Pomysł na biznes

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Pomysł na biznes

Postautor: Kermit » 13 sie 2007, 08:45

Witam!

Mam troszke pieniędzy które powiedzmy ze mi zbywają... myślę nad rozpoczęciem własnej działalności... szukam dobrych pomysłów... chciałbym by moja działalność była dodatkiem do mojej pracy zawodowej....

myślałem o założeniu działalności o profilu handlowo usługowym - sklep intyernetowy częsci komputerowych + serwis i właśnie z serwisem wiązałbym jakieś nadzieje... reinstalacja windowsa konfiguracja kompa - znam się na tym robie to dobrze i widze ze w mojej okolicy jest na takie usługi popyt. Minus ze kończę prace o 16. Mogłbym zacząc od 17.

Co o tym myślicie,są szanse na powodzenie? dać sobie siana? macie jakies inne pomysły?

Dzięki za uwagę i komentarze
Pozdrawiam
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 sie 2007, 08:48

Kermit pisze:Minus ze kończę prace o 16. Mogłbym zacząc od 17.

A dlaczego minus? Większość tego społeczeństwa tak kończy pracę. Ja np o 17 i byłabym zadowolona, gdyby np był jakiś serwis czynny wieczorem.

Ale nie wiem, czy to dobry pomysł, własny biznes obok normalnej pracy. Własna firma to nie taka różowa sprawa, jak Ci się wydaje. Biurokracja w naszym kraju to ogromna plaga. No chyba, że będziesz mieć zaufaną osobę, która się tym zajmie. :)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 13 sie 2007, 09:16

Mam zaufaną osobę - moją dziewczynę która nie pracuje. Można by nawet pomyśleć o jakiejś spółce jeżeli nie pociągało by to za sobą dodatkowych kosztów.

wiem że to nie jest łatwe i że jest duże prawdopodobieństwo że mi się nie uda. Chciałbym zaryzykować. Czekam na opinie
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
BoomEr
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 sie 2005, 18:44
Skąd: MP
Płeć:

Postautor: BoomEr » 13 sie 2007, 23:57

Kermicie nie znam się na tym ale mój szwagier jest doradcą biznesowym i powiada, że nieruchomości tylko i wyłącznie. Natomiast ja osobiście polecił bym ci franczyzę.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości