Policja

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 lip 2006, 17:57

Hardcore pisze:Ted: i ty śmiesz wpisywać Zag(L)ębie w miejscu zamieszkania?. To obraza dla tych dwóch wspaniałych klubów!


jaka obraza? <diabel> <diabel> Jak psy spuszczą wpierdol paru blokersom i innym mętom,, co ulicę zanieczyszają, tylko pożytek dla świata. (ale to też wina państwa, że ci gówniarze alternatywy nie mają co do siedzenia na klatkach - kluby sportowe, świetlice osiedlowe, boks, kluby milicyjne - to naturalnie rozładowało młodzieńczy power) . I co mają do tego moje kluby czy masa idiotów, którzy śmią się kibicami tych klubów nazywać? <hahaha>
Problem w tym, że postępują vide kawałka:
"22-ga,wszystkich spisać by chcieli
przy czym udają wielkich twardzieli
a na ciemnej ulicy,pięciu gości kopie jednego bez żadnej litości
tu nie ma psów, nie ma patroli
byli tu potrzebni, ale ich to pierd.oli"

a co do porównania PRL i teraz. Kiedyś glina miał respekt. Mundur budził respekt i szacunek. A teraz najczęściej budzi śmiech. Co prawda skala przestępstw inna - kiedyś to głównym zagrożeniem dla dzielnicowego było paru łebków, co szybę wypieprzyli kamieniem w miejscowym GS-ie, by tanie wino podiwanić <hahaha>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 04 lip 2006, 18:06

Ech gdzie te czasy gdzie ORMO i ZOMO grasowało , przynajmniej był porządek , oni nie pytali tylko pierw tłukli


dziadków z ORMO zlikwidowali,

a ZOMO zmieniło nazwę na "Prewencja" i jest po staremu :P
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 04 lip 2006, 19:18

Nosz popatrzcie popatrzcie iilu tutaj mamy odwaznych ;DD
Przez neta to sobie kazdy moze popisac ;DD
<hahaha>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 04 lip 2006, 20:02

sadi pisze:Nosz popatrzcie popatrzcie iilu tutaj mamy odwaznych ;DD
Przez neta to sobie kazdy moze popisac ;DD
<hahaha>

jeśli mnie nie znasz to nie oceniaj, bo nie wiesz co przeżyłem. ja myślę, że to ty jesteś taki twardy przez neta, a jakby cie psy na dołek zawinęły to byś błagał na kolankach funkcjonariuszy o telefon do mamy i pewnie byś połowę znajomych wpier.dolił w kłopoty
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 04 lip 2006, 20:48

jeśli mnie nie znasz to nie oceniaj, bo nie wiesz co przeżyłem. ja myślę, że to ty jesteś taki twardy przez neta, a jakby cie psy na dołek zawinęły to byś błagał na kolankach funkcjonariuszy o telefon do mamy i pewnie byś połowę znajomych wpier.dolił w kłopoty

Nie ma to jak zaczac wrzucac na calego kiedy nerwy puszczaja ;DD <aniolek>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 04 lip 2006, 21:38

Mam kumpla, który po zatrzymaniu dostał kopię protokołu przesłuchania, po lekturze rubryki "zarzut" spadłem z krzesła:
"podejżany o chandel środkami odużającymi- marichułana"

A to dochodzeniówka była a nie prewencja <hahaha>

Kumpel siedzi teraz za granicą (bynajmniej nie w związku z tamtym zatrzymaniem, tylko w związku z bezrobociem w kraju), ale jak będzie w Polsce, to poproszę, żeby poszukał tego "dowodu niebywałej sprawności intelektualnej funkcjonariuszy".
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lip 2006, 22:22

sadi, powtarzasz sie <niewiem>
Awatar użytkownika
WrednyPesymista
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2006, 20:45
Skąd: Z Wredności
Płeć:

Postautor: WrednyPesymista » 04 lip 2006, 22:25

A podobno w Polsce nie ma analfabetów. <diabel> Niestety o naszej "wspaniałej" policji nie da się tego powiedzieć... <brawo>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lip 2006, 00:04

sadi pisze:Nosz popatrzcie popatrzcie iilu tutaj mamy odwaznych
Przez neta to sobie kazdy moze popisac
O co Ci chodzi? Czy ktos tu pisze ze by pobil policjanta? Nie.
Jedynie ja napisalem ze bym im na rowerze uciekl, ale tego jestem akurat pewien. Nie boje sie ich, bo zdazylem juz ich poznac i wiem ze nic mi z ich strony nie grozi.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 05 lip 2006, 02:30

Maverick pisze:O co Ci chodzi? Czy ktos tu pisze ze by pobil policjanta?

A skad takie porownanie?
Mi chodzi o typowe cfffaniactwo ktore najbardziej przejawia sie w tym tekscie:
Hardcore pisze:"Nienawiść do policji tak zostałem wychowany"


A ja powtorze jeszcze raz: lepiej zyc i nie szukac klopotow tam gdzie ich nie ma. Bedziecie mieli kiedys rodziny i inne sprawy na glowie spojrzycie na wszystko inaczej, a poki co nie tryskajcie co niektorzy taka "chlopieca odwaga" ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

refleksja taka

Postautor: foxy_lady » 05 lip 2006, 08:14

jeszcze do dnia wczorajszego, nic nie mialam do policji, ale dziś to juz kompletnie inna bajka.

Posłuchajta.
Wracamy sobie wczoraj do domu na rowerach, we czwórkę, z knajpy i meczyku, uliczką mniej uczeszczaną. Gadamy sobie, jedziemy tempem emeryta a tu nagle z boku pojawiaja się gliniarze w radiowozie. Zaczynają cos pleść i mowia, aby sie zatrzymać, zajeżdżając przy tym nam drogę, censored ! Zrobilismy szybki odwrót i zaczelismy spieprza.ć, wpadlismy miedzy bloki i im zwialismy.

Przyjebal.i sie do nas, bo sa cieci na rowerzystów po alkoholu i gdyby nas capneli, prawopodobnie zabrali by nam prawko. No żesz censored mać ! gdyby moj R. nie zarządził ucieczki, to az strach pomyslec.

Zasada jest jedna, jak jedziesz na rowerze po 2 piwkach i zatrzymuje Cie policja to nie pytaj o nic, tylko spierniczaj. Żyjemy w censored.m policyjnym kaczogrodzie i trzeba sobie jakos radzic. Dla mnie to chore i strasznie mnie censored ! Juz ich nie lubię <foch>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 05 lip 2006, 09:21

foxy_lady pisze:Żyjemy w consored.m policyjnym kaczogrodzie
hehe ta i wszytsko to wina kaczorów (przynajmniej już nie Balcerowicza) <hahaha>

[ Dodano: 2006-07-05, 09:25 ]
Kurde to za jazde na rowerze po alkoholu tez zabierają prawo jazdy? Niezłe jaja. Przecież do jazdy rowerem nie jest potrzebne prawko... <hmm>
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 lip 2006, 09:29

tanebo pisze:Kurde to za jazde na rowerze po alkoholu tez zabierają prawo jazdy? Niezłe jaja. Przecież do jazdy rowerem nie jest potrzebne prawko..

ale zabierają i censored mac nie wiem co ma jedno do drugiego.

Co smieszniejsza historia, kumpel robil impreze na dzialce, na jakims zadupiu i skonczyl sie alkohol. wsiad wiec na swoja hulajnoge elektryczna i 'pognał' do sklepu oddalonego jakies 7 minut drogi. capneli go gliniarze i dostal zakaz poruszania sie pojazdami dwukolowymi czy jednosladowymi <nie pamietac> na 6 m-cy...nie ejstem pewna co do mandatu.no comment. <hahaha>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lip 2006, 09:32

jak to nie zabierają , do poruszania sie po drodze potrzebna jest "karta rowerowa , lub prawo jazdy, jesli popełniasz przestepstwo na "rowerze" podlegasz pod te same pzrepisy ruchu drogowego !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 lip 2006, 09:36

Oj wyrozumiali to byli gliniarze. Prawko można stracić jak nic za jazdę po pijaku na rowerze...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 05 lip 2006, 09:38

Andrew pisze:jak to nie zabierają , do poruszania sie po drodze potrzebna jest "karta rowerowa , lub prawo jazdy, jesli popełniasz przestepstwo na "rowerze" podlegasz pod te same pzrepisy ruchu drogowego
czyli żeby nie stracić prawka wystarczy brać ze sobą samą karte rowerową?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lip 2006, 09:39

nie ! masz karte jak i masz prawko , oni sobie sprawdza czy masz prawko , jesli im podasz karte rowerowa ...... zabiorą jak juz dokumenty oby dwa .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 lip 2006, 09:43

naprawde, same szpetne przekleństwa pchaja się na usta. a żeby was gliny przebrzydłe pokreciło <mlotek>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lip 2006, 09:45

Dziwne , mimo mojego starszego wieku , nie mam nic do Policji , robią po prostu swoje , na ile im to wychodzi , to juz inna sparawa , ja tam kłopotu z nimi nie mam , a mandaty załatwiam zawsze za 50 zł <aniolek> a troche ich płace , na to co jezdze a jezdze około nawt 1500km tygodniowo <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 05 lip 2006, 09:59

Niestety oni mają sporo czasu, sprawdzą sobie czy masz prawko czy też nie, jedziemy sobie samochodem nie było widać lotnej kole wywalił cygareta przez okno, naraz jak feniks z popiołów sygnał i już mamy towarzystwo dodam że kolegę to kosztowało 100 zł i dodatkowo musiał iść po tego peta, to był jego najdroższy papieros w życiu
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 05 lip 2006, 10:00

J-94 pisze:Niestety oni mają sporo czasu, sprawdzą sobie czy masz prawko czy też nie, jedziemy sobie samochodem nie było widać lotnej kole wywalił cygareta przez okno, naraz jak feniks z popiołów sygnał i już mamy towarzystwo dodam że kolegę to kosztowało 100 zł i dodatkowo musiał iść po tego peta
i to mi sie podoba, takim zachowaniem policjanci tamci policjanci zasłużyli u mnie na szacunek
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 05 lip 2006, 10:03

tanebo pisze:takim zachowaniem policjanci tamci policjanci zasłużyli u mnie na szacunek

Zwłaszcza, jak musiał podnieść peta. :] Świat się wali, zgadzam się z tanebo.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 05 lip 2006, 10:07

Dodam jeszcze że zatrzymaliśmy się koło zajazdu a ta sama dzielna brygada z lotnej przejechali sobie skrzyżowanie na czerwonym świetle i wy na to? im wolno?
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 05 lip 2006, 10:09

Hardcore pisze:U mnie na osiedlu to nie lubią takich co policji sprzyjają.
A czego oczekiwać od dresiarskich półgłówków, których ideały życiowe zaczynają i kończą sie na jarać trawke i je... policje. <hahaha>
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 05 lip 2006, 10:14

odnośnie równania

rower + piwko + prawko + policja to są trzy wyjścia:

1) optymistyczne- masz mniej niż 0,2 promila we krwi lub nie karzą dmuchać, bo nic nie poczują- dostaniesz mandat za brak dzwonka, lusterka, odbłysków (itepe itede- zawsze coś znajdą). Mandat wyniesie 50Zł.

2) gorszy- wydmuchniesz od 20 do 50 groszy (na 50 groszy starczy półtorej-dwa piwa najczęściej). Popełniłeś wykroczenie. Zabiorą Ciebie na badania krwi i wyślą do Sądu Grodzkiego. W Sądzie dostaniesz grzywnę, do tego nawiązkę na cel społeczny pewnie i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres od 6-iu do 36-iu miesięcy.

3) wydmuchasz więcej jak 50 groszy (nie daj Boże ponad złotówkę). Zatrzymanie, badanie krwi, proces karny, wyrok w nawiasach + zakaz prowadzenia nawet do 10 lat (najnowsze pogróżki- konfiskata pojazdu).
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 05 lip 2006, 10:27

Hardcore pisze:Jestem pewien, że pierwszy byś spierdalał jakby była jakaś akcja z psami.


Być może czasem lepiej jest sobie stanąć gdzieś z boku niż stać na linni ognia pomiędzy dresami i tymi odzianymi na niebiesko. Ale rozumiem, że Ty pierwszy lecisz na policje z piesciami? Skoro są słabi, są psami nie mają ambicji i pracują kur** w policji to gdzie widzisz radosc, zeby sie z nimi naparzac? Polecam wybrac się do takiej Francji gdzie policja ma takie przywileje, że cała wasza banda byłaby rozgoniona w mig. Tam wystarczy się krzywo spojrzec na umundurowanego zeby dostac w ryj. A kto nie dostal w ryj od francuskiego policjanta ten nie wie co to dostac w ryj.
Sprawiasz wrazenie takiego czlowieka, ktory buntuje się przeciwko temu, ze policja go sciga za to za co powinna.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 05 lip 2006, 10:31

alekz pisze:Być może czasem lepiej jest sobie stanąć gdzieś z boku niż stać na linni ognia pomiędzy dresami i tymi odzianymi na niebiesko. Ale rozumiem, że Ty pierwszy lecisz na policje z piesciami? Skoro są słabi, są psami nie mają ambicji i pracują kur** w policji to gdzie widzisz radosc, zeby sie z nimi naparzac?
sam się nigdy nigdzie nie pchałem, ale powiem tylko, że policja potrafi zrobić awanturę bez podstawnie bardzo dużej grupie osób, a wiadomo: agresja budzi agresję.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 05 lip 2006, 10:33

Problem w tym, ze u nas wiekszosc rzeczy jest postawiona na glowie. Spoleczenstwo nauczylo sie lawirowac i oszukiwac, policja jest niekompetentna i pozbawiona szacunku. Zeby to teraz zmienic, potrzebna by byla metoda Giulianiego + zwiekszenie plac dla policji i przyjmowanie do niej normalnych ludzi + zmiany w ich szkoleniu tak, zeby byli wymagajacy, sprwiedliwi i nieprzekupni. A to wszystko jest niemozliwe po prostu.
Za granica, w kazdym cywilizowanym kraju wlasciwie, policja nie jest postrzegana jako gnebiciel, ale jako pilnujacy porzadku i ochraniajacy obywatela. Tylko ze tam nie ma dyskusji, nie ma mowy, zeby dac lapowke. A u nas wolna amerykanka, moze sie uda przekonac, przegadac, zalacic i sie uda. I kazdy robi co chce i ma pretensje, ze dostaje mandat za nieprzestrzeganie prawa. Co w tym dziwnego i zlego?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 lip 2006, 10:34

J-94 pisze:dodam że kolegę to kosztowało 100 zł i dodatkowo musiał iść po tego peta, to był jego najdroższy papieros w życiu


dlatego trzeba lookać w tył, albo w lusterko jak pstrykasz kiepem za szybę wozu :D podstawa <diabel> Znajomy kiedyś, jak pracował w Catbury, skorumpował gliny całą zgrzewką batoników Milky Way - miał przeterminowane, wiózł do wywalenia, a się połakomili i wzieli wszystko. Oj, mieli potem bal żołądkowy, pewnie mieli <diabel> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 lip 2006, 10:36

Aktualna sprawa z Warszawy .
Troszke ponad 1 promil u studenta na
rowerze. Prokuratura wnioskuje o 0,5 roku pozbawienia wolnosci + 3 lata w
zawiasach + 300 zlotych grzywny + zabranie prawa jazdy. Prokurator powiedzial,
ze teraz standardowo sie wnioskuje o takie kary i sady podobnie orzekaja.

<wsciekly>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości