Pytanka...

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Pytanka...

Postautor: Hyhy » 01 kwie 2004, 21:01

Czemu nie zawsze dzialaja minki i cytaty?Raz jest ok a raz usmiech zwykly zamiast minki to samo z cytatami czasem jest [quote zamiast normalnego cytatu...
Jak tu sa oznaczone tematy gdzie sa nowe wiadomosci?Bo strasznie sie gubie w tym wszystkim:( Po co sa miejsca takie kwadratowe puste przy tematach, zeby dac sobie temat ktory sie sledzi?Zeby bylo widoczne?Thz za odpowiedzi:) Acha czemu ludzie wyciagaja stare tematy?mozna by stare zamykac a jak ktos ma znow podobny problem to niech pisze na nowo.To wedlug mnie lepsze rozwiazanie:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 kwie 2004, 21:09

Czemu nie zawsze dzialaja minki i cytaty?

Bo jak piszesz minke "polaczona z wyrazem" np tak:) to nie pokazuje sie. Wysil sie na spacje :d miedzy emotka a wyrazem...
to samo z cytatami czasem jest [quote zamiast normalnego cytatu...

Cytat trzeba prawidlowo zrobic. [ quote ] oraz by zamknac [ / quote ] (bez spacji oczywiscie). Jak "polkniesz" jeden z kwadratowych nawiasow to nie wyjdzie! Zedytuj wtedy posta i popraw.
Jak tu sa oznaczone tematy gdzie sa nowe wiadomosci?
Banalnie. Przy temacie masz zwykle biala karke. Jak ta kartka jest kolorowa (nie wiem jaki to kolor) to jest nowy post.
Po co sa miejsca takie kwadratowe puste przy tematach
Sluza do ignorowanie topicow.
Acha czemu ludzie wyciagaja stare tematy?mozna by stare zamykac
Doslownie juz Cie lubie! :d Kiedys zamykalem ale ludziska mieli wąty, ze to robilem i mialem przestac... wiec przestalem :d
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 01 kwie 2004, 22:41

mozna by stare zamykac a jak ktos ma znow podobny problem to niech pisze na nowo.To wedlug mnie lepsze rozwiazanie:)

a chce Ci sie po raz n-ty odpowiadac na pytanie czy pierwszy raz boli?
bo mi nie bardzo i predzej czy pozniej na forum juz nikomy by sie nie chcialo odpowiadac na tematy ktore bylo 20 razy poruszone i forum straciłoby sens bo nie pomagałoby ludziom. a tak wchodzi na foum szuka tematu pierwszy raz i czyta jak nie znajdzie odpowiedzi to moze zalozyc nowy temat.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 kwie 2004, 00:12

No mozna i tak sarah, tylko w forum jest wyszukiwarka i jak ktos chce to znajdzie.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 kwie 2004, 19:16

Jak ktos pyta o cos, co juz bylo, dajesz mu linka lub piszesz ze jest od tego wyszukiwarka, one sa skuteczne, zaufaj mi:) od tego sa moderatorzy, mozna zrobic wiecej niz 1:) i nie ma problemow.Ja wole looknac temat zobaczyc ze to samo i nic nie pisac niz czytac temat po raz 4 i zastanawiac sie czy juz go czytalem czy nie(a jak wraca np 5 tematow i znow ktos zaczyna na nie odpowiadac to robi sie zamieszanie...) :P
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 kwie 2004, 01:24

a moze daloby sie jakos zaznaczac temat ktory nas interesuje? Np wlasnie takim krzyzykiem jak INGOROWANIE ? Mysle ze bardzo by sie to przydalo... ?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 01:36

A to juz nie pamietasz tematow co Cie interesuja :) ? Na maila przychodzi zawsze powiadomienie o odpowiedzi (jak tak w profilu ustawiles). A jesli sie nie wypowiadasz w temacie to mozesz zaznaczyc aby go sledzic, i wtedy powiadomienie i tak przyjdzie. Wchodzisz w temat i na samym dole w niebieskich linkach powinno byc.

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości