Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 21:27

Yasmine pisze:no, to było do przewidzenia.

no niestety. argumenty podobne jak u moich rodziców - bo się zabije <chory> a tak naprawdę to nawet nie wiedzieli o jakim motocyklu mówię, ani nic. no bo przecież jak robisz prawko na motor, to jednocześnie wydajesz na siebie wyrok. zdajesz za 1 razem - 5 lat życia, 2 razem - 2,5 roku życia itd... ehh no cóż

Yasmine pisze:A Ty oczywiście sobie nie wybijesz :) ?

a mam wybór? jedyną przeszkodą jest to, że nie będę mieć kasy tak na raz dać na prawko i motor itd. jedynym ratunkiem jest kredyt (którego nie dostanę przecież) albo pożyczka od rodziców, a oni mi na motor nie pożyczą. oczywiście mowa o tym jakbym znalazł pracę i bym im co miesiąc powiedzmy 200-300zł oddawał, a może więcej.

Yasmine pisze:Mój też miał takie pomysły w Twoim wieku

ale widzisz Yas, to zostało potraktowane, z resztą przez niektórych forumowiczów też, jak "o dzieciakowi zachciało się motoru. kup se skuter z biedronki". a mieć motor zawsze było moim marzeniem...i wygląda na to, że marzeniem pozostanie
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 22:09

Mati pisze:no niestety. argumenty podobne jak u moich rodziców - bo się zabije <chory>

myślę sobie, że jakbym miała dziecko to tak samo bym mówiła. Pomyśl sobie dobrze, czy pozwoliłbyś dziecku kupić motor. Nie ważne czy dobrze jeździ, czy nie. Jest niebezpieczeństwo. A rodzice chcą mieć spokój, a nie zastanawiać się codziennie czy zaraz ktoś nie zadzwoni, żeby zidentyfikować zwłoki. Młody jesteś, no !
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 22:30

Yasmine pisze:Pomyśl sobie dobrze, czy pozwoliłbyś dziecku kupić motor.

Dorosłemu dziecku tak. Oczywiście zainteresowałbym się jak jeździ na motorze. to nie tak, że przychodzi i mówi "tato daj na prawko i kup motor", bo zaraz przyjdzie "tato daj na licencje i kup samolot". I oczywiście nie jakiegoś potwora, ale stopniowo. Na początek coś małego. Jeśliby tylko chciał.

Yasmine pisze:A rodzice chcą mieć spokój, a nie zastanawiać się codziennie czy zaraz ktoś nie zadzwoni, żeby zidentyfikować zwłoki.

No to po 2 latach pójdzie na swoje i kupi motor za swoje zarobione pieniądze, albo na kredyt, kupi sobie 1000cm^3 pojemności i rozpieprzy się na 1 drzewie, bo będzie myślał, że jak zrobił prawko to już świetnie jeździ. Taka możliwość też jest, prawda? Bo kumple mu doradzą "no pewnie, że opanujesz 1l. to nic trudnego, a 125 znudzi Ci się po sezonie i wydasz niepotrzebnie kasę" a on wiadomo liczący kasę, by było jak najwięcej (jak to młodzi) kupi 1 motor, zamiast 2. prawda?

Yasmine pisze:Młody jesteś, no !

no właśnie! jestem młody i chcę mieć trochę przyjemności z tej młodości, a nie kurcze "kup auto praktyczne, co by duży bagażnik miało i wygodne fotele i żadnych spojlerów bo to przecież jak to wygląda"...ale może mi się takie coś podoba? może chce mieć motor? może chce mieć sportowe auto na 2 osoby. bagażnik i dużo miejsca z tyłu będzie mi potrzebne jak będę mieć 35 lat, dwoje dzieci i może trzecie w drodze, a nie teraz kiedy mam 19 lat.

aha! i oczywiście tej rozszerzonej trylogii władcy też nie kupiłem, bo jak mi zaczęli marudzić, że to 400zł kosztuje to aż mi się na wymioty zbierało jak pomyślałem, co będzie jak kupię! to dopiero będzie marudzenie i w ogóle...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 13 sie 2008, 22:32

Mati pisze:AMX...żałosne <belt>


Ale jakie życiowe, bo

Mati pisze:a mam wybór? jedyną przeszkodą jest to, że nie będę mieć kasy tak na raz dać na prawko i motor itd. jedynym ratunkiem jest kredyt (którego nie dostanę przecież) albo pożyczka od rodziców, a oni mi na motor nie pożyczą. oczywiście mowa o tym jakbym znalazł pracę i bym im co miesiąc powiedzmy 200-300zł oddawał, a może więcej.


więc pozostaje skuter z biedronki. <diabel>
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 13 sie 2008, 22:39

Yasmine pisze:a ja się martwię, że jeszcze się nie zabrałam za licencjata, a obrona już za rok


ja tez sie nie zabralam za licencjata, ale ja jeszcze w ogole nie wiem czy jestem na 3 roku studiow <chory>

fajnie mi, to byl jeden z lepszych dni w moim zyciu <zakochany>
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 22:40 przez Nola, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 22:43

Mati pisze:No to po 2 latach pójdzie na swoje i kupi motor za swoje zarobione pieniądze, albo na kredyt, kupi sobie 1000cm^3 pojemności i rozpieprzy się na 1 drzewie, bo będzie myślał, że jak zrobił prawko to już świetnie jeździ. Taka możliwość też jest, prawda?

ale rodzice nie przyłożą do tego ręki. Nie będę sobie pluli w brodę, że mu pozwolili.

Nola pisze:ja tez sie nie zabralam za licencjata, ale ja jeszcze w ogole nie wiem czy jestem na 3 roku studiow <chory>

eee, to widzę, że spoko. Nie ma co się śpieszyć, skoro my wszyscy w lesie :). Ja się mam spotkać na początku września z promotorką, więc może mi coś rozjaśni, bo narazie to ciemność widzę [:D]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sie 2008, 23:04

Mati pisze:Powiedziała, bym sobie to wybił z głowy


mądra dziewczyna :) Oglądałeś kiedyś, Mati, wypadek motocyklisty? Nie, nie na fotce. Z bliska. Bardzo bliska. Ja miałem parę razy w życiu tę wątpliwą przyjemność, ostatni raz w zeszłe wakacje, na trasie Kraków - Olkusz. Twarzowy obrazek, dwóch kolegów, zakładam. Jeden siedział okrakiem na ziemi i się tylko kiwał w szoku, gdy łapiduchy zwijały z drogowej barierki to, co zostało z jego kumpla. A zostało dosyć niewiele.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 23:07

TedBundy pisze:Jeden siedział okrakiem na ziemi i się tylko kiwał w szoku, gdy łapiduchy zwijały z drogowej barierki to, co zostało z jego kumpla. A zostało dosyć niewiele.

Jak ja bym to co Ty Ted zobaczyła, to nie wiem jakbym zareagowała. Pewnie bym się kiwała jak ten jego kumpel <boje_sie>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 23:09

Yasmine pisze:ale rodzice nie przyłożą do tego ręki. Nie będę sobie pluli w brodę, że mu pozwolili.

aha. no chyba, że w ten sposób. ja jestem za tym, żeby dzieciakowi pokazać i nauczyć...to tak jak z pływaniem i skakaniem na główkę, dzieciakowi się nie pomoże w pływaniu, nie pojedzie na basen jak będzie chciało skoczyć na główkę, to pojedzie z kumplami nad jezioro na jakąś dziką plażę i się utopi, albo złamię kręgosłup, bo przecież jak to? nie skoczę jak kumple skaczą? przecież to takie proste...a tu bach! nikt nawet nie wiedział, że 2m obok kołek jakiś wystaje z dna albo coś...tak tez moze byc przeciez

[ Dodano: 2008-08-13, 23:14 ]
TedBundy pisze:mądra dziewczyna :)

wiem. dlatego z nią jestem ;)

TedBundy pisze:Oglądałeś kiedyś, Mati, wypadek motocyklisty? Nie, nie na fotce.

na zdjęciach widziałem, i to nie takie co pokazują rozbity samochód i motocykl i kask na poboczu...widziałem też i takie o jakich Ty mówisz

TedBundy pisze:Jeden siedział okrakiem na ziemi i się tylko kiwał w szoku, gdy łapiduchy zwijały z drogowej barierki to, co zostało z jego kumpla. A zostało dosyć niewiele.

bo zapieprzali pewnie jak głupi...a kto powiedział, że ja bym zapieprzał? bo na motorku co ma max 135, a przyjemnie jeździ się max 90-100 chyba się nie da...

wiem wiem, zabić można się i przy 40km/h, ale z takim podejściem to przestanę z domu wychodzić, no bo przecież cegła na głowę może spaść, czy coś...albo kamień spod samochodu może mi oko wybić! o!
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 23:15

Mati pisze:że w ten sposób. ja jestem za tym, żeby dzieciakowi pokazać i nauczyć...

Mati, czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co mówisz. Co z tego, że dzieciakowi pokażesz i nauczysz. Nauczysz też innych ? Bo tutaj roli nie odgrywa tylko brawura motocyklisty, ale też innych kierowców na drodze.
A tak w ogóle to ze mną nie pogadasz i mnie nie przekonasz :). Ja się panicznie boję nawet autem jeździć. Kilka razy się w aucie już rozpłakałam. Czasem Mój mi mówi "Zamknij oczy", bo wie ze ja będę panikować zaraz.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 23:21

Yasmine pisze:Mati, czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co mówisz. Co z tego, że dzieciakowi pokażesz i nauczysz.

Yasmine, ale w takim razie jeśli mamy się bać tego co zrobią inni to na prawdę nie wychodźmy z domu! tak zdaje sobie sprawę z tego co mówię, to z tego, że nauczę i pokażę, że będzie wiedziało np. że nie skaczę się na główkę na dzikich plażach, że nie piszę się smsów podczas jazdy samochodem, że nie ufa się innym kierowcom i że nie jeździ się motorem podczas deszczu po poziomych znakach i już mamy 4 sytuację w czasie których mój dzieciak będzie wiedział jak się zachować i będzie miał większe szansę na to by nie zrobić sobie krzywdy. prawda?

Yasmine pisze:Czasem Mój mi mówi "Zamknij oczy", bo wie ze ja będę panikować zaraz.

pewnie przy wyprzedzaniu...prawda? dużo kobiet tak ma
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 13 sie 2008, 23:29

Yasmine pisze:Ja się panicznie boję nawet autem jeździć.


ja sie jezdzic nie boje, ale kierowac juz tak. chociaz kuzyn mnie ciagle przymusza i proponuje, ze nauczy. moze sie w koncu zmusze, tym bardziej ze coraz dotkliwiej odczuwam brak prawka :)
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 23:30 przez Nola, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 23:35

Mati pisze:Yasmine, ale w takim razie jeśli mamy się bać tego co zrobią inni to na prawdę nie wychodźmy z domu!

mówimy tutaj o specyficznej sytuacji. Większość wypadków z udziałem motocyklistów to jednak wina kierowcy samochodu, bo kierowcy nie widzą tych na motorach. A znów Ci na motorach nie mają praktycznie żadnego zabezpieczenia (pomijam już tutaj wypadki z winy motocyklisty, kiedy mu do łba uderzyła szybkość i pewność siebie, no bo twierdzisz, że byś rozważnie jeździł :>).

Mati pisze:pewnie przy wyprzedzaniu...prawda? dużo kobiet tak ma

no, wtedy też ;DD

[ Dodano: 2008-08-13, 23:36 ]
Nola pisze:moze sie w koncu zmusze, tym bardziej ze coraz dotkliwiej odczuwam brak prawka :)

ja w ogóle nie odczuwam. Kocham pociągi, są takie wielkie i się czuję bezpiecznie i nie patrzę za okno, tylko się uczę, to nawet wtedy nie czuję, że jadę :D.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 13 sie 2008, 23:49

tak se mysle, moze by wlosy sciac? tak do brody albo jeszcze krotsze? ale nie, pewnie od razu po scieciu bede zalowac i bede chciala miec dlugie [:D]

i chce juz na aerobik, wkurza mnie mala ilosc ruchu :/
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 13 sie 2008, 23:56

Ńie scinaj, slabo Ci w krotkich.
Mati- bo patrzac przez pryzmat forum jestes dzieciak. Cos w tam glowie masz, ale wciaz nieopierzony z Ciebie nielot. Nie dziw sie wiec, ze tak Cie traktujemy.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 23:57

Nola pisze:ale nie, pewnie od razu po scieciu bede zalowac i bede chciala miec dlugie [:D]

właśnie tak będzie. A nawet jak Ci się spodoba, to po tygodniu będziesz żałować. Moje już do zapięcia stanika są ! :D. Tylko kurde z przodu wolno coś rosną :/. Marzą mi się takie za piersi, a narazie to nawet do sutków im daleko <pijak>

Idę spać, bo już głupio gadam :).

[ Dodano: 2008-08-13, 23:59 ]
Wujo Macias pisze:Ńie scinaj, slabo Ci w krotkich.

Słuchaj Wuja, Wujo zawsze dobrze radzi w sprawie włosów ;P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sie 2008, 00:00

Yasmine pisze:mówimy tutaj o specyficznej sytuacji. Większość wypadków z udziałem motocyklistów to jednak wina kierowcy samochodu, bo kierowcy nie widzą tych na motorach.

no tak, dlatego również jeśli bym potrafił to nauczyłbym syna/córkę jak zrobić wszystko (ze swojej strony) by zagwarantować sobie bezpieczeństwo...nie jeździć w ślepych strefach, nie wyprzedzać na trzeciego-ósmego, uważać na nagłe manewry samochodów itd. itd.

niektórych rzeczy nie ominiesz, ale większość jesteś w stanie uniknąć, a wraz z doświadczeniem ich liczba będzie rosła. Warto jednak na starcie mieć trochę wiedzy i będąc jej głodnym czerpać ją z doświadczenia kogoś, kto je ma, a nie od kumpli - szpanerów i mistrzów prostej. prawda?

Nola pisze:tak se mysle, moze by wlosy sciac?

jeśliś ciekawa mego zdania to prześlij na pw zdjęcie to Ci powiem :P

taaa...i wszyscy poszli spać :/ i nie ma do kogo nawet się odezwać :/ ... ehhh...

[ Dodano: 2008-08-14, 00:25 ]
Cos w tam glowie masz, ale wciaz nieopierzony z Ciebie nielot. Nie dziw sie wiec, ze tak Cie traktujemy.

no to trzeba dorosnąć chyba...w sumie czas najwyższy skoro myśli się o pewnych rzeczach <niewiem>
Ostatnio zmieniony 14 sie 2008, 00:16 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 14 sie 2008, 00:26

Mati, idz spac tez!Jutro szkola.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sie 2008, 00:37

Wujo Macias pisze:Mati, idz spac tez!Jutro szkola.

do szkoły mam jeszcze 16 dni. w piątek do Francji jadę...tydzień spokoju będziecie mieli <aniolek>

[ Dodano: 2008-08-14, 00:49 ]
http://www.smog.pl/wideo/20068/jeden_wy ... _tragedii/

takie filmy i inne podobne filmy powinni puszczać na kursach na prawo jazdy. wiadomo, że do wielu tępych głów i tak nie przemówi nic dopóki nie wylądują w szpitalu, albo jak się nie zabiją, ale może ostudziło by to chociaż część z tych co to myślą, że są królami szos...

[ Dodano: 2008-08-14, 01:38 ]
serio wszyscy śpią?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 14 sie 2008, 07:00

Mati ale czym ty się spinasz. Będziesz miał kase to sobie zrobisz prawko i kupisz motocykl, nie będziesz miał to pozostanie ci oglądanie filmów na smogu czy wrzucie.Znając życie to za rok temat będzie nie aktualny bo pieniądze,które miałbyś przeznaczyć na motor będziesz musiał wydać na co innego.Tyle
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sie 2008, 07:50

No w końcu warto było siedzieć przed tv. Sukces w judo do 100kg i nasi szczypiorniści, choć nie powiem, że już miałem iść spać jak widziałem ich grę :/

Idę zjeść coś i spać :) Pa

[ Dodano: 2008-08-14, 13:49 ]
http://pekin.onet.pl/0,1267672,1807322,wiadomosc.html

mówiłem coś o sukcesie w judo?? no właśnie :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sie 2008, 13:54

Yasmine pisze:No też jestem ciekawa, bo jakby mi mój wyskoczył z takim pomysłem, to krzyżyk na drogę <chory>
Ja motocyklistów kocham <zakochany> Tak jak z nimi jeździć. :D
Yasmine pisze:Pomyśl sobie dobrze, czy pozwoliłbyś dziecku kupić motor.
Sama dziecku kupię :D

[ Dodano: 2008-08-14, 14:09 ]
Ok,
ja się żegnam i na dworzec jadę.
Udanego weekendu wszystkim! :D
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sie 2008, 14:19

o! my byśmy się z Księżycówką dogadali <browar> jak będę w Warszawie to na te lody idziemy ;) no chyba, że już nieaktualne
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 14 sie 2008, 18:53

Dzisiaj stwierdziłam że chyba będę zmuszona wziąć kredyt... Od niemalże roku zbieram pieniądze i uzbierać ich nie mogę bo zawsze coś tam mi niespodziewanego wypada :/ A tak to przynajmniej od razu kupie sobie to co chcę i będę pomału oddawać.


I dziewczyny? Licencjat już piszecie jak jeszcze rok Wam został?
Nienormalne ;)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 sie 2008, 19:26

mam taki plan <evilbat> -> robimy partię -> wygrywamy wybory -> zostaję premierem -> Mav dostaje tekę gospodarki, Ted Pracy, Wujo zagranicy, Olivia sprawiedliwości -> teka sportu zostawiam sobie -> likwiduję wszystkie kluby sportowe -> obiekty sportowe będą powszechnie dostępne -> występujemy z MKOL i UEFA -> mistrzostwa w censored -> prezesi i działacze do pośredniaka -> zakaz uprawiania sportu zawodowego na 5 lat -> za to całą kasę daję na orliki i 4 dodatkowe godziny lekcyjne wf na tydzień -> po 5 latach zaczynamy od stworzenia klubów juniorów <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 14 sie 2008, 19:54

Blazej30 pisze:Mav dostaje tekę gospodarki, Ted Pracy


A to się tak trochę nie kłóci ??

Błażej ty lepiej kombinuj jak się na swoje wyprowadzić <diabel>

Marissa a na co chcesz wziąść ten kredyt:>
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 sie 2008, 19:56

AMX pisze:Błażej ty lepiej kombinuj jak się na swoje wyprowadzić <diabel>
kombinuje, kombinuję. na razie pozostaje mi most :( chyba że znajdę pracę za min. 2 tys na łapkę <regulamin>
AMX pisze:Marissa a na co chcesz wziąść ten kredyt:>
wiesz: lakier, odżywki <diabel>

[ Dodano: 2008-08-14, 19:57 ]
AMX pisze:A to się tak trochę nie kłóci ??
o kłóci. ale mam nadzieje na wojnę domową co odwróci uwagę <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 14 sie 2008, 20:02

Błażej powiem ci szczerze ,że za bardzo nie rozumiem twoich problemów.U mnie w rodzince 3 osoby wynajmują ludziom mieszkania i zazwyczaj pobierają pieniądze rzędu 600,700 złotych.Stać by cię było na coś takiego.A jedno mieszkanie jest wynajmowane w Sosnowcu,drugie w Mysłowicach,trzecie to ja ludziom wynajmuje ale to wygwizdów ,więc dla ciebie odpada. Zresztą,coś mi się wydaje,że jak byś chciał to zawsze do tej swojej pensji był byś wstanie z 400,500 złotych sobie dorobić i to bez zrywania wszystkich sobót i niedziel w miesiącu.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 14 sie 2008, 21:48

AMX- 600,700 za kawalerke czy pokoj?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 14 sie 2008, 21:52

Za mieszkanie i to nie kawalerkę.W jednym wypadki to jest mieszkanie dwu pokojowe,w drugim tak samo a to moje to taka wielka kawalerka,ale na wygwizdowie.
Wy jeździcie, My latamy.

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości