Esz Polska, Polacy...:/

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Esz Polska, Polacy...:/

Postautor: sadi » 16 sie 2006, 02:09

Nie wiem jak wy, ale ja oglądając od dluższego czasu jakieś wiadomości, albo czytając gazetę, jedyne nad czym się zastanawiam, to ile nowych wiadomości sprawi, że będę zły na cały ten kraj i ludzi w nim żyjących...
Co dzień praktycznie zadaje sobie pytanie "Co dzisiaj zjebaleś głupi Polaku?."
Sprawa tej stacji dializ, gdzie zakazili tylu ludzi żółtaczką typu C, zwłoki noworodka w torbie, pijani kierowcy, kupa kasy wywalona w błoto przy budowaniu autostrad, korupcja etc. to tylko niektóre przypadki.
I jak tu żyć w takim kraju i nie myślec o tym, żeby uciec jak najdalej w poszukiwaniu czegoś lepszego? Zdaję sobię sprawę, że może mało wiem o tym jak jest gdzie indziej i czy czasem nie jest wszędzie podobnie jak u nas, ale póki co częściej wiele innych państw jawi mi się jak dużo bardziej "normalne", niż ten rejon, gdzie przyszło nam żyć...

Podsumowując: Co raz częściej jest mi wstyd, że jestem Polakiem.
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2006, 08:37

To , ze jestes Polakiem to plus , co dostrzezone zostanie jak wyjedziesz za granicę , bowiem Polak tam po prostu swieci i błyszcy wiedza jak i inteligencją .Wiec nie wstydz sie , ze jestes Polakiem , wstydzic sie mozez jedynie za to , ze rzadzą nami tacy debile.Tyle ze to też nie jest takie proste , ja nie wierze , ze ci ludzie są tacy głupi tempi i nie wiedzą co zlego robią , mysle, ze nacisk z zewnatrz to sprawia , manipulacja itd. czasem chyba nie mają wyjscia , albo sa przekupni bowiem kazdego sie da kupic kwestia tylko za ile !Ktos ma w tym interes !

Kiedys wojny były zbrojne , dzis mysle, ze pozostaną wlasnie takiego typu .Po co najezdzac na Kraj zbrojnie , skoro mozna go zdobyc w inny sposób ? <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 sie 2006, 09:01

Jest też Kubica i Gollob, mamy znakomitych koderów i Owsiaka. Mimo debilizmu niektórych, co u władzy, ludziom nadal się chce coś robić, mam mądrych przyjaciół i kilka miejsc w internecie znam, gdzie piszą mądrzy Polacy. I nie oglądam tv, chyba dzięki temu mam lepsze zdanie o rodakach :D
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 16 sie 2006, 09:55

sadi pisze:Podsumowując: Co raz częściej jest mi wstyd, że jestem Polakiem.
A mi wstyd za tych wszytskich cholernych narzekaczy. Gdzie sie nie obejrzysz tam wszedzie zrzedzenie. Kaczyńki zrobi to , całe forum onetu po nim jedzie. Ale gdyby Kaczyński nie zrobił tego też by cały kraj po nim jechał bo to Polacy. Zakażenie w staxcji dializ? Wina KAczyńskiego. Złą pogoda dzisiaj? Też wina Kaczora. Ciągłe marudzenei , zrzedzenie, też bym uciekł z tego kraju ale nie dlatego że jest nienormalny tylko daltego że nienormalni sa jego obywatele.
Wielkie co że są zatrucia w izbie dializ - wszędzie sie mogło zdarzyc. A i wprowdzaił bym cenzure. Na Białrousi wg niezależnych badać wiekszosc ludzi jest szcześliwa mimo że z trudem starcza im na życie. Jebac demokracje.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2006, 10:29 przez Augusto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 sie 2006, 09:57

tanebo pisze:Na Białrousi wg niezależnych badać wiekszosc ludzi jest szcześliwa mimo że z trudem starcza im na życie.


prostując - na skromne, ale normalne życie, bez żebrów i zawodów w wyścigu do śmietnika :/

[ Dodano: 2006-08-16, 09:57 ]
tanebo pisze:A i wprowdzaił bym cenzure


no ba :D Kontrola najwyższą formą zaufania <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 16 sie 2006, 10:17

tanebo pisze:Na Białrousi wg niezależnych badać wiekszosc ludzi jest szcześliwa mimo że z trudem starcza im na życie.

to że tobie szczęścia brakuje, nie znaczy że musisz dzielić się jego brakiem z innymi <fuckoff>

Przerabianie ludzi na mydło nie podpada przypadkiem pod jakiś paragraf? Dałbym ci ignora gdyby nie fakt że połowa postów Olivii i moon straciło by wtedy sens -_- Po cholere jeszcze w ogóle odwiedzasz to forum? Każdy po tobie tutaj jedzie. Nie lepiej znaleźć sobie miejsce gdzie cię tolerują?

TedBundy pisze:normalne życie, bez żebrów i zawodów w wyścigu do śmietnika :/

Jak dla mnie przedłużenie dzieciństwa - robisz to i tylko to co tatuś każe. Może im dobrze, ale zazwyczaj tylko do czasu aż nie spróbują czegoś innego.

pm, a można z ciekawości prosić o namiary na te miejsca? :)

Ja proponuję założyć nieco inny temat - co napawa Cię dumą że jesteś Polakiem. Ja tam pewnie parę rzeczy bym znalazł :)
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 16 sie 2006, 10:30

FlyingDuck pisze:Przerabianie ludzi na mydło nie podpada przypadkiem pod jakiś paragraf?
Jaki? To był przecież żart w ogóle jak cały post. Przyszli politycznie poprawni...
Ostatnio zmieniony 16 sie 2006, 15:07 przez Augusto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 sie 2006, 11:32

tanebo pisze:Na Białrousi wg niezależnych badać wiekszosc ludzi jest szcześliwa mimo że z trudem starcza im na życie. J
<hahaha>

A Ty bys nie byl szczesliwy jakbym Cie od niemowlectwa wsadzil do klatki w piwnicy, ale karmil i mowil jak Ci dobrze, ze Cie karmie? Tez bys byl !! I mysle, ze Koreanczycy z Polnocy sa JESZCZE szczesliwsi niz Biaorusini. O ile to w ogole mozliwe ;DD


A co mnie napawa duma w tym kraju?

Mysle, ze najcenniejsze co mamy, a raczej mielismy ( :/ ), to jeden z najwyzszych na swiecie poziomow sredniego wyksztalcenia ogolnego.

Poza tym - Norwid, Gombrowicz, Herbert, Szymborska. Odbudowanie Warszawy mimo ze propagandowe. Te najdziksze i najpiekniejsze parki narodowe. Wodka. Na razie nic wiecej mi nie przychodzi do glowy :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 16 sie 2006, 14:14

Dorzuciłbym Witkacego, Boy-a Żeleńskiego, Wajdę (ale za jego stare filmy, a nie te knoty z dzisiejszych czasów), smaczne i mocne piwo, bigos, flaczki i żeberka. Góry na południu a morze na północy (powinno być przecież na odwrót, ale ja tam się czepiać nie zamierzam :P ).

A obecna ekipa rządząca? Banda paranoików goniących własny ogon i uprzedzenia... rządzą metodą "po nas choćby potop", ale to Wy ich wybraliście Polacy :P (no bo ja głosowałem na tych co grzeją tyłkami ławy opozycji :D ).

"Chcieliście Polski,
no to ją macie,
skumbrie w tomacie..."
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 16 sie 2006, 14:37

Wstydzisz się że jesteś POLAKIEM <boje_sie>
Są kraje gdzie jest jeszcze gorzej !
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 16 sie 2006, 15:11

Sir Charles, ale chyba po to sie żyje żeby byc szczęśliwym?
Przeprowadzono w Anglii sondaż, z którego wynika ze w latach powojennych choć ludzie byli biedni byli sporo szczęśliwsi niż teraz.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 16 sie 2006, 18:38

AlfaRomeo1939 pisze:Są kraje gdzie jest jeszcze gorzej !

A co mnie te kraje obchodzą? Samolubem nie jestem, ale wiem też, że świata nie uratuję, więc czy to takie ciężkie przewinienie chcieć spokojnego, miłego życia?
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 16 sie 2006, 18:42

Granica otwarta kto tu jest nie szcześliwy może wyjechać w pierony
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 17 sie 2006, 03:27

Andrew pisze:To , ze jestes Polakiem to plus , co dostrzezone zostanie jak wyjedziesz za granicę , bowiem Polak tam po prostu swieci i błyszcy wiedza jak i inteligencją

Jezeli bedzie dalej tak, jak jest to szczerze watpie bo coraz wiecej jest "polaks".
tanebo pisze:Wielkie co że są zatrucia w izbie dializ - wszędzie sie mogło zdarzyc.

No jasne, toz to normalka, na porzadku dziennym :] "Puk, puk, enibadi houm?"
tanebo pisze:To był przecież żart w ogóle jak cały post. Przyszli politycznie poprawni...

To chodz ciebie przerobimy na mydelko <diabel>
Kubek pisze:Dorzuciłbym Witkacego, Boy-a Żeleńskiego, Wajdę

Ja jeszcze Kopernika i Sklodowska oraz Kosciuszke i Pilsudskiego ale oni to z innej beczki :]
AlfaRomeo1939 pisze:Są kraje gdzie jest jeszcze gorzej !

Chyba nie ma takiego kraju, zeby jeden rodak drugiemu tak bardzo zazdroscil i do mordy lecial. Podaj przyklad.
AlfaRomeo1939 pisze:Granica otwarta kto tu jest nie szcześliwy może wyjechać w pierony

I dlatego wlasnie pojechalam. Bo pewnego dnia rozejrzalam sie naokolo a oczom mym ukazal sie gnoj, syf, kila i mogila a ponadto dno, metr mulu oraz wodorosty.
Kochana Polsko !

A teraz wylumacz czemu kochasz Polske. Bo wszyscy ci co najglosniej dra mordy, ze sa patriotami i takie tam nawet nie wiedza, ze hymn ma wiecej niz dwie zwrotki -_-'
Ja kocham Polske. Fakt, ze jestem zagranica nie zmienia tego, ze Ojczyzna to Ojczyzna i z tego zlepku gleby, smrodu i ubostwa a zarazem wielkiej milosci, przyjazni i szczesliwego (poniekad) dziecinstwa sie wzielam. A ze klade reke na sercu przy "Star Spangled Banner" tak samo jak przy "Mazurku Dabrowskiego" i znam wszystkie slowa a do tego spiewam zamiast tylko machac chalapa jak robi to sporo "patriotow"? Kiedys ludzie byli dumnie z tego, ze przyjezdzali do USA, chcieli uczyc sie jezyka, poznawac tradycje. A teraz? "A w dupie mamy bo my som polaki wielkie i my nie musimy znac angielskiego" Wstyd mi za ignorancje wspolbratymcow, za ich dorobkiewictwo, narzekanie, klamliwosc i obrabianie SWOJEGO RODAKA z uczciwie zarobionych przez niego pieniedzy (ile razy moj ojciec nie dostal wyplaty albo dostal obcieta od WIELKIEGO BRATA POLAKA? no ile?). NIE MA TAKIEJ DRUGIEJ NACJI GDZIE LUDZIE MIELIBY SIE NAWZAJEM TAK BARDZO W DUPIE JAK POLACY. I TO NA OBCZYZNIE. Spojrze na Meksykanow, Portorykanczykow, Chinczykow, Koreanczykow, Arabow. Oni sa sobie przyjaciolmi, jeden z drugiego lacha nie drze. A Polak? Wlasna rodzine poprosisz o pieniadze bo miales wypadek, nie mozesz pracowac i nie masz co jesc. To ci w oczy powiedza, ze nie maja pieniedzy, choc jeszcze pare tygodni wczesnie chwalili sie jacy to sa bogaci. Takie to spoleczenstwo. Ludzie, tu nie chodzi o granice, ze to teren Polski. Jestesmy rozsiani po calym swiecie i zamiast zyc ze soba, wspolpracowac to pod soba dolki kopiemy. I niech mi nie probuja zaprzeczac ci, ktorzy zagranica nigdy nie byli i zaraz zaczna mi kadzic "a dzieeee, niemozliweee". Ja wiem, widzialam, na wlanej skorze cwaniactwa wlasnych rodakow doswiadczam.
W oba panstwa "wrodzilam sie", w Polske doslownie, w Stany Zjednoczone dzieki niepelnoletnosci w momencie gdy ojciec z trudem zdobywal dla nas obywatelstwo. I z obu jestem dumna. Mam dwa paszporty, dwa dowody osobiste, dwa adresy zameldowania po dwoch stronach oceanu. Polka jestem bo Polka sie urodzilam. Amerykanka jestem bo w Ameryce zyje, Ameryka zrobila mi laske udzielajac mi obywatelstwa i z wielkim honorem na ceremonii rozdania swiadectw ja pierwsza, wsrod wszystkich nawet tu urodzonych polozylam reke na sercu przy "Star Spangled Banner". Czemu? Bo zyje sie wszedzie. Kwestia jest to kto jak zyje, nie gdzie.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2006, 09:10

ja tam patriota nie jestem !! bo i dlaczego mialbym nim byc ? pamietam ciagle moich dziadłków co to w obu wojnach brali udział
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 17 sie 2006, 09:20

Andrew pisze:pamietam ciagle moich dziadłków co to w obu wojnach brali udział

No ale to ma jakis negatywny/ pozytywny na to wplyw? Bo tak chlasnales tymi dziadkami troche z nienacka <hmm>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 17 sie 2006, 10:29

Z takim nastawieniem patryjotycznym w narodzie szybko ten kraj zginie !
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 17 sie 2006, 13:20

Sir Charles pisze:Poza tym - Norwid, Gombrowicz, Herbert, Szymborska. Odbudowanie Warszawy mimo ze propagandowe. Te najdziksze i najpiekniejsze parki narodowe. Wodka. Na razie nic wiecej mi nie przychodzi do glowy :P

pani_minister pisze:Jest też Kubica i Gollob, mamy znakomitych koderów i Owsiaka

Chopin, Miłosz, JPII, Skłodowska-Curie, Kopernik, Małysz, Jędrzejczak, Jan Potocki [chociaż pisał po francusku...] i jeszcze inni - kolejność przypadkowa.
Poza tym niemałe osiągnięcia w dziedzinie medycyny, szyfranci co rozpracowali Enigmę...
Postawa Polaków w obliczu zagrożenia i ucisku (chociażby w czasach PRL, II wojna światowa)
Do wódki dodam ogórki kiszone, wędlinę i chleb :P
I na pewno jeszcze więcej się znajdzie.


I nie jest mi wstyd, że tu mieszkam. Polska opływa w wiele absurdów i niedoskonałości, ale nie jest jeszcze aż tak tragicznie. A że mamy takie szczęście do rządzących...
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 17 sie 2006, 13:54

A ja ani jakos specjalnie dumny nie jestem z polskosci ani mi wsty.Po prostu zyjac sobie z dnia na dzien mam to gdzies.
A cale te nazekania sprowadzaja sie tylko i wylacznie do stanu majatkowego naszego narodu.bo czy polak jeczalby ze wladza robi glupoty gdyby zarabial 5 tysiakow na miesiac?
Nawet gdyby wladza byla porabana a mialby kase to reszte zapewne mialby w dupie i dlatego ludziska wyprowadzaja sie do innych krajow no UK bo tam nie liczy sie pieniedzy z pensji i rozkminia czy starczy od dziesiatego do dziesiatego a za najnizsza pensyjke starsza na normalne zycie i na rozrywki i na zarcie.A w Polsce po prostu brak tego komfortu psychicznego
Wiem ze to nie ladnie sprowadzac wszystkiego do pieniedzy bo wyjdzie ze jestem materialista ale tak wedlug mnie jest
Obrazek
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 sie 2006, 14:19

Rish pisze:bo czy polak jeczalby ze wladza robi glupoty gdyby zarabial 5 tysiakow na miesiac?
Nawet gdyby wladza byla porabana a mialby kase to reszte zapewne mialby w dupie i


ba :D "Byt określa świadomość" :] To nadal aktualne <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 17 sie 2006, 14:21

Eeeee...ludzie przytaczacie mi te przyklady znanych Polakow, tylko w czym to mam pomoc i co to ma udowodnic? ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 17 sie 2006, 14:34

sadi pisze:Co raz częściej jest mi wstyd, że jestem Polakiem.
zmień obywatelstwo i będziesz miał po problemie.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 17 sie 2006, 14:40

sadi pisze:Eeeee...ludzie przytaczacie mi te przyklady znanych Polakow, tylko w czym to mam pomoc i co to ma udowodnic? ;DD

Poszłam za ciosem ;P A czemu ma służyć? Miało to pokazać, że Polacy jednak mają powody do dumy...? A nie sam wstyd.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 18 sie 2006, 00:31

ptaszek pisze:Miało to pokazać, że Polacy jednak mają powody do dumy...? A nie sam wstyd.

Nom ale przeszlosc to przeszlosc ;DD Nie to zeby sie odcinac calkowicie od niej, ale zyc nia teraz raczej sie nia da. A to jak sie Polacy zachowuja teraz nie napawa optymizmem na to co bedzie...mam po prostu wrazenie ze nic naszemu narodowi nie mozna wytlumaczyc...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 sie 2006, 00:45

sadi pisze:przeszlosc to przeszlosc

Ja pisałam o teraźniejszości :P
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 18 sie 2006, 01:07

pani_minister pisze:Ja pisałam o teraźniejszości :P

No dobra ty masz + ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 27 sie 2006, 02:06

AlfaRomeo1939 pisze:Z takim nastawieniem patryjotycznym w narodzie szybko ten kraj zginie !


Z takim analfabetyzmem to dużo szybciej zginie i kraj i język, niż przez moją awersję do maluczkości i popaprania coniektórych polityków.

Niech się pierwej "patrYJoci" do matury porządnie poduczą nim kategoryczne sądy o poglądach innych wyrażać im przyjdzie. Bo najwyraźniej "patria potestas" w domu w postaci pasa czy też odpowiednich argumentów zabrakło, skoro tak mizerne nauk wyniki :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 27 sie 2006, 02:15

Jawka pisze:zmień obywatelstwo i będziesz miał po problemie

Ja zmienilam (prawie, no- mam dwa) i jakos problemu to nie likwiduje bo jednak pochodze skad pochodze.
Kubek pisze:Bo najwyraźniej "patria potestas" w domu w postaci pasa czy też odpowiednich argumentów zabrakło, skoro tak mizerne nauk wyniki

Kubek, no wlasnie. tez zauwazylam, ze ludzie broniacy "patryjotysmu", czystosci rasy, polskosci i innych takich kwiatkow nie umieja pisac w swoim "Ojczystym Jezyku". Gaude Mader Polonia! :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 08 wrz 2006, 12:48

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=267693
Mieli intereweniowac politycy - nie interweniowali.
Chlopak chcial dobrze to mu wszystko zabrali.
Padaka.
Przez ostatnie 3 tyg. jezdzilem po Europie [Niemcy, Dania, Holandia, Francja, Wlochy] - raz to w duzej aglomeracji bylem, a raz na prowincjach - po tych wszystkich wspomnieniach czlowiek pragnie albo zmienic natychmiast otaczajaca nas polska rzeczywistosc, albo uciekac jak najdalej zeby sobie nerwow nie szarpac :/
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 08 wrz 2006, 13:12

sadi pisze:Przez ostatnie 3 tyg. jezdzilem po Europie [Niemcy, Dania, Holandia, Francja, Wlochy] - raz to w duzej aglomeracji bylem, a raz na prowincjach - po tych wszystkich wspomnieniach czlowiek pragnie albo zmienic natychmiast otaczajaca nas polska rzeczywistosc, albo uciekac jak najdalej zeby sobie nerwow nie szarpac
Czyli rozumiem że przeszukiwałeś zagraniczne media w poszukiwaniu ilości zamkniętych piekarni przez polityków aby porównać sytuacje w Polsce i na Zachodzie? <szczerbaty>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 210 gości