Nasze dzieci

Czyli tematy dotyczące dzieci już po ich urodzeniu oraz wszelkie związane z rodziną.

Moderator: modTeam

sweets
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 10:30
Skąd: Bottrop DE
Płeć:

Nasze dzieci

Postautor: sweets » 30 wrz 2008, 12:05

Witam wszystkich forumowiczow.

na poczatku w ogole musze was przeprosic, ale nie mam niestety polskich literowek. dlatego pisze bez nich.

w kazdym razie chcialam wam przedstawic mojego urwiska. Nazywa sie Dominik i na swiat przyszedl 24 grudnia 2007 roku. takze w obecnej chwili ma skonczone 9 miesiecy i jeden tydzien. jestem bardzo szczesliwa mama, choc w tych 9 miesiacach zycia zdazylo nam dokuczyc. moj synek urodzil sie z wada serduszka. nazywana jest ona tetralogia fallota. na szczescie jest juz po operacji i wszystko jak narazie jest w porzadku. ciesze sie kazdego ranka gdy wstaje, choc pobudka jest o godzinie 6, lecz wystarczy usmiech mojego krasnala, i jestem juz gotowa do nowego dnia. kade cieple spojrzenie, kazdy usmiech i slowo "mama", choc woli bardziej mowic "papa" albo "tata", jest dla mnie radoscia. ciesze sie ze mam swojego synka, i nie potrafilabym sobie wyobrazic zycia bez niego. Dominik jest moim motorem, napedzajacym me zycie.
Gdybym mogl zatrzymac, wszystko co przemija, wybralbym niesmiertelnosc, bo nasza milosc przetrwa cala wiecznosc
Awatar użytkownika
galeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 25 lis 2008, 15:16
Skąd: Z komputera
Płeć:

Postautor: galeczka » 06 gru 2008, 20:54

Bardzo się cieszę ze ta operacja się udała i twój synek jest zdrowy. Życzę mu dużo uśmiechu zdrowia, i ze by się już nie powtórzyło. <banan>
Pozdrawiam
maithly
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2013, 06:54
Skąd: newyork
Płeć:

Postautor: maithly » 23 gru 2013, 06:58

nie masz autorytetu u własnego dziecka , ona żądzi tobą, a nie odwrotnie , nie potrafisz znalesc wspólnego jezyka , zabawy , zajęć, etc.
MAITHLY

Wróć do „Dziecko, wychowanie, sprawy rodzinne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości