Komunikator z jakiego korzystacie

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 cze 2007, 12:27

Linuks - Kadu
Windows - Tlen
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 cze 2007, 12:28

Pegaz pisze:Linuks - Kadu

Ale pod Linuksa tlen chyba też jest?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 cze 2007, 14:09

Jest ale kadu mi wystarcza.. natomiast windowsowe gadu mnie drażni ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 10 cze 2007, 15:33

ja korzystam z gadu-gadu i odpowiada mi ten komunikator.Zreszta ja nawet bardzo często nie korzystam a jak już to niemal zawsze jestem na niewidocznym.
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
toya

Postautor: toya » 10 cze 2007, 17:07

gg i skype <browar>
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 sie 2007, 14:52

ale zem odkopala temat.

tlen i gg, czasem skype, alr to tylko do rozmow z siostra
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 23 sie 2007, 20:43

Używam Tlen ze zintegrowanym GG.
Niezawodny, dużo skórek, dużo plug-inów, dużo funkcji.

Polecam!
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 sie 2007, 21:07

Lies pisze:dużo plug-inów, dużo funkcji.
rozwin to sie zastanowie:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2007, 00:21

ja kontekta.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 sie 2007, 09:40

obecnie zastanawiam się nad zupełnym przerzuceniem się na tlena z przerzuceniem kontaktów z gg, przez dłuuugaśny czas używałam tylko gg a właściwie power gg a teraz jest mi to zbędne, więc przerzucę się na tlena. Z resztą on ma więcej pożytecznych pluginów. Poza tym cały czas skype i czasami Windows Messenger.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 sie 2007, 09:57

ja kontekta.

kiedys słyszalam, ze to lepsze od gg. Czy mogła bys napisac o wadach i zaletach ??

a wlasnie skype musze zainstalowac, bo nawet słuchawki sobie zakupiłam
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 sie 2007, 11:54

Dzindzer pisze:kiedys słyszalam, ze to lepsze od gg

od tego szajsu wszystko jest lepsze :>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
userman

Postautor: userman » 24 sie 2007, 13:31

zalety ?
-działa szybciej
-nie zawiesza się
-jednocześnie wiele sieci obsługuje
-fajne plug-iny niektóre :)
-można samemu wprowadzić bardzo daleko idące zmiany w wyglądzie czy to okna rozmowy czy listy kontaktów :) na przykład coś takiego (http://www.konnekt.info/katalog/kieview ... /2706.html) a nie jakieś tam nudne z reklamami
-niema reklam :)
-mniej pamięci zjada
-można zablokować komunikator hasłem ( komunikator włączony wiadomości docierają ale żeby je odczytać czy zrobić coś innego z konnektem trzeba podać hasło) bardzo fajne jak ktoś chce usiąść do kompa a Ty nie chcesz wyłączać całkiem Konnekta, możliwość -blokowania archiwum przy pomocy hasła
-praktycznie wszystko można zrobić przy pomocy klawiatury :)
-bardzo duże możliwości konfiguracji

Wady ?

- nie stwierdzono :)

ogólnie polecam :)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 24 sie 2007, 15:29

Hyhy pisze:
Lies pisze:dużo plug-inów, dużo funkcji.
rozwin to sie zastanowie:)


Ja aktualnie mam zainstalowane raczej podstawowe plug-iny, ale tutaj możesz podpatrzeć:

Wtyczki do TLEN
W zbiorze jest też mnóstwo dźwięków i emotek (jeżeli używasz), a także ikonek statusu itp, itd.
Serdecznie polecam.

A co do Konekt - też słyszałem wiele dobrego. Ale raczej się nie przesiądę, bo używam jedynie Tlen'u i GG.

U mnie wygląda to tak (chyba schludnie :) )

Obrazek
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2007, 15:52

userman pisze:działa szybciej
Ja tam roznicy nie widzialam :|
userman pisze:-nie zawiesza się
Mi gg tez nie.
userman pisze:-jednocześnie wiele sieci obsługuje
-fajne plug-iny niektóre :)
-można samemu wprowadzić bardzo daleko idące zmiany w wyglądzie czy to okna rozmowy czy listy kontaktów :) na przykład coś takiego (http://www.konnekt.info/katalog/kieview ... /2706.html) a nie jakieś tam nudne z reklamami
-niema reklam :)
To jak dla mnei wszystko obojetne i zbedne.
userman pisze:-mniej pamięci zjada
No tak bo gg to tyyyyle zajmuje ze hoho.
userman pisze:-można zablokować komunikator hasłem ( komunikator włączony wiadomości docierają ale żeby je odczytać czy zrobić coś innego z konnektem trzeba podać hasło) bardzo fajne jak ktoś chce usiąść do kompa a Ty nie chcesz wyłączać całkiem Konnekta, możliwość -blokowania archiwum przy pomocy hasła
-praktycznie wszystko można zrobić przy pomocy klawiatury :)
-bardzo duże możliwości konfiguracji
Zbedne.

Nie lubie czegos co jest przeladowane. kocham prostote. A jak widze takie ohydne cos jak Lies wrocil to zaluje ze jem wlasnie sniadanie :P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 sie 2007, 15:56

no tak...gg jest proste owszem, ale to, że Ci się nie wiesza to znaczy, że masz dużo szczęścia :P często jest tak, że pada mi gg, a tlen nadal mi działa i mogę dalej gadać...niestety większość osób używa nadal TYLKO gg, co i tak uniemożliwia mi z nimi kontakt...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2007, 15:58

Mati_00 pisze:że Ci się nie wiesza to znaczy, że masz dużo szczęścia
A moze to zalezy od wersji gg? Te nowe np to dla mnie udziwnione i badziewne jak tlen. Ja mam cos kolo wersji 6.0, mojej pierwszej. Jak zmienilam kompa moj mi sciagnal nowa to myslalam, ze zabije. :D
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 sie 2007, 16:02

moon pisze:Te nowe np to dla mnie udziwnione i badziewne jak tlen.

bo wyczuli, że nie mają tylu opcji i dodatków co tlen i próbowali się pod niego podciągnąć...ale nie wiem z jakim skutkiem im to wyszło, bo już dawno używałem tlena...

ale z tego co słyszałem to stare wersje są stabilniejsze
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
userman

Postautor: userman » 24 sie 2007, 16:20

moon pisze:
userman pisze:działa szybciej
Ja tam roznicy nie widzialam :|
userman pisze:-nie zawiesza się
Mi gg tez nie.
userman pisze:-mniej pamięci zjada
No tak bo gg to tyyyyle zajmuje ze hoho.

Nie lubie czegos co jest przeladowane. kocham prostote. A jak widze takie ohydne cos jak Lies wrocil to zaluje ze jem wlasnie sniadanie :P


działa szybciej stabilniej i zajmuje mniej pamięci przynajmniej u mnie :) przykład z zyciawzięty: 3 letnie archiwum GG w GG powodowało że albo aplikacja archiwum sie wywalała albo całe GG zarzało mi się równiesz (własciwe jednocześnie z poprzednimi) iż gdy otwierałem archiwum to uzycie prosesore w czasie procesu tego rosłoo diametralinie pamięci rownież.. ( gg na poczatku zajmuje mi 5mb po otworzenie( a potem zamknieciu achiwum 35 a jak pogadam jescze troszke po tem to potrafi dojść do 50 ) więc wiesz Moon energo oszczedny to ten komunikator nie jest
a Konnekt Ładnie śmiga szybciutko nie wiesza się nie muli kompa przy otwieraniu histroii szybkie i ładne. co do zbednych rtze4czy to jest wersja lite(tak to sie chyba nazywa) konnekta gdzie paczka zajmuje bodajze 2,5mb i masz tam wszytko to co najpotrzebniejsze (sms tlen GG jabber)
Pozatym jeśli GG padnie to i tak Konnekt działa bo sie przełącza na inny serwer a zwykłe gg potrzebuje ciut jk dla mnie za duzo czasu buy powstać po padzie sieci(jednego tylko serwera) wiec jest imho bardziej niezawodne niż GG oczywiście jesli wszstkie serwery Gg pasdna to i Konnekt nie pomoze ale tak sie zdarza bardo żadko :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2007, 16:35

userman pisze:działa szybciej stabilniej i zajmuje mniej pamięci przynajmniej u mnie :) przykład z zyciawzięty: 3 letnie archiwum GG w GG powodowało że albo aplikacja archiwum sie wywalała albo całe GG zarzało mi się równiesz (własciwe jednocześnie z poprzednimi) iż gdy otwierałem archiwum to uzycie prosesore w czasie procesu tego rosłoo diametralinie pamięci rownież.. ( gg na poczatku zajmuje mi 5mb po otworzenie( a potem zamknieciu achiwum 35 a jak pogadam jescze troszke po tem to potrafi dojść do 50 ) więc wiesz Moon energo oszczedny to ten komunikator nie jest
a Konnekt Ładnie śmiga szybciutko nie wiesza się nie muli kompa przy otwieraniu histroii szybkie i ładne. co do zbednych rtze4czy to jest wersja lite(tak to sie chyba nazywa) konnekta gdzie paczka zajmuje bodajze 2,5mb i masz tam wszytko to co najpotrzebniejsze (sms tlen GG jabber)
Pozatym jeśli GG padnie to i tak Konnekt działa bo sie przełącza na inny serwer a zwykłe gg potrzebuje ciut jk dla mnie za duzo czasu buy powstać po padzie sieci(jednego tylko serwera) wiec jest imho bardziej niezawodne niż GG oczywiście jesli wszstkie serwery Gg pasdna to i Konnekt nie pomoze ale tak sie zdarza bardo żadko :P
Taaak... :| Stanowczo wole gg ;DD
userman

Postautor: userman » 24 sie 2007, 16:50

ja stanowczo mówię nie GG :D<rotfl>
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 24 sie 2007, 16:55

moon pisze:Nie lubie czegos co jest przeladowane. kocham prostote. A jak widze takie ohydne cos jak Lies wrocil to zaluje ze jem wlasnie sniadanie


A co w tym ohydnego? To jest właśnie najprostsze jakie może być.
Znasz lepszą alternatywę? Ja używam dwóch sieci komunikacyjnych. Jest to wiele wygodniejsze od dwóch komunikatorów. Ciekawi mnie wygląd twojego GG. Pewnie zółto-pomarańczowe...

I polecasz komunikator, bo zajmuje więcej pamięci ram, bo wyświetla reklamy i u wielu osób się zawiesza (ale akurat u ciebie nie). Poza tym po co komu wtyczki (no wiadomo, jeżeli nie używasz to po co ci wtyczki, ale inni używają). Z całą pewnością godne polecenia. Z tym, że każdy GG zna i nie trzeba go polecać i chwalić.
Ah. No i prostota. Zwłaszcza z tymi reklamami świetnie wygląda.

Możesz mieć oczywiście swoje zdanie, ale twoje posty w tym temacie wywołują u mnie to samo, co wygląd mojego komunikatora u ciebie.

Oczywiście cały czas czekam jaki komunikator mi polecisz. Używam GG i Tlen. Proszę o najprostszą i najbardziej funkcjonalną wersję jakiegoś komunikatora. Może być na PW.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2007, 17:06

Lies pisze:A co w tym ohydnego?
Wszystko :?
Lies pisze:Z tym, że każdy GG zna i nie trzeba go polecać i chwalić.
A czy ja go polecam? Ja mowie,ze dla mnie on jest najlepszy, bo nie potrzebuje tego co inne oferuja.
Lies pisze:Ciekawi mnie wygląd twojego GG. Pewnie zółto-pomarańczowe...
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 24 sie 2007, 17:06

<hahaha> dajcie spokój Moon i tak nie przekonacie <pijak>

moon pisze:Nie lubię tych emotek, nie lubie tych okienek i trawię tego, że kiedy klikam na "x" to mi się cały program wyłancza <zly1> Poza tym ma jakieś postrane opcje i jak dla mnie ich za dużo.

Z tlenem jest tak, że nie wystarczy go zainstalować żeby działał tak jak chcesz. Trzeba troszkę podłubać. Dla jednych to zaleta, dla drugich wada.
GG było fajne kilka lat temu, teraz widać dużo komercji ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2007, 17:06

Tego czarnego oczywiscie nie ma tylko wycielam kontakty ;)

[ Dodano: 2007-08-24, 17:07 ]
Soul pisze:dajcie spokój Moon i tak nie przekonacie
Pewnie,ze nie. Ja jak osiol bywam. :D
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 sie 2007, 17:12

userman pisze:działa szybciej
Tzn co szybciej robi? :) szybciej sie laduje? Tzn szybciej realizuje plik wykonywalny exe? Czy jest to roznica minuty?:D moze sekundy, 2 czy to az taki atut? :)
userman pisze:-nie zawiesza się
Jeszcze mi sie to z gg nie zdarzylo co najwyzej blad procesu, ktore tlen tez miewa:)
userman pisze:-jednocześnie wiele sieci obsługuje
a konkretniej jakie? Tzn to jest atut jak ktos ma znajomych co innych sieci uzywaja:) ja wlasciwie wszystkich mam na ggi kilka osob skype.
Mialem kiedys taki fajny komunikatorek na M (nie pamietam nazwy) cos jak jabber i tez obslugiwalo wiele "sieci" nawet irc:) ale tez z tego nie korzystalem :D
userman pisze:można samemu wprowadzić bardzo daleko idące zmiany w wyglądzie czy to okna rozmowy czy listy kontaktów :) na przykład coś takiego (http://www.konnekt.info/katalog/kieview ... /2706.html) a nie jakieś tam nudne z reklamami
No fakt, dla dopasowania do pulpitu czy lepszego samopoczucia mozna:) chyba ze juz ktos z tego wyrosl. Mnie np. wystarcza inne kolory w gg :D
userman pisze:niema reklam
Ogroma zaleta ale mozna rowniez uzyc gg banner killer i tez nie ma reklam :) bez tego to faktycznie gg prosux:D
userman pisze:mniej pamięci zjada
No wlasnie i pytanie ile osob ma 486 zeby te pare mb mialo znaczenie:) gg zre u mnie do 16 mb ile tlen? 1 mb WIECEJ :)
userman pisze:można zablokować komunikator hasłem ( komunikator włączony wiadomości docierają ale żeby je odczytać czy zrobić coś innego z konnektem trzeba podać hasło) bardzo fajne jak ktoś chce usiąść do kompa a Ty nie chcesz wyłączać całkiem Konnekta, możliwość -blokowania archiwum przy pomocy hasła
Fajnie, ciekawie ale i tak do obejscia :) chociaz nie powiem dobre pomysly. Od jakiej to wersji?
userman pisze:praktycznie wszystko można zrobić przy pomocy klawiatury
A w gg nie? :) Podobalo mi sie w tlenie ze widze, kiedy ktos do mnie pisze, to bylo ciekawe. Ciekaw jestem czy da sie wykorzystac tlena jako keylogger :)
userman pisze:bardzo duże możliwości konfiguracji
No porownujac gg do skype - gg cienko wypada :)
Mati_00 pisze:len nadal mi działa
wiesz dlaczego? bo
Mati_00 pisze:większość osób używa nadal TYLKO gg
i serwery sa w stanie to obsluzyc. Gdybys za zalozenie konta zaplacil w gg zlotowke to prawdopodobnie bylby to najsprawniej dzialajacy komunikator dla polakow:)
moon pisze:Ja mam cos kolo wersji 6.0, mojej pierwszej. Jak zmienilam kompa moj mi sciagnal nowa to myslalam, ze zabije.
Tez tak mialem moon, ale dalo sie przyzwyczaic po 2 miesiacach bylo ok :) nawet te gg od 7 to tak jakby power gg w gg :D Dla mnie totalna bzdura jest natomiast radio w gg, zenada. I te male reklamki co wyskakuja na dole i mozna je zamknac krzyzykiem(nie takie typowe reklamy firm szkol itd) to pewnie przez rss.
userman pisze:gg potrzebuje ciut jk dla mnie za duzo czasu buy powstać po padzie sieci(
Gg ma wbudowany system kontroli polaczenia ktory karze kilka razy polaczac sie z poprzednim serwerem i dopiero w razie gdy to niemozliwe probuje nawiazac polaczenie z innym serwerem :) W tlenie pewnie jedzie na pierwsza probe i myk nastepny serwer.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 24 sie 2007, 18:13

Moon, no właśnie jak dla mnie twój to totalny przeżytek i do tego róż. Pozostańmy przy tym, że każdy ma wygląd taki, jaki mu odpowiada.
moon pisze:Tego czarnego oczywiscie nie ma tylko wycielam kontakty

To wiemy, ale o swoim numerze już zapomniałaś :]
edit: chyba jednak nie zapomniałaś, bo w profilu też masz udostępniony ;)
Hyhy pisze:[userman napisał/a:
-nie zawiesza się]
Jeszcze mi sie to z gg nie zdarzylo co najwyzej blad procesu, ktore tlen tez miewa:)

Jeżeli o to chodzi - tlen ZAWSZE działa u mnie płynnie, a gdy siostra zainstalowała GG7.0 (?) to z tego co widziałem - średnio co pół godziny (!!!) miał zawieche. Byćmoże to wina mojego kompa, bo do najszybszych nie należy, ale w takim razie dlaczego tlen zawsze działał poprawnie?
Hyhy pisze:A w gg nie? :) Podobalo mi sie w tlenie ze widze, kiedy ktos do mnie pisze, to bylo ciekawe. Ciekaw jestem czy da sie wykorzystac tlena jako keylogger :)

Szczerze wątpię, ale kto wie?
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2007, 18:19

Lies pisze:To wiemy, ale o swoim numerze już zapomniałaś :]
I tak jest tutaj podany na forum jakbys nie zauwazyl :P
Lies pisze:zostańmy przy tym, że każdy ma wygląd taki, jaki mu odpowiada.
A czy ja pisalam o wygladzie Twojego tlena? Ja pisalam o wygladzie tlenow w ogole na przykladzie Twojego :P
Lies pisze:Moon, no właśnie jak dla mnie twój to totalny przeżytek i do tego róż.
Wiedzialam, ze tak napiszesz ;P Widzisz ja lubie przezytki i nie znosze raczej nowosci zbytnio o czym wie chyba pol tego forum ;) Tak jest w temacie o komunikatorach komorkach [moja ma dzwonic a nei miec tysiac zbednych bajerow] i innych ;)
userman

Postautor: userman » 24 sie 2007, 19:16

Hyhy ja cały czas mówię o Konnekcie nie o Tlenie ;) Tlenu mam dużo w powietrzu więc na kompie mi już nie potrzebny zresztą nie mam ludzi na tlenie wszyscy używają głównie sieci GG
Evo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 lut 2007, 20:38
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Evo » 24 sie 2007, 20:03

A Mirande ktos uzywa ? Bardzo dobry komunikator, masa opcji oraz wtyczek.

Tak to wyglada u mnie:

Obrazek

Tlena przerabialem kilka lat temu, zrezygnowalem po tym jak kilka razy zresetowal ustawienia.

Konnekta tez mialem ale zbyt duzo bajerow moim zdaniem.

Pozdrawiam

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości