Administracja forum

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sty 2008, 20:18

Od tego typu rozwazan jest top z ankieta pt. "forum" we wszystkich innych tematach :>
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 25 sty 2008, 08:40

Ale z czym macie problem od technicznej strony ?

Administrowanie forum na phpBB z modem Przema to banal. Jakiekolwiek dodatkowe "scrypty" sa gotowe na http://www.przemo.org/phpBB2/

Praktycznie osoba NIE MAJACA POJECIA o php poradzi sobie z administracja i zarzadzaniem takowym forum. Ot chodzby upgrade banal jakich wiele wszystko ladnie sie "samo" przeprowadza. Cos pojdzie nie tak odzyskujemy z backupa itp.

Niewiem ile pani_minister ma wiedzy w temacie ale pewien jestem ze poradzi sobie ze wszystkim co bedzie miala zamiar zrobic.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sty 2008, 10:52

tr3sor pisze:pewien jestem ze poradzi sobie ze wszystkim co bedzie miala zamiar zrobic.

ja tez jestem tego pewna :)

a i gratuluje, bo jeszcze tego nie robilam. Wiem zapłon mam kiepski. ale to tylko dlatego, że nie byłam pewna czy administrowanie nie jest upierdliwe, a upierdliwości bym nie gratulowała.
Awatar użytkownika
M.M
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 04 sie 2007, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: M.M » 25 cze 2008, 21:31

nie wiem gdzie to napisac, w pierwszej chwili chcialam zalozyc nowy temat, ale po co zasmiecac

chcialam prosic administracje o lepsze dobieranie sobie moderatorstwa, albowiem z panienki Dzindzer taki moderator jak z koziej dupy trabka!
ta panienka zdecydowanie naduzyla swojej "wladzy" w stosunku do mojej osoby i tylko z jej znanych, subiektywnych powodow dostalam ostrzezenie, bo uargumentowac swoich powodow juz nie raczyla, na tej podstawie stwierdzam co napisalam powyzej.
post o ktory chodzi nie byl obrazliwy ani ordynarny, wyrazilam w nim swoje zdanie w sposob cenzuralny, wiec jesli za takiego posta przyznaje sie ostrzezenia to powinna je juz miec jakies 99,99% piszacych na forum

mam nadzieje ze ktos rozsadny to przeczyta i sie tym zajmie
dziekuje za uwage
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 cze 2008, 22:26

M.M pisze:mam nadzieje ze ktos rozsadny to przeczyta i sie tym zajmie

Tak, też mam taką nadzieję. Bo tragedia się stała, rzeczywiście... <pijak>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
M.M
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 04 sie 2007, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: M.M » 25 cze 2008, 23:16

Olivia pisze:Bo tragedia się stała, rzeczywiście...

zostaw swoj sarkazm dla siebie, prosze, chodzi o zasady a nie o to ze to akurat o mnie chodzi, nie lubie gdy ktos stosuje zasade "jednemu wolno a innemu nie"
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 27 cze 2008, 01:57

chodzi o zasady a nie o to ze to akurat o mnie chodzi

Pozwolę sobie zacytować samą siebie, z odpowiedniego do takich lamentacji topiku:
Swoją drogą zachwyca mnie nie po raz pierwszy, jak nikt nie ma szczególnych pretensji ani uwag, do momentu, aż sam warna dostanie. I wtedy paradoksalnie zaczyna się krucjata na rzecz kryształowej i nieposzlakowanej opinii modów, na forum i na privach.

W zachwyceniu tym pozostaję.
I z tego, co widzę, każdy warn w tym przypadku był stuprocentowo uprawniony.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, 01:57 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 06 lip 2008, 22:50

zenada
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości