Cos nowego na forum - do Agnieszki

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Cos nowego na forum - do Agnieszki

Postautor: Maverick » 28 lut 2004, 00:09

Witam,
ostatnio dodalas ShuteBox'a i napisalas, ze modul gotowy byl ale nieaktywny. Co jeszcze jest gotowego ale nieaktywnego? Moze cos fajnego co sie przyda? Proponuje by to tu wypisac, a wszyscy wspolnie cos moze wybierzemy lub wpadniemy na nowy pomysl :)
Pozdrawiam,
Maverick
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 28 lut 2004, 09:40

ja proponuje wprowadzenie jakichs fajnych skórek na forum i zeby kazdy mial mozliwosc wyboru skorki w profilu
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lut 2004, 13:46

Albo powiadamianie o urodzinach...
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 01 mar 2004, 19:01

taaa i moze jeszcze 2000 muzyczek do wyboru ;) każda na inny dział :P:P:P

nie wiem jak wy ale ja lubie jak coś jest proste i przejzyste, co do zmian lub jakiś propozycji to proponuje pozbycia się rang ... to jest najgorsze co moze być dla forum ... bo niektórzy bezmyślnie biją te posty tylko po to zeby otrzymac najwyzszą range ... w zamian za rangi proponuje pozostawic to ze kazdy moze sobie cos tam wpisac i bedzie dobrze :)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 01 mar 2004, 19:03

taaa i moze jeszcze 2000 muzyczek do wyboru każda na inny dział

nie wiem jak ty ale ja lubie jak coś jest proste i przejzyste


nie wiem czy odnosi sie to do skórek czy do urodzin ale myle ze wybor skorek jest dobrym pomyslem bo ludzi ktorzy lubia prostote i rpzejrzystosc - tak jak Ty Poggie moga zostac przy wygladzie standardowym.
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 01 mar 2004, 19:10

chodzi mi o to zeby nie zrobic z tego jakiegos graficznego odlotu ... co sie bedzie ładował 2 min ... takie cos jest beee :lol:
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 01 mar 2004, 19:32

nie mowie o graficznym odlocie ale o zmianie kolorow i ogolnie wygladu a jezeli ktos nie chce zeby mu sie dluzej ladowalo albo mu sie nie podoba - zostaje przy starej skorce.

Maly przykładzik zreszta calkiem fajnie zrobionego forum z mnostwem funkcji dwie skorki :

http://wiadomosc.info/forum/index.php?s=&skinid=14
http://wiadomosc.info/forum/index.php?s=&skinid=13
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 mar 2004, 21:22

Ilosc pokazywanych postow bym zostawil :twisted: Glownie dlatego, iz pokazuje jak kto sie interesuje forum ;)
A jesli ktos pisze bezmyslne posty to spotykaja sie one z przyciskiem "delete".
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 01 mar 2004, 23:41

nie chodzi mi o posty ... ale o rangi "stary znajomy" itp
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Agnieszka

Postautor: Agnieszka » 02 mar 2004, 00:42

Skorki (skins) sciagne ze strony skad sciagnelam forum http://www.przemo.org/phpBB2/
i jak wgram to kazdy bedzie mogl sobie wybrac jaka mu odpowiada. Info urodzinowe tez jest tylko nie jestem pewna czy sie narazie sprawdzi bo zarejestrowanych jest okolo 200 uzytkownikow a na dodatek przy rejestracji nie ma obowiazku podawania daty urodzin (chcialam przy rejestracji zeby jak najmniej bylo wypelnianania pol formularza) Te osoby ktore nie podaly daty swoich urodzin tez beda pomijane przez program. Moze poczekam jeszcze troche z tym modulem do czasu gdy bedzie wiecej zarejstrowanych uzytkownikow.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 mar 2004, 17:14

za skórki Agnieszko dziekuje :)

a co do rangi to ja bym usunela sam napis stary znajomy, bardzo dobry znajomy etc. ale te zaroweczki zostawila bo jednak mowia one w pewnym stopniu o tym kto jak bardzo jest aktywny na forum. A kiedy forum bedzie jeszcze bardziej rozbudowane i takie powiadominienie bedzie juz malo czytelne bo wszyscy beda mieli max to bym zwiekszyla roznice miedzy jedna a drugim poziomem zeby nie bylo co 10 postow a co 20 czy 30 nawet jak jest na wieszosci for. ale to tylko luzna propozycja
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 mar 2004, 20:36

Ja bym roznice miedzy zaroweczkami zwiekszyl nie o 30 a o 60 postow... Ale jak forum bedzie wieksze, bo na jednym co bylem jest nawet co kilkaset...
Co do urodzin - no to zyczenia bedziemy skaldac tylko tym co podadza date, no i moze to reszte zmobilizuje do jej podania?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 03 mar 2004, 13:34

Co do żaróweczek, to może zostawić tak jak teraz a potem jak już wszystkie będą pomarańczowe to zmienić np. po kolejnych 10 postach na zielony czy na inny kolor...i tak po każdej "dawce" 10 postów = jedna kolorowa żaróweczka...? Co Wy na to...?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 mar 2004, 15:43

Martyna pisze:Co do żaróweczek, to może zostawić tak jak teraz a potem jak już wszystkie będą pomarańczowe to zmienić np. po kolejnych 10 postach na zielony czy na inny kolor...i tak po każdej "dawce" 10 postów = jedna kolorowa żaróweczka...? Co Wy na to...?

Za skomplikowane ;) To nie Allegro :d Jak dla mnie mozna przyjac ze tak:

1 zarowka za 50 postow
2 zarowki za 120 postow
3 zarowki za 200 postow
4 zarowki za 320 postow
5 zaroweczek za 500 postow
6 zarowek za 720 postow
7 zarowek za 1000 postow

Co Wy na to?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 mar 2004, 18:46

1 zarowka za 50 postow
2 zarowki za 120 postow
3 zarowki za 200 postow
4 zarowki za 320 postow
5 zaroweczek za 500 postow
6 zarowek za 720 postow
7 zarowek za 1000 postow

Co Wy na to?


jestem za
całkiem rozsadnie rozlozone
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 mar 2004, 18:52

Może być. A jak się będzie mieć ponad 7 żarówek to niech się pokaże napis "super forummowicz" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Slayer
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 02 mar 2004, 20:12
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Slayer » 03 mar 2004, 19:05

tak ale mnie te żólte żarówy wkurzają szpetny kolor niech inne będą
np. z białych na czarne
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 mar 2004, 19:18

tak ale mnie te żólte żarówy wkurzają szpetny kolor niech inne będą
np. z białych na czarne

myśle ze kiedy agnieszka uaktywni zmiane skinów to na pewno w skinie bedzie uwzglednione inne oznakowanie i zamiast zarowek beda gwiazki a kolor dobrany bedzie bardziej do tla.
P.S. jestm straszna pedantką jeżeli chodzi o estetykę. :twisted:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 mar 2004, 19:37

Maverick pisze:Ja bym roznice miedzy zaroweczkami zwiekszyl nie o 30 a o 60 postow... Ale jak forum bedzie wieksze, bo na jednym co bylem jest nawet co kilkaset...
Co do urodzin - no to zyczenia bedziemy skaldac tylko tym co podadza date, no i moze to reszte zmobilizuje do jej podania?
Pozdrawiam


No tak pod warunkiem ze podaja prawdziwa date swych urodzin !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 kwie 2004, 14:03

Sorecer pisze:Maverick dobrze, że odblokowałeś możliwość kasowania swoich postów, bo właśnie tego mi brakowało, a czasem nie chcący można powielić swojego posta. A tak mam pytanko? Nie dało by się zmienić Layout`u PHPBB na jakiś mniej standardowy? Latwo tak zrobić, a jak się nie chce to w sieci jest wiele layout`ów do pobrania, wystarczy tylko zmienić drobne szczegóły np. Logo ;-)

Kasowanie postow swoich, chyba juz dawno bylo :) Ale i tak niektorzy z niego nie korzystaja...
A co do Layout'u, to Agnieszka prosila mnie bym nie wprowadzal tego typu zmian w forum, wiec ten zaszczyt spada nia nia :d

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości