Prośba, czekanie i irytacja w jednym, czyli...

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

FrankFarmer

Prośba, czekanie i irytacja w jednym, czyli...

Postautor: FrankFarmer » 29 maja 2007, 13:17

<wazne> <wazne> <wazne>
Proszę i czekam na ciekawe i sensowne topiki, których od dawna już brak. Irytujące jest już komentowanie żenujących błazenad, a chciałbym sobie czasem podjąć fajną dyskusję na faktycznie dobry temat w tym dziale.
Dziękuję za uwagę. <wazne>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 29 maja 2007, 13:21

Topic otwieram i wsadzam do szufladki spraw technicznych. No powiedzmy merytorycznych bardziej w tym przypadku. ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Stormy

Postautor: Stormy » 29 maja 2007, 15:22

FrankFarmer, a sam jakos topiku zalozyc ciekawego nie mozesZ?
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 29 maja 2007, 15:45

FrankFarmer pisze:Irytujące jest już komentowanie żenujących błazenad, a chciałbym sobie czasem podjąć fajną dyskusję na faktycznie dobry temat w tym dziale.

Zapraszam do dyskusji w temacie o erotycznych trójkątach i moralności w sexie kliknij ;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 03 cze 2007, 17:25

FrankFarmer pisze:Proszę i czekam na ciekawe i sensowne topiki, których od dawna już brak. Irytujące jest już komentowanie żenujących błazenad, a chciałbym sobie czasem podjąć fajną dyskusję na faktycznie dobry temat w tym dziale.
1. nie musisz komentować jak Ci sie temat nie podoba, nikt Cie o zdanie nie błaga na kolanach
Lilian pisze:FrankFarmer, a sam jakos topiku zalozyc ciekawego nie mozesZ?
no wlasnie <wsciekly> narzekasz na innycg a sam jakoś się nie garniesz do zakładania
tank girl pisze:Zapraszam do dyskusji w temacie o erotycznych trójkątach i moralności w sexie
ileż można. Tematy ciekawe, ale ciągła wymiana zdań między 3 czy 2 użytkowników mniej
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości