Oliwa sprawiedliwa

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Oliwa sprawiedliwa

Postautor: tarantula » 15 cze 2006, 15:53

Zostaly usuniete moje dwa posty ktore byly krotka i zwiezla odpowiedza do pewnej osoby(na temat!!!).Nie rozumiem czemu. Duza ilosc ludzi tutaj (bez obrazy) gada od rzeczy a jakos ich posty "zyja sobie".Czy do tego trzeba miec jakies przywileje?Nie wiem...ilosc postow 5000 w tym 3 do rzeczy?A moze zapisac sie do lozy masonskiej?Wkurza mnie to.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 cze 2006, 16:05

3. Decyzja moderatora jest ostateczna i użytkownik nie ma prawa odwoływać się od niej.
Punkt regulaminu.

I tak zamkną Ci ten temat. Mi też usuwają posty, a czasami się z tym nie zgadzam. Fakt jest taki, że czasami modowie przesadzają.
Popierasz wszystkie decyzje rządu? No. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 15 cze 2006, 16:17

T o niech mi uzasadnia a nie wysylaja na priva ,ze:blebleble i odsylacz do regulaminu(ktory ni jak ma sie do tego co ja pisalam) bo ja tez moge im odeslac blebleble i punkt do regulaminu ktory sami zlamali.A zreszta pewnie teraz to juz w ogóle bede miec czystki.Niech jeszcze zaloza mi teczke. ;P
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 cze 2006, 16:40

Olivia pisze:Fakt jest taki, że czasami modowie przesadzają.

To Twój fakt :D Już Ci kiedyś pisałem, że nie jesteś w stanie zobaczyć więcej od czubka Swojego nosa.
Modowie są baaardzo wstrzemięźliwi.
tarantula pisze:Duza ilosc ludzi tutaj (bez obrazy) gada od rzeczy a jakos ich posty "zyja sobie".
Ty myślisz, że modowie czytają wszystko?! :|
Zawsze możesz post zgłosić do moderacji.

I to nie jest tak, że jak jest chlew, to poprzeczka modów się obniża. Przeciwnie - jedyną, skuteczną metodą powstrzymania chlewu jest wycinka postów i warny. Szczególnie to dotyczy ludzi, którzy nie są nowicjuszami lub mieli już wycinane posty, a mimo to mają w dupie pracę modów.
Jeśli ktoś dostaje warna, to niech nie obarcza winą moda, tylko SIEBIE !! - bez przyczyny nie ma skutku.
Dziękuję za dyskusję 8)
Klozet.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości