Dlaczego wyswietla komunikat -nie znaleziono postow-

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Dlaczego wyswietla komunikat -nie znaleziono postow-

Postautor: Maverick » 03 sty 2005, 01:33

Pewnie zastanawiacie sie dlaczego jest ten komunikat w topiku "wszystkie inne tematy", "avatary..." i wielu innych.
Otoz jak wszyscy wiedza Kathrin z forum raczyla odejsc. Przed odejsciem zmienila maila. Poniewaz go zmienila na nowy adres e-mail zostal wyslany e-mail aktywujacy konto. Tzn w tym mailu byl link do aktywacji konta. PRzed kliknieciem na link konto bylo nieaktywne.

Ja ostatnio chcialem przejrzec liste nieaktywnych uzytkownikow i ja wyczyscic. Jako ze na nia trafiaja ci co nie klikneli na ten link, czyli zapewne podali zly adres e-mail. NA szczycie listy byla Kathrin, a ja z rozpedu ja z listy usunalem (szczerze mowiac liczylem ze bedzie sie pytalo o potwierdzenie usuniecia tak jak w przypadku postow). No i tym samym wywalilem jej konto razem z wszystkimi postami :D Znikly z topikow. Jednak mimo iz ich w tych topikach nie ma, to slad po nich pozostal. I teraz forum mysli ze w topiku jest wiecej postow niz znajduje sie faktycznie (bo nie ma jej postow). I stad te komunikaty.
Troche to zawiklane, mam nadzieje ze zrozumieliscie :)
Niestety nie wiem jak zrobic aby forum sczailo ze tych postow juz nie ma, wiec musicie sie przyzwyczaic :D

No a jezeli ktos ma pomysl co zrobic w tym wypadku to bylby mile widziany.
Pozdrawiam i sorki za to, ale: nie wiedzialem (ze tak bedzie) i wlasciwie to nie chcialem jej tego konta usowac.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 03 sty 2005, 01:36

Mam nadzieję, że w miarę pisania postów wszystko się unormuje :P

w każdym razie jak się wchodzi do takiego tematu to trzeba wejść do strony postów o jedną wcześniej...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 sty 2005, 01:41

W tych topikach w ktorych byly jej posty sie to nie unormuje. Przynajmniej nie samo.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 sty 2005, 09:24

Jesli macie dosc szybkie lacze to troche moze pomoc jak zaznaczycie w profilu swoim aby wyswietlalo wiecej postow na strone w kazdym temacie niz jest to standardowo (20 chyba). Dajcie np 40, to tamten problem bedzie sie pojawial 2 razy rzadziej.

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości