Jesteś w klasie maturalnej??

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 paź 2006, 21:52

katerina pisze:NIE MA KWALIFIKACJI
I faktem jest też to, że on ma za sobą zaplecze które jest własnie odpowiedzialne za to, aby Giertych nie wrzucił na listę lektur obowiązkowych ksiązki pod tytułem: Instrukcja Obsługi Miksera :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 02 paź 2006, 21:11

Zaplecze nie sprwaia, ze on sam staje sie bardziej kompetenty, niestety...
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 mar 2007, 11:33

No i nadszedł schyłek ery Pana Romana <diabel>

Nic nie przebije jednak komentarza mojej babci do całej sprawy: " :| To Kaczyński jest ZA ABORCJĄ? <foch> "

<hahaha>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2007, 12:06

Sir Charles pisze:No i nadszedł schyłek ery Pana Romana
Nareszcie! <banan>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 06 mar 2007, 12:08

Naprawde sądzicie że Romek podda się do dymisji? Nie sądzę :/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2007, 12:11

Marissa pisze:Naprawde sądzicie że Romek podda się do dymisji?
Nie mowimy o koncu a o schylku jak na razie ;P
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 06 mar 2007, 12:12

Schyłek to też nie jest, mały zgrzyt raczej jak dla mnie.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 06 mar 2007, 15:01

on mial sie podac do dysmisji,ale jej nie zlozyl wlasnie ogladam z nim konferencje i poprosili zeby pokazal ta dymisje i spokojnie pokazal.zostaje w rzadzie,doszli do porozumienia z premierem.
Ja mysle ze Giertych tak naprawde nie ejst glupi czlowiek..ma troche spaczone poglady ale z niektorymi jego zmianami sie zgadzam chociazby mundurki. dobra sprawa bo tak jak niektore panny sie do szkoly ubieraja to przeciez nie wiadomo czy one do burdelu ida czy do szkoly czy gdzie;]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 06 mar 2007, 15:25

Marissa pisze:że Romek podda się do dymisji?

Poda, nie podda. :]

No zmieńcie tego ministra edukacji, zmieńcie. :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 mar 2007, 16:34

Nareszcie!


próżne nadzieje! <fuckoff> <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Grace

Postautor: Grace » 06 mar 2007, 18:17

moon pisze:Jak wygladaja ustne?Jedna odpytuje drugi grzebie w nosie a trzeci ma w dupie. Roznie bywa ale jednak ludzie tams iedza sporo czasu i nawet 1 osoba w komisji by stykala.

może u Ciebie tak wyglądała, u mnie zupełnie inaczej. Ale to zależy już od poziomu szkoły myślę.
Zresztą, jak taka jesteś super inteligentna, pochwal się wynikami z matury :)

[ Dodano: 2007-03-06, 18:32 ]
Jawka pisze:Rzeczywiście biedy jesteś, a co ma powiedzieć rocznik 83, który do końca nie wiedział czy będzie zdwała nową maturę czy starą?? Co ma powiedzieć rocznik 86, który co miesiąc słyszał inną wersję: będzie matematyka, nie będzie.

dokładnie, moja siostra jest z 83 i urodzona humanistka, mająca polski, angielski, rosyjski i historię w jednym palcu miała nad sobą widmo matematyki na maturze niemal do dnia egzaminu. To była głupota.
A teraz młodzież takie halo robi, bo jest coraz głupsza. Wiem, jak daje korki ludziom w różnym wieku. Mają takie braki, że to szok. Nie umiem wytłumaczyć dlaczego ludzie nie tyle się nie uczą, co nie potrafią zrozumieć i samemu przyswoić prostych, na ich etapie edukacji, rzeczy. TRAGEDIA. Jeśli się w porę rodzice nie opamiętają i kadra nauczycielska też w Polsce będzie po prostu banda matołów, a raczej matoUF.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 06 mar 2007, 18:44

Jawka pisze:Rzeczywiście biedy jesteś, a co ma powiedzieć rocznik 83, który do końca nie wiedział czy będzie zdwała nową maturę czy starą?? Co ma powiedzieć rocznik 86, który co miesiąc słyszał inną wersję: będzie matematyka, nie będzie.

jak 83 nie wiedzial jak ja jestem 85 i mialam stara mature i nie bylo zadnych akcji .Bylismy ostatnim rocznikiem ze stara matura dopiero 86 mial problemy bo juz wprowadzili nowa wtedy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 mar 2007, 19:02

Gosia... pisze:dokładnie, moja siostra jest z 83 i urodzona humanistka, mająca polski, angielski, rosyjski i historię w jednym palcu miała nad sobą widmo matematyki na maturze niemal do dnia egzaminu. To była głupota.

z racji tego, że poszłam rok póxniej do szkoly to chodziłam z tym rocznikiem. chociaz to bardziej teoretycznie nie bylo wiadomo. Bo wprowadzenie nowej matury związane bylo z tym kto wygra wybory, a wiadomo było, ze wygraja ci którzy rocznikowi temu tego nie zrovbia. choc faktycznie pitolenia bylo, ja dwie prbne matury pisałam
Candy Killer pisze:jak 83 nie wiedzial jak ja jestem 85 i mialam stara mature i nie bylo zadnych akcji

bo w planach Twój rocznik mial miec nowa. Jednak do wladzy doszło chyba SLD i odlozylo nowa mature na duzo póxniej, tak, ze objeła ona dopiero 86 rocznik, czyli pierwszy rocznik tych którzy z gimnazjum wyszli
Candy Killer pisze:bo juz wprowadzili nowa wtedy.

a mieli wprowadzic 83 i to z obowiązkowa matemetyka.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2007, 23:03

Gosia... pisze:Ale to zależy już od poziomu szkoły myślę.
Ja sadze ze on nauczycieli bardziej. Bo jakby niepatrzec nie cala komisja jest z danej szkoly...
Gosia... pisze:ak taka jesteś super inteligentna, pochwal się wynikami z matury
Inteligencja i wiedza to nie to samo. Matura ustan? Dokladnienie pamietam ae jak bys poszukala to bys znalazla. Pisalam pare razy... Polski chyba 80%, niemiecki gdzies z 60-70%? :?
Gosia... pisze:teraz młodzież takie halo robi, bo jest coraz głupsza.
Zgadzam sie. Wiem, bo mam oczy po prostu.
Dzindzer pisze:to z obowiązkowa matemetyka.
Teraz tez miala byc? :?
Grace

Postautor: Grace » 06 mar 2007, 23:07

moon pisze:Gosia... napisał/a:
ak taka jesteś super inteligentna, pochwal się wynikami z matury
Inteligencja i wiedza to nie to samo. Matura ustan? Dokladnienie pamietam ae jak bys poszukala to bys znalazla. Pisalam pare razy... Polski chyba 80%, niemiecki gdzies z 60-70%?

Na maturze pisemej, żeby zdobyć ja wiem z 80parę % z podstawy i koło 60parę% z rozszerzenia wystarczy odrobina wiedzy, a czasem sama inteligencja, więc nie wmawiaj mi i nie usprawiedliwiaj się.

moon pisze:Polski chyba 80%, niemiecki gdzies z 60-70%?

Jeśli wersję podstawową zdawałaś to to bardzo mało jest, w kwestii języka obcego, chyba, że znaczy inny język obcy dużo, dużo lepiej - to zwracam honor.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 mar 2007, 23:11

Gosia... pisze:Na maturze pisemej, żeby zdobyć ja wiem z 80parę % z podstawy i koło 60parę% z rozszerzenia wystarczy odrobina wiedzy, a czasem sama inteligencja, więc nie wmawiaj mi i nie usprawiedliwiaj się.

Mi matura nie poszla. Stres i pytania testowe (ktorych nienawidze) zrobily swoje, a oceny zawsze mialam dobre i na swiadectwo pracowalam 3 lata, ktorym i tak moglam sobie koniec koncow podetrzec tylek, bo sie nie liczylo.

A na studiach sa osoby, ktore mialy po 80 z podstawy i rozszerzenia i sobie tak srednia radza.

Nowa matura jest do bani :/. Ale teraz jestem madrzejsza o nowe doswiadczenia i mam wieksza wiedze i wiem,ze napisalabym o wiele lepiej. Ale madry Polak po szkodzie :).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 mar 2007, 23:14

Gosia..., ale ja Cie nie prosilam o ocene z Twojego punktu widzenia mojej matury. :]
Awatar użytkownika
MaxDistrust
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: MaxDistrust » 06 mar 2007, 23:33

najbardziej rozbawiło mnie to, że z starej matury z polaka miałem 2 z pisemnej i 3 z ustnej, a dostałem sie na filologię polską z jednym z najlepszych wyników (egzamin wstępny).
Grace

Postautor: Grace » 06 mar 2007, 23:36

Bo jeden egzamin, czy matura nowa czy stara nie jest , nigdy nie był i nigdy nie będzie w stanie obiektywnie ocenić wiedzy ucznia.

[ Dodano: 2007-03-06, 23:38 ]
moon pisze:Gosia..., ale ja Cie nie prosilam o ocene z Twojego punktu widzenia mojej matury.

przepraszam, niepotrzebnie się wtrącam.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 07 mar 2007, 12:02

Candy Killer pisze:Ja mysle ze Giertych tak naprawde nie ejst glupi czlowiek..ma troche spaczone poglady ale z niektorymi jego zmianami sie zgadzam chociazby mundurki.

Że głupi nie jest, to pewne. To jest jeden z najinteligentniejszych ludzi w całej polskiej polityce. Który do tego jest kompletnie, zupełnie bezideowym cynikiem. A na dodatek chyba niezłym aktorem, skoro ludzie wierzą, że to, co mówi, to prezentacja jego systemu wartości.

Mikrofony uchwyciły, jak przed posiedzeniem rządu Gilowska żartobliwie zagaduje Giertycha: ~"co tam pan narozrabiał w tym Heidelbergu? czy panu się zdaje, że ktokolwiek dał się nabrać, ze pan tego nie zrobił specjalnie? pewnie, że pan to specjalnie! :D". A Giertych w zasadzie nic nie odpowiedział, tylko się bezczelnie uśmiechał :)

Idę o zakład, że przy odpowiedniej koniunkturze politycznej Giertych nawet legalizację dragów by poparł :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 mar 2007, 13:21

moon pisze:Dzindzer napisał/a:
to z obowiązkowa matemetyka.
Teraz tez miala byc? :?

tego nie wiem, wiem ze mi ja chcieli siła i przymusem, gdyby nie to to zastanawialam sie czy nie zdawac nowej, bo ja mogłam wybierac :)
moon pisze:Gosia..., ale ja Cie nie prosilam o ocene z Twojego punktu widzenia mojej matury. :]

ale Gosia tak sama z siebie cie ocenila ;)
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 07 mar 2007, 18:17

Dzindzer pisze:bo w planach Twój rocznik mial miec nowa.

Jak ja się trzęsłam nad tym, coby matmy nie było na maturze obligatoryjnie <boje_sie> Na szczęscie, kwestia rozstrzygła się dla mnie niezwykle pomyslnie <banan> Na próbnej z polskiego mialam 2, bo miałam już powyżej uszu literatury obozowo-łagrowej i nogami i rękami opierałam się przed lekturą Grudzińskiego i Krallki, odłogiem też zostawiłam cały antyestetyzm z przygnębiającym Wojaczkiem. Przełamałam się i dostałam 5 z polskiego, 5 z niemca i coś tam za certyfikat z angola <absolwent>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Grace

Postautor: Grace » 07 mar 2007, 21:57

jamaicanflower pisze:Przełamałam się i dostałam 5 z polskiego, 5 z niemca i coś tam za certyfikat z angola

Gratuluję :) Bardzo ładnie.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 07 mar 2007, 22:02

jamaicanflower pisze: Przełamałam się i dostałam 5 z polskiego, 5 z niemca i coś tam za certyfikat z angola

O właśnie - wie ktoś może jak się się liczy średnią, jeżeli przy rekrutacji ze starej matury to ona właśnie jest wyłącznym wyznacznikiem, a byłem zwolniony dzięki certyfikatowi?
soul of a woman was created below
Grace

Postautor: Grace » 07 mar 2007, 22:04

Sir Charles pisze:O właśnie - wie ktoś może jak się się liczy średnią, jeżeli przy rekrutacji ze starej matury to ona właśnie jest wyłącznym wyznacznikiem, a byłem zwolniony dzięki certyfikatowi?

Pewnie chcesz iść na 2 kierunek ? U nas rekrutowanie "starych" maturzystów zależało od wydziału. I podobno bardzo na Waszą korzyść.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 07 mar 2007, 22:12

Sir Charles pisze:O właśnie - wie ktoś może jak się się liczy średnią, jeżeli przy rekrutacji ze starej matury to ona właśnie jest wyłącznym wyznacznikiem, a byłem zwolniony dzięki certyfikatowi?

Nie wiem czy to nie zalezy od oceny na certyfikacie, bo jak miałeś A, to u nas na maturze dawali 6, a za B i C 5. I z tego, co wiem, tak samo jest na naszej, pożal się Boże, uczelni. Jak sie dowiesz, Czarli, to daj znać, bo mnie taka informacja równiez ułatwi życie :)
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 07 mar 2007, 22:25

jamaicanflower pisze:bo jak miałeś A, to u nas na maturze dawali 6,

Hmmm, to by mi dawało - nie chwaląc się - 5,66 <aniolek> To chyba mogę być spokojny, że się dostanę :P

jamaicanflower pisze:Jak sie dowiesz, Czarli, to daj znać,
OK :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 mar 2007, 23:05

Sir Charles pisze:To chyba mogę być spokojny, że się dostanę


a na co? :) obstawiam stosunki międzynarodowe
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 07 mar 2007, 23:12

Pudło ;) Socjologia.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 mar 2007, 23:41

wrrr :P

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości