Jeśli wyjeżdżacie do opeki nad osobami starszymi polecam Schwester Pflege - Pozdrawiam

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

halinaderda123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2019, 15:44
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Jeśli wyjeżdżacie do opeki nad osobami starszymi polecam Schwester Pflege - Pozdrawiam

Postautor: halinaderda123 » 04 cze 2019, 15:52

Postanowiłam się z wami podzielić i polecić paniom które chciałyby wyjeżdżać jako opiekunka do Niemiec - firmę Schwester Pflege.

Przez lata nie miałam do czynienia z tak dobrymi i zaangażowanymi ludźmi jak właśnie dziewczyny z tej firmy.
Ja przez lata wyjeżdżałam do opieki ponadto w żadnej firmie nie zagrzałam na długo miejsca - a tutaj wiem,że zostanę.

Mówię wam o tym tylko dlatego że w tej branży bardzo łatwo o firmę krzak - a praca sama w sobie jest trudna i kontakt z dobrą agencją jest konieczny.

Pozdrawiam Halina :)
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: Jeśli wyjeżdżacie do opeki nad osobami starszymi polecam Schwester Pflege - Pozdrawiam

Postautor: alekisa » 08 paź 2019, 10:18

myślałam kiedyś o takiej pracy, ale zobaczylam jak wygląda opieka nad seniorem u babci mojego męza, jest to na pewno dosyć obciążające, u niej największy problem był z pamięcią więc mieli stres że podczas nieobecności ich w domu np. nastawi wodę i gdzieś wyjdzie, pozabezpieczali mieszkanie pod tym zględem i też przez parę miesięcy brała geriamoc żeby wspomóc pamięć i koncntrację, różnica na plus zauważalna

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości