Tak was sobię obserwuję i...

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Obserwator

Tak was sobię obserwuję i...

Postautor: Obserwator » 14 kwie 2004, 23:38

Od jakiegos czasu obserwuję i czytam to forum. Nie moge wytrzymac i wypowiem się co o tym wszystkim myślę.
Jestem zaskoczony tym co się dzieję z młodymi ludźmi. Większośc myśli tylko o jesnym sex sex sex... Przeciez życie nie kończy się tylko na sexie. A co z braterstwem miłością? Myślicie, że kochacie? Co o miłości może wiedzieć człwowiek mający 16, 17, 18, czy 20 lat?? Jestem przekonany, że wasze obecne miłośi prędzej czy później odejdą. Samo życie.
Większość chce być dorosła... I myśli, że upraiwiając sex nią będzie. Nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy jak bardzo jesteście dziecinni. Pewnie mnie teraz wyśmiejecie, ale zobaczycie że jak będziecie mieli tyle lat co ja (42) to będziecie myśleć podobnie.
Na forum jest na prawdę niewiele osób dających prawdziwe rady.
Czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy piszą cokolwiek by "nabić" sobie postów (20 na dzień to chyba przesada). Jak nie wiesz co powiedzieć to nic nie pisz. Bo pisanie czegokolwiek nic nie wnosi do tematu tylko zaśmieca problem. Tak samo beznadziejne są prywatne dyskusje (często odbiegające od rzeczy) między dwiema odobami na jakimś temacie.

Wiedzcie jak postrzegają was inni.

Ps: Będę dalej obserwować;)
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 15 kwie 2004, 00:05

Mając swoje lata zapewne łatwo Ci to napisać. Ciekawe czy mając 17,18 czy 20 lat wiedziałeś dokładnie co to znaczy. Metodą prób i błędów zapewne każdy kiedyś dojdzie do swojego własnego spostrzeżenia.
Dyskusje ... czy nie nazywa się to "forum dyskusyjne" ?
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 15 kwie 2004, 07:33

mówisz jak moja BABCIA: "co ty wiesz, jeszcze młoda jesteś", "mając 17 lat nie można kochac"
????????!!!!!!!!!!!!!!!!
BZDURA
owszem te uczucia się zmieniaja, bardzo możliwe, że nie przetrwaja do starości - wiem to też ze swojego doświadczenia..
Nie można jednak przykładac swojej miarki do wszystkich! Wrózyc wszystkim niepowodzenie
Mnie też troszke dziwi, ze 16,17 letni ludzie się kochaja - ty pewnie napisałbyś uprawiaja sex.
Coż czasy się zmieniają, ale nadal ważne jest to DLACZEGO i Z KIM to robią, ze nie robią/robimy tego dla sportu, żeby zaliczyć, tylko dlatego by być bliżej osoby, którą kochają/my

Masz rację, ze drażnia Cie prywatne dyskusje na forum.. COZ z tym faktycznie trzeba walczyc :D
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 15 kwie 2004, 16:01

wam starszym łatwo powiedziec a jacy wy byliscie majac 16,17 20 lat???? traktujesz młodych jak jakies ofiary które nigdy ssobie nie poradza i ktorym lepiej z góry powiedziec ze sa snazane na niepowodzenie!!!!!! wedle mnie mozesz sobie mówic ze nie wiemy co znaczy "kochac" i ze jestemy dziecinni itp. ale mnie to mało ineresuje i sie nawet tym nie przejme bo zyje swoim zyciem poznaje jego różne smaki i ucze sie wszytskiego(kiedy nauczyc sie kochac druga osoba??? jak bede miec 40 lat ???troche starodawne poglady!!)
i nie koniecznie mówie teraz o seksie,bo on jest wazny ale tak jak juz wczesniej tu napisano mnie tez dziwi seks w wieku 16 lat!!!
a kolejny powód dla którego niezgodze sie z tym co piszesz sa moi rodzice poznali sie gdy moja mama miała 16 lat a 3 lata poźniej brali ślub teraz sa szczesliwi!!!!!!! a wiem ze nie zawsze tak sie dzieje ale nawet jezeli to co jest teraz miedzy mna a moim chłopakiem sie skonczy to przynajmniej na starosc bede miała co wspominac ,bo sa to naprawde wspaniałe chwile!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 kwie 2004, 16:21

Myślicie, że kochacie? Co o miłości może wiedzieć człwowiek mający 16, 17, 18, czy 20 lat??
A co o milosci mozesz wiedziec Ty stary zgredzie? Sorry, ze sie unioslem, ale tak wkur***** mnie takie wypowiedzi, ze juz nie moge! Przeciez ktos kto ma 16 lat tez jest czlowiekiem i tez ma kurde uczucia! Nie wiem czy wiesz, ale ludzie umieja kochac juz od malego!
Powiem wiec Ci, ze milosc jest rozna dla kazdego, ma dziesiatki twarzy i jest niezbadana. Wiec jakim prawem Ty sie mentorskim tonem wypowiadasz, ze my o niej nic nie wiemy? Jestes moze Bogiem?
Jestem przekonany, że wasze obecne miłośi prędzej czy później odejdą
Kazdy patrzy przez pryzmat wlasnych doswiadczen. A to czy odejda... Jesli bym mial to zakladac, to po cholere w ogóle sie wiazac. Ja nie patrze ani w przeszlosc, ani w przyszlosc, bo przepowiadac jej nie umiem (nie to co Ty).
Większość chce być dorosła
A ja chce byc znow dzieckiem. Bo wszystko wtedy bylo takie proste.
I myśli, że upraiwiając sex nią będzie
A ten tekst to nie wiem skad wziales... Tez z wlasnych doswiadczen?
Nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy jak bardzo jesteście dziecinni.
Przyganial kociol garnkowi.
Na forum jest na prawdę niewiele osób dających prawdziwe rady
To Twoje subiektywne zdanie.

A odnosnie pisania postow. Nie moja wina, ze niechcacy to forum stalo sie jakby moim hobby, wiec tez i wypowiadam sie czesto (domyslam sie, ze tamta aluzja byla skierowana do mnie).
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 15 kwie 2004, 18:18

maverick lepiej ujac tego nie mogłes :) popieram w stu procentach!!!!!


no ale teraz ci sie pewnie oberwie za to ze to forum jest twoim hobby. pan obserwator pewnie powie ze jestes niedojrzały i nieodpowiedzialny ze unikasz rzeczywistego świata itp itd ;)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 15 kwie 2004, 18:31

Maverickowi tez chylę czoła choć powiedział to co ja.. lub to o czym ja myslalam :-)
opinie forumowiczów o dziwo w tej kwestii są dość jednolite.

Ja jestem ciekawa co by na ten temat powiedział Krzyś :-) i komu by się tu oberwało - mysle ze nie maverickowi
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 kwie 2004, 18:41

No to oberwało Ci sie OBSERWATORZE !!
MASZ JEDNAK W TYM CO NAPISAŁES WIELE RACJI , ALE NIE SPOSÓB TYCH RACJI ZROZUMIEC TYM LUDZIOM NA FORUM , ALBOWIEM ONI ZYJĄ JESZCZE W INNYM SWIECIE , I POKAZYWANIE IM SWIATA INNEGO ZAWSZE SIE KONCZY ICH TAKĄ REAKCJĄ! INACZEJ BOWIEM ONI POJMUJĄ TO O CZYM MY STARE ZGREGI CHCEMY IM POWIEDZIEC ,DAJMY IM ZYC IM WLASNYM ZYCIEM , ZRESZTĄ INACZEJ SIE NIE DA !!SĄ MŁODI MAJĄ SWE UCZUCIA , TE UCZUCIA DOPIERO SIE KSZTAŁTUJĄ U NICH ,MY PRZECIEŻ TACY SAMI BYLISMY ALBO BARDZO PODOBNI ! I SEX !! JEST BARDZO WAZNY , KAZDA INNA OPINIA SIE SPOTKA Z MOIM KRYTYCYZMEM , WSZYSTKO BOWIEM ZALEZY JAK SIE PARTNEZY DOBIORĄ ! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Keplianica

Postautor: Keplianica » 15 kwie 2004, 18:52

Obserwatorze, daruj nam wszystkim to zbulwersowanie, ale MŁODŚĆ MA SWOJE PRAWA. Możliwe ze jestes sfrustrowany, bo bedąc w naszym wieku z życia nic nie wyniosłeś, chociaz mi sie za bardzo nie chce w to wierzyć. Zapomniał wół jak cielęciem był. Zauwaz tylko, że większość forumowiczów to nie pokwitające 15-16 latki ale ludzie o kilka lat starsi. A nasza miłość? Są tacy, którym tylko na seksie zależy ale ja sama (jak i wielu innych) nie mam takich ludzi w wielkim poważaniu. Mowimy o zwiazkach partnerskich (no przynajmniej ja). A ze chcemy dla naszych partnerów jak najlepiej i pytamy innych o ich odczucia i poglądy w sprawach seksu? To chyba świadczy ze nie jesteśmy zgorzkniałymi zrzędami jak (pardon my french) pan, który rozpoczął temat. Rady Starowicza i Wisłockiej i nasze rady opierają sie na doświadczeniach i przemysleniach wiec nie wiem w czym rzecz?
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 15 kwie 2004, 19:14

PRZECIEŻ TACY SAMI BYLISMY ALBO BARDZO PODOBNI !


To oczywiste. Obserwatorze, Twoje sady smierdza infantylnoscia, to tak jakbys kazal dzieciom wyjsc z piaskownicy i zaczać czytać Schopenhauera - bo po co maja robic takie malo konstruktywne rzeczy jak stawianie babek.:P Zycie poznaje się od podszewki, to proces cykliczny i kazdy wiek ma swoje prawa.
Zarzucasz rozmowy o sexie - a jakie o forum? "jak opiekowac się sadzonkami?" :D
Jasne, ze macie z Krzysiem inne zdanie, kazdy z nas pewnie pewne problemy innych uwaza za dziecinne ze swojej perspektywy - w takich sytuacjach doradz raczej, nie krytykuj, nie oceniaj i tak błędy mlodosci odczujemy na wlasnej skorze.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 kwie 2004, 19:17

JAK ZAWSZE SWIETNY TEKST .....ACH!!! CHYBA SIE ZAKOCHAŁEM ?? JAK JA LUBIE INTELIGENTNE :D KOBIETY HMMMMMMMM.........?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ebola
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2004, 19:29
Płeć:

Re: Tak was sobię obserwuję i...

Postautor: Ebola » 15 kwie 2004, 20:35

Obserwator pisze:Od jakiegos czasu obserwuję i czytam to forum. Nie moge wytrzymac i wypowiem się co o tym wszystkim myślę.
Jestem zaskoczony tym co się dzieję z młodymi ludźmi. Większośc myśli tylko o jesnym sex sex sex... Przeciez życie nie kończy się tylko na sexie. A co z braterstwem miłością? Myślicie, że kochacie? Co o miłości może wiedzieć człwowiek mający 16, 17, 18, czy 20 lat?? Jestem przekonany, że wasze obecne miłośi prędzej czy później odejdą. Samo życie.
Większość chce być dorosła... I myśli, że upraiwiając sex nią będzie. Nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy jak bardzo jesteście dziecinni. Pewnie mnie teraz wyśmiejecie, ale zobaczycie że jak będziecie mieli tyle lat co ja (42) to będziecie myśleć podobnie.
Na forum jest na prawdę niewiele osób dających prawdziwe rady.
Czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy piszą cokolwiek by "nabić" sobie postów (20 na dzień to chyba przesada). Jak nie wiesz co powiedzieć to nic nie pisz. Bo pisanie czegokolwiek nic nie wnosi do tematu tylko zaśmieca problem. Tak samo beznadziejne są prywatne dyskusje (często odbiegające od rzeczy) między dwiema odobami na jakimś temacie.

Wiedzcie jak postrzegają was inni.

Ps: Będę dalej obserwować;)




zgadzam sie z tobą....a tak poza tym to co u ciebie słychać?dawno sie nie widzielismy..właściwie to w ogóle sie nie znamy ale to chyba nie problem? :D :573:
Ebola pisze:
krzys pisze:JAK JA LUBIE INTELIGENTNE :D KOBIETY


ja tez lubie inteligentne kobiety :556:

Uzywaj przycisku edytuj
Maverick
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 15 kwie 2004, 22:07

ebola czy ty jestes odmiana jakiegos wirusa internetowego?????

własnie sie zorientowałam ze twój nick wyjasnia wszystko ;)
Awatar użytkownika
Ebola
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2004, 19:29
Płeć:

Postautor: Ebola » 15 kwie 2004, 22:28

Wiec juz wiesz kim jestem buachachacha?!?!?!?!? :562:
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 15 kwie 2004, 23:25

Oj Obserwatorze piszemy o seksie i seks nam jest w głowie, bo taka jest w większości tematyka tego forum. Jakby forum było o filozofii, to byśmy tu wylewali filozoficzne myśli!
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 kwie 2004, 15:59

Jakby forum było o filozofii, to byśmy tu wylewali filozoficzne myśli!


uwazaj bo jak sie obserwator znów odwazy wypowiedziec to ci powie ze to co tu piszemy to jest filozofia tylko jak dla niego w marnym wydaniu ;)


starzy jednak nigdy (lub bardzo rzadko) nie zrozumieja młodych ;)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 kwie 2004, 16:05

starzy jednak nigdy (lub bardzo rzadko) nie zrozumieja młodych


I odwrotnie, młodzi nie zawsze zrozumieją starych;)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 17 kwie 2004, 11:09

I odwrotnie, młodzi nie zawsze zrozumieją starych;)


oczywsicie zapmoniałam napisac ze to działa w obie strony ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Re: Tak was sobię obserwuję i...

Postautor: Student » 19 kwie 2004, 01:08

Obserwator pisze:Czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy piszą cokolwiek by "nabić" sobie postów (20 na dzień to chyba przesada). Jak nie wiesz co powiedzieć to nic nie pisz. Bo pisanie czegokolwiek nic nie wnosi do tematu tylko zaśmieca problem.


Z tym jednym musze sie zgodzić. Od pewnego czasu zaczyna mnie to wkurzac i jest to bardzo widoczne ,że pewne osoby piszą w każdym temacie cokolwiek tylko po to żeby pisać, a niestety te posty nie wnoszą zupelnie niczego do tematu. Rozumiem ,że od czasu do czasu można sobie napisać głupiego posta badź zażartowac ale są osoby które to robią nagminnie w prawie każdym temacie... Licze na poprawe :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 kwie 2004, 19:33

nIE CHCIAŁEM JUZ O TYM PISAĆ , ALE SKORO KTOŚ TO NAPISAŁ , TO JA SIE POD TYM PODPISUJE !!! DAJCIE SOBIE CZASEM NA WSTRZYMANIE !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 21 kwie 2004, 14:23

az chcialoby sie powiedziec:

jestem kim byles bede kim jestes
to młodośc, której ludzie się poddawają, popełniamy wiele blędowi uczmy się na nich !
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości