Auto... jakie kupic???

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 02:55

ale ja tak to odbieram...mniejsza o to... peace

wracając do tematu

skoro o autkach to jakie preferujecie? chodzi mi dokłądnie ilu drzwiowe... 3, 5...12? :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 10 kwie 2007, 02:59

Mati_00 pisze:peace

Nie powinienes :) Wolalem Cie slowem wyciagnac z bledu ;) Peace :)

Mati_00 pisze:skoro o autkach to jakie preferujecie? chodzi mi dokłądnie ilu drzwiowe... 3, 5...12?

Zdecydowanie 3-drzwiowe. Pozwole sie posluzyc przykladem swojego:

Foto cykane z bloku babci mojej zonki :)
Obrazek

Bylo ciemno, a swiatlo padajace z korytarza mojej uczelni nie oswietlilo Puga tak jak powinno. Mimo wszystko lubie to zdjecie, chociaz takie ciemne i niewiele na nim widac :)
Obrazek

Moja Biala Strzala jeszcze przed zalozeniem klamek:
Obrazek

Tutaj macie fotke cykana dokladnie tego samego dnia, jednak chwile przed zachodem slonca. Stad taki lekko pomaranczowo-blady kolor Pyzia :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hahaha, taki bajer na klapie bagaznika niewielu z Was ma ;) Podwojny emblemacik ;)
Obrazek

Artysta ze mnie zaden, do zdjec smykalki tez nie mam, ale cos mnie artystyczny duch ogarnal, i postanowilem cyknac taka fote :)
Obrazek

Tak, wiem, mialo wyjsc pieknie, a wyszlo z du**. No ale foto to foto :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 03:15

HARO!! jak byłem młodszy to marzył mi się "peżot" 206 cc ... ahh... masz szczęście, że teraz ślinie się na widok bmw :P hehe ...

ja również wole 3-drzwiowe...są zgrabniejsze niż np. ich 5 drzwiowe odpowiedniki...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 10 kwie 2007, 03:23

W zasadzie kazde auto poza BMW wyglada lepiej jako 3d :) Peugeot 206 CC jest ladny, ale jest zrobiony jakby z tektury, sklada sie przy wypadku tak, ze glowa boli :)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 03:49

a kto powiedział, że ja chce nim wypadki robić? ja chce nim jeździć ;)

czemu poza BMW?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 kwie 2007, 07:07

st4r pisze:Z ktorej strony Lexus jest podobny do Mercedesa? Przeciez Lexus to koncern Toyoty


dokładnie, leżę i kwiczę <diabel> Swoją drogą Merc może Lexusowi buty czyścić :] Piękny, reprezentacyjny samochód, taki np GS 430
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
st4r

Postautor: st4r » 10 kwie 2007, 11:44

Racja kolego :)

2, 3, 5 czy 12 ? :D No wszystkie byle mialy to cos w sobie...

Kilka autek ktore robia na mnie wrazenie:

Chevrolet Camaro,
Dodge Charger,
Mustang Shelby 67',
Honda CRX,
VW Corrado (takim obecnie jezdze):

z aut posiadajacych wiecej niz 2, 3 drzwi to Lancer evo VII, VIII, IX i oczywiscie Subaru Impreza WRX STi
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 13:14

TedBundy pisze:dokładnie, leżę i kwiczę

ehh...

st4r pisze:Subaru Impreza WRX STi

ooo taaak!! jak kiedyś będę miał więcej gotówki to na pewno sobie takiego sprawię...tzn. subaru imprezę, nie koniecznie jakąś najnowszą ;) hehe

st4r pisze:Chevrolet Camaro

mój brat kiedyś chorował na camaro :)

st4r pisze:Honda CRX

też fajna :) malutka jest i jak kiedyś patrzałem, można ją fajnie poprzerabiać :P hehe...jakiś spojlerek itp
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Grace

Postautor: Grace » 10 kwie 2007, 13:33

TedBundy pisze:Swoją drogą Merc może Lexusowi buty czyścić

:)

Mati_00 pisze:5

wyłącznie 5drzwiówki.
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 10 kwie 2007, 16:47

Haro,
Ja bym do takiego samochodu nie wsiadł jak pokazales na zdjeciach. Wolalbym isc na nogach.. Jak dla mnie pedalski wyglad, w dodatku bialy..

Skad wiesz ze 206 CC jest zrobiony jakby z tektury ? A ktora osobowka nie jest z niej zrobiona ? (pomijam volvo 240 i pare innych cudow techniki)
Pozatym jestem zwolennikiem duzych, 5-cio, 6-cio i wiecej cylindrowych silnikow. Kultura pracy bija na glowe 4 cylindrowe.
Jak juz mam polecac to polecam grupe VW. Sytuacja z kosztami wyglada przyzwoicie.
Matt
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2007, 12:09
Skąd: Sz-n
Płeć:

Postautor: Matt » 10 kwie 2007, 17:25

to silnik montowany do calibry , nie wystepował seryjnie montowany w oplu astrze I-ce Chyba , ze sie myle , to prosze o jakis link do tematu .

Owszem jest to silnik calibry:) Ale był on również stosowany w Kadett,Astra,Vectra http://astra.autokacik.pl/silniki.html#20150km dołanczam link wedle zyczenia

A ten silnik turbo nie był on w calibrze i Vectra 4x4?
st4r

Postautor: st4r » 10 kwie 2007, 17:55

ABT pisze:Haro,
Ja bym do takiego samochodu nie wsiadł jak pokazales na zdjeciach. Wolalbym isc na nogach.. Jak dla mnie pedalski wyglad, w dodatku bialy..


Chcialbym zobaczyc Twoje auto... bo kazdy potrafi krytykowac... ale zeby zrobic coś samemu... mieć koncepcje wygladu auta to juz nie...

Ja uwazam ze auto jak najbardziej ok. Ladnie zrobione: fajny prog, chromowane dodatki, spoilerek, felga w kolorze chromowanym... Jednym słowem ładne.
Matt
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2007, 12:09
Skąd: Sz-n
Płeć:

Postautor: Matt » 10 kwie 2007, 18:06

Skad wiesz ze 206 CC jest zrobiony jakby z tektury ? A ktora osobowka nie jest z niej zrobiona ? (pomijam volvo 240 i pare innych cudow techniki)

Nie chodzi o jakosc blach tylko o konstrukcje tego samochodu
W zasadzie kazde auto poza BMW wyglada lepiej jako 3d

niekoniecznie dla przykładu na mój gust E36 tylko w coupe(2d) E30 tu tez ładniejsza chyba jest w 2d
Ja bym do takiego samochodu nie wsiadł jak pokazales na zdjeciach. Wolalbym isc na nogach.. Jak dla mnie pedalski wyglad, w dodatku bialy..

Niezbyt konstruktywna krytyka..
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 kwie 2007, 19:33

ABT pisze:Jak juz mam polecac to polecam grupe VW. Sytuacja z kosztami wyglada przyzwoicie.

Następny fan części zamiennych.. <chory>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 10 kwie 2007, 22:57

st4r pisze:Chcialbym zobaczyc Twoje auto... bo kazdy potrafi krytykowac... ale zeby zrobic coś samemu... mieć koncepcje wygladu auta to juz nie...

Prywatnego nie mam bo bez sensu jest utrzymywanie samochodu ktorym sie nie jezdzi.
Jezdze za to firmowymi - Scania R620 w pelnym wyposazeniu, Sprinter 515 CDI Long
Jakos dla mnie ważniejsza jest działająca klima, webasto, kontrola trakcji, wspomaganie sprzęgła, biegów i pare innych udogodnien niż spojler, szerokie progi i wielka rura wydechowa. Ale każdy ma swoje spojrzenie na to.
st4r pisze:Ja uwazam ze auto jak najbardziej ok. Ladnie zrobione: fajny prog, chromowane dodatki, spoilerek, felga w kolorze chromowanym... Jednym słowem ładne.

Prawdziwie chromowane ? Czy tylko farba do plastiku ? :D
Tobie sie podoba, mi nie. Napisałem tylko co o takich tuningach myślę. Podobają mi sie fabrycznie robione, no, powiedzmy ze jeszcze jestem chory na wykończenie środka włóknem węglowym.
Pegaz pisze:Nastepny fan części zamiennych..

Jak robisz przebieg około 150000 km w rok to zobaczysz jak wyglądają koszta obsługi.
Jeżeli ktoś jeździ do kościoła, albo na wichure na jakąś impreze, ba, jeżeli ma takie widzi-mi-się to niech kupuje Buicka, albo Cadillaca czy tam inne cudo, przeciez nikogo nie zmuszam.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 10 kwie 2007, 23:39

ABT: ja Ci do mojego auta wsiadac nie kaze :) Wlozylem w nie mase pracy. Mialem swoja wizje auta, ktora zrealizowalem. To nie jest wies tuning jaki mozesz ogladasz na ulicach ale konkret robiony za niemale pieniadze, chociaz nie o nie tutaj chodzi. Klime mam dzialajaca, ESP rowniez, komputer i wiele innych dodatkow. Na zdjeciach tego nie zobaczysz a rura? A jaka Twoim zdaniem powinna byc w diesel'u? Cienka jak dupka weza? Kocham to auto takim jest, a ze zostalo okrzykniete najladniejszym Peugeotem 206 w Walbrzychu? To dla mnie wiecej znaczy niz Twoje niewsiadanie do mojej pedalskiej fury :) Ale krytyke (chociaz z dupy wyjeta) przyjmuje <hahaha>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 kwie 2007, 07:48

Matt pisze:Owszem jest to silnik calibry:) Ale był on również stosowany w Kadett,Astra,Vectra http://astra.autokacik.pl/silniki.html#20150km dołanczam link wedle zyczenia

A ten silnik turbo nie był on w calibrze i Vectra 4x4?


dales link z którego dokładnie nic nie wynika poza tym , ze był montowany gdzies ! ( bo nie pisze , ze w astrze ) do wrzesnia 1991 roku ! zatem ? ....... :>


TedBundy pisze:
st4r pisze:Z ktorej strony Lexus jest podobny do Mercedesa? Przeciez Lexus to koncern Toyoty


dokładnie, leżę i kwiczę <diabel> Swoją drogą Merc może Lexusowi buty czyścić :] Piękny, reprezentacyjny samochód, taki np GS 430


Tedziu jak Ty cos pierniczniesz to normalnie mnie zatyka , ze nic wykrzesic z siebie juz nie potrafie
buty czyscic ? dlaczego - konkerty prosze i nie osmieszaj sie takimi wyskokami bo podobnys wtewdy do Matiego <browar>


Gosia... pisze:Oglądałam na TVN TUrbo zakup kontrolowany, facet chciał auto o dużym silniku i z bajerami typu podgrzewane siedzenia, skóra w środku, klima i takie tam do ok 35.000. Miał do wyboru merca, bmw, nissana i coś tam jeszcze. Właściciele się wypowiadali, że merc w mieście przy łagodnej jeżdzie min 15 l benzyny pali, ale to praktycznie niewykonalne, czyli ok 18 l trzeba liczyć. BMW podobnie.................... nie potrzebuję silnika 3,0 :)


a pamietasz moze z jakimi silnikami te samochody były ? bo cena 35000 mówi mi wyraznie iz to jakas sciema , jesli były tam jednostki 3.0 dm - zaden merc z silnikiem 3.0 przy spokojnej jezdzie nie spali 15 l chyba ze jezdzi w korkach


Gosia... pisze: akurat bym się nie zdziwiła, bo smart jest leciutki, nie potrzebuje mieć dużego silnika, by mknąć do przodu. Biorę na logikę, zgadza się Haro?


leciutki - no nie wiem , nowy wazy około 750 kg . starszy smart ten np w turbo dieslu , wazył chyba około nawet 900 kg - zatem zapomniojcie o lekkosci , ten samochód jest na ramie jak sie nie mylę i to dosc poteznej <aniolek> dla przykładu honda 2drzwi civic wazy około do 1200 kg , a seicento - 735kg


st4r pisze:nkrety...

btw. Co to jest za auto VW Pantheon? Slyszalem o Phaeton'ie ;>


<browar> moja wina , zawsze mialem problemy z wymową tego auta , wiec mówie na niego potocznie tak jak napisalem i tak tez tu walnołem - masz racje dokładna nazwa to taka jak Ty napisales <browar>


temat ten zszedł na psy NA POLEMIKE SWOISTA MOTORYZACYJNA - AUTOR TEMATU NIC Z TEGO NIE WYNIESIE , WIEC MOZE KTOS COS W KONCU POLECI MU ZAMIAST SIE NAPIJAC Z MOJEJ PROPOZYCJI !!


Dlaczego golf to złe autko ? juz pisze .... mowa oczywiscie o golfie III , bo zainteresowany podal taki, a nie inny przedzial cenowy .
Komfort jazdy - zerowy , głosny , sztywny, brzydki w srodku
psujace sie - szyberdachy , elektryka szyb , pompka centralnego zamka , przepuszczajacy olej czujnik olejowy (stanie ci sie to na trasie .... nie pojedziesz )

korozja - podwozie !! o zgrozo !! tylna klapa - to samo
naglosnienie oryginalne - nie ma opcji by to porównywac z astra. np.
<browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 11 kwie 2007, 13:01

zakery... pisze:przeczyatlem clay tematy i wniskuje z tego ze jak chce miec ekonomiczne, malo awaryje autko i mam 5, 7 czy nawe 10 tys to w gre wchodzi tylko astra.


Opel astra jest w porzadku. Warto by jeszcze pooglądać fiaty (ale te, z silnikiem 1.6 16V i w gore, mniejsze jednostki sa do bani). Mozna w takich pieniądzach miec całkiem młody samochód. Co do awaryjnosci, to przednie zawieszenie jest wrażliwe na nasze drogi, w środku bieda, plastiki trzeszczą. Ale nie wszystkim fiaty podchodzą. Golf II, III, audi 80 sa przewaznie wytłuczone, cena jest wysoka bo mają opinie wyrobioną samochodu niezniszczalnego. Z japonczykami nie mialem wiele doczynienia..
Haro pisze:Wlozylem w nie mase pracy. Mialem swoja wizje auta, ktora zrealizowalem. To nie jest wies tuning jaki mozesz ogladasz na ulicach ale konkret robiony za niemale pieniadze, chociaz nie o nie tutaj chodzi.

Ty włożyłeś? Zaczynasz mnie zadziwiać, masz własną lakiernie? :D Dla mnie nie ma róznicy. Karton tuning <evilbat> Jednostka napedowa tez po tuningu? W ogole to już common rail? czy "zwykły" klekot ?
Haro pisze:Klime mam dzialajaca, ESP rowniez, komputer i wiele innych dodatkow. Na zdjeciach tego nie zobaczysz a rura? A jaka Twoim zdaniem powinna byc w diesel'u? Cienka jak dupka weza?

To sie pochwal co masz w srodku :D (pomiń obszyty lewarek i koło kierownicy skórą oraz car audio). To jest dla mnie o wiele ciekawsze niz "chromowane" lusterka. A cały wydech masz sportowy ? czy tylko koncowka? Zreszta w dieslu to nie ma znaczenia i tak klekot zagłuszy wszystko <diabel>
Haro pisze:Kocham to auto takim jest, a ze zostalo okrzykniete najladniejszym Peugeotem 206 w Walbrzychu? To dla mnie wiecej znaczy niz Twoje niewsiadanie do mojej pedalskiej fury Ale krytyke (chociaz z dupy wyjeta) przyjmuje

Dla Ciebie samochod jest powodem do dumy, dla mnie rupieciem codziennego użytku. Pozatym wyrazam swoje zdanie i to co o takich kartonach myślę. Jeżeli właścicielowi się podoba, ok, każdy ma wolność gwarantowaną konstytucyjnie i robi z nią co chce.
Żeby nie było to śmieszą mnie takie teksty:
"W samochod wladowalem ponad 20 tys, teraz troche zal sprzedawac. Byl jeszcze pomysl zeby rozbudowac car audio o monitorki lcd + konsole do gier bo to w sumie jedyna rzecz jakiej brakuje. Ale z innych powodow jestem zmuszony sprzedac." <pijak>

http://www.allegro.pl/item182453133_ext ... t_206.html
prawie sie posikalem, szczególnie z tych dymów ze zderzaka... Mocy tyle nie ma zeby kołami zapiszczeć, a co dopiero spalić gumy..

http://www.allegro.pl/item181950136_peu ... n_wrc.html
jak dla mnie to ten wygląda przyzwoicie, siedzenia nawet kubłami zalatują
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 11 kwie 2007, 14:39

Gowno kolego wiesz o tuningu. Wozisz dupe tirami i zacieszasz morde widzac auto w ktore ktos wlozyl na prawde sporo wysilku. Sam nie masz wlasnego, a cudzego pompe cisniesz? Auto z ktorego sie prawie posikales nalezy do mojego kolegi z klubu i troche nietaktem jest takie obgadywanie. Wiesz ile pracy trzeba wlozyc zeby taki dym (spray show) zrobic? Totalnie zalosne.

ABT pisze:jak dla mnie to ten wygląda przyzwoicie, siedzenia nawet kubłami zalatują

<hahaha> Jestes beznadziejny :) Siedzenia nawet kublami zalatuja? Przeciez to jest wersja RC, takie fotele sa podstawa w tej wariacji 206.

Odrobina szacunku dla pracy drugiego czlowieka. z Twoich tirow nikt sie w tak perfidny sposob nie nasmiewa.

[ Dodano: 2007-04-11, 14:40 ]
ABT pisze:W samochod wladowalem ponad 20 tys, teraz troche zal sprzedawac.

To Cie bawi? A zarobisz te 20.000 przez dwa lata jezdzac tirami?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 kwie 2007, 16:38

prawdopodobnie zarobi sporo więcej niż 20 tys pln na truckach, taka ma prywatna uwaga :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 11 kwie 2007, 16:39

Haro pisze:Gowno kolego wiesz o tuningu. Wozisz dupe tirami i zacieszasz morde widzac auto w ktore ktos wlozyl na prawde sporo wysilku. Sam nie masz wlasnego, a cudzego pompe cisniesz? Auto z ktorego sie prawie posikales nalezy do mojego kolegi z klubu i troche nietaktem jest takie obgadywanie.

Za to Ty wiesz wszystko o tuningu. Doskonale wiesz wszystko o tuningu mechanicznym, elektronicznym. Posiedzisz w tym troche to pogadamy.
Własnie zacieszam morde z takich kartonów, które najpierw słychać później widać.
Wytłumacz, po co mi prywatny samochód, skoro mam firmowe, które moge wziąc kiedy mi pasuje?
Nietaktem wobec kogo? Wobec Ciebie, ze to Twój kolega? Czy wobec tego Twojego kolegi? Czy napisałem coś złego? Po prostu opis mnie rozbawił. Miałem podziwiać z zapartym tchem to "coś" ?
Haro pisze:Wiesz ile pracy trzeba wlozyc zeby taki dym (spray show) zrobic? Totalnie zalosne.

Wiem natomiast jak trudno jest spalić gumy słabym silnikiem - praktycznie niemożliwe, dlatego też trzeba montować wytwornice dymu... <pijak> Dlaczego uważasz za totalnie żałosne?
Haro pisze:Jestes beznadziejny Siedzenia nawet kublami zalatuja? Przeciez to jest wersja RC, takie fotele sa podstawa w tej wariacji 206.

Nie rajcuje mnie studiowanie katalogów, nie wiedziałem, że w wersji RC występują w stanardzie. Dlatego jestem beznadziejny ?
Haro pisze:Odrobina szacunku dla pracy drugiego czlowieka. z Twoich tirow nikt sie w tak perfidny sposob nie nasmiewa.

Ale mnie po prostu to rozbawiło. Czy ja jakoś ciężarówki wywyższam ponad wszystko? Dodam, że fajnie jest jechać samochodem, który jest fabrycznie nowy, ma 620 KM i jest maksymalnie wyposażony. Proszę bardzo niech się naśmiewa kto chce. Mnie to nie rusza. Jeżeli chodzi o mnie, to jezdzę tylko i wyłącznie dla pieniędzy, nie mam z tego ŻADNEJ satysfakcji, poza potwierdzeniem przelewu co miesiąc. W polsce musiałbym być kierownikiem w dużej firmie, żeby tyle dostać. Pozatym, właściciel nie robi mi problemów z wzięciem wolnego na studia, z urlopem i czasem pracy. Zdarzają się tacy co im jazda sprawia przyjemność, ale to już zupełnie inna bajka.
Czepiasz się zarobków. Kwote którą napisałeś zostawie bez komentarza bo jest śmieszna. <pijak>
Swoją drogą Ty zarobiłeś na swój samochód ?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 kwie 2007, 17:50

Na takie bajery do samochodu w stylu swiatelka pod nim jakies specjalne klamki, ich brak, drzwi na pilot itp 5 roznych "spojlerowatych" plastikow podswietlane na inny kolor zegary czy inne takie zewnetrzne pierdoly szkoda by mi bylo kasy... wolalbym sobie srodeczek stuningowac a nie wyglad zewnetrzny.
Samochod Hara mi osobiscie sie nie podoba o wiele przyjemniej wyglada zwyczajny peugeot 206 w moim mniemaniu :) natomiast nie powiem ze nie ma fur ktore po dobrym ogolnym tuningu wygladaja zajebiscie. Haro ile mniej wiecej kosztowalo Cie wszystko co teraz masz?
Bo chyba wolalbym sobie eclipse kupic i nic przy nim nie robic :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Matt
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2007, 12:09
Skąd: Sz-n
Płeć:

Postautor: Matt » 11 kwie 2007, 21:59

dales link z którego dokładnie nic nie wynika poza tym , ze był montowany gdzies ! ( bo nie pisze , ze w astrze ) do wrzesnia 1991 roku ! zatem ? .......

Owszem pisze w tytule strony..
Ale skoro tak bardzo nalegasz prosze Cie bardzo Symbol tego silnku to C20XE
a teraz strona..
http://www.c20xe.org/content/view/4/
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 11 kwie 2007, 22:15

ABT pisze:Wytłumacz, po co mi prywatny samochód, skoro mam firmowe, które moge wziąc kiedy mi pasuje?

Nie ma to jak jechac z rodzinka na oiknik Scania <hahaha>
ABT pisze:Swoją drogą Ty zarobiłeś na swój samochód ?

Nie, sasiad.
Hyhy pisze:Haro ile mniej wiecej kosztowalo Cie wszystko co teraz masz?

Wszystko? Gdzies w okolicach 30.000zl.
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 11 kwie 2007, 23:05

Haro pisze:Nie ma to jak jechac z rodzinka na oiknik Scania <hahaha>

Ale to jest zupełnie innego przeznaczenia samochód.
Jeżeli chodzi o pikniki to mam osobówkę do własnego użytku i na wszelkiego rodzaju dojazdy.
Pozatym, zauważam, że jesteś świetnym fachowcem motoryzacyjnym, do perfekcji masz opanowane katalogi i ulotki... <pijak>
Haro pisze:Nie, sasiad.

Mogli dać Ci rodzice na samochód, różnie bywa.. :>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 12 kwie 2007, 01:26

ABT pisze:Mogli dać Ci rodzice na samochód, różnie bywa..

Nie, nie dali.
ABT pisze:Pozatym, zauważam, że jesteś świetnym fachowcem motoryzacyjnym, do perfekcji masz opanowane katalogi i ulotki...
True, true...
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 12 kwie 2007, 02:06

Haro pisze:Haro


niepotrzebnie cisnieniujesz, sa ludzie ktorych chromowanie lusterek i podswietlanie podwozia smieszy (i ja do nich naleze) nic na to nie poradzisz. ABT rozumiem. twoj samochod jeszcze ujdzie, ale to z zoltym ogniem i dymem to juz totalny jarmark.

[ Dodano: 2007-04-12, 02:20 ]
Andrew pisze:TedBundy napisał/a:
st4r napisał/a:
Z ktorej strony Lexus jest podobny do Mercedesa? Przeciez Lexus to koncern Toyoty


dokładnie, leżę i kwiczę <diabel> Swoją drogą Merc może Lexusowi buty czyścić :] Piękny, reprezentacyjny samochód, taki np GS 430


Tedziu jak Ty cos pierniczniesz to normalnie mnie zatyka , ze nic wykrzesic z siebie juz nie potrafie
buty czyscic ? dlaczego - konkerty prosze i nie osmieszaj sie takimi wyskokami bo podobnys wtewdy do Matiego


Ted: piepszysz wasc... wstydu oszczedz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 kwie 2007, 06:10

cóż poradzić, iż wyżej stawiam limuzyny Żółtych, niż Niemiaszków? :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 kwie 2007, 08:04

TedBundy pisze:cóż poradzić, iż wyżej stawiam limuzyny Żółtych, niż Niemiaszków? :]


to nie jest odpowiedz , powiedz dlaczego , na jakiej podstawie takie a nie inne masz zdanie , bo póki co gadasz jak mój syn kiedy mial 6 lat - NIE - bo ..... NIE ! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Grace

Postautor: Grace » 12 kwie 2007, 10:05

Andrew pisze:NIE - bo ..... NIE !

Przecież ci podał powód. Rozumiem, że pisać nie potrafisz :
Andrew pisze:póki
, rozumieć też nie ?

TedBundy pisze:cóż poradzić, iż wyżej stawiam limuzyny Żółtych, niż Niemiaszków?

Ja również.

krackowiaczek pisze:niepotrzebnie cisnieniujesz, sa ludzie ktorych chromowanie lusterek i podswietlanie podwozia smieszy (i ja do nich naleze) nic na to nie poradzisz.

W ogóle Haro jesteś napastliwy strasznie. Nie zmienisz poglądów innych. Kiedy Ty będziesz dumny ze swojego ztuningowanego auta, znajdzie się taki co Cię w twarz wyśmieje. I co wtedy? Rozpłaczesz się czy dasz w mordę? Lepiej się z tym pogódź.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości