Pokaż swoja twarz - jaka przyszlosc?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 paź 2006, 17:51

unlucky_sink pisze:1.chce oglądać twarze ludzi z którymi rozmawiam, ktorych jestem ciekawa a nie szczylów ktorzy wpadaja na chwile i tylko robią śmietnik :] nie mowiąc juz o ludziach pokroju Fantomisty itp.

mam dokładnie te same odczucia. Nie chodzi mi o wielkie limity
unlucky_sink pisze:RedX napisał/a:
chcesz pokazać tylko niektórym, wyślij e-mail czy PW
wlasnie w drugą strone to idzie, nie chce pokazywać tylko niektórym :]

u mnie tez to tak działa, za duzo osób by mi privy sie chciało wysyłac

RedX pisze:Dzindzer napisał/a:
nie nie jestem na forach erotycznych


Yhhmmm... no to "widać" właśnie... ;>

i nie zycze sobie takich uwag zwłaszcza z Twojej strony :]
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 26 paź 2006, 18:09

Tu nie chodzi o tworzenie elity Miltonio, Redx`e i MaxDistrust.
MaxDistrust pisze:A to, że niektórzy chca oglądć fotki osób, z którymi się zżyli (w szerokim rozumieniu tego słowa), to już ewidentna przesada.

Nie rozumiem co w tym przesadnego?Wedlug mnie to NORMALNE.Bez obrazy ale bardziej sie uciesze ogladajac unlucky_sink, czy Dzindzer, niz Ciebie.po prostu jestes mi obojetny, co nie znaczy ,ze nie mozesz pokazac swojej buzki.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
MaxDistrust
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: MaxDistrust » 26 paź 2006, 18:18

To se oglądaj na kompie. Idea tematu była taka, aby WSZYSCY udzielający sie na forum mogli się ujawnić i zobaczyc z jak wyglądają inni.

tarantula pisze:po prostu jestes mi obojetny, co nie znaczy ,ze nie mozesz pokazac swojej buzki.


Nie moge, bo wg. starszych forumowiczów nie zasłużyłem ilościa postów (tzn. tak by chcieli).
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 26 paź 2006, 18:24

MaxDistrust pisze:Idea tematu była taka, aby WSZYSCY udzielający sie na forum mogli się ujawnić i zobaczyc z jak wyglądają inni.
nie bylo to dopracowane :]
MaxDistrust pisze:nie zasłużyłem ilościa postów
jak dla mnie jakością.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
MaxDistrust
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: MaxDistrust » 26 paź 2006, 18:26

unlucky_sink pisze:jak dla mnie jakością.

Co ci sie w nich nie podoba?

Najwiekszą bzdurą jest Twój pomysł.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 paź 2006, 18:32

tarantula pisze:Bez obrazy ale bardziej sie uciesze ogladajac unlucky_sink, czy Dzindzer, niz Ciebie.po prostu jestes mi obojetny, co nie znaczy ,ze nie mozesz pokazac swojej buzki.

dokładnie Tarantulko! co mnie obchodzi jak wygląda ktoś tam kogo w ogóle nie znam. To tak jakbym wszedł na serwis typu "oceń mnie". Niektóre osoby wrzucają tu swoje fotki od razu po swojej rejestracji, żeby się pochwalić (często przynosi skutek odwrotny). To nie jest strona poświęcona zdjęciom ludzi. To jest tylko tak przy okazji. Niektórzy robią z tego wielkie halo i powiem szczerze - IRYTUJE MNIE TO!
Na przykład pierwsze posty jakie widziałem MaxDistrust'a to są w tym temacie.

___________
A CO INNEGO UNLUCKY <aniolek>
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 paź 2006, 18:38

Hardcore pisze:Na przykład pierwsze posty jakie widziałem MaxDistrust'a to są w tym temacie.

moze nie pierwsze, ale za to jak sie tu rozwija i jak produkuje ten za przeproszeniam spam.
MaxDistrust pisze:unlucky_sink napisał/a:
jak dla mnie jakością.

Co ci sie w nich nie podoba?

jakośc Twoich postów :]
Awatar użytkownika
MaxDistrust
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: MaxDistrust » 26 paź 2006, 18:39

Każdy tu myśli o sobie. Nigdy nie jest tak, że wszyscy wszystkich interesują. Jestem pewny, że są ludzie, którzy lubia wiedzieć jak wyglądają Ci nowi. Ciebie interesują ci ludzie, a kogoś innego tamci.

Spamem jest czepianie się jakości postów.

No ale juz się nie odzywam, niech sie dzieje co chce.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 26 paź 2006, 18:43

MaxDistrust pisze:Co ci sie w nich nie podoba?
Napiszę tak: Pokusilam sie o przeczytanie wszystkich Twoich postow jak dla mnie jestes nijaki po prostu- i jak kiedyś mrt napisala: "albo sie przyjmiesz albo Cię zjemy" :] dziekuje za uwage
MaxDistrust pisze:Najwiekszą bzdurą jest Twój pomysł.
A to jako odgryzienie sie potraktować?

[ Dodano: 2006-10-26, 18:45 ]
Hardcore pisze:Niektóre osoby wrzucają tu swoje fotki od razu po swojej rejestracji,
pisza 3 posty i znikają
Ostatnio zmieniony 26 paź 2006, 18:47 przez unlucky_sink, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
MaxDistrust
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: MaxDistrust » 26 paź 2006, 18:45

unlucky_sink pisze:MaxDistrust napisał/a:
Najwiekszą bzdurą jest Twój pomysł.
A to jako odgryzienie sie potraktować?


Nie, jako opinie, którą wcześniej popierałem argumentami.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 26 paź 2006, 18:52

MaxDistrust pisze:Nigdy nie jest tak, że wszyscy wszystkich interesują
racja
MaxDistrust pisze:Jestem pewny, że są ludzie, którzy lubia wiedzieć jak wyglądają Ci nowi.
kogo jestes bardziej ciekawy: Mysiorka? czy JaroHard? Lolli? czy Haneczki?
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 paź 2006, 18:57

też sądzę,że zostanie po staremu. W sumie ani mnie to ziębi, ani grzeje :] Jednak ideą forum jest pisanie, a nie wrzucanie swej fizjonomii (to taki dodatek). Więc najpierw lepiej poznać kogoś, kto zaczyna tutaj pisać, z kim w ten sposób się dyskutuje itd. Krokiem drugim jest zapodanie foty, IMO :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 paź 2006, 18:57

unlucky_sink pisze:kogo jestes bardziej ciekawy: Mysiorka? czy JaroHard? Lolli? czy Haneczki?
ja wybieram JaroHarda :D hahaha
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 26 paź 2006, 19:05

Hardcore pisze:ja wybieram JaroHarda hahaha
Dlatego Ciebie nie pytalam :D
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 26 paź 2006, 19:30

MaxDistrust pisze:Nie moge, bo wg. starszych forumowiczów nie zasłużyłem ilościa postów (tzn. tak by chcieli).

Chodzilo im o to ,ze: nie Ty nie mozesz dodawac ile pobierac ICH :]

[ Dodano: 2006-10-26, 19:33 ]
TedBundy pisze:Więc najpierw lepiej poznać kogoś, kto zaczyna tutaj pisać, z kim w ten sposób się dyskutuje itd. Krokiem drugim jest zapodanie foty, IMO :)

Nic dodac, nic ujac.Ted okreslil to wlasciwie i tresciwie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 paź 2006, 21:02

MaxDistrust pisze:aby WSZYSCY udzielający sie na forum mogli się ujawnić i zobaczyc z jak wyglądają inni.

Właśnie - mogli i nie jest to nakaz i nikt nie musi tutaj pokazać swojego zdjęcia, jeśli nie chce. Są tutaj ludzie, którzy np. w związku z wykonywaniem specyficznego zawodu, wręcz nie mogą ujawnić swojego oblicza. Jakkolwiek by nie było, każdego forumowicza, który z jakichkolwiek przyczyn nie wstawi fotki, trzeba uszanować.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2006, 21:16 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 26 paź 2006, 21:12

Jak wspomnial Charlie to juz racznej tepic oblesne komentarze, typu " <sex> " na widok czyjejs fotki. No ale jesli osobie, ktora fotke zamiescila nie sprawia taki komentarz problemu to tez nie ma sie o co czepiac a z drugiej strony nie kazdy uznaje cos takiego za komplement <belt>
I tak i tak temat na pewno zostanie w starej formie <kibelkiller>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 27 paź 2006, 10:23

Odnosze wrazenie, ze robicie z igly widly. Nie chcecie ogladac zdjec kogos nowego? Przewincie i juz. Nie ma tego az tak duzo. Wiecej jest komentarzy, rowniez Waszych, na temat tego, kto sie podoba, a kto nie.
I wybaczcie, ale co sie takiego dzieje, ze ktos zobaczy Wasze zdjecie, a Wy zdjecie kogos obcego/nieznanego/kto Was nie obchodzi?
Ja wykonuje zawod, moze gornolotnie, ale prawdziwie, wysokiego zaufania spolecznego. I moje zdjecie moze kazdy ogladac.
Ograniczenia sa dobre, jesli cos madrego wnosza. Tu maja wniesc Wasza wygode, bo Wam sie nie chce kilku postow przewinac. I wyrazne zaznaczenie: tu my strarzy forumowicze, tu Wy nowi i glupi i nie dostapicie tego zaszczytu zobaczenia nas, a my nie chcemy was ogladac. po co to? Bedzie trudno zadomowic sie nowym osobom, bo na starcie poczuja sie odrzucone ze wszystkich stron. Ja mowie NIE!
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2006, 10:32

Miltonia pisze:I wybaczcie, ale co sie takiego dzieje, ze ktos zobaczy Wasze zdjecie, a Wy zdjecie kogos obcego/nieznanego/kto Was nie obchodzi?

teroretycznie niec. Ja tylko pisze jak bym wolała. gdyby mi zupełnie nie odpowiadało to jak jest teraz to bym tam nie dała swoich fot, a dałam. Zwyczajnie bardziej mi sie podoba ten limit niz wolny dostep.
nigdzie nie napisałam, ze nie chce ogladac nowych. Ja nie odczuwam takiej potzreby, oni mi sa obojetni, nic o nich nie wiem, to ich buzie tez nie sa mi potrzebne. Szczerze to dośc późno obejzałam ten temat, bo wczesniej jak bylam nowa to ci wszyscy bedacy tu od dawna byli dla mnie nowi, zanim nie poczytałam to mnie nie obchodzili.
Miltonia pisze:I wyrazne zaznaczenie: tu my strarzy forumowicze, tu Wy nowi i glupi i nie dostapicie tego zaszczytu zobaczenia nas,

jak juz napisałam, nowi sa po prostu nieznani, nie wartosciuje ich, przeciez taki nowy moze byc fantastyczna osoba, ale ja o tym jeszcze nie wiem.
Miltonia pisze:Bedzie trudno zadomowic sie nowym osobom, bo na starcie poczuja sie odrzucone ze wszystkich stron

ale ja ich nie odrzucam, ja chce ich poznawac ( na poczatku chce poznawac ich zdanie, buzia).
Jak sie pokazuja to ja ich ogladam, ale nieogladanie ich jest cena jaka jestem gotowa zapłacic za limit. Limit jest dla mnie wazniejszy niz zobaczenie kogos kogo za choler nie kojaze
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 30 paź 2006, 09:23

Miltonia pisze: I moje zdjecie moze kazdy ogladac.

Glupie pytanie ale: gdzie? Tak z ciekawosci bo ja Ciebie jeszcze nie widzialam.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 30 paź 2006, 22:39

runeko pisze:Glupie pytanie ale: gdzie? Tak z ciekawosci bo ja Ciebie jeszcze nie widzialam.
poszukaj w "pokaz swoja twarz",ale mysle, ze szybciej by bylo gdyby Ci je Miltonia na prv przeslala :]
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 31 paź 2006, 16:39

Mnie się pomysł podoba, byle tylko liczba postów nie była jakaś zaporowa, bo przecież nie o to chodzi, żeby zaspamować i narobić śmietniku. Ja np. szczerze mówiąc więcej czytam, niż piszę - bo zwyczajnie często to, co bym chciała napisać już zostało powiedziane (kilkanaście razy...). Więc po co?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lis 2006, 20:22

Rozumiałbym ograniczenia, gdyby to miał być temat z fotkami erotycznymi, odsłaniającymi pewne intymne "rejony".. ale z twarzą?
CZY KTOŚ WSTYDZI SIĘ SWOJEJ TWARZY?
A to nie to samo niemal?Jak w jkednym temacie pisze o jakims syfie co mnei dopadl a w drugim twarz pokazuje?Mi np ze zdjeciami nie chodzi o userow naaszych co sie udzielaja ale o nowe przypadkowe osoby ktora np moze moj kolega przlozony i nie chce zeby wiedzieli ze mam problemy z pochwa np!
Tak np.
Poza tym czesc nowych userow sie boi wrzucac fot. Moze wtedy poczuliby sie pewniej? :>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 gru 2006, 19:28

A ja wychodze z propozycja zeby robic testy na inteligencje ludziom ktorzy tam wchodza, bo jak widac nie idzie to w parze z uroda.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 gru 2006, 19:30

TFA pisze:A ja wychodze z propozycja zeby robic testy na inteligencje ludziom
Ok kto za nie zaplaci? Bo jak ro bic to przez specjaliste ;) Jakby co ja mam troche starawe ale z opinia ponadprzecietna i sformułowaniem "elemanty geniuszu" <hahaha>
Czyli to nie zniweluje moich komentarzy <evilbat>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 gru 2006, 19:34

To znaczy faktycznie nie jest sympatyczne, jeśli ktoś niemiło komentuje zdjęcia innych, może niekoniecznie miss i misterów, ale normalnych nas, użytkowników.

Ja zdjęć nie wstawiam, bo nie chcę, żeby przypadkowi ludzie wchodzący na forum mnie oglądali. Zresztą większość zna moje zdjęcia, bo czasem wrzucałam w innych topikach na moment i jak obecni obejrzeli, to zdejmowałam.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 gru 2006, 19:40

moon akurat Twoje mnie tak jeszcze nie irytuja :P ale irytuja mnie ludzie ktorzy myslac ze sa najpiekniejsi na swiecie krytykuja innych, a zapominaja ze to nie ich zasluga ani wklad ze maja ladniejszy ryj niz baba na ulicy itd. Malo tego, w dodatku zabijaja to swoje piekno prostackimi komentarzami, zapominajac ze piekno ciala + prostactwo = zero. Zeby byc pieknym musi byc piekno ciala + bycie na poziomie = podwojne piekno i klasa. Powiedzial to facet uchodzacy za przystojnego i bez kompleksow (zeby nie bylo).
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 gru 2006, 19:42

TFA pisze:A ja wychodze z propozycja zeby robic testy na inteligencje ludziom ktorzy tam wchodza


chyba lepiej censored ten temat w kosmos, a zostawić jedynie możliwość wrzucenia fotki, bez komentów. O ile to technicznie możliwe, w co wątpię.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 gru 2006, 20:34

TFA pisze:moon akurat Twoje mnie tak jeszcze nie irytuja
Jestes niesamowity. Dyskusje po kilka stron o moich chamstwie w tym topicu a jego nie irytuja!To sie nazywa wyrzymaly facet :D
TedBundy pisze:ile to technicznie możliwe, w co wątpię.
Pewnie ze tak :)
Temat sie wypieprza.
Mona np zaklada na nowo i zamyka [z instrukcja co by nie bylo]. I zeby wrzucic fote trza ja modowi przeslac ten otwiera wrzuca zamyka.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 gru 2006, 20:39

moon pisze:Mona np zaklada na nowo i zamyka [z instrukcja co by nie bylo]. I zeby wrzucic fote trza ja modowi przeslac ten otwiera wrzuca zamyka.
To się modzi ucieszą <hahaha>

Nikt nie będzie wrzucał, bo jak nikt nie będzie komentował, to po co ktoś będzie wrzucał? :>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości