ShoutBox na stronie glownej forum

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Czy wycofać (usunąć) ShoutBox na stronie głównej forum

TAK - jest zbędnym dodatkiem zajmującym miejsce w oknie przeglądarki
13
100%
NIE - przydaje się i nie przeszkadza dla tych co z niego nie korzystają
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 13
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 cze 2004, 22:35

dodaj ankiete do tego posta zobaczymy jak ludzie zaglosuja
jak wiekszosc bedzie za usunieciem to usuwaj :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 cze 2004, 06:33

Sam kilkukrotnie chciałem z kimś pogadać przez ShoutBox, jednakże nigdy nie zdażyło mi się tak kogos zastać :/ Pomysł jest ciekawy, jednak niezbyt się spisuje w praktyce;) Jak dotoąd nikomu nie wadził, niech zostanie.

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 27 cze 2004, 12:20

zbędny bubel ! do kosza...
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 27 cze 2004, 21:25

Juz glos oddany.
Ja jestem za usunieciem bo rzeczywiscie nic tam sie nie dzieje co tez zniechceca ludzi do zagladania tam. Na poczatku jeszcze zjezdzalam na dol strony a teraz juz zwyczajnie o tym zapomninam bo wiem ze przeczytam tam kolejne "elo", "jest tu ktos?" od gościa.
Pomysł sam w sobie jest fajny wiec nie odrzucalabym go tak calkiem, a poczekała az bedzie wiecej osob na forum wtedy to ma racje bytu. Ponadto dobrzeby bylo gdyby na southboxie wypowiadac mogi sie jedynie uzytkownicy wtedy uniknelibysmy niewiadomoych gosci ktorzy sie z nami witają. To takie moje sugestie ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 28 cze 2004, 08:36

Racja - nic się tam nie dzieje. Szkoda miejsca i zasobów.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 28 cze 2004, 12:09

No, mało się dzieje. A ja jak coś wpiszę (2 razy mi się zdarzyło), jestem jako "gość" mimo tego, że zawsze jestem zalogowana... nic nie rozumiem
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 28 cze 2004, 18:16

Też się zgadzam, żeby usunąć ShoutBox. Więcej tam piszą goście niż zalogowani użytkownicy. Poza tym i tak chyba o ile dobrze widze po nim nie przeprowadził dłuższej rozmowy niż wymienienie z 2 zdań. Nic na siłe.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 29 cze 2004, 00:50

No ja nie wiem co jest grane, ale mimo, że jestem zalogowana, w shoutboxie pisze mi, że nie jestem... :/
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 29 cze 2004, 12:46

To że się nic nie dzieje na Shoutboxie to nie wina shoutboxa, tylko nas samych. Jeżeli nie chce nam się pisać nic ciekawego, zostawiać informacji itp. to nie dziwmy się, że się nie sprawdza. Wielu traktuje to jak czat w czasie rzeczywistym i stąd to "Elo", "Jest tu ktoś" A to raczej jest forum w forum bez konkretnego tematu. Ja bym to potraktował jako lokalne miejsce do ogłoszeń. Czy usunąć, czy nie to się nie wypowiem, bo nie mam zdania.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 cze 2004, 13:47

Nadal nie mogę nic napisać w shoutbox'ie :/ Może spróbuje explorerem (ogolnie używam mozilli)

Update: przy explorerze działa, hehe. Ale ja tam wolę mozille, więc z shoutbox'a rezygnuję :p
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 30 cze 2004, 15:19

Mozilla nie jest zgodna z wszystkimi dyrektywami PHP <- ot przyczyna nie działania shoutboxa
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lip 2004, 04:06

No a ja mam IE 6.0 i nie loguje mnie w ShuteBoxie. Zawsze pisze jako gosc. A nie za bardzo chce mi sie w ustawieniach szukac. Tym bardziej ze juz szukalem i nic :(
Jak dla mnie to moze go nie byc (glownie przez to logowanie, ale tez jesli chodzi o tresc wypowiedzi tam).

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości