Strona php :(

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Strona php :(

Postautor: Yasmine » 13 cze 2005, 07:30

Jestem zalamana. Jak do srody nie oddam strony internetowej to koles nie zaliczy semestru. Moja wiedza jest bardzo znikoma. Stronka ma byc o byle czym, byle by byla, ma byc licznik odwiedzin, jakis rysuneczek, jakies tam pierdoly a ja nie umiem :(. Liczylam bardzo na kumpla, ale jak mi przeslal ta stronke to chyba zrobilabym lepsza :|. Zrobil mi tak ze na stronie glownej mam mikroskopowa tabelke i wszedzie pokazuje sie "echo ; " :|. Mam ogromna prosbe, czy ktos moglby mi przeslac jakies proste skrypty php albo cos. Musze to zaliczyc !
Awatar użytkownika
dreamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 wrz 2004, 09:05
Skąd: Poland
Płeć:

Re: Strona php :(

Postautor: dreamer » 13 cze 2005, 09:20

Yasmine pisze:Jestem zalamana. Jak do srody nie oddam strony internetowej to koles nie zaliczy semestru. Moja wiedza jest bardzo znikoma. Stronka ma byc o byle czym, byle by byla, ma byc licznik odwiedzin, jakis rysuneczek, jakies tam p*** a ja nie umiem :(. Liczylam bardzo na kumpla, ale jak mi przeslal ta stronke to chyba zrobilabym lepsza :|. Zrobil mi tak ze na stronie glownej mam mikroskopowa tabelke i wszedzie pokazuje sie "echo ; " :|. Mam ogromna prosbe, czy ktos moglby mi przeslac jakies proste skrypty php albo cos. Musze to zaliczyc !

jak ogladasz u siebie ta strone? Jesli po prostu masz ja u siebie na dysku i otworzylas Internet Explorerem albo inna przegladarka, to z pewnoscia zobaczysz komunikaty typu "echo". Umiesc ja na jakims serwerze i wtedy zobacz, jak wyglada.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 13 cze 2005, 10:42

I*Z*U*$*K*A, jak nie wiesz jak pomoc to nie pisz...

Yasmine, na PW cosik ci wysle...
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 cze 2005, 16:17

dreamer, wlasnie ogladalam to na zwyklej przegladarce MAxthon. Znalazlam juz fajna stronke ze skryptami ale musze sie bardziej wczytac :)
Dzieki kurek, z gory za pomoc :)
P.S Jakos duzo masz tych ostrzezen :P
Awatar użytkownika
dreamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 wrz 2004, 09:05
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: dreamer » 13 cze 2005, 16:44

jak juz bedziesz chciala przetestowac dzialanie strony, zainstaluj sobie jakis serwer www na localhoscie albo upload-uj na inny serwer, poniewaz bez parsera php nie wyswietli Ci poprawnie strony..

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 550 gości