Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 20 maja 2009, 22:35

Blazej30 pisze:o przepraszam - umieją podrobić podpis prokuratora, umieją załatwić areszt wydobywczy, umieją obniżyć liczbę przeszczepów o 90% poprzez zrujnowanie opinii , umieją uwieść posła opozycji i zmusić go do wzięcia łapówki, wiedzą czyj dziadek był w wermahcie, umieją skłócić nas z całą Europą, umieją klękać w Białym , umieją zniszczyć wywiad gdy prowadzimy dwie wojny...
Do tego potrafia doprowadzic do jednej z weselszych koalicji, jakie widziala Polska po '89; wrecz otwarcie manipulowac , obrazac sie po kilka razy dziennie.
Ted, wiekszosc ludzi z monochromatycznego patrzena na swiat wyrasta jakos pod koniec liceum/na poczatku . To, ze gardze PiSem nie oznacza jednoczesnie, ze jestem wielkim wyznawca PO. Glosowalem na nich i glosowac bede, ale widze popelniane bledy. Niemniej wole partie, ktora nie przynosi wstydu w kontaktach zagranicznych ( w Twojej opinii to "klekanie przed ". Gdyby jednak PiS prowadzil identyczna polityke, to bys sie zachwycal jak cudownie potrafia ustawic RP w Europie. Tak by bylo, nasz Ty uroczy relatywisto) i nie obi co rusz nagonki na kolejna osobe z obozu dawnej opozycji, ktora pechowo "znalazla sie poza obozem PiS).

Leśny Dziadek pisze:dużo , parę mądrych osób z PL (Grabowski, Dobrosz, Pęk). I idea Ganeya, by rozpirzyć to wzajemne jałowe poklepywanie się po plecach
"Super partia Kobieto_lekkich_obyczajów"
Taki niby madry, a na populistyczne haselka zlapac sie daje. O szmal, o wplywy idzie; nie o zadne rozpirzanie. Bo politycy to wyborcow traktuja mniej- wiecej tak:
Obrazek

Macias hamuj się. :|
Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 22:51 przez Wujo Macias, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 20 maja 2009, 23:21

Wujo Macias pisze:Niemniej wole partie, ktora nie przynosi wstydu w kontaktach zagranicznych


Oj, przynosi, przynosi. <faja> ...Może tylko Tusk z Sikorskim wyglądają lepiej niż Kaczyński z Fotygą, ale generalnie co o nas Europa myśli pokazał ostatni spot, za który w dużym stopniu odpowiadała niejaka pani Thun. :]
Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 23:22 przez PFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 maja 2009, 23:29

generalnie co o nas Europa myśli pokazał ostatni spot
dla nich Europa nadal kończy się na Odrze. a reszta, wg nich, gania jeszcze sarny z łukami - prosty przykład: złotówka nie jest w jednej grupie z Forintem czy Koroną. Na giełdach jest w grupie rubla i hrywny. mnie ten spot nie dziwi. jesteśmy dla nich obcy i kropka.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 maja 2009, 06:06

tak, Błażej. I to, że krowy mniej mleka dają i mniej się cielą, to też wina Kaczyńskich. Oczywiście. To, że za mordę wzięto święte krowy i łapówkarzy (doktorek, Sawicka, reszta tej gromady, nietykalna przez X lat), było jak złapanie świeżego oddechu. Wywiad? Gangsterskie WSI już dawno należało rozpędzić na cztery wiatry. Dopóki będzie się tolerować agentów i ubeków na dziesiątków szczebli w naszym kraju, nigdy nie będzie dobrze. Przestańmy pisać o PiS, rządzą już dwa lata POtworki. Co zrobili dobrego, poza uprawianiem polityki w stylu późnej Polskiej Zjednoczonej? Konkret. Bo to, że wyszczerzą się do Merkel czy Sarkozego i dostaną odwzajemniony płomienny uśmiech, to guzik, a nie skuteczność. Nad naszymi głowami postaje nowe Rapallo. By coś wywalczyć, należy być stanowczym.Niemcy powolutku, krok za krokiem zmieniają historię i pamięć o II w światowej. Gdy wymrze pokolenie jeszcze ją pamiętające, będzie im o stokroć łatwiej. Kto panuje nad teraźniejszością, kontroluje przeszłość. Znów Orwell się kłania. Mimo górnolotnego pier.... o zjednoczonej Europie, Unia jest sojuszem silnych. Siłą nacjonalizmu Niemiec i Francji. Ktoś, kto się daje złapać na te piękne propagandowe hasełka o jedności i federacji, nie ma pojęcia o historii, dyplomacji i polityce za grosz. No, ale tak to jest, jeżeli na myślenie wpływa głównie organ Michnika i jego odpryski, a nie własne, krytyczne podejście. Sojusz silnych lekceważy potakiwaczy i sługusów. To właśnie próbował zmienić Kaczyński. Raz lepiej, raz gorzej, ale nie wolno od tej tendencji odchodzić. Przyczyna jest prosta - prowincjonalizm elit, kosmopolityzm, propaganda płynąca z mediów, mentalność opłotkowa implikują wstydzenie się patriotyzmu, polskości, ciągłe przepraszanie, ciągłe korzenie, to majaczenie o "dojściu do Europy". Jesteśmy od setek lat w niej, do jasnej cholery. A łaszących się do możnych protektorów pełnych kompleksów gości tutaj nie potrzeba ani teraz, ani nigdy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 21 maja 2009, 07:00

Dziadek pisze:tak, Błażej. I to, że krowy mniej mleka dają i mniej się cielą, to też wina Kaczyńskich. Oczywiście. To, że za mordę wzięto święte krowy i łapówkarzy (doktorek, Sawicka, reszta tej gromady, nietykalna przez X lat), było jak złapanie świeżego oddechu. Wywiad? Gangsterskie WSI już dawno należało rozpędzić na cztery wiatry. Dopóki będzie się tolerować agentów i ubeków na dziesiątków szczebli w naszym kraju, nigdy nie będzie dobrze. Przestańmy pisać o PiS, rządzą już dwa lata POtworki. Co zrobili dobrego, poza uprawianiem polityki w stylu późnej Polskiej Zjednoczonej? Konkret. Bo to, że wyszczerzą się do Merkel czy Sarkozego i dostaną odwzajemniony płomienny uśmiech, to guzik, a nie skuteczność. Nad naszymi głowami postaje nowe Rapallo. By coś wywalczyć, należy być stanowczym.Niemcy powolutku, krok za krokiem zmieniają historię i pamięć o II w światowej. Gdy wymrze pokolenie jeszcze ją pamiętające, będzie im o stokroć łatwiej. Kto panuje nad teraźniejszością, kontroluje przeszłość. Znów Orwell się kłania. Mimo górnolotnego pier.... o zjednoczonej Europie, Unia jest sojuszem silnych. Siłą nacjonalizmu Niemiec i Francji. Ktoś, kto się daje złapać na te piękne propagandowe hasełka o jedności i federacji, nie ma pojęcia o historii, dyplomacji i polityce za grosz. No, ale tak to jest, jeżeli na myślenie wpływa głównie organ Michnika i jego odpryski, a nie własne, krytyczne podejście. Sojusz silnych lekceważy potakiwaczy i sługusów. To właśnie próbował zmienić Kaczyński. Raz lepiej, raz gorzej, ale nie wolno od tej tendencji odchodzić. Przyczyna jest prosta - prowincjonalizm elit, kosmopolityzm, propaganda płynąca z mediów, mentalność opłotkowa implikują wstydzenie się patriotyzmu, polskości, ciągłe przepraszanie, ciągłe korzenie, to majaczenie o "dojściu do Europy". Jesteśmy od setek lat w niej, do jasnej cholery. A łaszących się do możnych protektorów pełnych kompleksów gości tutaj nie potrzeba ani teraz, ani nigdy.


A jakie lepsze jutro nam proponujesz? Mi obywatelowi, mojej babci, moim kuzynom i kuzynkom. O co mamy walczyć? Mnie gówno obchodzi nasza pozycja w europie jeśli nie mam co do garnka włożyć. Tedy na jakiś czas umrzesz, więc może weź znajomych co mają do politykowania smykałkę, i założcie jakąs partię. Żywo się tym interesujesz więc działaj.

Tyle że z tego co piszesz wynika jasno, że będziesz się opierał nie na budowaniu czegoś nowego a rozwalaniu tego co jest. Takich buldożerów rządów było wystarczająco dużo. Stale piszesz, że coś jest be i fe, a skoro chcesz być politykiem to wiedz, że takie słowa na większe masy wywołują odwrotny skutek niż zamierzony. Żeby ludziom było lepiej trzeba budować, rozwijać nowe gałęzie gospodarki (paliwowa, elektroniczna, rolnicza). Otwierać nowe zakłady pracy szkolić ludzi w wybranych zawodach, poprawić infrastrukturę. Ładować pieniądze w cementownie, piaskownie, ceglarnie.

Łączyć istniejące gospodarstwa rolne w większe kompletsy tak żeby każdy rolnik nie musiał traktora pożyczać na swoje 5HA a mięc wraz ze wspólnikami 300HA i specjalizować się np w zbożu.

Zmniejszyć ilość pośredników i zatrudnić ich w innych nowych gałęziach gospodarki.
Sprawić by cena nowej książki w sklepie wynosiła 15zł a nie 50zł (przykładowo cena wydruku u drukarza 250-300 stronicowej książki to ok 4zł, malutką częsc dostaje autor, reszta zagrniają pośrednicy).

Itd. Budować a nie opierać się na gorszym złu.

Ps: A tych bezdomnych i bezrobotnych zmusić przynajmniej do sprzątania za 1500 netto tego na ulicach i klatkach schodowych.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2009, 07:56

Martinoo pisze:wiedz, że takie słowa na większe masy
wywołują odwrotny skutek niż zamierzony
Dokładnie. Ja z każdympostem Teda jestem coraz bardziej za lewicą np. <evilbat>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 maja 2009, 08:03

A ja wspólczuję Tedowi - tyle ma w sobie zazdrości, nienawiści, złości. Przecież to w gruncie rzeczy rozwala od środka. <hmm>
Potem taki facet (przez małe f) nazywa kobietę szmirą, bo odeszła do fajniejszego. [:D]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2009, 08:07

Ja bym powiedziała, że najpierw. :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 maja 2009, 08:17

czyżby wszystkich, poza Matrtinoo, przerosło odniesienie się merytoryczne? Aż tak daliście się zindoktrynować? Chyba że to już to pokolenie, które nie ma pojęcia, czym było Rapallo.
Martinoo, potem Ci napiszę pełną odpowiedź.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 maja 2009, 08:25

Znowu zaczynasz, jacy to my biedni i ogłupieni wszechobecną propagandą. A idźże siej swoją wyzwoloną "prawdę" jedynie słuszną i oświeconą gdzie indziej. I przestań prowokować ciągle i zaczepiać tych, którzy Cię nic a nic nie słuchają.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 08:25 przez Imperator, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 maja 2009, 09:00

Zaczepiać? Pogadać merytorycznie. A zamiast argumentów dostaję slogany.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 maja 2009, 09:16

Idę sobie na miły spacerek z ładną dziewczyną. Może nie tylko na spacerku się skończy... <banan> <diabel>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 21 maja 2009, 09:21

Martinoo pisze:Sprawić by cena nowej książki w sklepie wynosiła 15zł a nie 50zł (przykładowo cena wydruku u drukarza 250-300 stronicowej to ok 4zł, malutką częsc dostaje autor, reszta zagrniają pośrednicy).


Jako bibliotekarz/pracownik księgarni, muszę zaprotestować. Rząd nie ma prawa wtrącać się do cen książek ustalanych według zasad wolnorynkowych! Natomiast cena wyznaczana jest przez dziesiątki czynników. Wydruk to tylko jeden z wielu elementów układanki cenowej:
1.Honorarium autora.
W Polsce mało kto dostaje zapłatę ,,od sztuki" Dla przykładu na runku Fantasy tylko jeden jedyny Sapkowski mógł zażądać 5zł od egzemplarza drugiego tomu sagi husyckiej. Reszta dostaje ustaloną kwotę i tyle. Często za książkę fantasy pisaną przez rok mniej znany krajowy autor dostaje 5 tyś i uścisk ręki prezesa. Debiutant (nawet świetny) dostanie mniej, autor z ,,nazwiskiem" 2-3 razy tyle.
2. Praca edytorska
Korektor, ilustrator, projektant okładki, skład i cała reszta fachowców.
3.Wydruk(materiał, praca, koszty dodatkowe), transport, dystrybucja (marża dla hurtowni, marża księgarni )
Jakby to kogoś interesowało to działająca w warszawie sieć księgarni obcojęzycznych z literaturą piękną ma na każdej książce 50-100% marży. Księgarnie zwykłe z dajmy na to fantastyką polską nakładają 15-30% marży w zależności od kosztów własnych.
4.Promocja autora i tytułu.
5. Amortyzacja kosztów wpakowanych w które sprzedają się gorzej, zwrotów i innych kosztów związanych z utrzymaniem wydawnictwa.

To tak w skrócie.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 09:24 przez Złoty, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 maja 2009, 09:30

Impuś przyłącz sie do mnie i do mojego postanowienia, wiesz którego, coooo, przyłączysz się
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 maja 2009, 10:18

Już z nim gadałam :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2009, 11:56

Leśny Dziadek pisze:czyżby wszystkich, poza Matrtinoo, przerosło odniesienie się merytoryczne?
Nie, po prostu innych to wali. <faja>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 maja 2009, 12:00

wali kraj, w którym żyjemy? Fajnie. Do czasu. Aż na własnej dupie odczuje się tuskowe przyjemności.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2009, 12:06

Dyskusja z Tobą.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 21 maja 2009, 12:31

Hehe, Dziadek ty wprost jesteś stworzony do opozycji. W roli rządzących pewnie byś się nie sprawdził,za to w postaci wiecznego opozycjonisty, majstersztyk po prostu. Powinni Cię wynajmować.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 21 maja 2009, 12:34

jak zrozumieć kobiety? oto sposób, który sama zaproponowała jedna z kobiet:

<Zuuzaa> wy faceci nigdy nas nie zrozumiecie
<Zuuzaa> żeby nas zrozumieć, powinniście spróbować w nas wejść
<Griffin> oO
<Zuuzaa> kurde nie!
<Zuuzaa> chodziło mi o to, że powinniście spróbować wejść w naszą skórę...
<Zuuzaa> kurde no :/
<Griffin> nie wiem, co tam dalej pisałaś, ale wpadnę dziś o 20. spróbować cię zrozumieć

;DD

mówiłem już, że nowa slipknota jest rewelacyjna? pewnie tak, ale trudno. polecam każdemu, kto lubi mieszankę ostrego darcia ryja do mikrofonu i spokojnego brzdękania na gitarze połączonego z świetnym głosem wokalisty <jestdobrze>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 maja 2009, 13:10

AMX pisze:Powinni Cię wynajmować.


jeżeli ich na mnie stać 8)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 maja 2009, 16:04

Świetnie czuję się w nowej fryzurze i kolorze :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 21 maja 2009, 16:16

Mijka pisze:Świetnie czuję się w nowej fryzurze i kolorze :D


Ty to masz życie ciuchy, kosmetyki i balangi.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2009, 16:17

Ja też :D

Nogi mi padają. Odkąd poprawiłam CV cały czas dzwonią i biegam po rozmowach. Dziś dwie, jutro dwie, a ze 3 tel nie odebrałam nawet w tym tygodniu, a na bank w sprawie pracy. :)

[ Dodano: 2009-05-21, 16:18 ]
Martinoo pisze:Ty to masz życie ciuchy, kosmetyki i balangi.
I sex. <aniolek>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 maja 2009, 16:31

Martinoo pisze:Ty to masz życie ciuchy, kosmetyki i balangi.

raczej: ciuchy, kino, firma + nowa praca. To mnie ostatnio głównie absorbuje, ale jutro wracam do udzielania się uczelniano. Nie pamiętam kiedy na balandze ostatnio byłam, niestety.
Ale za to 31 maja następna metamofroza <aniolek>

księżycówka pisze:I sex.

O, to jak najbardziej <aniolek>
Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 17:02 przez Mijka, łącznie zmieniany 3 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 21 maja 2009, 16:49

Martinoo pisze:Ty to masz życie ciuchy, kosmetyki i balangi.


Ty w to wszystko wierzysz? ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 maja 2009, 17:04

Nikt musi 8) Ale można zawsze sprawdzić, przykładowo, trwa Festiwal Filmów Kultowych, więc w kinie jestem codziennie :D
Staram się wybierać filmy, których wcześniej nie widziałam, ale nie mogłam sobie podarować obejrzenia na dużym ekranie np. Pulp Fiction czy Prawa Pożądania :)
Ach :)

Przydałby mi się jeszcze ktoś, kto sprawdzi teksty pod względem interpunkcyjno-stylistycznym itp. Mimo, że pewnie większość będzie oglądać tylko zdjęcia to chcę, żeby wszystko na stronie było idealnie :)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 17:24 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 21 maja 2009, 18:16

I to, że krowy mniej mleka dają i mniej się cielą, to też wina Kaczyńskich.
tylko że ja nie pisałem o krowach. pisałem o zdeprawowanej władzy.
To, że za mordę wzięto święte krowy i łapówkarzy (doktorek, Sawicka, reszta tej gromady, nietykalna przez X lat), było jak złapanie świeżego oddechu
raczej osiągnięto dno. a teraz wypływają kolejne sprawki Kaczyńskich. Prokurator nie aresztuje polityka opozycji. to podpisze inny w "zastępstwie". polityk się nie przyzna? posiedzi 5 lat w areszcie "wydobywczym" i zmięknie. nie chodzi o cel. nie jestem za przymykaniem oka na łapówki. chodzi o metodę. jeśli można aresztować człowieka niewinnego to i można zrobić egzekucje i sądy doraźne. a jak by wtedy przestępczość spadła!
Wywiad? Gangsterskie WSI już dawno należało rozpędzić na cztery wiatry.
wywiad to nie zajęcie dla harcerzy. to sprawa dla morderców i kłamców. nie obchodzi mnie że facet strzelał w Katyniu. jeśli ma bardzo dobre informacje to mi zwisa. poza tym na czym poległa zbrodnia WSI? bo nikt nie lubił Macierewicza?
Dopóki będzie się tolerować agentów i ubeków na dziesiątków szczebli w naszym kraju
no i co z tego? jeśli ktoś jest dobrym prawnikiem dlaczego nie ma współpracować z wywiadem? a jeśli nie to kto ma współpracować? pracownik żabki?
Co zrobili dobrego, poza uprawianiem polityki w stylu późnej Polskiej Zjednoczonej? Konkret. Bo to, że wyszczerzą się do Merkel czy Sarkozego i dostaną odwzajemniony płomienny uśmiech, to guzik, a nie skuteczność
sprzedaż stoczni. komercjalizacja służby zdrowia. poparcie Lizbony. obniżenie deficytu.
Znów Orwell się kłania.
konkrety, konkrety.
Unia jest sojuszem silnych. Siłą nacjonalizmu Niemiec i Francji
i ten nacjonalizm polega na dopłatach do naszego rolnictwa :>
To właśnie próbował zmienić Kaczyński
nie Kaczyński latał z swoim pistolecikiem po Brukseli i próbował pokazać kim to on nie jest. tylko że tak nie da się przekonać innych krajów do naszych racji. a argument:"bo nam się należy budzi tylko pusty śmiech"
Jesteśmy od setek lat w niej, do jasnej cholery.
g ó w n o a nie jesteśmy. dla Holendra, Hiszpana, Brytyjczyka jesteśmy za murzynami. bo nas nie znają. bo jesteśmy obcy. musimy dopiero pokazać kim jesteśmy...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 maja 2009, 21:11

Mijka pisze:Przydałby mi się jeszcze ktoś, kto sprawdzi teksty pod względem interpunkcyjno-stylistycznym itp.

Podeślij.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 21 maja 2009, 21:19

księżycówka pisze:I sex. <aniolek>

Mamcia, a Ty tylko o jednym...teraz wiadomo po kim to mam ;DD

nie ma to jak dobrze polatać po macie sobie w czwartkowe popołudnie. coraz bardziej lubię ten sport :D

[ Dodano: 2009-05-21, 22:02 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1975283,69,me ... ,item.html - Panowie, mamy poważny problem :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 551 gości