Administracja forum

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Administracja forum

Postautor: Maverick » 13 sty 2008, 17:21

Informuje ze z dniem dzisiejszym nie jestem juz administratorem forum. Nie mam juz do tego weny ;) Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos odpowiedniejszy.
[mod]Moderatorem grupy ModTeam zostal Imperator i on moze dodawac nowych modow.[/mod]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sty 2008, 17:28

3 lata na to czekalam tutaj! 3 lata! Co za radosc! <banan> <banan> <banan>


Ja się zgłaszam. :)
I Ministrową zgłaszam. :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sty 2008, 17:35

moon: z ciekawości: co wiesz na przykład o php?

Bo ja na tyle mało, że nie wydaje mi się, że byłabym odpowiednią osobą :|
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sty 2008, 17:39

pani_minister pisze:moon: z ciekawości: co wiesz na przykład o php?
Byłam administratorem kilku for i zalozylam, prowadziłam własne przez pewien czas :) Jedyny minus, ze tu sporo sie zmienia a ja od jakis 2 lat sie w to juz nie bawilam. :?
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 13 sty 2008, 17:52

Ja się zgłaszam.

sorry ale lepiej nie.

niech to bedzie osoba w miarę tolerancyjna, mniej opryskliwa.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 sty 2008, 17:53

księżycówka, ale Ty jednak jak by nie patrzec troszkę mało obiektywna czasem jestes... chyba, że chodzi o samą administrację bez moderacji. a kto nowego Admina musi mianowac?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sty 2008, 17:56

SaliMali pisze:chyba, że chodzi o samą administrację bez moderacji.
No pewnie,ze tak. W zyciu nie chce byc modem, nie nadaje sie. Bylam na kilku forach tez i je zabilam wszystkie prawie :|

[ Dodano: 2008-01-13, 17:59 ]
pani_minister pisze:Bo ja na tyle mało, że nie wydaje mi się, że byłabym odpowiednią osobą :|
Do samego prowadzenia forum nie potrzeba go az tyle wiec moim zdaniem Twoja podstawowa wiedza z tej dziedziny wystarczy. Innej osoby sobie nie wyobrazam po prostu :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2008, 18:03

A ja niesmialo napomkne zeby adminow bylo kilku. Dwoch co najmniej. Bo jednej osobie bardzo ciezko ogarnac forum tej wielkosci. Mimo wszystko to wziecie na swoja glowe dodatkowego etatu, ze sporym ladunkiem odpowiedzialnosci. Wieksza ilosc adminow gwarantuje, ze w sytuaucji kryzysowej jest wieksza szansa na to, ze bedzie kto mial sie zajac problemem.
Tak samo liczba moderatorow powinna byc zwiekszona. :]
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sty 2008, 18:05

złotooka kotka pisze:A ja niesmialo napomkne zeby adminow bylo kilku. Dwoch co najmniej. Bo jednej osobie bardzo ciezko ogarnac forum tej wielkosci. Mimo wszystko to wziecie na swoja glowe dodatkowego etatu, ze sporym ladunkiem odpowiedzialnosci. Wieksza ilosc adminow gwarantuje, ze w sytuaucji kryzysowej jest wieksza szansa na to, ze bedzie kto mial sie zajac problemem.
OOOO! Tez przedmi pomysl! Przedni. Popieram. Moze nie 5, ale 2-3 moglo by byc :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sty 2008, 18:08

złotooka kotka pisze:ak samo liczba moderatorow powinna byc zwiekszona

A nie miałabym nic przeciwko :]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2008, 18:10

Tylko chetni musza yc ;)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2008, 18:18

Maverick pisze:Tylko chetni musza yc ;)

jesli na forum bedzie inna polityka, wyraznych regul a nie "widzimisia" moda, to ja juz sie zglaszam. :]
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sty 2008, 18:19

złotooka kotka pisze:jesli na forum bedzie inna polityka, wyraznych regul

A jak widzisz taką politykę? Serio pytam, ciekawa jestem odpowiedzi.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 sty 2008, 18:25

złotooka kotka pisze:to ja juz sie zglaszam. :]
a nasze zdanie się liczy? jezeli tak to ja popieram! :)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2008, 18:34

pani_minister pisze:A jak widzisz taką politykę? Serio pytam, ciekawa jestem odpowiedzi.

Wieksza skala warnow, no i nie 50-dniowych, konkretne wyznaczniki za co mozna dostac, bez zaleznosci ktory mod daje - ustalenie wspolnej polityki moderacji , kilka modteamow odpowiedzialnych za konkretne dzialy, wydzielanie rozwijajacych sie ciekawych offtopow zamiast warnow (jak na razie dosc rzadka technika) i laczenie, nie zamykanie, powielajacych sie tematow (od czasu "nowej" grupy moderatorskiej jest o wiele lepiej, ale zawsze mogloby byc jeszcze lepiej :)), zniesienie niepodwazalnosci moda (np. na priv), uzytkownicy majacy mozliwosc wplywania na ksztalt forum i pare innych pomyslow. I oczywiscie, wiecej, wiecej osob do moderacji.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 sty 2008, 18:37

SaliMali pisze:a nasze zdanie się liczy?

Wątpię ;)

złotooka kotka pisze:kilka modteamow odpowiedzialnych za konkretne dzialy

To się podobno nie sprawdziło.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2008, 18:41

lollirot pisze:To się podobno nie sprawdziło.

bo? Nie umiem sobie wyobrazic powodu. :|
Model kilka grup moderatorskich plus np. 2-3 junior adminow czuwajacych na caloscia i majacych "pomysl" na forum plus ze 2 administratorow dbajacych o dzialanie "fizyczne" to dla mnie ideal.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sty 2008, 19:05

złotooka kotka pisze:bo?

Bo kiedy masz dwóch modów czy trzech bywających w miarę często, dwa lub trzy działy będą "zadbane", a reszta leży odłogiem. Poza tym kiedy dany mod jest na forum i widzi, że przydałoby się zareagować, bez sensu jest, aby powstrzymywał się od działania, bo to "czyjaś działka".

A kilka grup moderatorskich + 2-3 junior adminów + 2 administratorów miałby sens - tyle, że ostatnie "wybory" pokazały, że nigdy się tak duża grupa nie uzbiera. Pominąwszy już to, że niektóre kandydatury nie wszystkim pasują, to nawet gdyby akceptowano wszystkie zgłoszenia, jak leci, nie uzbiera się 12 czy 15 osób :/

złotooka kotka pisze:konkretne wyznaczniki za co mozna dostac, bez zaleznosci ktory mod daje - ustalenie wspolnej polityki moderacji

Nie wszystko da się tak jednoznacznie ocenić, od offtopów po obrażanie użytkowników większość warnów pozostaje zupełnie uznaniowa.

złotooka kotka pisze:wydzielanie rozwijajacych sie ciekawych offtopow

Jak powyżej - uznaniowość pełna. Gdybym widziała tu kiedyś ciekawego offtopa byłabym przeszczęśliwa mogąc go wydzielić :>

złotooka kotka pisze:i laczenie, nie zamykanie, powielajacych sie tematow

Do zrobienia, pod warunkiem spędzenia kilku godzin na archiwalnych tematach i łączeniu tychże - bo czasem wyników z podobnymi tematami jest z 10 i nie wiadomo, do którego to przykleić i czym się przy tym kierować.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że potężnych tematów nie da się ciąć i sklejać - baza danych się wtenczas sypie i odmawia posłuszeństwa.

złotooka kotka pisze:zniesienie niepodwazalnosci moda (np. na priv)

Nigdy. I tak privów jest więcej, niż przyzwoitość pozwala, i tak każda minuta poświęcona na warna oznacza 10 minut poświęconych na wytłumaczenie dlaczego. Jeśli niepodważalność warnów zostanie zniesiona, dyskusje nigdy się nie skończą, krzykaczy jest zbyt dużo.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 13 sty 2008, 19:23

Ja bym nie miała nic przeciwko byciu modem, tylko wiem, że nie wszyscy uważają, żem obiektywna. Jak dotąd na forach, gdzie modziłam sprzeciwów jednak nie miałam. Warnuję tylko za to, co w regulaminie :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sty 2008, 19:24

księżycówka pisze:Ja się zgłaszam.


;DD <hahaha>

Maverick pisze:Tylko chetni musza byc


na admina się nie nadaję, natomiast chęć do moderatorki wyrażam nadal i swą kandydaturę podtrzymuję :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 13 sty 2008, 19:33

złotooka kotka, Kotka, a Ty byś nie chciała? Studiujesz informatykę, masz o tym pojęcie, zagladasz tu dość często i regularnie... masz dobre pomysły:
złotooka kotka pisze:Wieksza skala warnow, no i nie 50-dniowych, konkretne wyznaczniki za co mozna dostac, bez zaleznosci ktory mod daje - ustalenie wspolnej polityki moderacji , kilka modteamow odpowiedzialnych za konkretne dzialy, wydzielanie rozwijajacych sie ciekawych offtopow zamiast warnow (jak na razie dosc rzadka technika) i laczenie, nie zamykanie, powielajacych sie tematow (od czasu "nowej" grupy moderatorskiej jest o wiele lepiej, ale zawsze mogloby byc jeszcze lepiej ), zniesienie niepodwazalnosci moda (np. na priv), uzytkownicy majacy mozliwosc wplywania na ksztalt forum i pare innych pomyslow. I oczywiscie, wiecej, wiecej osob do moderacji.
:] Pasowałoby. Jeszcze ktoś w miarę rozsądny do pomocy z jakąs tam wiedza z tej dziedziny i dałabyś radę.
TedBundy pisze:natomiast chęć do moderatorki wyrażam nadal i
na szczęscie dla forum Twoje apele nie zostaną wysłuchane... <diabel>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2008, 19:41

pani_minister pisze:Bo kiedy masz dwóch modów czy trzech bywających w miarę często, dwa lub trzy działy będą "zadbane", a reszta leży odłogiem. Poza tym kiedy dany mod jest na forum i widzi, że przydałoby się zareagować, bez sensu jest, aby powstrzymywał się od działania, bo to "czyjaś działka".

Wystarczy dobry podzial osobowo-dzialowy. Nie mod do jednego dzialu, ale do kilku. Zawezenie jest jednak konieczne. Mod tez czlowiek, ma prawo czegos nie czytywac. A jak wszyscy sa odpowiedzialni za wszystko to w rzeczywistosci nie jest nikt :P
pani_minister pisze:Nie wszystko da się tak jednoznacznie ocenić, od offtopów po obrażanie użytkowników większość warnów pozostaje zupełnie uznaniowa.

To dla mnie jest podstawowy problem. Bo jasno wytyczone prawa sa podstawa sprawnego funkcjonowania. bo teraz przypomina to szlachciure, co raz chlopow jablkami czestuje, a raz przez leb leje jak do sadu wejda.
Powoduje to potworne poczucie niesprawiedliwosci, ktos np. rozmawia z modem zachowujac sie w okreslony sposob, mod nie reaguje lub jeszcze przytakuje, a potem przychodzi drugi mod i paseczki rozdaje. Mod to stanowisko, powinien byc jednomyslny niezaleznie od tego kto za "maska" siedzi.

pani_minister pisze:niee bez znaczenia jest też fakt, że potężnych tematów nie da się ciąć i sklejać - baza danych się wtenczas sypie i odmawia posłuszeństwa.

Jak temat jest za dlugi to zamykac i doklejac do nowego. Bo Ty jako moderator sama stwierdzasz, ze nie wiesz do czego dokleic. A nowy user dostaje warna, ze zalozyl nowy. :> Niech bedzie jeden temat o jednej sprawie, a w nim linki do pozostalych. I nowopowstajace tematy sukcesywnie doklejac.

pani_minister pisze:I tak privów jest więcej, niż przyzwoitość pozwala, i tak każda minuta poświęcona na warna oznacza 10 minut poświęconych na wytłumaczenie dlaczego.

I wracamy do tematu - modow jest za malo, wiec nie maja jak/nie chce im sie/ nie maja czasu moderowac wlasciwie. W tej chwili takie podejscie jest stosowane bo inaczej sie nie da. Co nie oznacza, ze jest to wlasciwa sytuacja.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sty 2008, 19:43

Róbcie co chcecie, ale błagam o zniesienie warnów dla wszystkich od teraz ;DD
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 13 sty 2008, 19:49

skoro Mav nie jest już adminem, to proponuję przywrócenie warnów o 14-dniowej ważności. już nawet ta głupia polityka dawania ostrzeżeń za wulgaryzmy jest do przeżycia, ale 50-dniowe warny nie <chory>
Chaos is a friend of mine
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2008, 19:49

Jawka pisze:złotooka kotka, Kotka, a Ty byś nie chciała? Studiujesz informatykę, masz o tym pojęcie, zagladasz tu dość często i regularnie... masz dobre pomysły:

Moze bym i teoretycznie chciala, ale sie nie podejme. Bo sie nie czuje na silach.
Ja ze wzgledu na to, ze siedze w administracyjnopodobnych tematach patrze na sprawe troche inaczej. Za duza odpowiedzialnosc na tym stanowisku ciazy. A ja nigdy zapedow przywodczych nie mialam i na jakimkolwiek stanowisku kierowniczym sie nie widze.
A o PHP tez pojecia nie mam, poza instalacja fikcyjnego forum na jakies zaliczenie zadnej stycznosci z tym nie mialam.
Dla mnie wziecie takiego stanowiska oznaczaloby mnostwo roboty w doszkoleniu sie, mnostwo czasu ktorego nie mam. Dla mnie to tak jak powiedzialam bylby etat - tyle ze nieplatny. Co nie oznacza, ze nie wymagajacy rownego nakladu pracy :) Bo ja nie potrafie "ot tak". Jakbym sie czegos podejmowala to "na powaznie".
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sty 2008, 20:06

złotooka kotka pisze:Bo jasno wytyczone prawa sa podstawa sprawnego funkcjonowania

Ja stoję na stanowisku, że nie da się jasno wytyczyć, kiedy offtop się zaczyna. Nie wyobrażam sobie tego wręcz :| Podobnie z obrazą użytkownika: dawałam już warny za obrażanie użytkownika, mimo, że jeden wulgaryzm nawet nie padł, za samą podłą intencję leżącą u podstaw. I nie chciałabym musieć tolerować takich przypadków tylko dlatego, że sztywny regulamin odtąd dotąd nie pozwoli mi danego posta ruszyć. I jak pokazuje praktyka, sztywne reguły najłatwiej ominąć i ocyganić :>

złotooka kotka pisze:A jak wszyscy sa odpowiedzialni za wszystko to w rzeczywistosci nie jest nikt

:| To skąd te żale na modteam, skoro ten modteam nic nie robi i za nic odpowiedzialny nie jest? Wszyscy są odpowiedzialni za wszystko. Istnieje jakiś tam roboczy podział działów, na które szczególną uwagę każdy z modów zwraca, ale w tej kwestii też uważam, że sztywne zasady więcej złego niż dobrego zrobią.

złotooka kotka pisze:Mod to stanowisko, powinien byc jednomyslny niezaleznie od tego kto za "maska" siedzi.

Ale forum to nie równanie matematyczne o jednym i tylko jednym możliwym rozwiązaniu. Nawet w sądach w sprawach wydawałoby się podobnych zupełnie różne wyroki zapadać mogą, nie da się wszystkiego wtłoczyć w sztywne ramy i sformalizować do ostatnich granic. Gdyby tak było, żaden modteam nie byłby potrzebny, wystarczyłoby kilka sprawnych botów.

złotooka kotka pisze:Bo Ty jako moderator sama stwierdzasz, ze nie wiesz do czego dokleic.

Bo ja nie mam pojęcia, co user, który zwykle stworzył zdanie lub półtora, może mieć na myśli. Podaję mu 5 czy 10 zbliżonych tematów, niech dopisze się do tego, z którym mu najbliżej. Jeżeli ja, mając bardzo ograniczony zasób informacji na temat jego sytuacji znajduję bez większego problemu kilka(naście) podobnych tematów, z których żaden nie jest zamknięty, to użytkownik będący w posiadaniu znacznie większej ilości informacji tym bardziej problemu mieć nie powinien.

złotooka kotka pisze:modow jest za malo

Tak :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 13 sty 2008, 20:23

pani_minister, w ogole sie nie rozumiemy. Ja mowie totalnie o czym innym, Ty o czym innym. :|

Konkretny podzial to nie: ostrzezenie za 3 razy ku..wa, 2 posty offtopa etc. Normalne, ze ktos musi zdecydowac o tym czy cos bylo nie tak czy nie.
Nic nie da sie zapiac na sztywno, ale na przyklad... wyznaczenie wysokosci ostrzezenia za typ przewinienia. I jak jakies przewinienie jest tepione to tak samo przez wszystkich. Bo teraz to samowolka, raz za to samo jest jeden paseczek, raz dwa, a raz ban. Sorry, ale chyba to nie jest Ok? :>

pani_minister pisze:Nawet w sądach w sprawach wydawałoby się podobnych zupełnie różne wyroki zapadać mogą, nie da się wszystkiego wtłoczyć w sztywne ramy i sformalizować do ostatnich granic.

Ale jednak jakies kodeksy istnieja, co?
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 sty 2008, 20:43

księżycówka pisze:I Ministrową zgłaszam. :)

ja również :)


a jak bedzie trzeba zwiekszyc liczbe modow, to moze Jawka? :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 sty 2008, 21:14

Złotooka... marzenia, iluzje, teoria... nic z tego Twojego pomysłu nie wyszłoby.
Słuchaj Ministrowej :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 sty 2008, 21:17

złotooka kotka, mozesz zaproponowac nowy regulamin. Tzn napisac, a nie powiedziec "niech bedzie inaczej - lepiej". Zapewniam, ze jesli wymyslisz cos lepszego zostanie to uwzglednione w calosci lub czesci ;)

Ps: To ze Wam 50 dniowe warny nie odpowiadaja jest dla mnie najlepszym znakiem na to ze dobrze zrobilem :D

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości