Czy to forum radia Maryja?

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

william33
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2005, 12:03
Skąd: z Ziemi
Płeć:

Czy to forum radia Maryja?

Postautor: william33 » 06 sie 2005, 18:36

Za co ostrzeżenie? Nie można wyrazić swojego zdania? W czym problem? Kogo uraziłem? Takie postępowanie to jedynie tchórzostwo i brak argumentów- "jeśli ktoś Ci nie pasuje to go zablokuj"- to rozwiązanie?...Gratuluję elokwencji. Zamiast dyskutować i bronić swoich racji lepiej faulować?- gratuluję...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 06 sie 2005, 18:56

Smyku, nie dostałeś ostrzeżenia za swoje poglądy ale za obrażanie innych i rzucanie inwektywami. Jak Ci nie pasi to mogę Cię zbanować, IP również ale wtedy Twoja laseczka też pisać nie będzie.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
william33
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2005, 12:03
Skąd: z Ziemi
Płeć:

Postautor: william33 » 06 sie 2005, 19:08

Kto chciał się poczuć urażony ten się poczuł- ja słowa swojej krytyki skierowałem do jednej i określonej osoby- ten kto uważnie przeczytał tego posta wie o kogo mi chodziło- zresztą wyraźnie napisałem-jest tam również nick tej osoby. Nie rozumiem oburzenia ogółu- to chyba nie jakieś kompleksy? Pozdrawiam i juz nie mieszam ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 06 sie 2005, 19:36

Jakby tego nie nazwać obraziłeś tą osobę.
Na forum są różni ludzie, różne poglądy, różne wykształcenie i różne doświadczenie.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 sie 2005, 13:12

william33 pisze:Kto chciał się poczuć urażony ten się poczuł

NIKT na TYM forum ma się nie poczuć urażonym!
Po prostu... takie ono jest i o to dbamy wszyscy.
Dbaj i TY <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości