Co Was wkurza?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 lip 2007, 19:36

madziorka.m pisze:wkur.wia mnie to ze moj odklada wszytsko na ostatnia chwile. jutro rano wyjazd a on spakowany jeszcze nie jest,

ja też wyjeżdżam jutro rano, a przygotowany do spakowania mam tylko ręcznik :D spoko, zdąży ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 lip 2007, 19:52

lollirot pisze:spoko, zdąży
mam nadzieje kurde. Jak nie zdazy to pojade bez niego :P
lollirot pisze:ja też wyjeżdżam jutro rano, a przygotowany do spakowania mam tylko ręcznik
ciekawe czy Twoj sie wkurza tak jak ja na Mojego, o ile wyjezdzacie razem ;)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 05 lip 2007, 19:54

Wqrwia mnie, ze musze jechac w cholere daleko na slubi wesele...
Nie mozna byl ozrobic tu a nie w jakims zwierzyncu?
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 05 lip 2007, 20:07

wkurza mnie moja koleżanka dzisiaj, bo zostawia mi bardzo ważne wiadomości na gadu,kiedy mnie nie ma, zamiast np. napisać smsa <zalamka> poza tym obraża się na mnie i nie chce mi powiedzieć o co chodzi. teraz to ja rozumiem facetów, jak ich kobiety dobijają wiecznym "domyśl się o co mi chodzi". nie lubię niejasnych sytuacji, wolę wykładać kawę na ławę.szkoda, że niektórzy nie :/.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 05 lip 2007, 20:13

madziorka.m pisze:moj odklada wszytsko na ostatnia chwile. jutro rano wyjazd a on spakowany jeszcze nie jest

Ja też wyjeżdżam jutro o 9, a nie wiem nawet co i ile wezme. Hmm. A wstanę pewnie cos ok 8. Muszę się chyba jednak wziąć za to już dziś.
I zawsze jestem spakowany na czas. ;P
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 lip 2007, 21:34

Ze jest zimno. Ze parzyłam za długo zielona herbatę i jest gorzka, ze babcia sie wtrąca we wszystkie moje sprawy ("jesteś głupia, bo to taki fajny chłopak BYL"), ze znów w pokoju jest syf, mimo ze niedawno sprzątałam, ze jest tak smętnie, ze nie wiem gdzie sie potracili znajomi z mojego miasta z którymi jeszcze z 2 lata temu zawsze można było pogadać, ze pieniądze tak szybko wychodzą,a ja chciałam dać jeszcze kilka spodni do zwężenia i buty dać do szewca, ale nie dam bo nie mam kasy, ze książki sie tak szybko kończą, ze doba jest taka długa teraz, a w roku szkolnym jest polowe krótsza, że w sumie to czuje się samotna bardzo a udaje,że nie i ze jest do dupy dziś.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 05 lip 2007, 21:37

Wkurza mnie że mi ludzie tyłek zawracają <fuckoff>
Obrazek
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 05 lip 2007, 21:38

Wymyslanie nowego jezyka.. co to jest kur.wa "koffa" <wsciekly>

I censored mnie to, ze jestem gruba, niewymiarowa, kur.wa ze znalezc sobie ciuchow nie moge, chociaz po raz kolejny lazilam po sklepach z 4h <wsciekly> <wsciekly>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 lip 2007, 22:14

Yasmine, takie rozdrażnienie minie...zrób coś co lubisz najbardziej, obejrzyj jakiś film dobry, herbatka, kąpiel i spać
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 05 lip 2007, 22:15

Yasmine pisze:że w sumie to czuje się samotna bardzo a udaje,że nie

Poniekąd Cię Yasmine rozumiem <glaszcze> ja czuje się podobie jakoś po skończeniu liceum dobre koleżanki poznikały jak w szybkim tempie.U mnie mam tylko 2 ale nie zawsze ja mam czas lub one i wkurza mnie że nie potrafie się odważyć i postawić wszystkiego na jedną kartę w pewnej kwesti, bardzo dla mnie ważnej.
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 lip 2007, 22:39

Mati_00 pisze:Yasmine, takie rozdrażnienie minie...zrób coś co lubisz najbardziej, obejrzyj jakiś film dobry, herbatka, kąpiel i spać

Taa i tak będę wegetować 3 miesiące :D.
Herbatkę już wypiłam, nawet dwie i co chwile łażę sikać. W wannie mam cala stertę firan, które sie moczą i tez sie nie wykąpie, a na filmie pewnie zasne o tej porze. To ja chyba wole forum już ;DD
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 05 lip 2007, 22:44

Yasmine pisze:Mati_00 napisał/a:
Yasmine, takie rozdrażnienie minie...zrób coś co lubisz najbardziej, obejrzyj jakiś film dobry, herbatka, kąpiel i spać

Taa i tak będę wegetować 3 miesiące

Dokaldnie, mi nie minelo to rozdraznienie :/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 lip 2007, 22:49

Yasmine pisze:3 miesiące :D .

no cóż...różne rzeczy, różną długość czasu wymagają...nie powiem Ci, że wiem jak to jest i że Cie rozumiem, bo tak nie jest...ale z własnych doświadczeń powiem Ci, że trzeba być tzw. "twardą suką" i się nie poddawać ;)


* twarda suka w pozytywnym znaczeniu (żeby nie było)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 06 lip 2007, 15:24

wkurza mnie ta pogoda która widzę u mnie za oknem jest zimno wieje wiatr i pada deszcz
mój piesek mnie dziś wkurzył nasikał mi na kołdre muszę zmienić pościel ;] a i jeszcze dobija mnie czekanie na wyniki rekrutacji na studia :(
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 06 lip 2007, 15:30

wszystko i wszyscy...


KUR.WA MAĆ!!!
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 06 lip 2007, 16:08

madzix:) pisze:wkurza mnie ta pogoda która widzę u mnie za oknem jest zimno wieje wiatr i pada deszcz
Mnie też to wkurza <zalamka>
madzix:) pisze:dobija mnie czekanie na wyniki rekrutacji na studia
A ile jeszcze musisz czekać?
Obrazek
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 06 lip 2007, 21:29

madzix:) pisze:wkurza mnie ta pogoda która widzę u mnie za oknem jest zimno wieje wiatr i pada deszcz
madzix:) pisze:a i jeszcze dobija mnie czekanie na wyniki rekrutacji na studia :(
Jak ja Cie dobrze rozumiem!!! <browar>
...Te Quiero Mi Amor...
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 07 lip 2007, 10:59

Joasia pisze:A ile jeszcze musisz czekać?

Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowkskiej wyniki sa w ten wtorek (10 lipca) a na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim są 18lipca.A i tak nie wiadomo czy dostane się z pierwszego naboru czy z kolejnego i czy nie będe musiała składać jakiś odwołań etc a to jeszcze przedłuży moje czekanie.
a dziś wkurzyła mnie moja młodsz siostra mysli sobie niewiadmo co że jej może sobie nic nie robić a ja będe za nią wszystko robiła nosz co za dziecko wstrętne <foch>
Lagartija pisze:Jak ja Cie dobrze rozumiem!!!

Lagartija, a Ty długo jeszcze musisz czekać na wyniki rekrutacji??
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 lip 2007, 11:16

Ze chodze jak lamaga i obijam sie o sciany i mam przez to pozdzierana skore.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 07 lip 2007, 11:29

Marissa pisze:Ze chodze jak lamaga i obijam sie o sciany i mam przez to pozdzierana skore.

jak Ty to robisz??
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 07 lip 2007, 12:25

Marissa pisze:Ze chodze jak lamaga i obijam sie o sciany i mam przez to pozdzierana skore.

Ajj biedactwo <głaszcze>
Mati_00 pisze:Marissa napisał/a:
Ze chodze jak lamaga i obijam sie o sciany i mam przez to pozdzierana skore.

jak Ty to robisz??

a Ty Mati nie byłbyś sobą jak byś nie zadawał swoich idiotycznych pytań <diabel>
żeby nie było żadneto ot to wkurza mnie pogoda ciągle wieje porywisty wiatr i jest chłodno a i mam dziś imperezka urodzinową i prawie każdy będzie sobie beztrosko balował <pijak> a ja nie bo biore antybiotyki <chory>
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 lip 2007, 13:26

madzix:) pisze:Marissa napisał/a:
Ze chodze jak lamaga i obijam sie o sciany i mam przez to pozdzierana skore.

Ajj biedactwo <głaszcze>

Przyzwyczailam sie :D
Kiedys weszlam w otwarte drzwi i na piersi chodzilam z siniakiem <pijak>
Grace

Postautor: Grace » 07 lip 2007, 13:30

Yasmine pisze:babcia sie wtrąca we wszystkie moje sprawy ("jesteś głupia, bo to taki fajny chłopak BYL")

A chyba jeszcze niedawno mówiła Ci, że po co Ci chłopak bez wykształcenia? Chyba, że to nie ta babcia. Ale i tak nie przebija mojej babci, która za każdym razem, jak przyjedzie głośno i przy wszystkich mówi mi, że muszę coś ze sobą zrobić, bo jestem gruba i że wszystcy trzymają linię, tylko nie ja. Co gorsze moja siostra, któa jest 10 cm niższa ode mnie i 10 kg cięższa też mi potrafi wrzucić, że brzuch mam, że nogi nie takie. echh. Gdyby nie oni to było by mi całkiej fajno ze sobą samą.
Wkurza mnie, że nie mogę się zmobilizować do odchudzania. Że nie mogę dojść do siebie po odstawieniu tabletek i że brak mi pieniędzy oraz wczoraj zapaliła się lampka od rezerwy :/ Buu Trzyma mnie tylko to, że dziś wolne :)
A i pogoda jeszcze mnie wkurza :/
giallo_sole

Postautor: giallo_sole » 07 lip 2007, 14:19

Wkurza mnie ekipa remontowa wiercąca ściany u sąsiada od 7:30 rano.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 07 lip 2007, 14:32

w_krk ja od 3tyg mam remont na klatce schodowej...teraz już jest spokój bo malują, ale wcześniej wiercili, ścierali etc...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 lip 2007, 14:51

Gosia... pisze:A chyba jeszcze niedawno mówiła Ci, że po co Ci chłopak bez wykształcenia? Chyba, że to nie ta babcia.

Tak ta sama. Babcia ma rozdwojenie jazni :).


Gosia... pisze:Ale i tak nie przebija mojej babci, która za każdym razem, jak przyjedzie głośno i przy wszystkich mówi mi, że muszę coś ze sobą zrobić, bo jestem gruba i że wszystcy trzymają linię, tylko nie ja.

Wspolczuje :(. Moja babcia ma odwrotnie. Uważa wiecznie,że jestem za chuda ( i chce mnie karmic) , nawet jak ważylam 10 kilo więcej <chory>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 lip 2007, 14:57

Yasmine pisze:Gosia... napisał/a:
Ale i tak nie przebija mojej babci, która za każdym razem, jak przyjedzie głośno i przy wszystkich mówi mi, że muszę coś ze sobą zrobić, bo jestem gruba i że wszystcy trzymają linię, tylko nie ja.

Wspolczuje :( . Moja babcia ma odwrotnie. Uważa wiecznie,że jes
tem za chuda ( i chce mnie karmic) , nawet jak ważylam 10 kilo więcej <chory>


z babciami tak to już chyba jest, że one zawsze mają problem z wagą swoich wnuków, a wnuczek w szczególności-a to jesteśmy za chude, a to za grube, generalnie nigdy nie takie jak trzeba :P a najbardziej to denerwuje mnie to biadolenie i walenie zawsze z grubej rury(np."ale się roztyłaś!") - czasem aż przykro się robi <chory>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 07 lip 2007, 14:58

Yasmine pisze:Moja babcia ma odwrotnie. Uważa wiecznie,że jestem za chuda ( i chce mnie karmic) , nawet jak ważylam 10 kilo więcej <chory>

a moja z mamą wiecznie uważają, że jestem nieuczesana :D

że jest taka beznadziejna pogoda, nic się nie chce. i że się uczyć muszę a poszłabym pobiegać.
Grace

Postautor: Grace » 07 lip 2007, 15:03

c-f pisze: babciami tak to już chyba jest, że one zawsze mają problem z wagą swoich wnuków, a wnuczek w szczególności-a to jesteśmy za chude, a to za grube, generalnie nigdy nie takie jak trzeba a najbardziej to denerwuje mnie to biadolenie i walenie zawsze z grubej rury(np."ale się roztyłaś!") - czasem aż przykro się robi

A co śmieszniejsze, moja siostra ostatnio przytyła ponad 10 kg, i jej nasza babcia nic nie mówi, choć widać po siostrze,że bardzo przytyła, co pomijając względy estetyczne, jest niezdrowe. Powinno być odrotnie, wszak jestem do taty bardzo podobna, bo to mama mojego taty i to mnie powinna faworyzować :)
giallo_sole

Postautor: giallo_sole » 07 lip 2007, 15:38

Mati_00 pisze:w_krk ja od 3tyg mam remont na klatce schodowej...teraz już jest spokój bo malują, ale wcześniej wiercili, ścierali etc...


Więc ja opiszę swoje przejścia:

4 tygodnie temu: remont u sąsiada który wiercił od 7:30 rano
3 tygodnie temu do teraz - ocieplanie i nowa elewacja bloku, przy okazji za knem mam całe rusztowanie oraz Panów robotników zaglądających ludziom w okna (szczegół)
2 tygodnie temu -remont klatki schodowej - wymienianie okien
Dzisiaj - dowiedziałąm się że jak skonczą elewację i ocieplanie, której remont jest najmniej uciążliwy, zaczną ocieplać każdy balkon w bloku.To znaczy że będzie syf jak nie wiem...

Ale wszystko się zniesie... ja staram się rano wychodzić i wracać późno. Jedyne "ale" to to, że na pewno będą opóźnienia związane z tym, że pogoda nie dopisuje i ciągle pada, przez co Panowie nie pracują.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 576 gości