt przychylnym

Wiem. Wszyscy mnie po pewnym czasie znienawidzą i odejdę w niesławie :P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 404 gości