Atak klonów

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 gru 2006, 18:33

mrt pisze:Co się tak tych spodni w kozakach uczepiliście? Jak są modne oficerki do spodni tak właśnie noszone, to jak mają chodzić?
Po swojemu. NIech czerpia z mody ale nie wygladaja jak klony :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 gru 2006, 18:36

moon pisze:Po swojemu. NIech czerpia z mody ale nie wygladaja jak klony
Znaczy jak? Do góry nogami mają nosić?

Chodzi mi tylko o to, żeby ładnie wyglądały, a nie tandetnie. Mi tylko o to właśnie chodzi.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 gru 2006, 18:48

mrt pisze:
moon pisze:Po swojemu. NIech czerpia z mody ale nie wygladaja jak klony
Znaczy jak? Do góry nogami mają nosić?

Chodzi mi tylko o to, żeby ładnie wyglądały, a nie tandetnie. Mi tylko o to właśnie chodzi.
NIe np do innych spodni jakies dodtaki dobrac a nie do wszystkiego to wkladac.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 gru 2006, 18:57

Może mają jedne spodnie w szafie ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 gru 2006, 22:55

Oficerki? A co to? I jesli bylo to modne to kiedys. Teraz to moda ulicy.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sty 2007, 12:20

Przecież to jest prosta zalezność: w tym sezonie odchodzi się od przylegających do nogi kozaków, i nie nosi się już dzownów (i chwała!)- nosi się obcisłe rurki, leginsy, spodnie z prostymi nogawakami.. więc potencjalna posiadaczka, przykładowcyh oficerek i rurek po prostu jest fizycznie zmuszona do "noszenia się" w ten sposób.
Owszem wpychanie szerokim nogawek do butów, które też się do tego nie nadają jest raczej małoestetyczne, podobnie jak noszenie leginnsów do jakichkolwiek butów- byle były.
Zresztą tak zawsze jest z modą- ile można trąbić, że grubsze niskie dziewczyny źle wyglądają w tunikach.... one i tak je będą nosić.
Najgorszy jest ten brak dystansu- bo przecież to nie o to chodzi, że dziś gdy modne są miniówki, nie wolno sobie takiej sprawić- tylko o to, aby w niej dobrze wyglądać.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sty 2007, 14:19

Jawka pisze:i nie nosi się już dzownów (i chwała!)- nosi się obcisłe rurki, leginsy, spodnie z prostymi nogawakami..

kto nosi to nosi. Moje wszysdtkie spodnie sa chociaz minimalnie rozszerzone na dole i nic nie wskazuje na to bym ubrała jakies inne
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sty 2007, 14:43

Dzindzer pisze:kto nosi to nosi.
Oczywiście, że kto nosi to nosi.... niektórzy noszą do dziś białe buty w połączeniu z czarnymi rajstopami :P
"Nie nosi się" na wybiegach- bo warto zauważyć, mówimy w tym temacie o tym co modne.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sty 2007, 14:50

Jawka pisze:mówimy w tym temacie o tym co modne.

ale gdzie modne w miescie czy na prowincji, bo to róznica, prowincja jest roche za miastami, a miejska moda kawałek za światowa.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 sty 2007, 15:01

Dzindzer pisze:Moje wszysdtkie spodnie sa chociaz minimalnie rozszerzone na dole i nic nie wskazuje na to bym ubrała jakies inne

<browar>
Rurki "marchewki" sa okropne :P
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sty 2007, 16:11

Dzindzer pisze:ale gdzie modne
Zajrzy choć do jednego magazynu, albo obejrzy jakikolwiek pokaz oczywiście z modą preta porte- bo takiej modzie mówimy.
Dzindzer pisze:miescie czy na prowincji
Na prowizncji modne jest to samo co w mieście- mniejszym większym- różni się tylko zasięg, to do ilu jednostek trafiło. Bo tego, że człowiek ze wsi ma mniejszy (a dzieje sie to w sposób naturalny) kontakt z modą chyba tłumaczyć nie trzeba.
Yasmine pisze:Rurki "marchewki" sa okropne
Kwestia gustu, ale na wysokich szczupłych kobietach wyglądają świetnie.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 sty 2007, 16:50

Przeciez moda, to rzecz umowna, pewna zabawa. Wazne, zeby sie w niej orientowac i umiec wybrac to, co dla nas jest ciekawe i dobre. Podobaja mi sie niektore koturny, ale na innych. Sama mam bardzo male stopy, bardzo szczuple "peciny" i zalozenie koturnow powoduje, ze noga wyglada bardzo ciezko i nie widac nic innego, wiec nie nosze
Najbardziej bezpieczie jest ubierac sie klasycznie, dodajac do tego elementy, dodatki, kolory, modne akurat teraz. Wtedy moda jest dla nas, a nie my dla niej.
Nie podobaja mi sie bardzo spodnie wkladane w oficerki i nawet jesli modne sa tylko takie, nie zaloze i juz. Tak to ja sie ubieram jak jezdze konno i starczy. Ale niektore dziewczyny ladnie w tym wygladaja, choc ubrane inaczej wygladalyby ladniej :)
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sty 2007, 19:30

Jawka pisze:albo obejrzy jakikolwiek pokaz oczywiście z modą preta porte- bo takiej modzie mówimy.

no tak taka moda jest na naszych ulicach i według niej ubieraja sie te klony <hahaha>
Jawka pisze:ale na wysokich szczupłych kobietach wyglądają świetnie.

kwestia gustu :]
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sty 2007, 19:52

Dzindzer pisze:no tak taka moda jest na naszych ulicach i według niej ubieraja sie te klony
:] No właśnie widać, że żadnego nie widziałaś i nie masz o tym zielonego pojęcia.
To tak dla informacji: to co pojawia się na wybiegu jest później realizowane w ciuchach produkowanych masowo, oczywiście nikt nie bedzie szył spodni z jedwabiu- bo koszt ich byłby zbyt duży. Drogie materiły zastępwane są tańszymi, a powielane są najbardziej charakterystyczne elementy. Tak jak np. krój spodni, długość sukienki, kolor, czy faktura.... Niedługo do nas zawędruje haber, bo na wybiegach króluje już dość dawno.
Królowały paski, mamy je w sklapach, królowało złoto, mamy je w sklepach....

To, że Ty lubisz dzwony, to Twoja sprawa- nikt przecież Ci ich nie zabrania nosić, nikt na siłę z tyłka na siłę nie ściąga, a także nie każe nosić rurek, czy innych wynalazków, bo to wszystko kwestia Twojego gustu i tego czy czułabayś się dobrze i mogła nosić rurki (bo nie kazdy w nich dobrze wygląda)- ale w tym sezonie dzownów zgodnie z obowiązującą moda się nie "nosi". <hmm> Chyba proste.

Dzindzer pisze:kwestia gustu
....I kilogramów i centymetrów, bo rurki są okrutne dla figury. Dla wysokiej, szczupłej dziewczyny nie ma bardziej korzystnego kroju spodni, które by tak podkreślały atuty figury.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sty 2007, 19:58

Jawka pisze:No właśnie widać, że żadnego nie widziałaś i nie masz o tym zielonego pojęcia.

pojecia to widac nie masz Ty :]
ale o tym nie jest ten temat, wiec te uwagi moja droga zachowaj dla siebie
Jawka pisze:Dla wysokiej, szczupłej dziewczyny nie masz bardziej korzystnego kroju spodni, które by tak podkreślały atuty jej figury.

skoro jestes taka znawczynia to nie bede sie sprzeczała, w koncu widac sledzenie wielkiej mody lub pseudowielkiej mody to twoje hobby
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sty 2007, 20:10

Dzindzer pisze:pojecia to widac nie masz Ty
Może i widać- zależy jak się patrzy <niewiem>
Dzindzer pisze:w koncu widac sledzenie wielkiej mody lub pseudowielkiej mody to twoje hobby
Dużo czasu nie potrzeba aby zauważyć kto korzystnie wygląda w obcisłych portkach a kto nie. Zresztą o czym tu mowa, zawsze szczupła wysoka dziewczyna będzie wyglądała lepiej od tej z nadwagą. Toż takie obserwacje żadnego wysiłku nie wymagają. Ameryki tu nie odkryłam.

A wracają do tematu: jestem mile zaskoczona tym co zobaczyłam wczoraj na Sylwestrze- oprócz kilku wpadek tych mniejszych i większych- dziewczyny były naprawdę ładnie ubrane. Klonów nie było- gorzej z facetami- wczoraj wszyscy rzucili się na identyczne sztruksowe marynarki.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 01 sty 2007, 20:25

Jawka..nie przesadzaj z tym... ogladaniem pokazow mody bo przeciez malo kto sie ubiera wg nich...malo jakie ciuchy w naszych sklepach sa robione zgodnie z trendami.Chcialabym zauwazyc ze wiekszosc dziewczyn nie ma jednak pieniedzy zeby kupowac ubrania od projektantow i kupuje je w zwyklych sklepach gdzie jednak te trendy sa troche inne niz na pokazach. Jakos nie wyobrazam sobie siebie ubranej w jakies rzeczy z pokazow bo w wiekszosci sa...dziwne..ekstrawaganckie pomimo ze to jest preta-porte..czesto odbiegaja od tego co sie dzieje w naszych sklepach a tymbardziej na ulicach,,,.
choc fakt..zawladnely teraz rurki i co druga dziewczyna je ma..czy pasuja czy nie to musi je miec bo trzeba byc...trendi:P przerazajace to jest ze duzo osob nie patrzy w lustro i nie wie co do jej sylwetki pasuje.
a ja tez mam albo proste spodnie albo lekko rozszerzane tak jak Dzindzer i nie wyobrazam siebie w rurkach <boje_sie>
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 01 sty 2007, 20:34

Jeśli chodzi o relację pokazy mody - ulica, to podobno jest jakoś tak, że to, co teraz widzimy na wybiegach na ulicach pojawi się powszechnie za 2-3 lata. Rzecz jasna nie wszystko, tylko te "nadające się" do noszenia :].
Ja na imprezie sylwestrowej klonów nie widziałem - był Żyd, wróżka, cyganka, kowboj itp. :]
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sty 2007, 21:14

Jawka pisze:Zresztą o czym tu mowa, zawsze szczupła wysoka dziewczyna będzie wyglądała lepiej od tej z nadwagą. Toż takie obserwacje żadnego wysiłku nie wymagają. Ameryki tu nie odkryłam.

tylko czy top twoje dokrywanie lub nie ameryki jest na temat :]
Candy Killer pisze:malo jakie ciuchy w naszych sklepach sa robione zgodnie z trendami

cicho, ona wie lepiej :P
Candy Killer pisze:..czesto odbiegaja od tego co sie dzieje w naszych sklepach a tymbardziej na ulicach,,,.

cos tam z tego jest, ale i tak wtedy kiedy juz świat mody zachwyca sie czyms innym
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 sty 2007, 21:19

to, co modne,niekoniecznie musi być gustowne, to co gustowne, niekoniecznie musi być modne :] I tyle ode mnie :) Ślepe podążanie za jakimiś śmiesznymi "trendami" i "wzorami" to idiotyzm.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 01 sty 2007, 21:25

bardzo ladnie napisane:) choc tez..sa gusta i gusciki..i to co jest dla nas gustowne dla kogos nie jest i na odwrot:) kazdy musi znalezc swoj wlasny styl a nie slepo leciec do sklepow i kupowac to co jest obecnie "modne"
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sty 2007, 21:28

Candy Killer pisze:nie przesadzaj z tym... ogladaniem pokazow mody bo przeciez malo kto sie ubiera wg nich
A w czym ja przesadzam? W tym, że jako przykład tego, że modne są rurki podałam pokazy mody...
Candy Killer pisze:malo jakie ciuchy w naszych sklepach sa robione zgodnie z trendami.
Oczywiście, że są robione... Przecież te ciuchy nie są identyczne, ale zamysł jak całość jest zachowany, to, że wyglądają trochę inaczej niż to co widzimy na wybiegu to przeciez jest normalne, ubranie to taki sam produkt jak samochód, czy kosmetyk... trzeba go dostosować do rynku na jaki ma zostać wypuszczony. U nas nie przyjmie się powszechnie np. jedwab, bo po pierwsze jest za drogi, a po drugie my wybieramy raczej ekonomiczną wersję garderoby- czyli, ubranie które można nosić zarówno zimą jak i latem. Więc zastępowany jest innymi materiałami.
Mamy mniej więcej roczne opoźnienie w przyjmowaniu nowcyh trendów, ale te tredy są przyjmowane!

___ToMeK___ pisze:teraz widzimy na wybiegach na ulicach pojawi się powszechnie za 2-3 lata
Nie demonizujmy- mniej więcej po roku dochodzi to do nas.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sty 2007, 21:40

TedBundy pisze:Ślepe podążanie za jakimiś śmiesznymi "trendami" i "wzorami" to idiotyzm.

no wlasnie sa w zasadzie dwa typy ( uproszczenie ) tych które slepo nie podazaje. Te które nosza to w czym kożystnie wygladaja, to co uwydatnia walory a maskuje jakies niedoskonałosci
i sa takie które nosza wszystko co im sie bardzo podoba, jest ladene wedlug nich bez wiekszego zwracania uwagi na to co do nich pasuje a co nie
Jawka pisze:U nas nie przyjmie się powszechnie np. jedwab

juz sie przyjął, ale nie w sklepach gdzie bluzki sa po 80zł.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sty 2007, 21:58

Dzindzer pisze:juz sie przyjął, ale nie w sklepach gdzie bluzki sa po 80zł.
Warto zauważyć, że właśnie te sklepy gdzie bluzki kosztują 80 zł. są powszechne.... i pewnie jeszcze długo taki stan rzeczy zostanie. Te, z bluzkami w średniej cenie 400 zł- bo tyle kosztuje orginalny dobry jedwabny wyrób, nie są dla przeciętnego odbiorcy.
Na dzień dzisiejszy w Polsce nie ma towaru, którego nie można kupić- dóbr luksusowych, które są nieosiągalne. Ale są towary, które nie są powszechne.... i tak na przykład orginalny, czysty jedwab nie jest. Dlatego zastępuje się go włóknami sztucznymi i domieszkami.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 sty 2007, 22:01

Jawka pisze:Kwestia gustu, ale na wysokich szczupłych kobietach wyglądają świetnie.
Nieprawda ;P Niestety nie spotkalam sie i z takimi szkieletami praktycznie co im zle w nich bylo.
Jawka pisze:awsze szczupła wysoka dziewczyna będzie wyglądała lepiej od tej z nadwagą
No niezbyt.... Zalezy w co sie ubierze ;P
Candy Killer pisze:przerazajace to jest ze duzo osob nie patrzy w lustro i nie wie co do jej sylwetki pasuje.
Niestety a efekty bywaja tragiczne :/
Candy Killer pisze:nie wyobrazam siebie w rurkach <boje_sie>
Ja bym wygladala jak potwor :D
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 02 sty 2007, 10:05

moon, Proponuję założyć Ligę Obrony Otyłych :-P
moon pisze:szkieletami
<chory> A czy my nie znamy takiego słów jak szczupła, zgrabna? Czemu od razu wieszak, szkielet? Czyżby ktoś chciał się w ten sposób dowatrościować? :?

moon pisze:Ja bym wygladala jak potwor
I na tym polega zabawa z modą, aby potrafić wybrać dla siebie to co jest odpowiednie, a nie nosić wszystko tylko dlatego, że po prostu jest ładne.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 02 sty 2007, 10:57

A mnie i tak najbardziej rozwala przekonanie, że jest się wyrafinowanym znawcą mody, mechanizmów działających w jej świecie i stylistą zarazem, a tak naprawdę wszystko to na podstawie cotygodniowej lektury "Pani domu". I wszyscy wiedzą, jak się powinno ubierać, co jest modne, ma się milion rad na każdą okazję. Skąd zatem te panienki w badziewiastych ciuchach po ulicach chodzą, a umalować to już w ogóle się nie potrafią, o uczesaniu nie wspomniawszy?

Jak widać podstawą jest wysokie mniemanie o własnym guście i znajomości rzeczy.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 02 sty 2007, 11:53

Nie wiem co Was tak szokuje w wypowiedziach Jawki, zaprawde. Znawczyni mody? Mówi o faktach, po prostu. A że Wy z faktami nie możecie się pogodzić, jak np, że smukła sylwetka dobrze wyglada w rurkach, to już Wasz problem, Wasze kompleksy.
Z resztą już czytać się nie chcę, jaka to moda jest beznadziejna i niepotrzebna. Moda jest dobra, ale trzeba umieć na nią patrzeć obiektywnie i dobierać do niej to, co dla nas najlepsze, czytaj najkorzytsniejsze i to co lubimy. I pewnie każda / każdy będzie się podpisywał pod ostanim zdaniem, a po minucie powie, że moda jest śmieszna. Nie rozumiem tego topicu.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2007, 12:54

Jawka pisze:moon, Proponuję założyć Ligę Obrony Otyłych :-P
Zostan prezesem :D
Jawka pisze:czy my nie znamy takiego słów jak szczupła, zgrabna?
Znamy ale widzimy tez roznice miedzy dziewczyna 170 cm i 55 kg a 170 i 40 :]
Jawka pisze:I na tym polega zabawa z modą
A kto tego nie wie poza klonami? :?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 sty 2007, 13:10

natasza pisze:A że Wy z faktami nie możecie się pogodzić, jak np, że smukła sylwetka dobrze wyglada w rurkach, to już Wasz problem, Wasze kompleksy.

chyba powinnam sie leczyc, bo mnie to zabije
Nie kazda szczupła wyglada dobrze w tych spodniach, a wlasciwie wiele z nich wygladalo by lepiej w innych. Niech sobie chodza w czym chca, wiec nie pisz o tym, ze ktos sie nie moze pogodzic
natasza pisze:Wasze kompleksy.

nie mam kompleksów na tle gaci które mi sie nie podobaja
Z resztą już czytać się nie chcę, jaka to moda jest beznadziejna i niepotrzebna

no duzo z tego co jest modne mi sie nie podoba, to sie w to nie ubieram, z mojej strony tyle

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości