agnieszka.com.pl • Probiotyki dla dzieci: jakie wybrać?
Strona 1 z 1

Probiotyki dla dzieci: jakie wybrać?

: 24 lut 2019, 18:57
autor: Schala
Gdy lekarz przepisuje dziecku antybiotyk, zwykle do kompletu poleca też probiotyk, by chronić malucha przed biegunką. Nie jest bez znaczenia, jaki to będzie preparat. Jakie stosujecie u Waszych maluchów?

Re: Probiotyki dla dzieci: jakie wybrać?

: 01 kwie 2019, 22:00
autor: Lucja
Probiotyki mają szereg zastosowań i powinniśmy je brać stale, by zapewnić naszym jelitom zdrową mikroflorę bakteryjną. Probiotyki powinny pojawić się w naszym domu podczas i po antybiotykoterapii, w okresie wzmożonych przeziębień (np. okres jesienno-zimowy) i spadku odporności u dzieci oraz w przypadku wystąpienia biegunki. My mamy w domu active flora baby.

Re: Probiotyki dla dzieci: jakie wybrać?

: 22 maja 2019, 11:07
autor: agacia85
Oczywiście że tak to świetna sprawa.Polecam każdemu kto chce zainwestowac w cos naprawdę świetnego.Moge polecić jak najbardziej jest Oki .

Probiotyki dla dzieci jakie wybrać

: 23 wrz 2019, 06:46
autor: BeJimmiesorow
Planujemy nadawanie co tygodniowych audycji dla dzieci. Prosimy o sugestie jaki dzień i godzina byłyby najbardziej optymalne dla waszych dzieci. Pamiętam jak byłem dzieckiem, audycje o 19.00 w polskim radio. Ktoś też powiedział, że np. 9.00 rano w niedzielę zamiast teleranka.

Re: Probiotyki dla dzieci: jakie wybrać?

: 08 paź 2019, 10:19
autor: alekisa
nam pediatra już dawno polecił flostrum plus, świetny probiotyk z dobrym składem i aż 2 szczepami bakterii. Dzięki temu że jest w kroplach to można szybko podać nawet małemu dziecku, mi ta forma odpowiada ijuż kilka buteleczek zużyliśmy rodzinne

Re: Probiotyki dla dzieci: jakie wybrać?

: 14 lut 2020, 09:05
autor: zielarka
Zamiast samego probiotyku kupuję synbiotyk multilac. Dzięki pożywce dobre bakterie mogą się szybciej namnażać, a multilac zawiera aż 9 szczepów tych bakterii.