Męskim nie być!!

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 18 sie 2006, 01:09

Niemęski jest facet, który na pytanie: Chcesz wpi*erdol? Odpowie: Nie. hehe :P


Tak na serio to wg mnie jak ktoś ma penisa i jaja (oczywiście od urodzenia) już jest męski. Co nie oznacza, że nie może być tchórzem, ciotą, chamem, idiotą, brudasem itd.

A i kobiety są niemęskie też :P
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 sie 2006, 01:12

Orbital pisze:Tak na serio to wg mnie jak ktoś ma penisa i jaja (oczywiście od urodzenia) już jest męski

to juz jest samcem :]
Kakktus
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2006, 15:24
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kakktus » 18 sie 2006, 15:37

Dla mnie: zniewiściałość, brak romantyzmu, brak własnego zdania, zbytnia uległość, ślamazarność, pozerstwo, szpan...itp.
-------------------------------------------------------

http://www.kaktus.art.pl - strona domowa
http://www.podrywanie.info/ - Votal podrywu
http://www.estolica.com/ - Forum Warszawiaków
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 sie 2006, 19:57

Orbital pisze:Niemęski jest facet, który na pytanie: Chcesz wpi*erdol? Odpowie: Nie. hehe :P
Albo sam sobie go spusci :)
Glupie porownanie - czy facet ktory napierdoli pol dyskoteki zadajac pytanie czy chcesz wpierdol i uzyskujac odpowiedz tak, jest meski? Bo jak dla mnie nie ma mozgu i jest debilem:>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 19 sie 2006, 14:45

TFA pisze:ale balsam ?

w ostateczności mozna odpuścić :]
Hyhy pisze:Glupie porownanie - czy facet ktory napierdoli pol dyskoteki zadajac pytanie czy chcesz wpierdol i uzyskujac odpowiedz tak, jest meski? Bo jak dla mnie nie ma mozgu i jest debilem:>

Raczej nazwałabym go wyrośnietym dzieciakiem (nie obrażając młodszego pokolenia), bo dziecinnie zachowuje sie facet który chce sie bić bez lub z byle powodu :/ W 100% nie można go nazwać męskim!!!! Zastanawiam sie czy można go nazwać "Facetem"???
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 sie 2006, 15:31

tweetuś_18 pisze:w ostateczności mozna odpuścić :]


raczej calkowicie sobie darowac :]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Piotrek GRUBY
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2006, 03:02
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotrek GRUBY » 19 sie 2006, 16:10

JAPONKI !
Pan Doktor przyjmie ...
Michalek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2006, 16:55
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Michalek » 19 sie 2006, 17:32

Niemeskie jest zdecydowanie zniewiescialosc, ciotowatosc, skrajny metroseksualizm, glupota, brak ambicji etc. Okazywanie uczuc natomiast jest jak najbardziej meskie moim zdaniem.

Apropo: jestem w posiadaniu kremow, balsamow, peelingow, zeli... i uwazam ,ze jestem jak najbardziej meski :)
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 19 sie 2006, 17:42

Michalek pisze:Apropo: jestem w posiadaniu kremow, balsamow, peelingow, zeli... i uwazam ,ze jestem jak najbardziej meski :)

w końcu ktoś sie ze mną zgadza!!! to nie czasy w których męski - oznaczało zaniedbany!!! A facet który dba o siebie jest w 100% meski, tylko nie popadajmy w skrajności typu cotygodniowe odwiedzanie kosmetyczki, manicure, maseczki itp :]
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 sie 2006, 17:46

Ja nigdzie nie napisalem ze balsam dla faceta jest niemęski, jest po prostu zbedny i niepraktyczny, chyba ze ktos naprawde caly sie depiluje, ale dla mnie to juz przesada.

[ Dodano: 2006-08-19, 17:47 ]
I jak nie uzywam balsamu to jestem zaniedbany ?? no bez przesady.

[ Dodano: 2006-08-19, 17:50 ]
Zreszta tweetus operujesz skrajnosciami. Nikt nie powiedzial ze uzywajacy balsamow to pedal, a Ty sugerujesz ze facet co nie uzywa balsamu jest zaniedbany. Facet powinien byc zadbany, ale sa pewne granice i praktyczne ograniczenia (jak balsam). Niedlugo bedziemy sobie paznokcie malowac, no bo to przeciez ladne i takie zadbane :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Michalek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2006, 16:55
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Michalek » 19 sie 2006, 17:51

Brudny Harry i inni faceci pokroju Eastwooda juz dawno nie sa na topie... teraz wyglad ma bardzo duze znaczenie :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 sie 2006, 17:55

Brudny Harry i inni faceci pokroju Eastwooda juz dawno nie sa na topie... teraz wyglad ma bardzo duze znaczenie


Zawsze mial, chyba nie rozumiesz co to znaczy wygląd. Wyglad to nie tylko higiena i kosmetyki, ale tez sexappeal ;) a higiena to tylko dodatek i tuning, ktory czasem moze da c odwrotny efekt jak np. tapeta u kobity czy nadmiar zelu u faceta :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 19 sie 2006, 22:57

Piotrek GRUBY pisze:JAPONKI !


Mi się czarne japonki na nogach faceta podobają.


Michalek pisze:Apropo: jestem w posiadaniu kremow, balsamow, peelingow, zeli... i uwazam ,ze jestem jak najbardziej meski


Dla mnie jestes jak najbardziej nie męski. Żel tak, krem też, ale balsam, peeling <belt>

TFA pisze:Niedlugo bedziemy sobie paznokcie malowac, no bo to przeciez ladne i takie zadbane


Już takie anomalie mozna spotkać.


Meskim nie jest facet:
-który uzywa żelu do włosów, chyba ze to jest jaiś krem stylizujący ktory ma na celu utrwalić jakąś fajną fryzurkę, a nie postawić wszytskie włosy dęba...
-golący nogi
-w koszuli a la Hawaje
-chodzący do kosmetyczki i innych salonów pięknosci ( z małymi wyjątkami, bo czasem to konieczność)
-w rózowych ciuchach

jeszcze by sie na pewno coś znalazło, ogólnie nie cierpie lowelasów spędzających pół dnia przed lustrkiem. Dla mnie prawdziwy facet to zarośnięty facet, preferowane brody, długie włosy, ewentualnie pod pachami mógł by sie golić...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 sie 2006, 00:30

paula19 pisze:Meskim nie jest facet:
(...)

i żadnych cech osobowości! cóż to, paulo?

w moich oczach odziera mężczyznę z męskości brak zdecydowania [notoryczny, każdy ma czasem prawo rozłożyć bezradnie ręce], udawanie pana i władcy tego świata [tak naprawdę świadczy o słobości i niskiej samoocenie], przymykanie oczu na problemy, brak wrażliwości.


paula19 pisze:Mi się czarne japonki na nogach faceta podobają.

na ŁADNYCH męskich stopach, czemu nie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 sie 2006, 03:04

lollirot pisze:na ŁADNYCH męskich stopach, czemu nie.


Niestety meskei stopy juz z natury sa brzydkie <belt> i eksponowanie stop przez wiekszosc panow przyprawia mnie o wymioty i tyle. A japonki pasuja do meskich stop jak rozowa kokardka do fiuta <belt>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 20 sie 2006, 06:48

Elspeth pisze:musi od czasu do czasu wiedzieć co to jest brud, pot i zmierzwina fryzura.

Aaa fuj :/

Piotrek GRUBY pisze:JAPONKI

Japonki sa sexy :D

TFA pisze:Ja nigdzie nie napisalem ze balsam dla faceta jest niemęski, jest po prostu zbedny i niepraktyczny, chyba ze ktos naprawde caly sie depiluje, ale dla mnie to juz przesada.

A od kiedy to balsamu do ciala uzywa sie do depilacji?
Czym sie rozni meska skora od kobiecej? ;] nie wysusza sie albo nie podraznia? Pfff. Czemu uzywasz w takim razie wody po goleniu? Przeciez jest zbedna :]

TFA pisze:Niestety meskei stopy juz z natury sa brzydkie

Moj facet ma ladne stopy. A kosmetyczki co tydzien nie odwiedza... ;]

A tak stricte co do tematu:
Szlag mnie trafia na faceta, z ktorym np. sie umawiam [po kumpelsku nawet] i pytam 'gdzie idziemy?' 'nie wiem, obojetne, ty wybierz' i tak za kazdym razem. A na moja propozycje odpowiada 'nie.eeee, tam nie'. - NIEZDECYDOWANIE
Nie tez jak facet daje sie trzymac pod pantoflem.
Jak nie umie powiedziec co mysli.

Co do wygladu... nie jest meski zel (naduzywanie zelu konkretnie), dres, zloty lancuch, diament w uchu [do innych kolczykow nic nie mam, ogolnie lubie, nawet duzo :>], pseudo-skorzana kurtka, zbyt luzne spodnie, sweter w zwierzatka.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 20 sie 2006, 08:51

Dla mnie homo nie jest facetem. Sorry, z całym szacunkiem, ale z męskości faceta odziera homoseksualizm. Mimo że oni w sobie nawzajem facetów widzą, kobietami być nie chcą, dla mnie facet homo to nie mężczyzna.

[ Dodano: 2006-08-20, 08:54 ]
A cała reszta nie ma dla mnie znaczenia. Żeby nawet w nosie dłubał, żeby lał żonę - facetem będzie. Że beznadziejnym, to inna sprawa, ale żeby niemęskim od razu?
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 sie 2006, 09:58

paula19 pisze:golący nogi
<hahaha> na szczęscie, jeszczze nie dane było mi zobaczyć coś takiego....
megane pisze:Japonki sa sexy :D
oczywiście, że są.... ale są też bardzo niewdzięczne. Dużo kobiet też ma brydkie stopy a mimo to w nich chodzi... a to już niesmaczne jest. Widziałam ostanio na przystanku faceta-chłopaka w japonkach a za paznokciami miał żałobę--- fujjjj <belt>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 20 sie 2006, 10:07

Hmm... pytanie w temacie. Czy ogolenie przez faceta pach jest czyms co powoduje u faceta spadek meskosci?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 sie 2006, 10:12

megane pisze:Japonki sa sexy :D


dla kobiet owszem

megane pisze:A od kiedy to balsamu do ciala uzywa sie do depilacji?
Czym sie rozni meska skora od kobiecej? ;] nie wysusza sie albo nie podraznia? Pfff. Czemu uzywasz w takim razie wody po goleniu? Przeciez jest zbedna


Czytaj wszystkie moje posty powyzej i ze zrozumieniem.

megane pisze:Moj facet ma ladne stopy. A kosmetyczki co tydzien nie odwiedza... ;]


Kobietom moze sie podobaja, ja nie mam ochoty ogladac meskich wielkich stop w calosci na ulicy. Niech na plaze se zakladaja.

[ Dodano: 2006-08-20, 10:13 ]
Czy ogolenie przez faceta pach jest czyms co powoduje u faceta spadek meskosci?


Nie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sie 2006, 11:38

Michal23 pisze:Czy ogolenie przez faceta pach jest czyms co powoduje u faceta spadek meskosci?
Nie. Do meskosci wyglad niewiele ma.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 sie 2006, 11:57

lollirot pisze:i żadnych cech osobowości! cóż to, paulo?


O cechcach osobowości duuuużo już było, dlatego skupiłam sie na wyglądzie.
Wiadomoże nie męski jest facet typu ciepłe kluchy, lub nadmierny płaczek, któr użala się ciągle nad sobą. Tak samo taki który na wszytsko mówi : olewka, co tam szkoła, co tam praca, on po prostu olewa.

TFA pisze:Niestety meskei stopy juz z natury sa brzydkie i eksponowanie stop przez wiekszosc panow przyprawia mnie o wymioty i tyle. A japonki pasuja do meskich stop jak rozowa kokardka do fiuta


Mój facet ma ładne stopy... i nie widze w nich nic obrzydliwego... wręcz bardzo mi się podobają...

Michal23 pisze:Czy ogolenie przez faceta pach jest czyms co powoduje u faceta spadek meskosci?


Nie wydaje mi się...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 sie 2006, 12:02

paula19 pisze:Mój facet ma ładne stopy... i nie widze w nich nic obrzydliwego... wręcz bardzo mi się podobają...


No trudno zeby dziewczynie nie podobaly stopy wlasnego faceta. Moze inaczej, facet ma meskie stopy a nie brzydkie, a japonki po prostu do meskich stop nie pasuja, zle sie wyrazilem z tym okresleniem "brzydkie". Dla mnie japonki pasuja do meskich stop jak np. kwiatek za uchem mezczyzny albo wytatuowany np. motylek na lopatce faceta. Tu juz nie chodzi o orzydliwe czy nieobrzydliwe, tylko meskie i smieszne. Dla mnie japonki na nogach faceta sa smieszne i tyle.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 sie 2006, 12:21

TFA pisze: Tu juz nie chodzi o orzydliwe czy nieobrzydliwe, tylko meskie i smieszne. Dla mnie japonki na nogach faceta sa smieszne i tyle.


Zależ gdzie ubiera te japonki...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 20 sie 2006, 13:15

TFA pisze:ja nie mam ochoty ogladac meskich wielkich stop w calosci na ulicy. Niech na plaze se zakladaja.
W japonkach, klapkach, sandałach widać całe stopy. A jak były takie upały w lipcu to mają cały czas w zakrytych butach chodzić? Przecież to masakra... <aniolek>
Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 sie 2006, 14:49

Joasia pisze:W japonkach, klapkach, sandałach widać całe stopy. A jak były takie upały w lipcu to mają cały czas w zakrytych butach chodzić? Przecież to masakra... <aniolek>


Tu juz nie chodzi ze widac cale stopy, ale o sam krój japonek, dla mnie to jest cos takiego jak by facet zalozyl szpilki, slowo daje, ten sam efekt dla mnie.

[ Dodano: 2006-08-20, 14:52 ]
paula19 pisze:Zależ gdzie ubiera te japonki...


no mowie, na plaze spoko, ale jak widze na ulicy japonki do jeansow to ... <belt>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 sie 2006, 16:35

TFA pisze:Tu juz nie chodzi ze widac cale stopy, ale o sam krój japonek, dla mnie to jest cos takiego jak by facet zalozyl szpilki, slowo daje, ten sam efekt dla mnie.


Bo to zalezy od podejścia, ja tak samo reaguje na żel na włosach u faceta, czy gdy słysze, że mężczyzna chodzi regularnie do kosmetczki, bo chce piękniej wyglądać...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sie 2006, 18:48

TFA pisze:No trudno zeby dziewczynie nie podobaly stopy wlasnego faceta.
Mi sie nie podobaja mojego. Moje zreszta tez. Ja w ogole stop nie lubie. :D
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 sie 2006, 19:59

moon pisze:Ja w ogole stop nie lubie.
ja lubię ładne- a, że cieżko takie spotkać to nawet nie mam za bardzo obiektów do westchnień- oprócz moich własnych oczywiście :P
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 sie 2006, 21:07

moon pisze:Ja w ogole stop nie lubie.

są takie... przyziemnie :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 160 gości