Co myślicie o chłopaku, który korzystał z usług prostytutki?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

aguleck 24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 04 sty 2007, 23:05
Skąd: z daleka
Płeć:

Co myślicie o chłopaku, który korzystał z usług prostytutki?

Postautor: aguleck 24 » 13 kwie 2007, 20:34

Jak w temacie. Proszę o szczere opinie. Czy nie przeszkadzałoby wam to, że wasz chłopak, zanim się poznaliście korzystał z tego typu usług? Przeglądając to forum, natrafiłam na kilka bardzo ostrych opinii na ten temat. Moim zdaniem,to co było zanim byłam z moim facetem, to zamknięty rozdział. Potrafię się pogodzić z tym, że miał inne partnerki, ale to że uprawiał sex z prostytutką trochę by mnie zniesmaczyło i pewnie zmieniłoby mój stosunek do niego.
A wy co o tym sądzicie? Proszę o odpowiedż głównie dziewczyny, ale opinie panów też będą mile widziane. W czasach równouprawnienia ten temat może w zasadzie dotyczyć obydwu płci.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 kwie 2007, 20:36

Korzystal, bo byl desperatem, w koncu na niego jakas poelciala i skonczyl. Nie ma czego sie obwawiac i czym sie przejmowac.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
aguleck 24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 04 sty 2007, 23:05
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: aguleck 24 » 13 kwie 2007, 20:46

Tu nie chodzi o obawy. Zresztą to problem raczej teoretyczny (mam nadzieję). Ale właśnie:
Korzystal, bo byl desperatem, w koncu na niego jakas poelciala i skonczyl

To dość smutne, być w roli tej dziewczyny. Nie uważm tutaj, że taki facet jest gorszy, po prostu gdyby to było reguralne korzystanie, albo np "rozprawiczenie", to mogłoby to mieć wpływ na jego zachowanie w kontaktach intymnych. Tak przynajmniej pisali tu niektóży użytkownicy w innych wątkach.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 kwie 2007, 20:49

aguleck 24 pisze: ale to że uprawiał sex z prostytutką trochę by mnie zniesmaczyło
moje podejscie jest takie samo. Nie zostawilabym go przeciez z takiego popwodu, to w koncu przeszlosc, ale zniesmaczona bym byla i gdyby to bylo na poczatku zwiazku(to, ze sie dowiedzialam) to bym byla nastawiona chyba troche sceptycznie i jakos mialabym chyba cos jakby mniejszy szacunek do niego.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 kwie 2007, 20:52

To normalne ze facet chce uprawiac seks.
Mozliwe sa takie opsje:

1. Jakos sie powstrzyma
2. Znajdzie sobie stala dziewczyne (co nie jest latwe)
3. Bedzie zarywal latwe dziewczyny rozniace sie tym od prostytutek ze nie biora pieniedzy
4. Pojdzie do dziwki
5. Bedzie zarywal i oszukiwal normalne dziewczyny, po czym jak mu sie ktoras znudzi to zerwie lamiac jej serce i pojdzie oszukiwac nastepna

Jesli o mnie chodzi to dziwka jest jednym z mniej zlych zachowan. W zasadzie na rowni z podrywaniem "lachonów". Osobiscie aktualnie sklaniam sie moim zachowaniem ku rozwiazaniu piatemu czym oczywiscie przyszlej dziewczynie sie chwalic nie bede.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 kwie 2007, 20:59

Pujście do prostytutki , to pujscie na łatwizne (jesli chłopak nie ma garba itd.) to brak poszanowania samego siebie ! zrównanie sie z takową .

Mav bez urazy - ale tobie chyba zaczyna walic <aniolek> co sie z Tobą dzieje ??

WSZYSTKO CO ZROBISZ ZLEGO WROCI DO CIEBIE KIEDYS - posłuchaj starszego ! nie warto !! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 kwie 2007, 21:12

To niech dobre tez wraca. Poki co jakos nie uswiadczlem tego. A co sie ze mna dzieje? Znudzilo mi sie dziewczyny szukac, wiec ogranicze sie do szukania dziury.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 kwie 2007, 21:34

aguleck 24 pisze:Czy nie przeszkadzałoby wam to, że wasz chłopak, zanim się poznaliście korzystał z tego typu usług?
Nie bylabym z desperatem. Sory ale facet idzie do dziwki jesli nawet byle czego poderwac nie umie. To jest zalosne. I jak najbardziej to wszystko sie przeklada na relacje z ludzi. Nie podoba mi sie to.
Andrew pisze:Pujście do prostytutki , to pujscie na łatwizne (jesli chłopak nie ma garba itd.)
Dokladnie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 kwie 2007, 21:48

moon pisze:Sory ale facet idzie do dziwki jesli nawet byle czego poderwac nie umie
A pomyslalas ze dobra dziwka jest o wiele lepsza niz "byle co" za darmo?
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 13 kwie 2007, 22:01

NIestety ale źle bym myślała... nie chciałabym nawet, żeby taki ktoś był moim kolegą, a co dopiero chłopakiem....

Myślałabym o nim jako o slabym człowieku, marnym, ew. zboczonym...
No chyba, że chodził by do jednej dziwki i dawał jej kasę bo się w niej zakochał, ale to raczej rzadkie przypadki...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 kwie 2007, 22:03

Maverick pisze:A pomyslalas ze dobra dziwka jest o wiele lepsza niz "byle co" za darmo?
Ale ja nie w tych kategoriach pisalam. Bo temat nie j est o dziwkach a o facetach korzystajacych z ich uslug. Nawet takie byle co trzeba jakos zbajerowac, a dziwce jedynie zaplacic. I to czy jest lepsza, gorsza do rzeczy nic nie ma :]
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 13 kwie 2007, 22:54

aguleck 24 pisze:Czy nie przeszkadzałoby wam to, że wasz chłopak, zanim się poznaliście korzystał z tego typu usług?
Raczej nie miałby u mnie szans. Chyba że byłabym w nim bez pamięci zakochana to starałabym się negatywne uczucie zwalczyć ale to kiepski start.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 kwie 2007, 23:03

moon pisze:Nawet takie byle co trzeba jakos zbajerowac, a dziwce jedynie zaplacic
A zeby zaplacic trzeba zarobic. Jesli ktos jest bezwzglednym ekonomista? I no szkoda mu czasu bajerowac dziewczyne lacznie 20 godzin przez kilka spotkan skoro przez 20 godzin zarobi tyle ze wystarczy mu na 4 spotkania z dziwka. Nie mozna wszystkiego traktowac z gory.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 kwie 2007, 23:09

Maverick pisze:esli ktos jest bezwzglednym ekonomista?
Rowniez uwazam to za zalosne.
Maverick pisze:I no szkoda mu czasu bajerowac dziewczyne lacznie 20 godzin przez kilka spotkan
To niech se znajdzie taka ktora trzeba 2 ;P A nawet takiej poderwac nie potrafi? Szkoda gadac.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 kwie 2007, 23:24

aguleck 24 pisze:ale to że uprawiał sex z prostytutką trochę by mnie zniesmaczyło i pewnie zmieniłoby mój stosunek do niego.

Temat z serii "ciężkich" :) Ale ja raczej nie próbowałabym analizować tego, bo i po co? Jeśli dowiedziałabyś się o takim fakcie po np. 15tu latach związku (że kiedyś, gdzieś tam, on... ), to też zmieniłabyś stosunek do niego?

Facet idzie do dziwki w jednym, konkretnym celu. Kupuje towar, płaci i wychodzi i to jest lepsze od tego, niż poderwanie niewiadomo jakiej dziewczyny w dyskotece i przelecenie jej za darmo i być może beznadziejnie i w beznadziejnym miejscu. Z dwóch skrajności bardziej popieram wizytę w burdelu.

Maverick pisze:I no szkoda mu czasu bajerowac dziewczyne lacznie 20 godzin przez kilka spotkan skoro przez 20 godzin zarobi tyle ze wystarczy mu na 4 spotkania z dziwka.

Jeśli chodzi tylko o seks, to oczywiście, że szkoda czasu.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 kwie 2007, 23:31

moon pisze:To niech se znajdzie taka ktora trzeba 2
Co za roznica czy bedzie podrywal jakas 20 czy tez bedzie przez 18 godzin szukal takiej ktora bedzie podrywal 2 godziny?
Dlaczego uwazasz, ze jak ktos zaplaci za seks tanim bajerem jest lepszy od tego co zaplaci za seks pieniedzmi? Moim zdaniem ten 2 jest lepszy, bo umie je przynajmniej zaorbic, nie tak jak ten 1.
aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: aro » 14 kwie 2007, 03:38

Ja sie zgadazam z Maverickiem czasami mam wrażenie że 200 godzin to zamało żeby zapracować sobie na seks (doświadczenia z koleżankami) dlatego również rozważam że rozpoczne swoje życie seksualne w burdelu. Szczerze to wydaje mi się że gdyby nie mój wiek to dawno bym tam poszedł.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 kwie 2007, 08:35

Maverick pisze:Dlaczego uwazasz, ze jak ktos zaplaci za seks tanim bajerem jest lepszy od tego co zaplaci za seks pieniedzmi?
Mav czego Ty nie rozumiesz? Bo w pierwszym wypadku musi cokolwiek soba reprezentowac zeby kogokolwiek zainteresowac swoja osoba. W drugim t ylko kupuje towar \i jego osobiste cechy sie nie licza.

[ Dodano: 2007-04-14, 08:35 ]
aro pisze:mam wrażenie że 200 godzin to zamało
Bo masz 13 lat.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 kwie 2007, 08:45

moon pisze:W drugim t ylko kupuje towar \i jego osobiste cechy sie nie licza.

Moon, bo przecież o to chodzi, aby się nie liczyły - żeby nie było zbędnych ceregieli i "tańca godowego" :D Liczy się tylko kasa i dobrze wykonana usługa :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 kwie 2007, 08:58

nie mam nic przeciwko :) jeżeli kogoś to bawi, proszę bardzo. Szczególnie dla kogoś zaabsorbowanego pracą, nie mającego głowy ani czasu do podjęcia wysiłku i znalezienia kobiety, bądź w akurat w danym czasie tego nie potrzebującym, idzie i płaci. Alternatywa dla własnej prawicy :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 kwie 2007, 09:19

aguleck 24 pisze:Czy nie przeszkadzałoby wam to, że wasz chłopak, zanim się poznaliście korzystał z tego typu usług?

zalezy czemu kozystał, jak z ciekawosci, bo chcial zobaczyc jak to jest i robił to bedac wolnym, to jego sprawa, ja bym nie chodziła do dziwka, ale nie znaczy to, ze nikt nie moze.
Jesli chodzil bo zadna go nie chciała to gorzej
a jak zdradzał z dziwkami to ja nie chce, bo jak by nam sie jakis problem zdazył, ja bym nie mogła sie kochac to on by mnie zdradził, przynajmniej ryzyko wieksze, a ja płocha jestem ostatnio i nie chce takiego podwyzszonego ryzyka
Maverick pisze:3. Bedzie zarywal latwe dziewczyny rozniace sie tym od prostytutek ze nie biora pieniedzy

łatwa to taka która idzie do łózka głownie dlatego bo ktos ja chce ??
aro pisze:Ja sie zgadazam z Maverickiem czasami mam wrażenie że 200 godzin to zamało żeby zapracować sobie na seks

dziecko drogoie skonczył bys najpierw szkołe podstawowa a potem sie brał za seks <hahaha>
latego również rozważam że rozpoczne swoje życie seksualne w burdelu

jesli w realu jestes taki jak tu, to chyba nic innego ci nie zostaje <chory>
TedBundy pisze:nie mam nic przeciwko :)

nawet jesli do takiej agencji chodziła by kobieta ??
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 14 kwie 2007, 09:30

Dzindzer pisze:TedBundy napisał/a:
nie mam nic przeciwko

nawet jesli do takiej agencji chodziła by kobieta

NO właśnie....

A co Panowie byście sobie myśleli o kobiecie, która korzysta z usług męskiej dziwki ?
Coraz więcej jest takich okazji w dzisiejszym wemancypowanym świecie, te zapracowane biznes woman itp....
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 kwie 2007, 11:05

moon pisze:Mav czego Ty nie rozumiesz? Bo w pierwszym wypadku musi cokolwiek soba reprezentowac zeby kogokolwiek zainteresowac swoja osoba. W drugim t ylko kupuje towar \i jego osobiste cechy sie nie licza.
W drugim musi soba cokolwiek reprezentowac zeby zarobic pieniadze. A szczerze Ci powiem, ze jak ja widze czasem tzw latwe laski na dyskotekach ktorych kijem bym nie dotknal i widze kolesi ktorzy do takich zarywaja to gwarantuje Ci ze ani ona ani on kompletnie nic soba nie reprezentuja.
Dzindzer pisze:łatwa to taka która idzie do łózka głownie dlatego bo ktos ja chce
Latwa to taka co idzie co noc z innym do lozka i w zaasdzie nie robi jej roznicy z kim spi bo i tak ich potem nie pamieta. Oraz to co Ty napisalas.

EDIT:
Wlasnie mnie naszlo pytanie do moon:
Kto jest dla Ciebie gorszy, ktos kto korzystal z uslug prosttutki, czy ktos kto zarywal i bajerowal dziewczyny (oszukiwal) z ktorymi wiedzial ze nie chce byc, ale chcial je tylko przeleciec i po pewnym czasie zostawic. Tym samym je krzywdzac dla wlasnej przyjemnosci.

Odpowiedz na to pytanie, bo z Twoich postow wynika ze gorszy jest ten co idzie do dziwki.
aguleck 24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 04 sty 2007, 23:05
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: aguleck 24 » 14 kwie 2007, 13:38

Dzięki za wszystkie wypowiedzi. Widzę, że panowie raczej nie widzą w tym nic złego, co innego dziewczyny. Bo wprawdzie argument Dzindzer:
zalezy czemu kozystał, jak z ciekawosci, bo chcial zobaczyc jak to jest i robił to bedac wolnym, to jego sprawa,

jest nie do zbicia. W końcu jak kogoś poznaję to nie zastanawiam się czy wszystkie jego partnerki były z miłości, czy tylko z pożądania, lub wręcz chęci "zaliczenia". To niby dlaczego miał nie skorzystać z usług profesjonalistki, kiedy był wolny i nikogo nie zdradzał. To niby "prawie" to samo. Ale prawie robi TU wielką różnicę. Bo po pierwsze:
Nie bylabym z desperatem. Sory ale facet idzie do dziwki jesli nawet byle czego poderwac nie umie. To jest zalosne.
A po drugie:
jak najbardziej to wszystko sie przeklada na relacje z ludzi. Nie podoba mi sie to.

Mnie również i jakoś bardzo źle mi się kojarzy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 14 kwie 2007, 13:49

Mam kilku znajomych, co na dziwki chadzają. Normalni faceci, jakoś mi się źle nie kojarzą. I wydaje mi się, że potrafiłabym bez większego problemu być z facetem, który przespał się z prostytutką, w końcu wchodząc w związek kieruję się innymi rzeczami niż to, gdzie wcześniej jego penis bywał. Oczywiście bywają sytuacje, kiedy chodzenie na dziwki jest przejawem innych, głębszych problemów - i wtedy mogę nie chcieć takiego mężczyzny z powodów, które u podstaw takiego postępowania leżą. Sam seks z prostytutką go jednak nie dyskwalifikuje.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 kwie 2007, 18:30

Maverick pisze:W drugim musi soba cokolwiek reprezentowac zeby zarobic pieniadze.
Ta w dzisiejszym swiecie? <hahaha> Jakby umiejetnosc zarabiania pieniedzy byla jedyna istotna cecha. istotna sie staje kiedys sie z kims jest a nie kiedy ma sie z nim piperzyc.
Maverick pisze:Odpowiedz na to pytanie, bo z Twoich postow wynika ze gorszy jest ten co idzie do dziwki.
Z moich postow wynika tylko tyle ze najprostszych rzeczy pojac nie mozesz ;P
Maverick pisze:Kto jest dla Ciebie gorszy, ktos kto korzystal z uslug prosttutki, czy ktos kto zarywal i bajerowal dziewczyny (oszukiwal) z ktorymi wiedzial ze nie chce byc, ale chcial je tylko przeleciec i po pewnym czasie zostawic. Tym samym je krzywdzac dla wlasnej przyjemnosci.
Ten drugi. Ale tu ocena jest z innej perspektywy. To oceniam lepszy/gorszy a to co innego niz pytanie postawione w temacie ;P Na faceta zadnego bym nie chciala, ale drugi przynajmniej skoro je zbajerowal to musial miec cos w sobie a nie w portfelu :]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 kwie 2007, 19:14

bez jaj :D O wiele więcej respektu mam dla faceta, który parę razy poszedł sobie na płatne panienki do jakiegoś domu publicznego na poziomie, niż do kolesia, który obróci najgorszą szmirę,sprzedając jej najbardziej głodne kawałki, byle by tylko rozłożyła nogi <diabel> Pierwszy przynajmniej wie, za co płaci :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 kwie 2007, 19:59

no jasne ! zawsze zamiast zarobic i sobie coś kupic , to mozna to po prostu ukrasc jest łatwiej ....i szybciej <hahaha>

Nie wiem czy wiekszosc z Was bedzie usatysfakcjonowanych z sexu z dziwką ? do tego trzeba miec charakter odpowiedni , jesli dla kogoś liczy sie samo zaspokojenie swoich żadz , to pewnie bedzie i zadowolony .Ja jednak poza sexem oczekuje czegoś innego, tego czego w zyciu dziwka ci nie da i to jest w sexie najpiekniejsze .

Wolał bym zarywac panienki (jak to tu piszecie ) bo wtedy dostaje to coś , to coś - to jest to, ze ona też tego chce, wkłada w to jakies uczucie (i nie musi to byc miłosc ) Dziwka - troktuje to jak prace , którą chce jak najlepiej wykonac i to sie czuje .
Raz byłem z ciekawosci NIGDY WIECEJ ! Niby robi wszystko i robi dobrze , ale to dalej jest nic nie warte
Ale są rózni ludzie , kazdy jest inny - Ty mozesz odczuwać inaczej - zatem sprobuj <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 14 kwie 2007, 20:19

Nie bardzo rozumiem - nic nie wiecie o nim, o jego byłych, o tym co mu się w życiu przytrafiło ... oceniacie fakt i koniec, zero dociekania przyczyn.
To że był raz nie znaczy że będzie zawsze chodził, moze raz i starczy - większości normalnych facetów się to też zdarza ( może zdarzyć ).
Po drugie - komentarze w stylu "dlaczego sobie nie poderwał" ... bo mu się moze nie udawało, bo może nieśmiały, bo może kiepsko trafiał, bo może nie wygląda jak Adonis i typowe 'laski' mają go w nosie itd, itp ...
bleeeeeeeeeeeee
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 14 kwie 2007, 20:25

TedBundy pisze:bez jaj O wiele więcej respektu mam dla faceta, który parę razy poszedł sobie na płatne panienki do jakiegoś domu publicznego na poziomie, niż do kolesia, który obróci najgorszą szmirę,sprzedając jej najbardziej głodne kawałki, byle by tylko rozłożyła nogi Pierwszy przynajmniej wie, za co płaci

I tu wychodzi Tedd, że jednak jesteś urodzonym kapitalistą :]
Ale ludzie to nie towar...
A tak w ogóle, człowiek który nie umie panować nad swoim popędem seksualnym, na tyle, że aż udaje się do prostytutki to już dla mnie kompletne emocjonalne dno.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2007, 20:26 przez nadia, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości