OGŁOSZENIE

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

OGŁOSZENIE

Postautor: foxy_lady » 17 lut 2004, 11:33

zawsze marzyłam o psie i w końcu nadarzyła się okazja aby go mieć.
postanowilismy z moim mężem kupić Bull Teriera ale jak się okazuje te psy (jak wiele inych) są strasznie drogie, dlatego moja proźba do Was.
Jeśli znacie kogos kto hoduje te psy bądź wpadnie Wam w ręce info o kimś kto chce sprzedać, to proszę dajcie znać.
Jest to dla mnie o tyle ważne, że wolę miec psa z pewnego źródła co by mi pozniej nie zjadł całej rodziny, hihi a tak na serio to urocze towarzyskie psy i wcale nie są agresywne do ludzi. :064:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 17 lut 2004, 15:35

psów takich nie posiadam brrrrr to samobojstwo :P :lol: :lol: ...zartuje ;)

a moze poszukaj w anonsach ?tam jest baaardzo duzo ogłoszeń o psach rasowych
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 lut 2004, 17:00

Dla mnie licza sie dwa psy. Tzn dwie rasy - Terier Indyjski (czytaj: kundelek, sam mam ze schroniska, jest uroczy i w ogóle super) i owczarek popularnie zwany wilczurem. Kiedys kupie obydwa, tylko wilczura dam na tresowanie, bo duze psy powinny byc obligatoryjnie tresowane ;)

Ps: "Kuleczka" rulez :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 18 lut 2004, 09:28

Maverick pisze:owczarek popularnie zwany wilczurem.

z owczarkami niemieckimi jest niestety tak, że to są psy inteligentne acz bez charakteru, które możesz wszystkiego nauczyć i dużo szczekają, ale o gustach się nie dyskutuje :wink:

anonsy? gdzie mam tego szukac :?:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 18 lut 2004, 09:38

Anonse - w każdym kiosku. To taka gazeta z samymi ogłoszeniami.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lut 2004, 11:52

Foxy, co to wg Ciebie jest charakter? To ze pies Cie nie slucha i robi swoje? Kazde stworzenie ma wlasny charakter. Nawet taka swinka morska :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 18 lut 2004, 16:22

Maverick pisze:Foxy, co to wg Ciebie jest charakter? To ze pies Cie nie slucha i robi swoje? Kazde stworzenie ma wlasny charakter. Nawet taka swinka morska :twisted:

hmm ma że tak powiem własne zdanie a nie jest wytresowany i wyuczony a swinka morska nie ma charakteru, spójrz tylko na nią :lol:
co do charakteru owczarkow to tak powiedziała mi pani treserka
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lut 2004, 20:16

Mowisz tak bo nie mialas nigdy pewnie swinki morskiej :) Tak sie sklada ze mialem 4 (naraz) i zapewniam ze kazda miala swoj charakter :twisted: A swoje zdanie to nie to samo co charakter :twisted: A poza tym zawsze kazdy ma swoje zdanie :twisted: Np jak dajesz psu kielbaske i mowisz ze nie wolno jesc... jego zdanie to to ze chce, ale tresura sprawia ze Cie slucha :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 19 lut 2004, 09:26

Maverick pisze: jak dajesz psu kielbaske i mowisz ze nie wolno jesc... jego zdanie to to ze chce, ale tresura sprawia ze Cie slucha :twisted:

to chyba jego instynkt albo natura
brrr świnki morskie sa takie paskudne, tak jak wszlekie króliki, chomiki i inne gryzonie <może oprócz tchórzofretki>, ale skonczmy juz ten temat.
Dziś jadę obejrzeć suczkę białą z łatami czarnymi dookoła oczu. nie mogę się doczekać :509:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lut 2004, 18:56

A szczury lubisz? Wiesz ze szczury sa baardzo inteligentne? Ja tam gryzonie lubie. Tylko myszy nie, ale to dlatego ze mnoza sie jak bakterie, a tepe sa jak nie wiem co ;)
Koniec rozmowy :twisted:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 23:05

Owczarek dobry, a ile szkolenie moze kosztowac? Dobre to to, ze komendy mozna tez gestem go uczyc...

A co do avataru - mnie sie tam podoba, poza tym lepszego nie znalazlem no i to kwestia gustu :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 23 lut 2004, 10:05

Maverick pisze:A szczury lubisz?

nieznosze
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lut 2004, 22:47

A Ty wiesz jakie szczury sa inteligentne? Mozna zaryzykowac ze sa madrzejsze od psow...
Czemu? Ogladalem kiedys program w tv - "Szczurołap". Pakazywali jak koles tepi szczury w roznych magazynach itp. I bylo ujecie tego, jak 2 szczury niosa jajko! Jeden lezal na plecach i pomiedzy lapkami jajo trzymal, a drugi go za ogon ciagnal! :twisted:
w ogóle swietne sa te zwierzeta. I bylo jeszcze znacznie wiecej.

Zrobiono eksperyment. wrzucono 2 szczury do akwarium z woda (kazdy osobno - 2 akwaria). Plywaly sobie jakies 15 minut i jednemu, do jego akwarium przystawiono drabinka w rogu. Na chwile wyszedl po czym go znow wrzucono. I wiecie co? Ten ktoremu grabinki nie dano utonal po jakichs 40 minutach bo stracil nadzieje, a tamten drugi plywal kilka godzin i caly czas wracal w miejsce gdzie dostal drabinke! No potem zabraklo mu sil i tez utonal...

Ponadto - pokazywal jak tepi te szczury. Wpierw daje im normalne jedzenie. Kolonia wysyla pare szczurow kamikaze - na wyprobowanie jedzenia. Jak one wracaja to nabieraja zaufania. Az one jedza wszystkie. I wtedy daje im trucizne. I mimo ze szczury widza, ze inne gina po jedzeniu tego caly czas to jedza bo ZAUFALY!!! :evil:

w ogóle ten program lecial pozno w nocy i tata mi go nagral i pokazal jak bylem maly za co mu jestem wdzieczny (i ujecia w noktowizorze byly 8) ).

Tak ze nie traktujcie szczurow jak jakies glupie niewiadomo co! Ja mam do nich respekcik :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 26 lut 2004, 11:20

wiem wiem ze sa bardzo inteligentne ale co mi z tego skoro maja taki szkaradny wyglad, a fe !
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lut 2004, 16:42

foxy pisze:wiem wiem ze sa bardzo inteligentne ale co mi z tego skoro maja taki szkaradny wyglad, a fe !

Kwestia gustu :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 mar 2004, 12:46

odświerzam termat, bo sprawa jest pilna.
jest do sprzedania BullTerier suczka 4 miesiące, biała z plamka na oku. suczka jest naprawde urocza, po czystej krwi rodzicach, bez żadnych koligacji, dziadek champion.
jako szczeniak trafiła do złych ludzi, którzy ja bili i chcieli pewnie ja wystawiac na walki. na szczęscie chodowca szybko ja stamtad zabrał.
sama wziełabym ja do domu, ale wynikła sprawa, która na jakiś czas rozwiała moja marzenia o psie :(

jesli ktoś jest zainteresowany, prosze o kontakt. cena naprawde dobra, bo liczy sie aby suczka jak najszybciej trafiła do dobrego domu.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości