zmiana o 180 stopni w jej zachowaniu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

zmiana o 180 stopni w jej zachowaniu

Postautor: Lovelas » 15 sty 2007, 16:34

Witam serdecznie, jestem tu nowy więc trochę wyrozumiałości i prosze mi nie nudzic o archiwum itp itd. :)

Jestem z moją dziewczyną razem od 4 miesięcy, wszystko w naszym związku rozwija się normalnie, bardzo się kochamy, czesto ze sobą przebywamy rozmwiamy całujemy jest nam razem dobrze, jednak nigdy jakos bardziej się do siebie nie zbliżyliśmy bo ona tego nie chciała (nie mówie o seksie) tylko na namiętniejszych pocałunkach itp, ale od jakichś 2 tygodni coś w mojej ukochanej się poprzestawiało, stała się chcętna na pieszczoty pocałunki, wręcz sie tego zaczeła domogać, ostatnio kilka godzin się całowaliśmy pieściliśmy itp, byłem zaskoczony ta zmianą ale pozytywnie :)

Prosze powiedzcie mi o co tu chodzi czemu po tych 4 miesiacach się tak nagle zmieniła stała sie bardziej otwarta w sorsunku do mnie itp, odniosłem wrecz wrażenie że ma ochotę na seks...

Ogólnie jestem zadowolony z tej zmiany bo dogadujemy sie z dnia na dzień coraz lepiej, jest nam bardzo swobodnie kiedy jesteśmy sami razem, ale ciekawi mnie co spowodowało w niej taka zmianę, KLEI się do mnie niesamowicie :) mam 19 lat ona 18
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 sty 2007, 16:42

Lovelas pisze:ciekawi mnie co spowodowało w niej taka zmianę, KLEI się do mnie niesamowicie :)
Ma dni płodne.. <diabel>
Lovelas pisze:jednak nigdy jakos bardziej się do siebie nie zbliżyliśmy bo ona tego nie chciała
Lovelas pisze:Jestem z moją dziewczyną razem od 4 miesięcy

Co tu więcej pisać... <aniolek>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 15 sty 2007, 16:58

Najprawdopodobniej przestala Cie kochac i chce sie teraz tylko z Toba zabawic, tak dla sportu <zalamka>

Chlopie ciesz sie, a nie rozmyslasz o naglej zmianie zachowania partnerki. Moze po prostu postanowila wziac sprawy w swoje rece bo zle sie za to zabierales?
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 sty 2007, 17:18

Soul pisze:Chlopie ciesz sie, a nie rozmyslasz o naglej zmianie zachowania partnerki. Moze po prostu postanowila wziac sprawy w swoje rece bo zle sie za to zabierales?


Dokładnie. Carpe diem! Ale jednak miej oko otwarte. Wszyscy myśleliśmy, że to zmiana na gorsze, w sensie - kiedyś jej się chciało ale się odechciało.

Jak na mój gust, to po prostu poczuła TO coś, co sprawia, że może się oddać Tobie całkowicie.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
kocica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 sty 2007, 22:41
Skąd: z południa;)
Płeć:

Postautor: kocica » 15 sty 2007, 18:06

chyba powinines sie cieszyc a nie narzekac :)
byc moze dojrzala do tego? moze stwierdzila, ze to na pewno 'to' i chce byc z Toba blizej? :) poczula sie bezpiecznie i stala sie bardziej odwazna :P
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 15 sty 2007, 18:19

Podsumowujac powyzsze odpowiedzi...dostala chcicy <cieszy_sie>
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2007, 18:39

Po prostu padla jej rezerwa do Ciebie i dustans. Wzcesnie nie byla Ciebie pewna. Toz moglbys przeciez wykorzystac dziewcze i rzucic w cholera ;P
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 15 sty 2007, 19:00

czyli uważacie, że nabrała pewności do mnie i dlatego się otworzyła??? hmm nie ma mowy o żadnym wykorzystaniu i porzucaniu ja ją KOCHAM i tyle :) i nie narzekam tylko jestem POZYTYWNIE zaskoczony :)

Nie nazleże do tych co chca tylko seksu, ja ją kocham i staram się jej to okazywać, może dlatego się otworzyła (???)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2007, 19:01

Lovelas pisze:zyli uważacie, że nabrała pewności do mnie i dlatego się otworzyła???
Taaak,
Lovelas pisze:ja ją kocham i staram się jej to okazywać, może dlatego się otworzyła (???)
No na pewno sie nie zamknela przez to :P
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 15 sty 2007, 21:07

Przynajmniej ktos tu pisze o pozytywnych doleglosciach :P
To jest normalne :) Dodam jeszcze ze jej nastroj w duzym stopniu zalezy od twojego zachowania..
Wiec zastanow sie co mogles milego jej ostatnio zrobic :)
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 17 sty 2007, 22:31

Moze po prostu zobaczyla jak dobrze dogadujesz sie z jakas inna dziewczyna i postanowila umocnic swoja pozycje
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
Curly
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 72
Rejestracja: 18 kwie 2006, 11:41
Skąd: z domku
Płeć:

Postautor: Curly » 19 sty 2007, 20:50

Myślę, że mogła TO poczuć... i się wyluzowała.Czyli że jest dobrze <brawo>
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 21 sty 2007, 00:46

CURLY co rozumiesz przez "to poczuć"???? powiem ze dziś się widzieliśmy i jest wspaniale mozna powiedziec że rozumiemy się bez słów jak nigdy.
Awatar użytkownika
Curly
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 72
Rejestracja: 18 kwie 2006, 11:41
Skąd: z domku
Płeć:

Postautor: Curly » 21 sty 2007, 10:11

Chodzi mi o to, że może Cie kocha. Może zaczyna zdawać sobie z tego sprawę.
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 22 sty 2007, 23:54

Ludziska co ja mam począc z moja kobietką, ciągle mówi o seksie ciągle i ciągle nawala jakieś aluzje nie wiem co o tym mysleć, czy ona mnie testuje czy coś, po prostu kazde jej słowo do mnie jest przesiąknięte erotyzmem,

- jak wiecie jesteśmy razem od 4 miesiecy
- od 3 tygodniu się zachowuje znaczniej inaczej jest otwarta itp, wiem z tajnych źródeł że faktycznie poczuła to "coś" jak napisała CURLY
- dziewica lat 18

Powiedzcie mi drogie panie jak mam te sygnały odebrac i zinterpretowac PLINE :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sty 2007, 23:56

Lovelas pisze:Powiedzcie mi drogie panie jak mam te sygnały odebrac i zinterpretowac

jak? JASNO! przeleć ją :)
Lovelas pisze:od 3 tygodniu się zachowuje znaczniej inaczej jest otwarta itp, wiem z tajnych źródeł że faktycznie poczuła to "coś"

no to, kotek, na co czekasz? :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sty 2007, 00:06

Lovelas pisze:Powiedzcie mi drogie panie jak mam te sygnały odebrac i zinterpretowac PLINE
Jako ochote na sex. Czas na realizajace ;P
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 23 sty 2007, 00:40

Jak jest tak jak wspomniałes..to nad czym ty myslisz???Upewniła się co do Ciebie..otwiera się przed Tobą..a skoro rzuca co chwilę tymi tematymi,to możesz już dalej sie posunąć..nic trudnego "w rozumieniu"..:P..
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 23 sty 2007, 05:15

Ty sie zalisz, czy chwalisz? 8)

Dzialaj stary, jeszcze jej baterie siada, w koncu nie kazdy kroliczek ma duracele.
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 23 sty 2007, 11:30

nie żalę, ani nie chwale, po prostu przedstawiam sytuację tak jaka ona jest naprawdę,

- nie chce żeby jej decyzja była zbyt pochopna, i żeby potem jej żałowała, dlatego pytam panie jak mam na to reagować, a może po prostu o tym z nią porozmawiać, bo nie chce żeby potem żałowała swojej decyzji...

(ps): a tak przy okazji, Durex classic, na pierwszy raz chyba mogą być??? w sumie mi jest w takich najwygodniej. Ale jak dla niej przydało by się coś z nawilżeniem może wiekszym, ale classicki też są nieźe nawilżone...
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 23 sty 2007, 17:08

Lovelas pisze:(ps): a tak przy okazji, Durex classic, na pierwszy raz chyba mogą być??? w sumie mi jest w takich najwygodniej. Ale jak dla niej przydało by się coś z nawilżeniem może wiekszym, ale classicki też są nieźe nawilżone...


Przeciez ona sama bedzie wystarczajaco nawilzona. Nie martw sie o takie pierdoly. Skoro Ci w takiej gumce najwygodniej to ja zakladaj, dla niej roznicy nie bedzie ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
aniooolka
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2006, 15:52
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: aniooolka » 23 sty 2007, 17:22

Jeslichodzi o prezerwatywe to proponuje Durexa-opakowanie jest czarne z samochodem:)Wiem że to sa gumki fajnie nawilzone i na pewno jej przypadną do gustu...W sumie teraz juz od dłuższegoczasu gumek nie używamy więc nie wiem jakie tam sa nowości....
A wracając do głównegho pytania to powiem Ci żę ja dopiero po 3 miesiącach zdecydowałam sie na sex z moim chłopakiem-najpierw byłypieszczoty itp:)
I to przee wszystkim powinno zalezec od Twojej dziewczyny czy to jest ten moment czy to jeszcze nie odpowiedni moment na stracenia dziewictwo-źle sie wyraziłam bo to tylko i wyłącznie ona o tym decyduje a Ty jesli ja naprawde kochasz to wszystko zrozumiesz i przystaniesz dojej decyzji...jesli teraz Ci daje znac że ma na toochote to chyba najwyższy czas żeby to wkońcu zalegalizować:)
CHyba powinienieś być w 7 niebie i nie zadawać takich głupich pytań co masz robic-tu drogi kolego chodzi przede wszystkim o wyczucie...
Zycze powodzenia i miłej zabawy...i pamiętaj o najwazniejszym -dla każdej dziewczyny stracenia dziewictwa to bardzo ważny moment w życiu i chcą żeby to było miłe i przyjemne(chodzi o atmnosfere)dlatego pozwól i spraw aby sie zrelaksowała a reszta pojdzie jak po masle:) <pejcz>
<lol>
Awatar użytkownika
Curly
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 72
Rejestracja: 18 kwie 2006, 11:41
Skąd: z domku
Płeć:

Postautor: Curly » 24 sty 2007, 14:45

Lovelas pisze:dziewica lat 18

hmm, myślę, że ona BAARDZo chce się z Toba kochać.
Lovelas pisze: nie chce żeby jej decyzja była zbyt pochopna, i żeby potem jej żałowała, dlatego pytam panie jak mam na to reagować, a może po prostu o tym z nią porozmawiać, bo nie chce żeby potem żałowała swojej decyzji...

Myślę, że ona jest juz zdecydowana, jest napalona przeciez to widać, podobasz jej się i na dodatek myślę, że coś do ciebie jednak czuje.
A jeśli chodzi o gumki, to myślę, ze za pierwszym razem spraw zeby to jej było dobrze, może spróbujcie bez? Ja tak miałam i nie żałuję. Z resztą wasza sprawa, pozdrawiam <banan>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2007, 16:14

Curly pisze:A jeśli chodzi o gumki, to myślę, ze za pierwszym razem spraw zeby to jej było dobrze, może spróbujcie bez?


:| lepiej niech ojcem zostanie gdy to zaplanuje, a nie z musu :] <zalamka>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 24 sty 2007, 19:00

bez??????? gumek??????????? może jestem szalony ale nie głupi żeby tak ryzykować :D. odpada zakładam pokrowiec jak coś :/ tylko jaki???????????????

Curly, też wiem ze jest napalona i w takim razie zabieram siędo roboty :), ale z gumą :)
Zresztą ona bedzie się bała jak zobaczy że nie mam prezerwatywy i ja tez bym się bał, a ona nie stosuje żadnego zabezpieczenie...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości