co do forum

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

co do forum

Postautor: Poggie » 23 lis 2003, 12:39

Dlaczego nie można używać avatarów ? Może mi się tylko zdaje ale ja takiej opcji nie dostrzegłem w profilu. Czy będą jakies wybory na moderatorów ? bo jak patrze na te smutne posty o ucinaniu ... to troszke to szpeci ;) i ostatnie ... może przydało by się pare nowych działów odbiegających troche z tematem ale nie za mocno ;) ?
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Agnieszka

odpis - co do forum

Postautor: Agnieszka » 23 lis 2003, 13:41

Witam
Oczywiscie! - Dołącze tylko biblioteke Avaratorow bo domyslnie w forum jest ich tylko pare i bedzie mozna ich uzywac. Jesli chodzi o moderowanie to wlasnie chcialam kogos poprosic o to. Jesli ktos z Was mialby chec tym sie zajac to bylabym b. wdzieczna. NOWE DZIAŁY - jezeli tylko jest taka potrzeba to oczywiscie ze je zaloze - tylko niech sie troszeczke rozrusza to co jest bo przeciez to nowe forum wystartowalo zaledwie pare dni temu. Szkoda mi tylko tych starych postow z dawnego forum - bylo ich okolo 9.000 szt. Ten kretyn z Gdyni nie jest szkodliwy na tym forum. Nie odpisujcie prosze na jego posty bo szkoda czasu - beda jego wpisy i tak kasowane. Moglabym zablokowac mozliwosc wpisow dla niezalogowanych (dla gosci) ale to jest tez pewne utrudnienie dla normalnych ludzi chcacych skorzystac z tego forum. W najblizszych dniach uruchomie na tym forum blokade wulgarnych wyrazow - musze tylko zalozyc baze wyrazow nalezacych do tej grupy (zreszta widzialam gotowca) na witrynie skad bralam to oprogramowanie do forum. Blokowanie IP na tym forum nie jest problemem tylko ze on loguje sie z roznych numerow IP. Zreszta kasowanie jego postow w panelu administracyjnym forum to sama przyjemnosc (1 ruch myszka) i wszystkie jego wpisy z tego nr IP z ktorego sie logowal ida do smieci bez wzgledu w ktorym miejscu sa zamieszczone na forum. Zapewniam ze on wiecej sie meczy to wpisujac niz moderator usuwajac :-)
pozdrawiam
Agnieszka
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 23 lis 2003, 13:58

Hehehe oki to był tylko takie małe sugestie ale fajnie że odpowiadasz tak szybko :D Co do moderowania to moge zgłosić się na ochotnika. Sam posiadam forum tego typu więc nieco o nim wiem. Inne dzialy ... zeczywiscie chyba troche za wcześnie ale jeśli sie rozkręci na dobre miło było by zobaczyc kilka innych :D
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości