Nasze znaki zodiaku

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Jaki jest Twój znak zodiaku ?

baran
11
7%
byk
9
6%
bliźnięta
15
10%
rak
6
4%
lew
7
5%
panna
16
11%
waga
10
7%
skorpion
16
11%
strzelec
26
17%
koziorożec
11
7%
wodnik
11
7%
ryby
11
7%
 
Liczba głosów: 149
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 14 maja 2005, 16:32

Do Justy:dziękować:)
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 14 maja 2005, 18:43

Wodniki to mój anty znak :P zawsze między mna a wodnikami była chińszczyzna :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 maja 2005, 00:00

Justa... ja już to pisałem to właśnie :) między nami jest jeden dzień różnicy i też powinienem wodników omijać z daleka :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 maja 2005, 00:26

A ja bardzo lubię wodniczki. Moje przeciwieństwa z ktorymi mam świetny kontakt <banan>
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 15 maja 2005, 07:09

Chyba musi coś w tym byc ze skorpiony i wodniki nie lubią się zabardzo,jeden drugiego omija z daleka <gun3>

[ Dodano: 2005-05-15, 09:03 ]
Na któryms z portali była wypowiedz o skorpionach:
"...jestem dumna, że jestem skorpionem. Każdy ma swoją osobowość, każdy jest inny, ale z moich obserwacji wynika, że horoskopy opisowe nie kłamią. Nie jest też tak, że przeczytam i sprawdzam. Przeczytam i myślę"no tak, dokładnie"- na temat każdego znaku. Myślę, że prawie każdy skorpion to osoba, która do wielu spraw podchodzi emocjonalnie. Człowiek, "któremu zależy":) Kocha mocno, lubi szczerość. Jest z natury dobry, wrażliwy, typ uczuciowy. No chyba, że ktoś nie raz podskoczy... Wjedzie na ambicję...;) A fałsz -jest dla niego jak nieprzyjemny zapach, który wyczuwa o osoby nim nacechowanej. Często "od pierwzego wejrzenia", co jednak zawsze sprawdza. I takie powtarzające się negatywne zachowania różnych osób często wyprowadzają go z równowagi. Najpierw przeżywa wewnętrzne rozterki, myśli, czy w ogóle opłaca się "zaśmiecać" teren potencjalnego fałszywca czy go zignorować. Swoje rozterki czasem powierza zaufanej osobie, ponarzeka- może mu przejdzie.Gdy się zdecyduje na atak - załatwi to szybko. Niektórzy myślą, że skorpion to zły znak- że tkwi w nim naturalna złośliwość i że lubi atakować, ale ...nieeee. To nieprawda. To baran jest "energiczny", ale UPARTY, LENIWY I KAPRYŚNY, INTERESOWNY. To byk jest ZABORCZYM MATERIALISTA, bliźnięta są "JAK NIEZDECYDOWANY MOTYLEK", panna w kółko KRYTYKUJE I CHYBA OD DZIECKA CIERPI NA NISKI WSKAŹNIK LIBIDO, wodnik jest "SUPERPRAKTYCZNY"-ale czy nie powierzchowny? Lepiej już jak za kimś stale się nie przepada- jest w stanie szukać cech dobrych i polubić z czasem daną osobę, kóra "po prostu taka jest". Najbardziej nie lubi zmienności, chwiejności, ludzi- chorągiewek. Sama nie wiem skąd te stereotypy o skorpionie. Chce być ok, ale wokoło jest nie tak - to musi to "rozwiązać";))Nie może żyć bez ludzi!!!Społecznik, człowiek-dusza!!!Jak ryba bez wody! Oddany przyjaciel od serca, który doradzi, pomoże, choćby o 3 nad ranem. Lubi kolor czarny lub czerwony. Lubi wszelkie przyjemności zmysłowe np. dobre, ostre przyprawy, dobre perfumy czy kwiaty- jak lew;) Nie wspomnę już o tajemniczości... Niesamowitej intuicji, która często pomaga mu wyważyć wiele spraw, zachowań itp. Typ głęboki. Czasem nieśmiały czy małomówny. Typ myśliciela-działacza. (...)Lubi jakąś niewinną ekstrawagancję. Widoczna jest u niego chęć dominacji/jawnej albo głęboko skrywanej chęci bycia liderem, kimś ważnym, na kim można polegać, kimś kompetentnym i jedynym w swoim rodzaju. Stąd albo sprawia wrażenie osoby wygadanej, wszechwiedzącej, posiadającej wszechstronne zainteresowania/często naukowe/, albo sprawia wrażenie osóbki cichej, nie mającej własnego zdania, uległej, skromnej, nawet...zimnej,tajemniczej. No i to poczucie humoru, wrażliwość. No i ten SEKS.... Myślę, że w zależności od typu osobowości i dekady znaku...

Heh fajny opis :) Wszystko pasuje do mnie jako skorpiona :)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 maja 2005, 13:59

Niepawda, że skorpiony wodników i nie lubią czy na odwrót. Ja znam same przypadki, że wręcz tacy ludzie jak rodzina dla siebie są i super się dogadują :)
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 15 maja 2005, 14:09

moon pisze:Niepawda, że skorpiony wodników i nie lubią czy na odwrót. Ja znam same przypadki, że wręcz tacy ludzie jak rodzina dla siebie są i super się dogadują

To fajnie,owszem sa rozne przypadki ale w moim przypadku i Hardcora sprawdza sie to ze omijamy wodniki z daleka ;)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
scorpionka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2005, 17:28
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: scorpionka » 15 maja 2005, 17:41

witajcie :) moj znak to skorpion <aniolek2> a Justa to moja siostra <3m_się>
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 maja 2005, 18:33

Witaj scorpionko :) a to co opisała Twoja siostra to w moim przypadku 100% skorpionowa prawda :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
scorpionka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2005, 17:28
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: scorpionka » 15 maja 2005, 18:49

no a jak :-) a Ty chyba nasz brat? ;-)
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 15 maja 2005, 18:51

scorpionka pisze:no a jak :-) a Ty chyba nasz brat? ;-)

Szkoda tylko że o jeden dzień młodszy od nas ;) :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
scorpionka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2005, 17:28
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: scorpionka » 15 maja 2005, 18:58

tak, szkoda..... ;PP
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 15 maja 2005, 19:07

Hmmm doszłam do wniosku ze wszystkie skorpiony sa zboczone :P moje ziomki krzywia sie gdy zaczynam tematy sexu :P (mówia wtedy "głodny zawsze tylko o chlebie) Nie znam żadnego scorpio homoseksualisty :P :DD
Ostatnio zmieniony 15 maja 2005, 21:06 przez Justa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 maja 2005, 19:12

Justa pisze:
scorpionka pisze:no a jak :-) a Ty chyba nasz brat? ;-)

Szkoda tylko że o jeden dzień młodszy od nas ;) :P

a faktycznie między nami tylko 1 dzień różnicy :P
ja myślałem, że siostra taka prawdziwa, a to tylko taka przyszywana....
no to fajnie mam 2 siorki :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 15 maja 2005, 19:15

Hardcore pisze:a faktycznie między nami tylko 1 dzień różnicy
ja myślałem, że siostra taka prawdziwa, a to tylko taka przyszywana....
no to fajnie mam 2 siorki

Scorpionka to moja sis internetowa :P Sis mamy braciszka syjamskiego ;)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 maja 2005, 22:43

no a ja tak naprawdę mam brata bliźniaka :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 16 maja 2005, 08:33

Hardcore pisze:no a ja tak naprawdę mam brata bliźniaka

HC nic nie szkodzi,będzie nas czworo :P :DDD chyba żet twój brat takiego czegos nie preferuje... :P to w takim razie mamy 2 bratów syjamskich :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 16 maja 2005, 23:27

Justa pisze:Nie znam żadnego scorpio homoseksualisty

A ilu homoseksualistow znasz w ogóle? Bo jezeli jednego czy dwoch to rzeczywiscie ciezko trafiz aby byl akurat skorpionem. Chyba raczej preferencje sekusalne nie zaleza od znaku zodiaku.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 17 maja 2005, 08:28

sarah pisze:A ilu homoseksualistow znasz w ogóle? Bo jezeli jednego czy dwoch to rzeczywiscie ciezko trafiz aby byl akurat skorpionem. Chyba raczej preferencje sekusalne nie zaleza od znaku zodiaku.

Oj Sarah żartowałam.Tylu homoseksualistów ile znaków...
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Agusia

Postautor: Agusia » 22 maja 2005, 13:31

Ja skorpionik. Raczej artystyczna i romantyczna dusza ze mnie.Intuicja i to wielka.Czasam nawet nie chcialabym sie domyslac pewnych spraw.
Pozdrawiam Wszystkich. Szczegolnie skorpioniki.
Awatar użytkownika
lushness
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:42
Skąd: samego południa
Płeć:

Postautor: lushness » 23 maja 2005, 22:19

hmm.. widze ze tu jakiś nieurodzaj w wagi <aniolek2> a to taki fajny znak zodiaku <banan>
ja najlepiej dogaduje sie z wagami- moje 2 przyjaciolki sa spod tego znaku, jeszcze jedna jest koziorozcem z 1go stycznia, moj obecny facet tez koziorozec :)
ryby hm zawsze wymyslaja sobie problemy, przynajmniej te z ktorymi stycznosc mialam...
z lwami mam malo do czynienia bo sa za bardzo dominujace
bliznieta i barany jak dla mnie ok
dogaduje sie fajnie z bykami chociaz czasem brak im checi zeby konczyc to co zaczely i nie zrazac sie niepowodzeniami
panien nie znam za duzo, ale te co znam sa niezle zakrecone ;)
lubie strzelce i raki jeszcze :)
wodniki jak dla mnie sa lekko zadufane w sobie i lubia stwarzac problemy
a raki zwracac na siebie uwage a poza tym leniuchy z nich :P
ogolnie to czasem czytam horoskopy, a opis mojego znaku az za bardzo czasem do mnie pasuje...
The one I adore
The one i've been looking for
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 23 maja 2005, 22:58

A ja sobie sem Fisher <banan>
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 08:24

Agusia kolejnym skorpionem :DDD <browar>
Natomiast jesli chodzi o znaki zodiaku to z wagami dogaduje sie dobrze,ale uważam że wagi są zabardzo zapatrzone w siebie,takie narcyzy.To mnie tylko wkurza u wag.A jak mam jakis problem to pojde do kolezanki wagi i ona moj problem "wyważy" ;)
Ryby natomiast(znam malo osób)ale wszystkie te osoby miały jakies nalogi.Jedna osoba picie alkoholu,druga uzaleznienie od sexu ;) trzecia cos tam jeszcze...mimo ze skorpion i ryby to znak pokrewny,ja jakos nigdy nie mogłam dogadac się z rybami.Jedna ryba przyznała mi że ja jako skorpion,jak dla niej mam za silny,porywczy charakter.Ona taka spokojna,wiec wolałaby zycie bardziej spokojne od mojego ;) I to chyba tyle,o reszcie znaków wypowiedziałam sie wczesniej
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 24 maja 2005, 10:46

bliźnięta <banan>
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 10:48

Obok Wodnika,Bliznieta to mój anty znak :P Zresztą pisałam wczesniej moje zdanie na temat blizniat :)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
KsiążeRytm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2005, 18:39
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: KsiążeRytm » 24 maja 2005, 11:36

Justa pisze:Ryby natomiast(znam malo osób)ale wszystkie te osoby miały jakies nalogi.Jedna osoba picie alkoholu,druga uzaleznienie od sexu trzecia cos tam jeszcze...


A ja jestem jakas inna ryba :| ...niemam jako takich uzaleznien(tak czy owak na pewno nie alkohol <pijak> i sex 8) ) <banan>

Pozdro Justynka :D
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 24 maja 2005, 14:52

Justa pisze:Bliznieta- mam pecha do ludzi spod tego znaku,chyba trafiłam na wyjątkowo beznadziejne przypadki,w tych ludziach prawie wszystko mnie denerwowało.Wieczne dzieci


Mamy o tyle dobrze lub źle, że mamy 2 osobowości... jesteśmy dziecinni ale potraimy też być bardzo poważni :)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 15:30

KsiążeRytm pisze:A ja jestem jakas inna ryba ...niemam jako takich uzaleznien(tak czy owak na pewno nie alkohol i seks )

No to jestes Ryba wyjątkowa :DDD <browar>
Pozdro Ksiąze <pijemy>

Brateczek pisze:Mamy o tyle dobrze lub źle, że mamy 2 osobowości... jesteśmy dziecinni ale potraimy też być bardzo poważni

U blizniakow to nigdy nic nie wiadomo,nie wiadomo kiedy zartuja kiedy mówia poważnie.Ja nie lubie ludzi chorągiewek i takich"niezdecydowanych motylków"jakimi sa bliznięta.
Pozdro Brateczek <pijemy>
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 24 maja 2005, 16:30

Justa pisze:U blizniakow to nigdy nic nie wiadomo,nie wiadomo kiedy zartuja kiedy mówia poważnie


to fakt :) ale ja zawsze żartuje więc u mnie z tym problemu nie ma (przynajmniej dla mnie :P) ale inni też nie wiedzą, czy żartuje czy nie :P

Justa pisze:nie lubie ludzi chorągiewek


tu się mylisz! Przynajmniej ja nie jestem zmienny jak chorągiewka i uparcie bronię swojego zdania i swoich racji.

Jest ktoś może z pod znaku bliźniąt a jego partner jest skorpionem :>? (lub odwrotnie :P) jak tak to napiszcie jak sie Wam w związku ukłąda :)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 16:38

Chodzi mi o ludzi chorągiewki takich którzy zmieniaja co chwila zdanie,są powierzchowni.Ale spox sa rózni ludzie,te bliznieta które spotkałam same nie wiedziały czego chciały i zmieniały co chwila zdanie :/

Brateczek pisze:Jest ktoś może z pod znaku bliźniąt a jego partner jest skorpionem ? (lub odwrotnie ) jak tak to napiszcie jak sie Wam w związku ukłąda

Ja byłam w związku z blizniakiem,było 3 lata temu,bylismy ze soba pół roku(niestety to moja pierwsza miłośc,tak się składa ).On był z 12 czerwca.Potwierdzam miał dwie twarze.W towarzystwie dziewczyn czuł się jak ryba w wodzie,uwielbial flirtować co mnie to doprowadzało do szału <zly1> co innego mówił,co innego myślał,bardzo powierzchowny,nie wiedział czego chciał.Nasze rozstanie odbyło się z wielkim hukiem
Brateczek a ty znasz takie pary?? :>
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 576 gości