agnieszka.com.pl • skasowane posty
Strona 1 z 1

skasowane posty

: 07 lut 2011, 12:19
autor: AnnaKa
chciałam się dowiedzieć dlaczego moje posty zostały pokasowane?

Zalogowałam się żeby dzielić się swoimi doświadczeniami z konkretnymi produktami jak i sytuacjami. Wypowiadam się tylko tam gdzie mam pojęcie i wydaje mi się, że mam coś do dodania. W wątku o perfumach napisałam marki jakie najbardziej mi odpowiadają i dostałam "za reklamę dziękujemy"... no bez jaj... reklamę gucci, calvina kleina czy innych topowych marek?:D robię marketing markom które istnieją na rynku od lat? Nie podałam żadnych linków do aptek, sklepów, aukcji a wszystkie moje posty, które mogłyby być dla kogoś użyteczne zostały uznane za reklamy.. Nawet post o tranie... o zdrowiu i odżywaniu...

Poziom poniżej krytyki.

[ Dodano: 2011-02-07, 12:29 ]
i liczę że moje konto zostanie skasowane. Nie mam zamiaru brać udziału w rozmowach na forum gdzie rządy sprawuje rada starszych i nie dopuszcza możliwości dyskusji!

: 07 lut 2011, 13:48
autor: Dzindzer
AnnaKa pisze:... no bez jaj...

No właśnie, bez jaj.
Decyzja moderatora jest ostateczna i użytkownik nie ma prawa komentować jej na forum. Wszelkie uwagi należy kierować bezpośrednio do członków ModTeamu, wysyłając Prywatną Wiadomość lub maila na adres moderator@agnieszka.com.pl. Ogólne uwagi na temat działania
forum można dopisywać w odpowiednim temacie tutaj .


AnnaKa pisze:i liczę że moje konto
zostanie skasowane.

12. Nie usuwamy kont użytkowników na żądanie. To samo dotyczy postów.

: 07 lut 2011, 14:05
autor: pani_minister
A ja chętnie odpowiem.
Za reklamę podziękujemy - bo niestety wkład użytkownika nie powinien ograniczać się do postów wymieniających produkty. Jeżeli użytkownik w KAŻDYM swoim poście na forum sypie nazwami i markami (i do tego ogranicza się jego forumowa aktywność) - niestety nie wzbudza swoim zachowaniem zaufania. Przynajmniej zaufania moderacji. Zbyt wiele osób zarabia w dzisiejszych czasach jako płatni trendsetterzy :)

: 07 lut 2011, 14:08
autor: AnnaKa
haha :D ekstra zarządzanie, super regulamin, nieomylność moderatorów, wiwat!!

Czyli wg ciebie wszystko zależy od fochów moderatora/administratora i nie ma od tego możliwości odwołania, dyskutowania itd? Gratuluje podejścia..

A komentować będę co chce i gdzie chce. A wam przyda się jakaś melisa (ups reklama!! censored censored censored ) żeby wyluzować.

ps. tran to jest marka?:D a jak rozmowa jest o szamponach i każdy pisze o glisskurach, garnierach itd tzn, że ja mam napisać ziołowy, wygładzający?:D

ps2. tak samo jak wielu jest trendsetterów, jest również dużo morderców i gwałcicieli. Jednak ryzykujemy i wychodzimy codziennie na ulicę.

: 07 lut 2011, 14:36
autor: pani_minister
AnnaKa pisze:A komentować będę co chce i gdzie chce

Zapraszam, dla odmiany chętnie poczytam komentarze, zamiast jednozdaniowych reklam.
A ten temat pozwalam sobie zamknąć.